Starity

Megőrülnek az instagramozók Tom Holland pókemberes szelfijéért

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. július 11. 08:39 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Jelenleg is zajlik a jövő nyáron mozikba kerülő új Pókember-film forgatása.
A teljes cikkhez kattints ide!
2016. július 11. 09:57 #2
Ariella2001
Ariella2001
 
StátuszCsak szavakkal búcsúztunk el, közben százszor meghaltam
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.14.
Hozzászólás: 1165
Csatolások: 0
Azonosító: 229442
Offline offline
Nekem a kedvenc hősöm Pókember és nagyon szeretem, wub.gif de nekem kicsit ez már sok adapdáció. Először ott volt Toby aztán Andrew most meg Tom... ha ennyi adaptációt csinálnak akkor a végén még eltűnik a film varázsa. Persze ettől függetlenül nagyon várom már, de a Csodálatos Pókembert is abbahagyták az egyik legizgalmasabb résznél, úgyhogy nem tudom ettől mit várjak smileeee.gif
Nekem akkor is az eredeti 2004-es Pókember marad a best smileeee.gif Azaz igazi James Francós biggrin.gif heart.gif
2016. július 11. 10:37 #3
anzi7
anzi7
Mrs. Tomlinson
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.15.
Hozzászólás: 4240
Csatolások: 9
Azonosító: 191626
Offline offline
Sokan írták,hogy Tom nem való Pókembernek, de én ezt nem így látom. Szerintem remekül megállja majd a helyét smileeee.gif
2016. július 11. 10:38 #4
anzi7
anzi7
Mrs. Tomlinson
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.15.
Hozzászólás: 4240
Csatolások: 9
Azonosító: 191626
Offline offline
De egyetértek az előttem szólóval, kicsit már sok az adaptáció
2016. július 11. 10:50 #5
- törölt felhasználó -    
Minek erőltetik? MINEK? Nekem is a best, az a 2004-es. Hiába fogják kb. egy milliomodik alkalomra megcsinálni a Pókember filmeket, nekem akkor is a favourite az Toby lesz. A többi meg mehet a lecsóba, minimális tehetségükkel együtt.
2016. július 11. 12:25 #6
Andiie
Andiie
új tag
 
StátuszAz élet egy harc. Vagy felfegyverkezel, vagy azonnal megadod magad...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.04.
Hozzászólás: 76
Csatolások: 0
Azonosító: 242249
Offline offline
Minek erőltetik? Mert Pókember egy örök kedvenc (bár én abszolút nem szeretem, de a Csodálatos pókember elnyerte a tetszésemet), amit rengetegen szeretnek, ezért biztos sokan fognak a moziba menni megnézni és ismét sok pénzt kaszálhatnak vele, ezért erőltetik; a pénzért. Imádom Robert Downey Jr.-t, ha másért nem is, akkor érte megnézem majd a filmet, de igazából túl sok értelme nincs a filmben való létezésének, de mivel a Vasember szériákkal keresett a legtöbbet a Marvel, ezért valószínűleg, ezért adtak neki itt is szerepet, hogy rádobjon még néhány lapáttal a nézettségre, ezért kapott szerepet Zendaya is, ami SZERINTEM nagy hülyeség volt, mert nem igazán illik bele a szuperhős környezetbe, mert oké, hogy szupervilág és nem a Titanic, de ettől függetlenül a DC és a Marvel tartja a színvonalat minden téren, de leginkább színészek terén, ezzel nem azt akarom mondani, hogy Zendaya szörnyű színész (viszont nincs sok tapasztalata, de valahol elkell kezdeni), az is meglehet, hogy tévedek és egész jól játszik majd, de kit alakít?? Nagyot röhögnék, ha ő lenne Pókember 3.0 verzió nagy Ő-je a filmben. biggrin.gif biggrin.gif xd

Ui.: Tom mellet szólva, tényleg illik hozzá a szerep bár az Amerika Kapitány: Polgárháborúban eléggé buzgómócsingnak tűnt. A Filmben Tony Stark (Robert) adta a jelmezét, szóval remélem nem ő játsza majd a Mikulást a történetben.... biggrin.gif
2016. július 11. 17:20 #7
- törölt felhasználó -    
Kíváncsi vagyok milyen lesz
2016. július 11. 19:48 #8
- törölt felhasználó -    
Idézet (Andiie @ 2016.07.11. 12:25)
Minek erőltetik? Mert Pókember egy örök kedvenc (bár én abszolút nem szeretem, de a Csodálatos pókember elnyerte a tetszésemet), amit rengetegen szeretnek, ezért biztos sokan fognak a moziba menni megnézni és ismét sok pénzt kaszálhatnak vele, ezért erőltetik; a pénzért. Imádom Robert Downey Jr.-t, ha másért nem is, akkor érte megnézem majd a filmet, de igazából túl sok értelme nincs a filmben való létezésének, de mivel a Vasember szériákkal keresett a legtöbbet a Marvel, ezért valószínűleg, ezért adtak neki itt is szerepet, hogy rádobjon még néhány lapáttal a nézettségre, ezért kapott szerepet Zendaya is, ami SZERINTEM nagy hülyeség volt, mert nem igazán illik bele a szuperhős környezetbe, mert oké, hogy szupervilág és nem a Titanic, de ettől függetlenül a DC és a Marvel tartja a színvonalat minden téren, de leginkább színészek terén, ezzel nem azt akarom mondani, hogy Zendaya szörnyű színész (viszont nincs sok tapasztalata, de valahol elkell kezdeni), az is meglehet, hogy tévedek és egész jól játszik majd, de kit alakít?? Nagyot röhögnék, ha ő lenne Pókember 3.0 verzió nagy Ő-je a filmben. biggrin.gif biggrin.gif xd
Ui.:  Tom mellet szólva, tényleg illik hozzá a szerep bár az Amerika Kapitány: Polgárháborúban eléggé buzgómócsingnak tűnt. A Filmben Tony Stark (Robert) adta a jelmezét, szóval remélem nem ő játsza majd a Mikulást a történetben.... biggrin.gif


