Starity

Liam Payne leszerződött a Capitol Recordshoz

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. július 22. 07:28 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
A Directionerek kétségbe estek Liam döntése nyomán, és rögtön azt kezdték firtatni, hogy mi lesz így a bandával.
A teljes cikkhez kattints ide!
2016. július 22. 07:35 #2
- törölt felhasználó -    
Maradjanak csak a szólónál
2016. július 22. 07:41 #3
Hoxa18
Hoxa18
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.17.
Hozzászólás: 873
Csatolások: 0
Azonosító: 246729
Offline offline
Szerintem azért nem nyilatkoznak ezzel kapcsolatban, mert maguk sem tudják mi lesz. Most mindenki nagyon a azóló dolgokra koncentrál. Lehet, hogy a terv tényleg a két éves szünet volt, de ha belekóstolnak az önálló munkába, ami tetszik nekik lehet másképp vélekednek majd. Ha megnézi az ember, nagyon különbözőek az elképzeléseik. Liam nagyon kétértelműen fogalmazott, gondolom feleslegesen nem akar senkit hitegetni, ez bölcs dolog. Ha nem térnek vissza azt el kell fogadni. Ha azt vesszük egy fiúbanda tekintetében nagyon szép volt ez a több, mint öt aktív év.
2016. július 22. 08:00 #4
Coreline
Coreline
» FETISH «
 
Státusz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.11.
Hozzászólás: 2238
Csatolások: 0
Azonosító: 256979
Offline offline
"Hoxa18" a számból vetted ki a szót smileeee.gif
2016. július 22. 08:05 #5
Astronomergirl.
Astronomergirl.
 
Státusz| Todavía duelen los recuerdos |
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.11.
Hozzászólás: 4130
Csatolások: 1568
Azonosító: 255584
Offline offline
Hát gratulálok neki! Megérdemli. És igazából ez várható volt. Mindenki külön utakon jár. Így az igazi.
Ui. : kezd zavarni ez a szavazós dolog.
2016. július 22. 08:25 #6
Nory13
Nory13
visszatérő vendég
 
StátuszMosolyogj mindenen ha nem mutatod a fájdalmad nem tudnak bántani!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.14.
Hozzászólás: 134
Csatolások: 0
Azonosító: 257085
Offline offline
Nem tartom rajongóknak azokat akik nem hisznek abban, hogy az 1D visszatér. Szerintem nem adtak okot arra, hogy nem bízzunk bennük és ne higyjünk abban, hogy visszatérnek. Lehet nem most, de pár év utá vissza fognak térni. Sokat voltak együtt és most külön lehetnek egymástól, de attól még barátok. Elvégre életük legfontosabb részét együtt töltötték.
2016. július 22. 09:23 #7
Dóra119
Dóra119
*Los Angeles*
 
StátuszRelax...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.28.
Hozzászólás: 2160
Csatolások: 17
Azonosító: 232436
Offline offline
Szerintem azzal nincs baj, hogy szólókarrierbe kezdenek, hiszen kipróbálhatják azt, hogy mennyire tudnak egyedül boldogulni, a banda nélkül.
2016. július 22. 10:05 #8
Hoxa18
Hoxa18
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.17.
Hozzászólás: 873
Csatolások: 0
Azonosító: 246729
Offline offline
Nory13 | Ma, 08:25
Nem tartom rajongóknak azokat akik nem hisznek abban, hogy az 1D visszatér. Szerintem nem adtak okot arra, hogy nem bízzunk bennük és ne higyjünk abban, hogy visszatérnek. Lehet nem most, de pár év utá vissza fognak térni. Sokat voltak együtt és most külön lehetnek egymástól, de attól még barátok. Elvégre életük legfontosabb részét együtt töltötték.


Tudod én meg az olyan embereket nem tartom igazi rajongónak, aki azon siránkozik, meg az öngyilkosságot fontolgatja, ha netalán mégsem térnének vissza. Ezek az önző rajongók, akik nem tudnak örülni annak, hogy a srácok végre azzal foglalkoznak amiért EGYEDÜL jelentkeztek az x-faktorba. Biztos vissza térnek majd egy lemezre, vagy pár fellépésre, ezt azért minden régi fiúcsapatnál láthatjuk. De vegyétek már észre tizenévesek, hogy felnőttek a srácok, másra vágynak és ez normális. Nem tudhatjuk mit akarnak, mi jár a fejükben, mit beszéltek meg. Biztos visszatérnek én is hiszem, de senki ne lepődjön meg ha ez csak 5-10 év múlva lesz. Szerintem ők most így boldogok, és őszintén... Ki tudna a banda mellett a szóló karrierre koncentrálni? Én rajongónak tartom magam akkor is, ha nem hiszem, hogy jövőre visszajönnek. Csak reálisan látom a helyzetet és nem hinném, hogy egy idegennek kellene megmondania mitől rajongó a rajongó.
2016. július 22. 10:58 #9
Pasi Imádó Csajszi4
Pasi Imádó Csajszi4
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.21.
Hozzászólás: 44
Csatolások: 36
Azonosító: 258230
Offline offline
Ő a kedvencem. Ha lesz Magyarországon albumja én megveszem.
2016. július 22. 12:03 #10
Werchy11
Werchy11
visszatérő vendég
 
Státusz~Az élet ott kezdődik, ahol a komfortzónád véget ér.~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.26.
Hozzászólás: 113
Csatolások: 0
Azonosító: 255145
Offline offline
Nem szólók hozzá, mert előttem már 'Hoxa18' mindkét hozzászólásában elmondta, amit nagyjából én is így gondolok.
2016. július 22. 13:54 #11
gyongyi.m
gyongyi.m
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.01.
Hozzászólás: 15
Csatolások: 0
Azonosító: 256769
Offline offline
Nem azzal van a baj hogy szoló karrierbe kezdenek smileeee.gif Csinálják persze ... Mi örülünk neki smileeee.gif De akkor inkább mondják meg hogy nem jönnek vissza a közeljövőben... Ne igérgessék hogy jövőre vissza jönnek. Mert őszintén szerintem sem fognak jövőre vissza jönni. Nem lenne idejük a banda mellett ezekre.. De akkor inkább mondják meg hogy ne várjuk egyenlőre a visszatérésüket.
2016. július 22. 15:02 #12
Pityang
Pityang
 
Státusz//10.27.//
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.17.
Hozzászólás: 755
Csatolások: 0
Azonosító: 243873
Offline offline
Már a tweet óta ezen folyik a nagy veszekedés. Én annyit tudok hozzáfűzni a dologhoz, hogy nézhettek engem álomvilágban éli, buta és tudatlan tizenéves csitrinek, amiért én még hiszek benne hogy visszajönnek, de ameddig a hivatalos Twitter - vagy Facebook oldalukon nem áll ott feketén-fehéren hogy fel fog oszlani a One Direction, ameddig nem hallok semmi konkrétat, addig nekem a 1D még 1D marad, és ezen egyetlen negatív kommentelő sem tud majd változtatni! Nekem legalább is még ezt jelenti reálisan látni a dolgokat, színtiszta logika csupán az egész.
Arra hivatkozni persze könnyű, hogy Niall, Louis, de még maga Liam is megígérte nekünk hogy vissza fognak jönni, hiszen egy ígéretet megszegni ugyan olyan könnyű, mint tenni azt. De én akkor is csak annyit tudok mondani, hogy megígérték. Én, mint a banda rajongója elkötelezetten hiszek nekik és nem kérdőjelezem meg az indítékaikat sem. Én azon akadnék ki nagyon, ha tényleg feloszlanának, és úgy tennék mindezt - hiszen ha feloszlanak onnan már nincs visszaút - hogy addig a pontig a képünkbe hazudták hogy csak szüneten vannak. Na nekem ez esne ki*aszott sz*rul, nem az, hogy szóló karrierbe kezdenek. Én csak azt nem akarom hogy ez az eset is olyan legyen mint Zayn kiválása, hogy egy csapat hazuggal legyen aztán dolgom. Hoxa18, a te elméleteddel is egyet tudok érteni, lehet hogy tényleg nem tudják hogy mégis mi a fene lesz majd ezek után.
Bár megjegyezném hogy egy olyan, naponta milliókat kereső fiúbandának, mint nekik, eléggé nagy felelőtlenség lenne "talán igen talán nem" alapon szünetre menni, ez szerintem üzleti szempontból sem kifizetődő senkinek.
2016. július 22. 15:21 #13
Grace Graham
Grace Graham
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.17.
Hozzászólás: 3
Csatolások: 0
Azonosító: 258146
Offline offline
Én is tudom,hogy visszatér a One Direction! <3 nem így lesz vége...smileeee.gif
2016. július 22. 15:25 #14
Lolla00
Lolla00
új tag
 
Státusz#6YearsOf1D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.28.
Hozzászólás: 8
Csatolások: 0
Azonosító: 250184
Offline offline
Igazad van teljes mértékben mert most csak szüneten vannak nem tiltotta meg nekik senki hogy szólózzanak de ez nem jelenti az 1D véget
2016. július 22. 16:27 #15
Ayame Channel
Ayame Channel
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.30.
Hozzászólás: 53
Csatolások: 0
Azonosító: 239689
Offline offline
Ezen először én is nagyon megijedtem, de aztán rájöttem, hogy nem érdemes aggódni, hiszen megígérték, hogy visszatérnek, és ahogy ismerem őket, betartják az ígéretüket! Aki emiatt feszült (én is félek, nem azért mondom), azok nyugodjanak meg, mert csak kipróbálják a szólókarriert, mellesleg ha ennyiszer idegesítjük őket, hogy ugye nem oszlanak föl, a végén még fontolóra veszik, és akkor nem járnánk jól
2016. július 22. 21:22 #16
VampirePrincess
VampirePrincess
új tag
 
StátuszAne Brun ft. Linnea Olsson - Halo
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.29.
Hozzászólás: 31
Csatolások: 0
Azonosító: 228443
Offline offline
Ha jól tudom már Niall is a szólóján dolgozik smileeee.gif Hát hajrá nekik és sok sikert mindegyiküknek. ( Azért én is bízom benne hogy nincs vége az 1D-nek ) biggrin.gif
2016. július 23. 17:31 #17
Peyker
Peyker
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.18.
Hozzászólás: 12
Csatolások: 0
Azonosító: 249790
Offline offline
Nagyon valószínűnek tartom, hogy nem térnek vissza már bocs. Gondolom koöregettek már ebből a tini banda szereből érthető ha már nem csak arra vágynak, hogy a tinilányok ismerjék el őket. Megértem, hogy rossz, de nem tűnnek el mégse teljesen ha meg még ős öaszeállnak örüljettek.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok