Starity

17 kérdés, amire választ várunk a Pretty Little Liars folytatásában

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. szeptember 01. 08:10 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Amerikában kedden sugározta a Freeform csatorna a Pretty Little Liars nyári fináléját, mely a hetedik évad felezőjeként szolgált, a folytatásra pedig nyolc hónapot kell várnunk. VIGYÁZAT, SPOILERVESZÉLY!
A teljes cikkhez kattints ide!
2016. szeptember 01. 11:19 #2
sg1992
sg1992
☾ cold hands
 
Státuszwe're just lost, damaged souls
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.25.
Hozzászólás: 15259
Csatolások: 8754
Azonosító: 215855
Offline offline
Nekem nagyon tetszet a nyári premier.
A következő részt már nagyon várom és vele együtt a válaszokat is. Kár, hogy ilyen sokat kell rá várni.
2016. szeptember 01. 13:01 #3
- törölt felhasználó -    
Úristen. Megyek is megnézni az új részt.
2016. szeptember 01. 13:13 #4
Lejlus
Lejlus
 
StátuszAkard jobban,mint amennyire félsz tőle.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.30.
Hozzászólás: 2565
Csatolások: 0
Azonosító: 217999
Offline offline
Szerintem nagyon gáz volt a nyári finálé.Nagyon gyenge lett a sorozat,látszik,hogy nem tudnak mar újat kitalálni aminek értelme is van.És olyan hülyeséget raktak bele..fuu..kár érte mert eleinte remek sorozat volt. smileeee.gif
2016. szeptember 01. 13:54 #5
LovelyBarbaraPalvin
LovelyBarbaraPalvin
Hunter
 
Státusz,, Family don't end with blood " - Bobby Singer, Supernatural
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.01.
Hozzászólás: 2558
Csatolások: 686
Azonosító: 226899
Offline offline
Toby nem kelt útra Nicolelal, Yvonne-val talán wink.gif
2016. szeptember 01. 13:55 #6
- törölt felhasználó -    
Már nagyon várom az új részeket:-)
2016. szeptember 01. 14:02 #7
LovelyBarbaraPalvin
LovelyBarbaraPalvin
Hunter
 
Státusz,, Family don't end with blood " - Bobby Singer, Supernatural
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.01.
Hozzászólás: 2558
Csatolások: 686
Azonosító: 226899
Offline offline
Annyi baromság volt ebben a részben. Pl. Ali terhes dolog. Hogy a francba nem vételt el? Amikor az elmegyógyintézetben volt a sok gyógyszerttől nehogy már nem vételt el, szerintem Ali vagy hazudik vagy MK megint nem gondolkozik.

Ahogyan Noel feje leesett az nevetséges volt. Egy fejet nem lehet ilyen könnyedén egy hajszálpontosan levágni.

Aki Aria és Ezra parkapcsolatán izgul, ne tegye. MK azt mondta, hogy akinek a 7A-ban eljegyzése lesz,annak a 7B-ben esküvője. De nem értem az Ezria fanokat, Ezra kihasználta Ariat, Aria meg mindenkivel megcsalta, még Ezra tesojaval is. Na meg Nicole-t 5 év után nem jegyezte el Ezra de Ariat 2 hét múlva igen.

Spencer tuti, hogy nem halott, nem fogom részletezni, hogy miért nem, szerintem mindenki tudja.

Hanna rohadtul idegesít. Elliott és Noel is miatta haltak meg, de persze, hogy Spencer szívja meg...
2016. szeptember 01. 14:03 #8
Divergent
Divergent
Dark witch
 
Státuszimmersed in the frenzy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.15.
Hozzászólás: 2157
Csatolások: 138
Azonosító: 242716
Offline offline
1.Toby Yvonne-l utazott nem Nicollal
2. Spencer nem halat még ( mert szerepel a többi részben...elvileg)
3.Ezria úgy is együtt lesz mert Marlen mindta akinek eljegyzése lesz a 7A-ban annak esküvője is...(gondolhatta úgy is h Ariára vonatkozik de nem biztos hogy az Ezria esküvőről beszélt...Lehetne Jaira is. Sőt az sokkal jobb lenne...de valószínűleg nem így lesz...)
Spoby jelenetnél sírtam...Csak én gondolom úgy h mind a ketten éreznek egymás iránt valamit ( ❤) csak nem akarják beismerni?! Mert hát Toby arcáról mintha azt lehetett volna leolvasni h szereti Spencert...De lehet h tévedek...Meg amikor Marco mondta h régi barátok... Bár lehet hogy azért volt mert Spencer nem mondta el...vagy féltékenység...Mert kicsit olyan volt amikor az ex-zsarus szöveget mondta...Na mind1 én reménykedek h Spoby lesz a végén ha egyikőjük sem hal meg...Spoby Forever❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
2016. szeptember 01. 15:02 #9
Chatrine29
Chatrine29
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.08.
Hozzászólás: 15
Csatolások: 0
Azonosító: 249510
Offline offline
Az első kérdésre a válasz benne van a részben. Hanna egy régi motelszobába vitte Noelt.
Nekem tetszett a rész. Csak Yvonne nagyon de nagyon idegesít. Én még mindig sok Spoby jelenetet szerettem volna.
Hanna nem is tudom...nem igazán tűnt úgy hogy valóban gondolkozna...nem szabadott volna Noelt egyedül hagynia. Mintha semmiből se tanulnának, ahogy ott a pendrive-os kudarc is hogy ahogy bizonyíték kerül el is tűnik. Kicsit szerencsétlennek vannak beállítva. Ami pedig elég naivnak tűnteti fel őket. Pedig egyikük sem kellene az legyen ennyi minden után.
A logikus levezetéseket meg azota meg se probálom mióta volt Toby anyjával az a helyzet hogy ugye Charles gyerek volt s akkor halt meg de Alison és Toby már nagyok voltak és nem volt még a Radleybe. Engem sehogy se győzőtt meg a magyarázata. Ez egy nagy hiba.
Az hogy ebben az évadban minden párosról láthattunk jeleneteket az szerintem nagy pozitivum.
Ami még kikészített az Noel x_x egy éve mikor a vámpirnaplok 6dik évadát néztem az ottani kedvenc szereplőm is ugy halt meg hogy elvesztette a fejét, vagyis Damon letépte...mindegy. Ez sok volt nekem:))
Várom már áprilist. Kiváncsi vagyok mit hoznak ki ebből. Föleg hogy miután rájöttek hogy Marynak van még egy gyereke olyan üzenetet kaptak amiben egyértelmű hogy ő vagyis az a bizonyos gyerek A.D. Tehát most hogy kiderült hogy Spencer az megint elég fura az egész. Ő nem lehet A.D. Legalábbis ha tényleg A.D rabolta el Jennat akkor sehogyse egyeznek a dolgok.
2016. szeptember 01. 15:04 #10
Ashbenson
Ashbenson
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.16.
Hozzászólás: 358
Csatolások: 0
Azonosító: 254819
Offline offline
Jennát AD rabolta ....Ő is mondta a vegen.Spencer nem hal meg ezzel kapcsolatban van rgy interju Marlenevel a Cosmopolitan oldalan...
2016. szeptember 01. 15:40 #11
kami98
kami98
 
Státusz"Life itself is worth living for." - JA
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.30.
Hozzászólás: 1305
Csatolások: 0
Azonosító: 137470
Offline offline
Nekem tetszett ez a resz. A felet vegigbogtem. biggrin.gif
Amugy Spencer nem halt meg, hiszen a 7x11 elozeteseben is szerepel. De, hogy o Mary masodik gyereke.. Ez egy kicsit fura. O nem lehet A.D. Az erdekes lenne.
Ezria miatt nem igazan kene aggodnotok, ugyis egyutt lesznek a vegen. Nicole-t pedig tok felesleges volt visszahozni, semmi jelentosege a csajnak. Meg ha Ezra 5 ev utan nem jegyezte Ot el, de Ariat 2-3 het utan igen, akkor nem is szerette igazan.
Spoby. Oszinten szolva en egy kicsivel tobb Spoby jelenetet vartam. Az a csok kellett bele, de lehetett volna mas is, pl egy beszelgetes vagy vmi. (Tudom, hogy volt, de azt keveseltem)
Haleb omg. Vegre megtortent, amit mar honapok ota vartaaaaaam. Tudtam, hogy meg mindig szeretik egymast. De ha Caleb mindig is Hannat szerette, akkor miert jott ossze Spencerrel?biggrin.gif:D Remelem, most mar egyutt lesznek. heart.gif
Emison. En egy kicsit meglepodtem Alison bejelentesen. Megis hogy a francba nem vetelt el ennyi stressz utan? Meg attol a sok gyogyszertol, amit az a pszichopata ferje beletomkodott? Ez keptelenseg. Vagy Ali hazudik, vagy Marlene a hibas. De egyebkent nem volt semmi bajom Emisonnal.
Paige megint egy felesleges szereplo. Komolyan, csak engem irrital? dry.gif
Sydneyt is mi a francnak hoztak vissza? Volt egy kb. 2 perces jelenete, aztan hello-szia.
Jenna pedig hogy a francba tud fel-ala maszkalni egy rohadt epuletben, ha az egvilagon semmit nem lat?! Bot nelkul? Pisztollyal a kezeben? Hm?
Noel lefejezese egy kicsit fura volt. Ilyen rohadt pontosan nem lehet barddal levagni egy fejet. En azert szerettem egy kicsit, szerintem jol nezett ki:DDDD De amugy egy f*sz volt.
Lenne meg mit mondanom, de nem akarok senkit sem untatni, masreszt meg mar elkoptak az ujjaim lol
Have a nice day, everybody xx
2016. szeptember 01. 16:19 #12
dettus7
dettus7
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.13.
Hozzászólás: 1996
Csatolások: 18
Azonosító: 131164
Offline offline
nagyon várom már a kövi részre!!! nagyon izgalmas volt az utolsó rész nekem tetszett. számtalan sok kérdéseim vannak és jó lenne mindent megtudni mielőtt lezárnak az évadot!
2016. szeptember 01. 17:03 #13
blackcoffee
blackcoffee
˗ˏˋᴄʜᴀᴏᴛɪᴄ ʙɪᴛᴄʜˎˊ˗
 
Státuszbe a sunflower in a field of roses.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.23.
Hozzászólás: 3325
Csatolások: 144
Azonosító: 234796
Offline offline
Nyilván Spencer nem halt meg.
Kíváncsian várom a folytatást.
2016. szeptember 01. 17:05 #14
blackcoffee
blackcoffee
˗ˏˋᴄʜᴀᴏᴛɪᴄ ʙɪᴛᴄʜˎˊ˗
 
Státuszbe a sunflower in a field of roses.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.23.
Hozzászólás: 3325
Csatolások: 144
Azonosító: 234796
Offline offline
LovelyBarbaraPalvin egyetértek veled.
2016. szeptember 01. 20:42 #15
Domi05
Domi05
Mгş. Ơβгเεŋ
 
StátuszValar Morghulis «» Valar Dohaeris
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.22.
Hozzászólás: 5265
Csatolások: 52
Azonosító: 233671
Offline offline
És ki ölte meg Sarat és Mrs.D-t? Mert ezeket sem tudjuk!
2016. szeptember 01. 23:22 #16
Friday13
Friday13
visszatérő vendég
 
StátuszPéntek 13-a, a szerencse napom
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.29.
Hozzászólás: 290
Csatolások: 0
Azonosító: 245527
Offline offline
Hűha én még csak 6 évad 13. Részénél tartottam. Újra előveszem a sorozatot smileeee.gif
2016. szeptember 02. 11:04 #17
Mester Diána
Mester Diána
új tag
 
StátuszMikor lesz Justin Bieber koncert??? :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.04.
Hozzászólás: 88
Csatolások: 0
Azonosító: 154630
Offline offline
Caleb azért nem vallott szerelmet...mert Hannának jó ideig vőlegénye volt... Toby gondolom azt akarta írni,szereti... és Jenna szabadította ki Noel-t..
2016. szeptember 02. 16:02 #18
Pretty27
Pretty27
 
Státusz"Világ ki, Starity be"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.15.
Hozzászólás: 557
Csatolások: 79
Azonosító: 258931
Offline offline
Annyira érdekes volt ohmy.gif Én nagyon várom a kövi részt szerelmes vagyok ebbe a sorozatba és nem akarom hogy vége legyen én életem végéig nézném heart.gif biggrin.gif
2016. szeptember 02. 18:07 #19
Esztii99E
Esztii99E
visszatérő vendég
 
StátuszIf a gentleman can't handle me, It's not my problem!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.05.28.
Hozzászólás: 264
Csatolások: 0
Azonosító: 256689
Offline offline
Na ezekre, én is kíváncsi vagyok! laugh.gif
2016. szeptember 03. 12:00 #20
- törölt felhasználó -    
Nem akarok a válaszokra áprilisig várni:(
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!