Starity

Evan Peters

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. június 24. 14:38 #1
- törölt felhasználó -    
Úgy vettem észre hogy róla még nincsen téma indítva,úgyhogy orvosoltam a problémát azzal hogy szerény személyem indítson egyet ! smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: arlene
2016. június 25. 19:20 #2
Gureka10
Gureka10
queen of clubs
 
StátuszVengeance
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.13.
Hozzászólás: 7395
Csatolások: 566
Azonosító: 193928
Offline offline
Ez egy nagyon jó ötlet volt. Imádom Evant, úgy ahogy van, örülök, hogy nem csak szerintem olyan "aztak*rva" helyes. laugh.gif wub.gif
2016. június 25. 20:20 #3
arlene
arlene
új tag
 
StátuszThe mind is everything. What you think you become.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.11.
Hozzászólás: 96
Csatolások: 5
Azonosító: 256997
Offline offline
meghajolo.gif
Le a kalappal színészi munkássága előtt, és nagyon köszönjük a téma indítást, ennek a fórumtémának szinte biztosan aktív hozzászólója leszek. Egyedül Tate és Violet szerelme miatt kezdtem el nézni az AHS-t, miközben amúgy rettegek a horrortól, nem tudok nagyon túllépni azon, hogy a valóságban nem rejtőzik senki az ajtóm mögött latexruhában, hogy megerőszakoljon. unsure.gif Viszont az alakítása... szerintem mélyen alul értékelt Evan Hollywood szemében, mármint elérni azt, hogy a szerelmüket vonzónak találjam, de közben meg mély gyűlöletet is érezzek, amit tett az osztálytársaival / Violet anyjával. Hát le a kalappal. Rég voltak, ilyen ellentétes érzelmeim egy karakter kapcsán.
Amúgy az Adatlapos topikban láttam, hogy, aki Evan adatlapját szerkeszti nem igazán frissít és nem éppen aktív tag, erről jött jelentés is. Milyen régóta kell az oldalon tagnak lenni, ha az adatlapot áruba bocsájtják?
2016. június 25. 21:39 #4
- törölt felhasználó -    
Idézet (arlene @ 2016.06.25. 20:20)
meghajolo.gif 
Le a kalappal színészi munkássága előtt, és nagyon köszönjük a téma indítást, ennek a fórumtémának szinte biztosan aktív hozzászólója leszek. Egyedül Tate és Violet szerelme miatt kezdtem el nézni az AHS-t, miközben amúgy rettegek a horrortól, nem tudok nagyon túllépni azon, hogy a valóságban nem rejtőzik senki az ajtóm mögött latexruhában, hogy megerőszakoljon.  unsure.gif Viszont az alakítása... szerintem mélyen alul értékelt Evan Hollywood szemében, mármint elérni azt, hogy a szerelmüket vonzónak találjam, de közben meg mély gyűlöletet is érezzek, amit tett az osztálytársaival / Violet anyjával. Hát le a kalappal. Rég voltak, ilyen ellentétes érzelmeim egy karakter kapcsán.
Amúgy az Adatlapos topikban láttam, hogy, aki Evan adatlapját szerkeszti nem igazán frissít és nem éppen aktív tag, erről jött jelentés is. Milyen régóta kell az oldalon tagnak lenni, ha az adatlapot áruba bocsájtják?


Huh azt pontosan nem tudom , de jó kérdés...én is szeretném tudni. smileeee.gif
2016. június 25. 21:43 #5
- törölt felhasználó -    
Idézet (Gureka10 @ 2016.06.25. 19:20)
Ez egy nagyon jó ötlet volt. Imádom Evant, úgy ahogy van, örülök, hogy nem csak szerintem olyan "aztak*rva" helyes.  laugh.gif  wub.gif


Teljesen egyetértek veled smileeee.gif <3
Szerintem is ideje volt fórumtémát indítani róla,hiszen roppant tehetséges és eléggé cukkancs pasi <3 Gondoltam;miért ne lehetnék én aki elindítja ezt a témát,hisz imádom Evan 218 napja XD <3
2016. június 25. 21:56 #6
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (arlene @ 2016.06.25. 20:20)

Amúgy az Adatlapos topikban láttam, hogy, aki Evan adatlapját szerkeszti nem igazán frissít és nem éppen aktív tag, erről jött jelentés is. Milyen régóta kell az oldalon tagnak lenni, ha az adatlapot áruba bocsájtják?


Evan lapja ettől függetlenül teljesen rendben van. Minden kitöltve, filmográfia és életrajz aktualizálva, még az Évről Évről képeknél is a legfrissebb feltöltés idei. A szerkesztője májusban frissítette a lapot utoljára, és ez bőven benne van a 6 hónapos szerkesztési határidőben. Azon kívül Evan lapja bőven 1000. alatti sorszámú, ami azt jelenti, hogy ha el is veszik a szerkesztőjétől ilyen-olyan okok miatt, akkor is pályázat útján lehet majd elnyerni.
2016. június 25. 22:49 #7
arlene
arlene
új tag
 
StátuszThe mind is everything. What you think you become.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.11.
Hozzászólás: 96
Csatolások: 5
Azonosító: 256997
Offline offline
Idézet (Grace Benning @ 2016.06.25. 21:56)
Evan lapja ettől függetlenül teljesen rendben van. Minden kitöltve, filmográfia és életrajz aktualizálva, még az Évről Évről képeknél is a legfrissebb feltöltés idei. A szerkesztője májusban frissítette a lapot utoljára, és ez bőven benne van a 6 hónapos szerkesztési határidőben. Azon kívül Evan lapja bőven 1000. alatti sorszámú, ami azt jelenti, hogy ha el is veszik a szerkesztőjétől ilyen-olyan okok miatt, akkor is pályázat útján lehet majd elnyerni.


Köszönöm a választ! Hát azt nyilván sejtettem, hogy nem puszira, pacsira adják oda. Még van mit tanulnom bőven az oldal működéséről, nem fogok egyből mélyvízbe ugrani. smileeee.gif Csak ha már Evan Peters gobdoltam másokat is érdekelne, de akkor gondolom már ezt felülbíráltátok.
2016. június 28. 18:25 #8
Gureka10
Gureka10
queen of clubs
 
StátuszVengeance
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.13.
Hozzászólás: 7395
Csatolások: 566
Azonosító: 193928
Offline offline
Ha már van, akkor ide szép röviden le is írnám eme fiatalemberről alkotott véleményem. So..
Evan-ről először unokatesóm kezdett el hablatyolni, hogy úú ez ilyen helyes, áá ez olyan helyes, meg ajj, meg Tate, meg blabla. Igen, ebből a mondatból valahogy sikerült leszűrnöm, hogy miről is van szó: AHS. Sosem voltam híve az ilyes fajta sorozatoknak, illetve elkezdése előtt nem is néztem ilyeneket soha. Olyan "horror szűz" voltam még, nem igazán néztem horrorokat, szinte egyet sem, de szerencsére ez mára már megváltozott. Aztán őszi szünetben a nagy unalmak közepette döntöttem el, hogy egye fene, megnézem, hátha talán jó sorozat. Nekiültem az első évadnak, elolvastam a kritikákat, meg hogy nagyvonalakban miről szól, és uccu neki. Kellemeset csalódtam, de a sorozatban, de Tate-t nem tudtam hova rakni. Semmilyen érzéseim voltak vele kapcsolatban, viszont minél inkább benne voltam az évadban annál inkább megtetszett, és megszerettem. A szőke hajú Evan viszont sosem nyerte el úgy a tetszésemet, számomra igazi áttörést Evan az 5. évadban nyújtott teljesítményekor szerezte meg. Imádtam Mr. March-ot, kedvencem volt, nem tudtam róla levenni a szemem, Evan-nek ez a szerep eszméletlenül jól állt, és meg kell hagyni: itt is nagyon awww kategória volt. De itt az 5. évadban volt szerintem a leghelyesebb, és egyértelműen ez is lett a kedvenc évadom. Félreértés, minden egyes évadban imádtam az összes karakterét, főleg a harmadik évadban, amikor beszélni nem tudott, mégis szerette Zoe-t és az nagyon aranyos volt.. jó tudni rólam, hogy nem szeretem a romi dolgokat. Na, egy szó mint száz, Evan egy fantasztikus, tehetséges színész, nem ismerek nála jobb színészt (azért Johnny Depp, Helena B. C., és Leonardo D. megelőzi) és igen, megértem azokat a lányokat akik elájulnak miatta, mert megvallom az őszintét, néha én is elájulok tőle. smileeee.gif Hajrá Evan, ájultass el még több lányt, a szemtelen mosolyoddal! wink.gif
1 felhasználónak tetszik: zspocok
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok