Starity

16 híresség, aki nyíltan vállalta, hogy nem akar gyereket

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. június 30. 21:12 #21
bae.
bae.
új tag
 
Státuszare you fuckin' with the team?!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.23.
Hozzászólás: 17
Csatolások: 0
Azonosító: 257325
Offline offline
hát pár személyen azért tényleg meglepődtem biggrin.gif
2016. június 30. 21:12 #22
Psyché
Psyché
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.08.
Hozzászólás: 930
Csatolások: 1
Azonosító: 203409
Offline offline
Idézet (Hajni és Gézacica @ 2016.06.30. 20:41)

Egyébként 12 éves fejjel én se akarok gyereket,sőt,férjet se,inkább karriert építenék. Meg különben is,ki szeretne bele egy stréber,ronda, macska szerető lánnyal,aki melankólikus, zárkózott, szabadidejében bakettozik,és könyveket ír. Utálja a romantikus filmeket, a vígjátékot, az akció,valamint kaland filmeket,és csak a drámát,thrillert,és horrort szereti. De komolyan. És utálja a perverz vicceket,és sose hordott még shortot,csak térdig érő nadrágot,valamint minden ruhadarab szarul áll neki,rossz híre van,mindenki utálja,és rohadt idegesítő a hangja. Na,azt a gyereket sajnálom. Köszi,inkább karrier.



Hűű, azért 12 évesen nagyon bátor dolog ez.
1. Hidd el nekem, rengeteget fogsz még változni. Ezt nagyon sokan fogják még neked mondani, nem fogod nekik elhinni, dacolni fogsz, ez tök természetes, de hidd el, mire 20 éves leszel, a 12 éves önmagadra nagyon máshogy fogsz visszatekinti smileeee.gif
2. Nem szeretnélek megsérteni, igyekszem úgy fogalmazni, hogy ne érjen bántódás: abból a fajta emberből, amivel te most jellemezted magadat, csak itt, ezen az oldalon van vagy százötven darab, hát még, akik nem regisztráltak ide be. Ez a fajta szemléletmód a korodra visszavezethető, de finoman - és tényleg igyekszem virágnyelven fogalmazni - mindenki különlegesnek látja magát, csak később koppan, amikor rájön, hogy egy arc a tömegből.
3. A szerelem relatív. Szinte biztos, hogy van olyan, akinek te tetszel. Ennyire beskatulyázni magadat vagy másokat sem lehet, egy egészséges határt tartani kell.
4. Van az a karrier, amit te építgethetsz, csak nem fog összejönni. Muszáj realistának lennie az embernek, ha menni akar valamire. Márpedig, ha Cameron Diaz a NAV-nál dolgozna irodai munkásként, egész nap aktákat tologatna, akarna ő ám gyereket. Ezekre az előadóművészekre azért fölösleges alapozni, mert nekik van egy jó világ, van egy klassz környezet, amit egy gyerek lerombolhat. Naná, hogy ezt a kényelmes életmódot lusták lennének feladni (ez megint teljesen érthető dolog, csak mint mondtam, erre nem kéne alapozni... khm, vagy cikket írni, de megint elkanyarodunk...)
5. Ez nem neked, globálisan: nem kell gyereket szülni.Én személy szerint, van akit sterilizáltatnék, hogy a hülyeséget ne nevelje bele másba, de a karrierre fogni szerintem nagyon meggondolatlan dolog. Lehet neked testvéred, ha pont rosszban vagy vele, szüleid - ne adja az ég - mire te a végét járod, már a temetőben lesznek. A halálos ágyadon a karriered nem fogja majd a kezedet.
2 felhasználónak tetszik: Beyla, Phaedra
2016. június 30. 21:19 #23
Lianda
Lianda
♥♥ chingu ♥♥
 
Státusz✿✿ ASIA ✿✿
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.20.
Hozzászólás: 1443
Csatolások: 354
Azonosító: 233579
Offline offline
Dregum
Egyet értek veled smileeee.gif
2016. június 30. 21:22 #24
DrectionFanGirl
DrectionFanGirl
visszatérő vendég
 
StátuszOne Dream...One Band...One Direction
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.29.
Hozzászólás: 186
Csatolások: 0
Azonosító: 255979
Offline offline
Baj, ha ezek közül csak Cameron Diaz, Ellen DeGeneres és Jennifer Aniston neve ismerős? Vagy nem? Oké. Jenniferen meglepődtem. Meg Cameron-on.
2016. június 30. 21:35 #25
LaraGrande
LaraGrande
visszatérő vendég
 
