Starity

Mi a baj Robert Pattinsonnal? Exbarátnői sorra jelentik be, hogy a saját nemükhöz vonzódnak

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. március 29. 13:09 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Az Alkonyat-filmek sztárja jelenleg boldog párkapcsolatban él FKA Twigsszel, exei pedig inkább egymás választják helyette.
A teljes cikkhez kattints ide!
2016. március 29. 13:30 #2
nemérdekel
nemérdekel
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.28.
Hozzászólás: 238
Csatolások: 0
Azonosító: 255195
Offline offline
Nem hiszem ,hogy Robnak köze lenne Kristen és SoKo kapcsolatához.Nem miatta lett leszbikus egyik nő sem, szerintem ez nem jelent semmit.Ami engem illet örülök ,hogy mind rátaláltak az igazira és boldogok.Én mind a négyőjüknek sok boldogságot kívánok! smileeee.gif
2016. március 29. 13:46 #3
Szivárványlány99
Szivárványlány99
visszatérő vendég
 
StátuszKyddshow 4ever <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.26.
Hozzászólás: 171
Csatolások: 0
Azonosító: 230239
Offline offline
Mi baj Robert Pattinsonnal? ohmy.gif Semmi, nehogy már rákenjék hogy miatta ((lett)), nagy valószínűséggel akkor is olyan volt csak még nem tudta) Kristen olyan amilyen.
2016. március 29. 13:46 #4
Dóra119
Dóra119
*Los Angeles*
 
StátuszRelax...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.28.
Hozzászólás: 2160
Csatolások: 17
Azonosító: 232436
Offline offline
FKA Twig-zel nem illenek össze...
2016. március 29. 13:53 #5
rammievengeance
rammievengeance
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.09.
Hozzászólás: 2007
Csatolások: 5022
Azonosító: 227324
Offline offline
Egyre jobban fontolgatom, hogy itthagyom az oldalt. (Tudom, az én bajom, senkit nem érdekel...) Ezek a remek címek az utóbbi időben, meg a tartalom, ami le van írva bennük... Egyrész félrevezetés az egész, és természetesen semmi nem utal arra, hogy Rob okozta volna a leszbikussá válást, másrészt létezik olyan szó, hogy biszexuális, és nyilván egy külföldi cikk alapján lett megírva ez is, de nagyon nem kéne átvenni a stílust.
Sajnálom, ha sértő, amit írok, de a Starity maradjon már meg Starity-nak! Sokaknak van bajuk ezzel, és az utóbbi időben egyre nő az ilyen félrevezető cikkek száma. Miért? Eddig is elolvastuk a cikkeket, mert az oldal jórészt erről szól, ezért vagyunk itt. Attól, hogy be van csapva az ember, nem többet fog olvasni, hanem itthagyja az oldalt.
Nem szeretnék tovább károgni meg tépni a számat és bárkinek is a lelkébe gázolni, ezért szeretném megkérdezni, lehetséges, hogy visszaáll a dolog a normális kerékvágásba? Vagy legalább kicsit normalizálni kéne a dolgokat, mert a legutóbbi Doktor Szöszis átverés óta borzasztó szájízzel nézek fel a lapra. Nekem ugyan nem kedvencem Reese, de tényleg, nagyon király volt, hogy azt hittem, elhunyt. Még több ilyet, köszi... Ja, nem.
Mert komolyan, jó az, hogy az emberek be vannak csapva, és azt hiszik, valami történt a kedvencükkel? Oké, nem az 1D és Violetta mániásokra gondolok, mert a 80% ott is bolhából csinálja az elefántot, hanem az olyanokra, akiknek 1-2 kedvencük van, de őket tényleg szeretik már évek óta, és ilyenek miatt pánikolnak, stb...
Á, sikeresen felhúztam magam, remek.
10 felhasználónak tetszik: LovelyBarbaraPalvin, Glamster, Phaedra, exoverdose, riri17, Jolie_77, Lady Suzy, Szandi0820, Jody, TarjaNightwish
2016. március 29. 13:55 #6
- törölt felhasználó -    
Örülök, hogy SoKo végre boldog, megérdemli. Olyan helyesek együtt Kristennel! Imádom a csajt meg a zenéjét, meg úgy izé, érted... SoKo *-*
2016. március 29. 13:55 #7
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Azért ez így már enyhén túlzás... Kristen mindig is biszexuális volt, az pedig hol sorra, hogy EGY barátnője...... Akivel volt egy randija, az nem barátnő.. Na mindegy.
3 felhasználónak tetszik: Phaedra, Szandi0820, TarjaNightwish
2016. március 29. 13:58 #8
- törölt felhasználó -    
Engem már csak a cím félrevezetősége is kiakasztott.
2016. március 29. 14:04 #9
- törölt felhasználó -    
Remèlem most már össze jön neki és boldog lesz! biggrin.gif heart.gif
2016. március 29. 14:07 #10
LovelyBarbaraPalvin
LovelyBarbaraPalvin
Hunter
 
Státusz,, Family don't end with blood " - Bobby Singer, Supernatural
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.01.
Hozzászólás: 2558
Csatolások: 686
Azonosító: 226899
Offline offline
Idézet (rammievengeance @ 2016.03.29. 13:53)
Egyre jobban fontolgatom, hogy itthagyom az oldalt. (Tudom, az én bajom, senkit nem érdekel...) Ezek a remek címek az utóbbi időben, meg a tartalom, ami le van írva bennük... Egyrész félrevezetés az egész, és természetesen semmi nem utal arra, hogy Rob okozta volna a leszbikussá válást, másrészt létezik olyan szó, hogy biszexuális, és nyilván egy külföldi cikk alapján lett megírva ez is, de nagyon nem kéne átvenni a stílust.
Sajnálom, ha sértő, amit írok, de a Starity maradjon már meg Starity-nak! Sokaknak van bajuk ezzel, és az utóbbi időben egyre nő az ilyen félrevezető cikkek száma. Miért? Eddig is elolvastuk a cikkeket, mert az oldal jórészt erről szól, ezért vagyunk itt. Attól, hogy be van csapva az ember, nem többet fog olvasni, hanem itthagyja az oldalt.
Nem szeretnék tovább károgni meg tépni a számat és bárkinek is a lelkébe gázolni, ezért szeretném megkérdezni, lehetséges, hogy visszaáll a dolog a normális kerékvágásba? Vagy legalább kicsit normalizálni kéne a dolgokat, mert a legutóbbi Doktor Szöszis átverés óta borzasztó szájízzel nézek fel a lapra. Nekem ugyan nem kedvencem Reese, de tényleg, nagyon király volt, hogy azt hittem, elhunyt. Még több ilyet, köszi... Ja, nem.
Mert komolyan, jó az, hogy az emberek be vannak csapva, és azt hiszik, valami történt a kedvencükkel? Oké, nem az 1D és Violetta mániásokra gondolok, mert a 80% ott is bolhából csinálja az elefántot, hanem az olyanokra, akiknek 1-2 kedvencük van, de őket tényleg szeretik már évek óta, és ilyenek miatt pánikolnak, stb...
Á, sikeresen felhúztam magam, remek.


meghajolo.gif

Régen jó volt a Starity, most már nagyon mélyre süllyedt. Ráadásul a sok felesleg, senkitnemérdekel cikk. Pl: Niall Horan metrózott blink.gif

Csak azért vannak ezek a szalagcímek, hogy az emberek rákattintsanak. rolleyes.gif
2016. március 29. 14:46 #11
- törölt felhasználó -    
Ahogy olvastam az alábiakat rájöttem h nem csak én értettem félre a címet. Köte nem volt hozzá a tartalomhoz. De egyébként igaz egyre több ilyen félre vezetés van. De nekem a cím elolvasása után egyből az ugrott be h Robert erről miért is tehett?,miért vele lenne a baj? Ezek a csajok így születtek erről igazán senki se tehet!
2016. március 29. 14:57 #12
singeeeer
singeeeer
visszatérő vendég
 
Státusz"If we give a little love, maybe we can change the world".
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.02.01.
Hozzászólás: 491
Csatolások: 57
Azonosító: 253669
Offline offline
Ömmm.. most komolyan... a címnek és a tartalomnak mi köze van egymáshoz? Mert a cím alapján a cikknek arról kellett volna szólnia, hogy Robert barátnői közül egyre többen elkezdenek a saját nemükhöz vonzódni, és ez valamilyen módon lehet, hogy Robert hibája.
De a cikkben egy lányról van szó (csak Kristenről), és róla pedig ráadásul már mindenki tud.... Megértem én, ennek a tartalomnak valóban nehéz releváns címet adni, de ha a cikkíró nem képes rá, akkor inkább ne is íja meg a cikket....
2016. március 29. 15:31 #13
Domi05
Domi05
Mгş. Ơβгเεŋ
 
StátuszValar Morghulis «» Valar Dohaeris
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.22.
Hozzászólás: 5265
Csatolások: 52
Azonosító: 233671
Offline offline
rammievengeance
meghajolo.gif Teljes mértékben egyetértek veled. És szerintem sokaknak van már ezekkel a félrevezető címekkel baja. Köztük nekem is. Fontolgatom, hogy itthagyom az oldalt, mert ez már nem állapot! Remélem hamarosan változás fog következni, mert így a Starity kezdi elveszíteni a látogatóit!
1 felhasználónak tetszik: rammievengeance
2016. március 29. 16:44 #14
Cosmo
Cosmo
penguin hemmings
 
StátuszI like being the center of attention. I want to be in the limelight, basically.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.23.
Hozzászólás: 4025
Csatolások: 609
Azonosító: 253396
Offline offline
Jajj,szegényke,ez tökre igaz.
2016. március 29. 16:47 #15
ciel
ciel
Carat
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.02.
Hozzászólás: 2897
Csatolások: 0
Azonosító: 163123
Offline offline
Mekkora bunkó ez a cím már basszus... még, hogy miatta lettek leszbikusok Kristenék. Mintha ezen múlna :DDDDDD Nevetséges. Nem csak az a baj, hogy félrevezető a cím, hanem hogy totálisan tiszteletlen ráadásul.
4 felhasználónak tetszik: Phaedra, Szandi0820, rammievengeance, Glamster
2016. március 29. 16:52 #16
honeymoonbae
honeymoonbae
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.10.21.
Hozzászólás: 188
Csatolások: 0
Azonosító: 250862
Offline offline
Mi az hogy ex barátnői sorra jelentik be?biggrin.gifD
Tényleg zavaróak azek a félrevezető címek...
1 felhasználónak tetszik: rammievengeance
2016. március 29. 17:28 #17
Fallengirl
Fallengirl
 
Státusz" Hey! Write you´re own story! " - The Book of Life
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.18.
Hozzászólás: 887
Csatolások: 0
Azonosító: 164007
Offline offline
aha... szóval.. ha volt egy vakrandija vele akkor már az exe? biggrin.gif érdekes logika xD
2016. március 29. 19:33 #18
dorci1
dorci1
visszatérő vendég
 
Státusz,,Mosolyogj, érts egyet, aztán csináld azt amit k*rvára csinálni akartál..."-RdJ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.26.
Hozzászólás: 229
Csatolások: 0
Azonosító: 210480
Offline offline
a címet elolvasva röhögtem, szóval klasszul lett megválasztva, abból a szempontból hogy idevonzza az olvasókat, de amúgy a cikk nem nagy szám.
Lexi! Lécci, ne írj ilyen félrevezető címeket, a múltkor majdnem szívrohamot kaptam, aztán kiderült hogy meghalt egy kutya. Jó, ez nem túl jó hír, de azért nem mindegy hogy Witherspoon hal meg vagy egy csivava vagy mi..
1 felhasználónak tetszik: rammievengeance
2016. március 29. 20:02 #19
Seni
Seni
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.30.
Hozzászólás: 112
Csatolások: 0
Azonosító: 250258
Offline offline
Az korrekt.
Kedves Starity, illetve jelen esetben Lexi!

Ne süllyedjetek már le egy Blikk szintre, de komolyan... Nem kell mindenféle kamu szalagcímet kitalálni, pláne jelentéktelen sz*r (már bocs) dolgokról cikkezni. Itt volt egyfajta színvonal, és én spec szerettem is a cikkeidet Lexi, de ez most valami katasztrófa. Ne menjetek át idióta bulvár-pletyka lapba, ha lehet... Azzal csak olvasókat fogtok veszíteni, méghozzá igen sokat.
3 felhasználónak tetszik: TarjaNightwish, Phaedra, rammievengeance
2016. március 29. 20:42 #20
- törölt felhasználó -    
És ezért valaki cikket írt?!
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok