Starity

Rasszista üzenetekkel támadják a Fifth Harmony énekesnőjét

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. augusztus 08. 07:57 #1
Selz
Selz
leighade™
 
Státusz" I'm still here bitches. And I know everything. -A "
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.07.20.
Hozzászólás: 3243
Csatolások: 44755
Azonosító: 155975
Online online
A Fifth Harmony egyik tagja, Normani Kordei a Twitteren számolt be arról, hogy mennyi bántást kap származása miatt.
A teljes cikkhez kattints ide!
2016. augusztus 08. 08:02 #2
Coreline
Coreline
» FETISH «
 
Státusz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.11.
Hozzászólás: 2238
Csatolások: 0
Azonosító: 256979
Online online
2016 emberek!!
Miért kell valakit elítélni azért mert más mint a többi átlag ember??
Senki sem tehet róla hogy hova születik..A leggusztustalanabb dolog a világon mikor egy olyan dolog miatt bántanak valakit amiről az illető egyáltalán nem tehet..sad.gif

Normaninak nem származását hanem a tehetségét kéne figyelni..
Gyönyörű hangja van..
Mellesleg szép dolog volt Zendytől hogy megvétte <33333333333
2016. augusztus 08. 08:03 #3
Miss.Vicious
Miss.Vicious
 
StátuszI need money cause i like drugs and expensive clothes.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.19.
Hozzászólás: 962
Csatolások: 0
Azonosító: 213748
Offline offline
Ez undorító! Nem a bor szín számít ,hanem az ,hogy milyen ember valaki belul! Undordom a rasszismustól! Szánalmas és szomorú ,aki ilyeneket csinál!
2016. augusztus 08. 08:23 #4
- törölt felhasználó -    
Utálom a rasszizmust!Miért kell öket bántani?!Szerintem is szép volt Zendaya-tól,hogy megvédte...
2016. augusztus 08. 08:33 #5
- törölt felhasználó -    
Miért kell őt bántani csak mert nem fehér bőrű? Nem értem az ilyen embereket!
2016. augusztus 08. 08:53 #6
- törölt felhasználó -    
na ezeket az embereket utálom a legjobban: a rasszistákat!!! (no meg persze t. s.-et de most ez mindegy is) nem értem hogy miért kell ezt csinálni? utálom a mai világot ( bár mondjuk sokkal régbben is volt rasszizmus)
és az verte ki nálam a biztosítékot: a származás...
2016. augusztus 08. 09:05 #7
anzu
anzu
visszatérő vendég
 
Státuszi don't like your fashion style
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.21.
Hozzászólás: 150
Csatolások: 0
Azonosító: 257288
Offline offline
Undorító, hogy ilyen megkülönböztetés létezik.
2016. augusztus 08. 09:21 #8
Gureka10
Gureka10
queen of clubs
 
StátuszVengeance
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.13.
Hozzászólás: 7395
Csatolások: 566
Azonosító: 193928
Offline offline
Ha elmentek egy -már bocsánat- cigány mellett, neketek is meg van róla a véleményetek, és igen, már azonnal el is ítélitek, hogy mekkora bunkó lehet, hogy hogy néz ki, és a többi. Ez emberi dolog, de nincs annál rosszabb, amikor valaki ezt le is tagadja, hogy nem ő nem ilyen. Nos, főleg ma, mindenki ilyen. Ha láttok egy másik lányt, akinek 2 centivel fentebb van a szoknyája mint a tiétek, már egyből elítélitek, hogy biztos r*banc. Vagy ha először bulizik, és kirakja a fészbúkra, akkor már partimániás p*csa, és még sorolhatnám hajnalig. Nincs olyan ember, aki ne ítélne el valakit első látásra.
Nos erről a rasszistás dologról meg, első példaként a bevándorlókat hozom. Mindegyik hülye, mert máshonnan jött, meg terrort csinált stb., igaz, vannak benne normális emberek, de őket is utáljuk csak mert bevándoroltak..
És aki a múltat emlegeti...higyétek el, most kevésbé élünk rasszista világban, mint régen..
(üzifalamra, és privátban nem kérek üziket, van életem thx)
2016. augusztus 08. 09:48 #9
Azt hittem
Azt hittem
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.28.
Hozzászólás: 31
Csatolások: 0
Azonosító: 253514
Offline offline
Fogalmam sincs ki ez de nagyon nem szép dolog amit a mai emberek művelnek!
2016. augusztus 08. 10:23 #10
Dóra119
Dóra119
*Los Angeles*
 
StátuszRelax...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.28.
Hozzászólás: 2160
Csatolások: 17
Azonosító: 232436
Offline offline
Nem kellene ennyire faj gyűlölőnek lennünk...
2016. augusztus 08. 10:28 #11
Loreen.
Loreen.
jeed
 
Státusznow my heart feels nothing at all
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.15.
Hozzászólás: 3628
Csatolások: 314
Azonosító: 254798
Offline offline
Undorítóak ezek az emberek..Jézusom, tényleg nem értem, hogy hogy lehet valaki ilyen. Normani az egyik legtehetségesebb a bandából, nem a bőrszínét kéne nézni emberek..Na meg amúgy is..mivan ha más a bőrszíne, mint pl mondjuk nekem? Akkor, mivan? Semmi.. Zendayától nagyon édes dolog volt, hogy megvédte, ez a lány kezd szimpi lenni nekem. És, hát ahogy Zen mondta, Normani többet érdemel!
2016. augusztus 08. 10:35 #12
Lambika
Lambika
Cseh Banán
 
Státuszoktóberes prágai mazochista drogos majom
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 10.10.03.
Hozzászólás: 6194
Csatolások: 363
Azonosító: 135613
Offline offline
Hát én nem tudom, de ebben a világban elég nagy hátrány ha valaki nem fehér ember. Ez van ilyen világot élünk, mindig fogják őket érni rasszista megnyilvánulások. Mindig is lesznek rasszisták, de kiváncsi lennék forditott esetben ha a feketék lennének rasszisták és bántanának egy fehér embert....Ugyanúgy visszafelé is mehetne, nehogy már a feketék legyenek mindig bántva, de most épp arra gondolok, hogy egy olyan embert érjen ilyen támadás, aki bántja a nem fehér embereket, akkor majd megtanulná a leckét
2016. augusztus 08. 10:48 #13
Kaliah
Kaliah
a cup of tae with a suga and a kookie
 
Státusz" You know it all, you're my best friend, the morning will come again "
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.12.
Hozzászólás: 1194
Csatolások: 9
Azonosító: 227484
Offline offline
Én már tényleg nem értem a mai világot. Annyi f@szkalap ember van, hogy az már megszámlálhatatlan. Utálom az összes ilyet, komolyan, sorban lökném be őket a Dunába. Az, hogy nem lehet elfogadni azt, hogy valakinek más a származása... emberek, nem a bőrszín tesz téged azzá, aki te valójában vagy. Attól hogy úgy nézel ki mint egy albínó vagy mint egy bocicsoki attól még lehet szerethető. Az azért vicces hogy nem veszik észre az emberek hogy ők, akiknek a bőrük színes sokszor sokkal tisztességesebb életet élnek. Ők senkit nem bántottak, mindig ez a nyomorult fehér ember támad, pedig semmi indokuk nincs rá. Ez miért jó? Szerencsétlen NEM tehet arról hogy nem ugyanolyan albínó nagyképű pávagyerek lett mint te. Ők csak szeretnének végre beilleszkedni. ők elfogadnak minket, akkor mi miért nem fogadjuk el őket? Ez kib@szottul irritáló már, jó lenne ha leszoknának ezek a nyomorult emberek az előítéletről, nehogy elérje őket a feketeleves.
2016. augusztus 08. 11:04 #14
Taissa.
Taissa.
visszatérő vendég
 
Státuszbroken
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.05.13.
Hozzászólás: 299
Csatolások: 30
Azonosító: 256288
Offline offline
Nem vagyok egy hatalmas nagy Fifth Harmony rajongó, de akkor sem kéne őt bántani.
Undorító az ilyen viselkedés.
2016. augusztus 08. 11:16 #15
Selz
Selz
leighade™
 
Státusz" I'm still here bitches. And I know everything. -A "
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.07.20.
Hozzászólás: 3243
Csatolások: 44755
Azonosító: 155975
Online online
Sosem értettem, miért kell valakit a bőrszín alapján megítélni. Ugyanolyan emberek, mint mi. Normani különösképp nem érdemli meg a bántásokat, hiszen ő annyira kedves és aranyos mindenkivel, még az utálóival is. Zendayától nagyon kedves volt, hogy kiállt mellette, viszont a bandatársait nem értem. Egy egész regényt írtak, amikor a biztonsági őröket bántották, de amikor Manit, akkor elintézik egy hashtaggel..
2016. augusztus 08. 11:17 #16
FatAmyMermaid867
FatAmyMermaid867
visszatérő vendég
 
Státusz#ShoutOutToMyEx
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.11.14.
Hozzászólás: 212
Csatolások: 0
Azonosító: 251619
Offline offline
Szomorú, hogy a mai világban ekkora a rasszizmus. A feketék semmiben se másak mint mi. Ugyanolyan emberek. Ugyanígy a cigányok se.
2016. augusztus 08. 11:25 #17
AnnaZriinyi
AnnaZriinyi
underworld shooter♦
 
StátuszAbsque pugna non est victoria.«
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.19.
Hozzászólás: 1951
Csatolások: 16
Azonosító: 239228
Offline offline
Nagyon sajnálom őt. sad.gif Sajnos egyre többen szólják meg a másik a bőrszíne illetve a származása miatt. Hol élünk mi? Annyira bírnám, ha a megszólók között lenne ugyanilyen kinézetű és származású ember(mert már fordult elő ilyen is). Foglalkozzon mindenki a saját dolgával. Engem annyira fel tudnak az ilyenek bosszantano, hogy az csak na.. sad.gif
Normani nagyon szép lány smileeee.gif
2016. augusztus 08. 11:33 #18
- törölt felhasználó -    
En ki nem allhatom a fifth harmony-t, de ez a lany nem erdemli meg ezeket a rasszista beszolasokat, ahogy senki mas sem! Gusztustalanok az olyan emberek, akik valakit a szarmazasa miatt itelnek el!
2016. augusztus 08. 11:41 #19
überA
überA
 
Státusz“Aki harcol, veszíthet. Aki nem harcol, már vesztett is.”
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.01.
Hozzászólás: 1323
Csatolások: 404
Azonosító: 257618
Offline offline
Ő egy csodálatos énekesnő és nem érdemli meg ezeket a szavakat.Mindenki egyforma ember. #WeLoveYouNormani
2016. augusztus 08. 12:05 #20
- törölt felhasználó -    
Szomorú, nagyon szomorú hogy a mai világban ekkora a rasszizmus. A feketék és a cigányok semmiben sem másabbak! Szomorú ez a mai világ. Normani gyönyörű hanggal rendelkezik, gyönyörű, kedves tehetséges nő. Nem tudom miért bántsák, sem ő, sem senki nem érdemelné meg!
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Normani Normani 1530.