Starity

Koronázásának első évfordulóját sem élhette meg a 30 éve elhunyt magyar szépségkirálynő, Molnár Csilla Andrea

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. július 10. 09:08 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Hírnév, siker és csillogás – e három tényező határozta meg a 17 évesen szépségkirálynőnek választott fonyódi diáklány életét 1985 októbere után, ám a felszín alatt a baljós jelek tragédia előszelét hozták.
A teljes cikkhez kattints ide!
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2016. július 10. 09:25 #2
Domi05
Domi05
Mгş. Ơβгเεŋ
 
StátuszValar Morghulis «» Valar Dohaeris
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.22.
Hozzászólás: 5265
Csatolások: 52
Azonosító: 233671
Offline offline
Nagyon sajnálom szegényt! Nehéz lehetett neki! Nyugodjék békében! sad.gif
2016. július 10. 09:39 #3
LovelyBarbaraPalvin
LovelyBarbaraPalvin
Hunter
 
Státusz,, Family don't end with blood " - Bobby Singer, Supernatural
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.01.
Hozzászólás: 2558
Csatolások: 686
Azonosító: 226899
Offline offline
Szegény lány! Nyugodjek Bekeben sad.gif
2016. július 10. 09:41 #4
Mileylove23
Mileylove23
 
StátuszI'm not perfect I'm a unicorn!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.02.
Hozzászólás: 675
Csatolások: 0
Azonosító: 255378
Offline offline
Nagyon jó cikk lett!
Nyugodjon békében! sad.gif
2016. július 10. 09:47 #5
Kyra99
Kyra99
 
StátuszJó ideje inaktív; csak szemlélődő tag vagyok.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.03.
Hozzászólás: 3654
Csatolások: 603
Azonosító: 150526
Offline offline
Ez egy nagyon érdekes cikk volt, köszönjük! smileeee.gif
2016. július 10. 10:07 #6
Ariella2001
Ariella2001
 
StátuszCsak szavakkal búcsúztunk el, közben százszor meghaltam
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.14.
Hozzászólás: 1165
Csatolások: 0
Azonosító: 229442
Offline offline
Jó cikk meg minden, de semmi összefüggést nem látok a dologban. Miért ölte meg magát? És miért a verseny után egy csomó idővel? Más sztárok is meg tudták oldani azokban az időkben is a pletykákat meg a kudarcokat, nem értem miért csinálta ezt. Másnak is van konfliktusa az apukájával/anyukájával de ez jó nagy hülyeség. Tipikus kamasz volt aki nem tudott magával mit kezdeni, miután nem az lett amit akart. És még a mostani fiatalokat becsmérlik... komolyan biggrin.gif és akkor ilyen példa álljon a jövendőbeli modellek előtt? Hogy ha valami nem sikerül öljék meg magukat? Sajnálom hogy ez történt vele, tényleg, de azt hiszem ezt ő kereste magának. Ezt nem érzéketlenségből mondom, de tényleg így van. Itthagyta a barátait, a szerető anyukáját aki mindig kiállt mellette, meg a szerelmét. Most minek kell sajnálni? Ő választotta ezt.
Amúgy meg szerintem nem is volt olyan szép. Sőt.
Tudom tudom halottról csak jót vagy semmit, de ez sajnos nem változtat a véleményemen.
1 felhasználónak tetszik: Athena
2016. július 10. 10:13 #7
Cosmo
Cosmo
penguin hemmings
 
StátuszI like being the center of attention. I want to be in the limelight, basically.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.23.
Hozzászólás: 4025
Csatolások: 609
Azonosító: 253396
Offline offline
Nagyon tetszett a cikk és sajnálom szegény lányt sad.gif
2016. július 10. 10:31 #8
Kata1225
Kata1225
visszatérő vendég
 
StátuszJelenleg csak a kpop-ért élek, so ne ítélj el plösö~~~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.13.
Hozzászólás: 104
Csatolások: 0
Azonosító: 257063
Offline offline
Már pár évvel ezelőtt is olvastam erről a történetről, mikor először meghallottam az Álmodj királylány!-t. Akkor is nagyon megérintett a dolog... Remélem most már boldog:)
2016. július 10. 10:34 #9
yag6M0Ong
yag6M0Ong
új tag
 
Státuszhallo tessek?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.02.15.
Hozzászólás: 84
Csatolások: 0
Azonosító: 240386
Offline offline
Szegény lány..őszintén sajnálom sad.gif
2016. július 10. 10:45 #10
Zsuzsy93
Zsuzsy93
 
StátuszA clone is never alone.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.16.
Hozzászólás: 944
Csatolások: 2
Azonosító: 175845
Offline offline
Ez a világ nem való mindenkinek. Szegény sokat csalódott, nem bírta lelkileg. Sajnos mások is jártak már így. Nyugodjon békében!
2016. július 10. 11:04 #11
kaliforhnia
kaliforhnia
=
 
Státuszpeople go but how they left always stays.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.09.
Hozzászólás: 1624
Csatolások: 65
Azonosító: 255526
Offline offline
Mindennek megvan az árnyoldala.. Nyugodjon békében.
2016. július 10. 11:11 #12
caturday
caturday
visszatérő vendég
 
Státuszholy chimichanga!!!!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.17.
Hozzászólás: 485
Csatolások: 0
Azonosító: 221365
Offline offline
Róla nevezett el anyukám...
@Ariella2001 - nem mindenki kezeli egyformán a stresszt, tudtad? Neki nem ment, ami másnak igen.
Sajnálom amiken keresztül kellett mennie. sad.gif
2016. július 10. 11:29 #13
Fanni0325
Fanni0325
Miss Anonymus
 
StátuszA hit segít, hogy mindent más színben láss...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.05.
Hozzászólás: 1695
Csatolások: 7
Azonosító: 138041
Offline offline
Annyira sajnálom, hogy ennyi szörnyűséget kellet átélnie. Nem akarom hibáztatni az apját, de talán ha az elejétől támogatta volna, lehet másképp alakul minden.
Tulajdonképpen nem értem miért ölte meg magát, hogy minek szedte meg azt a sok nyugtatót. Már korábban is hallottam róla, de nem voltam tisztában az egész történettel, ami még most sem állt össze teljesen. A cikket olvasva azt hittem valami baleset érhette, de nem. Meg kellett volna hánytatni, vagy gyorsan bevinni a kórházba kimosni a gyomrát, ám késő volt. Nagyon szomorú vagyok, hogy ilyen sanyarú sors jutott neki a sok csillogás mellett. Most egyidős lenne a szüleimmel, ha élne.
2016. július 10. 11:42 #14
SpecialError
SpecialError
 
Státuszccc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.27.
Hozzászólás: 664
Csatolások: 160
Azonosító: 192434
Offline offline
Én fonyódi vagyok, a tablója a mai napig kint van a közép iskolában. Sajnálom, hogy így alakult, nem akart meghalni csak a figyelmet akarta felhívni magára, mint olyan sok öngyilkossággal próbálkozó személy, csak sajnos neki balul sült el. sad.gif
2016. július 10. 11:46 #15
emily92-17
emily92-17
 
Státusz"Ha biszex vagy, kapásból megduplázódnak az esélyeid egy szombat esti randevúra"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.07.
Hozzászólás: 822
Csatolások: 0
Azonosító: 132765
Offline offline
Én nem tudtam h ez a dal róla szól,pedig nagyon sokat hallgattam, a cikk megrázó, és sajnálom h megölte magát sad.gif Valóban szép volt.
2016. július 10. 12:38 #16
Helga27
Helga27
Queen of Nothing
 
StátuszBirth is begin of death
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.11.
Hozzászólás: 1099
Csatolások: 5
Azonosító: 244743
Offline offline
Annyira sajnálom!!!Tényleg gyönyörű volt!!!!Az élete pedig szinte film szerű...
Nyugodjon békében!!!!sad.gif sad.gif :'(
2016. július 10. 12:52 #17
- törölt felhasználó -    
Hát ez durva. Én viszont nem úgy oldottam volna meg, hogy beveszek nyugtatókat, de nem mindenki egyforma. Meg nem értem. Minek szedett nyugtatót? Mert felakarta hívni magára a figyelmet? Azért, mert pletykákat terjesztettek? Jézusom. Tipikus tini gondolat, hogyha pletykákat mondanak, akkor meg kell ölni magad, vagy csak simán nyugtatózod magad. Na jó, ez hülyén hangzik. Ő akarta ezt, nyilván tudhatta, hogy ez ezzel jár. Szépnek egyáltalán nem mondhatnám. 20 évvel idősebb szerelméhez menekült? Khm.. Oké. Tudom, sokan mondják, hogy nem a korkülönbség a fontos, de ez akkor is .. ciki. Az apját viszont kivágtam volna az ablakon. A zenéről pedig .. meglepett, hogy róla szól, nem tudtam.
"Anyukája később felment Csillához, hogy megnézze, jól van-e a lány, ám szörnyű látvány fogadta: a szeme fénye az ágyon ült és keservesen sírt, közben pedig azt mondogatta: 'Anyuka, nem akarok meghalni.' " Akkor minek vett be annyi nyugtatót? Jézusom, ilyenkor csak a fejemet tudom fogni.
2016. július 10. 12:58 #18
ilus1996
ilus1996
~Hope~
 
StátuszAz igazi sztár nem csak a rajongó tábora hanem a tehetsége is fenttartja
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.28.
Hozzászólás: 3131
Csatolások: 116
Azonosító: 134089
Offline offline
Idézet (Ariella2001 @ 2016.07.10. 10:07)
Jó cikk meg minden, de semmi összefüggést nem látok a dologban. Miért ölte meg magát? És miért a verseny után egy csomó idővel? Más sztárok is meg tudták oldani azokban az időkben is a pletykákat meg a kudarcokat, nem értem miért csinálta ezt. Másnak is van konfliktusa az apukájával/anyukájával de ez jó nagy hülyeség. Tipikus kamasz volt aki nem tudott magával mit kezdeni, miután nem az lett amit akart. És még a mostani fiatalokat becsmérlik... komolyan biggrin.gif és akkor ilyen példa álljon a jövendőbeli modellek előtt? Hogy ha valami nem sikerül öljék meg magukat? Sajnálom hogy ez történt vele, tényleg, de azt hiszem ezt ő kereste magának. Ezt nem érzéketlenségből mondom, de tényleg így van. Itthagyta a barátait, a szerető anyukáját aki mindig kiállt mellette, meg a szerelmét. Most minek kell sajnálni? Ő választotta ezt.
Amúgy meg szerintem nem is volt olyan szép. Sőt. 
Tudom tudom halottról csak jót vagy semmit, de ez sajnos nem változtat a véleményemen.

Tudod én úgy vagyok vele, hogy halottról jót vagy semmit. Éppen ezért Marilyn Monroeról példának én nem mondok semmi rosszat(csak gondolok), de erősen hajaz rá ,hogy bizony ilyen emberek is példaképpé nőhetik ki magukat, ha még gyógyszerezik is magukat.
Öngyilkosság mindig van és lesz az életben és nem egy sztár van, aki saját kezűleg vonta meg magától az életet.
A cikkhez szólva remek lett. Elég sajnálatos, hogy ilyen fiatalon halt meg. Nyugodjon békében!
2016. július 10. 13:01 #19
LadyHepburn
LadyHepburn
új tag
 
StátuszNothing is impossible,the world itself says-I'M POSSIBLE!-Audrey Hepburn
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.05.
Hozzászólás: 70
Csatolások: 0
Azonosító: 230883
Offline offline
Gyönyörű lány volt még mai szemmel is. Az én szememben ő lesz a legszebb szépségkirálynőnk. Nyugodjon békében! sad.gif
2016. július 10. 13:18 #20
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
A hozzászólásokat elolvasván kezdek az oldal szerkesztőségének igazat adni, hogy a komolyabb hangvételű cikkek, amelyek nem a mai celebek szánalmas momentumait firtatja, nem valóak ide, hisz maga az olvasó közönség is gyermek, képtelenek felfogni ésszel ami a cikkben le van írva.

Csilla depressziós volt. Hogy honnan tudom? Én is kb. ilyen idős voltam, amikor enyhe depresszió alakult ki nálam. Ha figyelmesen elolvasod a cikket, akkor felfedezhető, hogy a lány nem igazán bírta a nyomást. Édesapja elfordult tőle, munkaadója pénzes zsáknak használta, tanulmányaira is összpontosítani kellett és a szépségversenyen sem azt a helyezést érte el, amit szeretett volna. Maximalista volt, és a maximalisták iszonyú nehezen birkóznak meg azzal, ha nem érik el a kitűzött célt. Lelkileg megroppant, nem bírta, depressziós lett, ami végül öngyilkosságba torkollott. Nincs két egyforma ember. Mindenki másképp dolgozza fel az őt ért negatív jellegű atrocitásokat, kudarcokat. A hozzászólásokat elolvasván, okosat akartatok mondani, de visszafele sült el és elég sok butaságot írtatok le. Nem tudhatjátok, hogy milyen érzelmi hullámvasúton ment keresztül amikor meghozta a döntését. Én sem gondolom azt, hogy az öngyilkosság kiút lenne, ám volt benne részem amikor erőteljesen vágytam a halálra. Nem a legkellemesebb érzés, elhihetitek, és emiatt vagyok képtelen az ilyen emberek felett pálcát törni. Tudom, hogy mit érezhetnek az ilyenek, holott nektek - elnézést, ha tévedek - fingotok sincs milyen. Hogyan ítélhettek előre egy olyan dologgal kapcsolatban, amit soha nem éreztetek? Hiteltelen a ti szátokból, ne haragudjatok.

Idézet (S.S. @ 2016.07.10. 12:52)
Akkor minek vett be annyi nyugtatót? Jézusom, ilyenkor csak a fejemet tudom fogni.

Pár éve olvastam egy pszichológiai felmérést, hogy az öngyilkosoknak több mint 90%-a meggondolja magát mikor megteszi. Elég rég történt (olyan tíz éve kb.) egy ismerősünk nagyon nagy lelkiválságban volt. Kiment a város határba, felvágta az ereit, majd a legjobb haverjának telefonált, hogy segítsen rajta, mert nem akar meghalni. Szóval személyes élmény okán is alá tudom támasztani, hogy a tanulmány nem blődségeket hordott össze. Genetikánkba kódolt ősi ösztön a túlélés és a haláltól való félelem. Csillánál is teljesen normális reakciónak mondható, hogy meggondolta magát.
6 felhasználónak tetszik: Szandi0820, VampireBella, exoverdose, LaDySmIth, An_d_a, Elody
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!