StátuszAin't You Ever Seen a Princess be a Bad Bitch ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.30.
Hozzászólás: 400
Csatolások: 0
Azonosító: 252743
Offline offline
Hajni és Gézacica te mit érzel?Egyetértek habibivel..
2016. június 30. 21:37 #26
- törölt felhasználó -    
Bizonyos mértékig egyetértek velük, de azért mégsem, hisz az anyaság/apaság az egyik legcsodálatosabb dolog a világon.
2016. június 30. 22:22 #27
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Nekem volt egy időszakom, amikor másról se ábrándoztam, mint férjről, gyerekről, családról. Ez így kitartott általánosban meg gimiben is. Aztán felnőttem, végigjártam még 3 iskolát, elkezdtem dolgozni (iskolában, khmm), és most jutottam el oda, hogy a gyerekektől a "hideg is ráz". Egyáltalán nem hiányzik és egyre inkább érzem, hogy inkább mással szeretnék foglalkozni, mint a gyerekpátyolgatás. (a játszótéren sikítozóktól is kitör a frász, idegesítenek, ez van)
Ugyanígy a férjhezmenetel is. Akar házasodni a frász. Minek? Papír nélkül is lehet pasim. biggrin.gif
A párom egyébként érdekes módon elkezdett idomulni hozzám. Már ő sem akar gyereket (esetleg örökbe fogadni később, idősebbet), a házassághoz sem áll már úgy, mint a kapcsolatunk elején. Nem tett le róla teljesen, de érzi, hogy ez nálam nagyon nem... rolleyes.gif (Amúgy jártunk évekig jegyben is, de visszaadtam a gyűrűt, hogy én nem szeretnék ilyesmit. rohog.gif ) Ami "vicces", hogy ő az idősebb nálam, nem is olyan kevéssel... rolleyes.gif (plusz 9. éve alkotunk egy párt)

Szóval részemről respect mindenkinek, aki felvállalja, hogy no gyerek, no házasság. biggrin.gif
2016. június 30. 22:27 #28
Dia28
Dia28
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.08.24.
Hozzászólás: 566
Csatolások: 0
Azonosító: 248868
Offline offline
Jenniferen meglepodtem :/
2016. június 30. 22:37 #29
Mileylove23
Mileylove23
 
StátuszI'm not perfect I'm a unicorn!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.02.
Hozzászólás: 675
Csatolások: 0
Azonosító: 255378
Offline offline
Hát megtudom őket érteni hisz az ő életük ő döntésük. Elvégre az anyaság vagy és az apaság a világ egyik legszebb dolga. Én speciál szeretnék gyereket de majd meglátjuk mit hoz a sors........ smileeee.gif tongue.gif
2016. június 30. 23:42 #30
- törölt felhasználó -    
na ja egy gyerekkel foglalkozni is kéne és nekik az nem menne...oda lenne az aranyélet (tisztelet a kivételnek)
2016. június 30. 23:54 #31
Eviii27
Eviii27
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.24.
Hozzászólás: 17
Csatolások: 0
Azonosító: 257358
Offline offline
Milyen jól döntöttek! Karrierjüket elnézve egyszerűen nem tudnák felnevelni a gyerekeket...
2016. július 01. 00:05 #32
Gabe Logan
Gabe Logan
Prince of Playstation Platinum♛
 
StátuszPlaystation for the Gamers
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 13.08.27.
Hozzászólás: 3318
Csatolások: 30
Azonosító: 210618
Offline offline
Megértem őket!Én amúgy Jennifer Aniston-t,Cameron Diaz-t és George Clooney-t ismerem közülük.Utóbbi kettőt is leginkább név alapján. cool.gif
2016. július 01. 00:39 #33
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12485
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Erre a világra nem is érdemes...
3 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, habibi, Phaedra
2016. július 01. 00:57 #34
- törölt felhasználó -    
Ez szerintem mindenkinek szíve joga, hogy szeretne-e gyereket, megállapodni vagy sem. Nem vagyunk egyformák, nem mindenkinek azaz álom élet, hogy kertes házban éldegél egy dolgos férjjel és 2-3 gyerekkel háztartásbeliként.
Én sem tudnám elképzelni magamat anyaként, mert nem hogy nem szeretem a gyerekeket képtelen vagyok kijönni velük. Persze mondják, hogy a saját más, de valahogy még sem érzem, hogy én erre alkalmas lennék. Nem mondom, hogy soha, de tudatosság szintjén család alapítás nálam sem merül fel, mint lehetőség.
Hasonlóképp a házasság sem, bár ez a gyerekvállaláshoz képest szinte semmi. Házasságok amilyen könnyen köttetnek, ugyan olyan egyszerűséggel szét is lehet válni.
De ami a legfontosabb, hogy a meghozott döntéseinket soha ne bánjuk meg. Ezért is fontos, hogy társadalmi nyomás helyett, csak is magunkra hallgassunk. Házasság, gyerek, karrier... stb, ezek mind lehetnek opciók és, hogy ki hogyan alakítja az életét az már tényleg rajta múlik.
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2016. július 01. 08:17 #35
Baba74
Baba74
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.24.
Hozzászólás: 349
Csatolások: 0
Azonosító: 215816
Offline offline
Megértem őket, ez mindenkinek a saját döntésén múlik. Jenniferen kicsi meglepődtem...
Amúgy szerintem azért kicsit szomorú dolog, hogy a mai világban rengeteg embernek csak a munka a karrier fontos. Elhiszem hogy itt most világsztárokról van szó...de mennyi sztár vállalt gyereket a karrierje mellett... kizártnak tartom hogy itt most annyira a munka lenne nekik fontos. Inkább valljuk be kicsit azért magukra is gondoltak, hogy nem akarnak. Na de én nem szólok bele ők tudják. El kell fogadni...
1 felhasználónak tetszik: habibi
2016. július 01. 08:24 #36
- törölt felhasználó -    
Hat egyeseken nagyon de nagyon meglepodtem.
2016. július 01. 08:25 #37
Netti35
Netti35
visszatérő vendég
 
StátuszNéha csak akkor vesszük észre a meghúzott határokat, ha már átléptük őket.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.15.
Hozzászólás: 214
Csatolások: 0
Azonosító: 171275
Offline offline
Ophrának volt gyereke. sad.gif
2016. július 01. 08:56 #38
LovelyBarbaraPalvin
LovelyBarbaraPalvin
Hunter
 
Státusz,, Family don't end with blood " - Bobby Singer, Supernatural
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.01.
Hozzászólás: 2558
Csatolások: 686
Azonosító: 226899
Offline offline
Végre! Azt hittem, hogy egyedül vagyok ezzel. Én se akarok gyereket...
2016. július 01. 09:53 #39
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (GomNaNa @ 2016.07.01. 00:57)

Nyilván. Csak sokan ezt nem értik. Mármint néznek hülyén arra, aki nem akar gyereket. laugh.gif Pedig nincs ebben semmi. Ki mondta, hogy kötelező? Egyébként az is idegesít (engem, személy szerint), hogy mennyire nyomatják ezt a vállalj gyereket (sokat), meg házasodj, meg izé. Mert fogy a magyar. ??! És erre fel kapnak egy csomó pofátlanul nagy kedvezményt, aki meg nem, az szívjon és éljen meg egyik napról a másikra (ha tud). Nagyon irritál, ahogy megy ez a kivételezés a gyerekesekkel. Akinek meg nincs, nem akar, vagy akármilyen okból kifolyólag nem lehet, annak meg szoppancs van. Mintha nem lenne ő is értékes tagja a társadalomnak, ha bizonyos esetekben nem értékesebb...
Amúgy én is tapasztalom ezt, hogy akinek gyereke lesz, feladja magát, a hobbiját, elfelejt XY lenni és akkor ő anyuka meg feleség. És más témájuk sincsen. ennyi volt, akkor ők ezzel most aztán hű de nagyot alkottak, hátra lehet dőlni. De persze a nevelés a legtöbb esetben már nem megy, akkora tapló bunkósbotok a kölykök, hogy mamutot lehetne velük vadászni. Tisztelet a kivételnek. 110.gif De a kedves szülők se jobbak, mert hát az ő gyerekük egy szent, egy angyal, ő ilyet nem csinál... Plusz a játszótéren is csordákba verődve elállják a járdát, 25 babakocsival, és még nekik áll feljebb, ha ideges fejet vágsz rájuk, hogy esetleg szeretnél elhaladni. dry.gif Járdán is párosával közlekednek, két sávban természetesen, csacsogva, te meg menj bele a sárba, ha szeretnél átjutni a túloldalra. Van ám itt ész. dry.gif Na mindegy...
Én a magam részéről nem vagyok ám gyerekutáló, vannak értelmesek is, de az a tapasztalat, hogy belőlük van kevesebb. Sajnos. Őket szeretem. biggrin.gif Én mondjuk kijövök a gyerekekkel, de a neveletlenje a birka türelmem ellenére már hamar ki tud hozni a sodromból. 110.gif Az viszont tény, hogy nem olvadozom a kisbabáktól, meg nem lájkolom vadul az összes ismerős unalomig FB-falra posztolt bébis/kölkös fotóit. dry.gif Gratulálni se nagyon szoktam, mert hidegen hagy. Az esküvők is. Majd x év múlva megnézem, hányan váltak el, hánynál ért véget a lamúr... Amivel amúgy semmi baj nem lenne - különválás, nagyon is benne van mindenhol a pakliban, sok-sok-sok év után is. csak hogy mennyire odavan mindenki, hogy esküvő meg minden. És kiszórnak rá egy vagyont. Költenék jobb helyre... rohog.gif
"Házasságok amilyen könnyen köttetnek, ugyan olyan egyszerűséggel szét is lehet válni." -> Hát erről van szó. De akkor meg mi a francnak házasodni? Meg rákölteni kisebb vagyonokat? (Oké, a minimálbüdzsés is esküvő, sőt, ha már, akkor ez, de még ezt is totál feleslegesnek tartom. biggrin.gif De ez én vagyok. rohog.gif )

Így van. Nem mások véleményével kell törődni, hanem a magunkéval. Hogy mi hogy érezzük jól magunkat, mit tartunk fontosnak, mennyire és hogyan. Akinek meg jó dolog 5x drágán házasodni meg válni, az tegye bátran. De nekem se tegye szóvá senki, hogy én meg miért nem szeretnék... rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Beyla, habibi
2016. július 01. 11:13 #40
Helga27
Helga27
Queen of Nothing
 
StátuszBirth is begin of death
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.11.
Hozzászólás: 1099
Csatolások: 5
Azonosító: 244743
Offline offline
Én Jenifer Anistonon meg Cameron Diazon lepődtem meg...
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!