Akkor legalább folytatnák, és nem mindig újrakezdenék.
2016. július 11. 20:01 #9
Andiie
Andiie
új tag
 
StátuszAz élet egy harc. Vagy felfegyverkezel, vagy azonnal megadod magad...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.04.
Hozzászólás: 76
Csatolások: 0
Azonosító: 242249
Offline offline
S.S.: Nem tudják folytatni, mert már semmi újat nem képesek kitalálni. Az egész pók-sztori, abból áll, hogy egy gyereket megcsíp egy pók és szuperképességei lesznek, no meg persze ellenségei (+ egy csaj, aki után csorgatja a főhős a nyálát, de mivel a lány mindig bajba keveredik, ezért a fiú kénytelen mindig megmenteni, majd a végén bevallja, hogy szereti és puszi-puszi) ennél többet ebből a történetből nem tudnak kihozni, max mindig lesz egy újabb és újabb gonosz.
2016. július 11. 21:12 #10
- törölt felhasználó -    
Idézet (Andiie @ 2016.07.11. 20:01)
S.S.: Nem tudják folytatni, mert már semmi újat nem képesek kitalálni. Az egész pók-sztori, abból áll, hogy egy gyereket megcsíp egy pók és szuperképességei lesznek, no meg persze ellenségei (+ egy csaj, aki után csorgatja a főhős a nyálát, de mivel a lány mindig bajba keveredik, ezért a fiú kénytelen mindig megmenteni, majd a végén bevallja, hogy szereti és puszi-puszi) ennél többet ebből a történetből nem tudnak kihozni, max mindig lesz egy újabb és újabb gonosz.


Egyet nem értek. Miért kell újabb és újabb színészeket felkérni az újabb és újabb Pókember filmekhez? Nem gondolják, hogy előbb-utóbb a nézők ezt megfogják unni? Jó, oké, a pénz fontos, de ha tényleg nem tudnak semmi újat kitalálni, hagyjanak fel ezzel az egésszel. Tudom, hogy Pókember híres hős, sokaknak kedvenc, de akkor is. De mindegy, végül is ők tudják.
2016. július 11. 23:29 #11
old stuff.
old stuff.
visszatérő vendég
 
Státuszkacsabökdöső.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.09.
Hozzászólás: 176
Csatolások: 0
Azonosító: 254651
Offline offline
Még mindig csak röhögök, hogy egy ilyen kis porbafingót választottak pókembernek...
Mondjuk még van egy minimális esély rá, hogy az alatt az egy év alatt esetleg elkezd mutálni....vagy valami...
2016. július 11. 23:47 #12
myblanka
myblanka
visszatérő vendég
 
StátuszNem vagyok flegma, csak a válság miatt spórolok a kedvességemmel.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.13.
Hozzászólás: 369
Csatolások: 118
Azonosító: 246450
Offline offline
Várom majd.....mondjuk azt tényleg nem értem miért kell folyton újabb színésznek adni a szerepet vagy akkor legyen új színész a főszereplő szerepében, de ne az összes szerepet adják új színészeknek.
2016. július 12. 08:56 #13
missdaisy
missdaisy
sérendipité
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.20.
Hozzászólás: 1631
Csatolások: 34831
Azonosító: 249895
Offline offline
Idézet
Miért kell újabb és újabb színészeket felkérni az újabb és újabb Pókember filmekhez?

Mert általában a színészek nem vállalják tovább a szerepet. És szerintem ez abszolút rendben van. Mármint szegény Tobey is a Pókembernek van beskatulyázva, pedig más filmekben is szerepelt. Engem mondjuk kicsit zavar, hogy az Andrew Garfieldes Amazing Spider Man filmet nem vitték tovább, mert az épp a második rész végén kezdett izgalmas lenni. unsure.gif
Ennek ellenére kíváncsi vagyok Tomra, bár őszintén szólva a kosztümje kicsit gagyinak néz ki rolleyes.gif
2016. július 12. 09:21 #14
- törölt felhasználó -    
En mar nagyon nagyon varom. Mindig is imadtam a Pokemberes filmeket.
2016. július 12. 10:59 #15
SpecialError
SpecialError
 
Státuszccc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.27.
Hozzászólás: 664
Csatolások: 160
Azonosító: 192434
Offline offline
A Civil war-ban nagyon jópofának tűnt és a srác is jónak ígérkezik. Nekem amúgy eddig valahogy Andrew Garfield volt a legjobb. De kíváncsi vagyok. smileeee.gif
2016. július 12. 13:45 #16
Hajni és Gézacica
Hajni és Gézacica
Blackpink in your Ari-yuh
 
StátuszMindenről van véleményem. De mindenki más véleményét tiszteletben tartom.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.22.
Hozzászólás: 2038
Csatolások: 58
Azonosító: 252466
Offline offline
Hú,gyűlölöm az összes ilyen baromságot,de unalomból rákattintottam erre a cikkre IS. De azt kell,hogy mondjam,megnevettetett ez a kép:D
2016. július 13. 14:36 #17
Lianda
Lianda
♥♥ chingu ♥♥
 
Státusz✿✿ ASIA ✿✿
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.20.
Hozzászólás: 1443
Csatolások: 354
Azonosító: 233579
Offline offline
Most nem azért de Tobey Maguire százszor jobban tudta eljátszani a pókembert mint amik most vannak.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!