Starity

Különleges válogatásalbummal készül az Evanescence

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. szeptember 14. 08:50 #1
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Az arkansasi csapat idén ősszel különleges albumot dob piacra, melyen a legnagyobb slágerek mellett rég elfeledett dalaik is hallhatóak lesznek.
A teljes cikkhez kattints ide!
2016. szeptember 14. 10:27 #2
I Love Paris
I Love Paris
 
StátuszJ'aime Paris
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.24.
Hozzászólás: 593
Csatolások: 0
Azonosító: 164330
Offline offline
Számomra annyira komolytalan, amikor egy három lemezes banda válogatást ad ki... Erőltetett dolog ez, csináljanak inkább új anyagot.
2016. szeptember 14. 19:26 #3
- törölt felhasználó -    
Persze mindenki jobban örülne egy új albumnak, de ha más nincs legalább nosztalgiázok egyet biggrin.gif
2016. szeptember 15. 14:01 #4
- törölt felhasználó -    
@i love paris: 3 lemezes banda csakhogy 95 óta vannak jelen, de csak 2003-ban jelent meg az első albumuk a fallen. számos single album nélküli a 2003 előtti erából. számomra ők akkor alkottak igazán jót, amíg ben moody is a csapatot erősítette. az open door már messze alulmúlta a várakozásaimat, azt hittem a köv. albumuk már csak jobb lehet, de tévedtem.
nem csoda, h. visszanyúlnának az alapokhoz és azzal próbálják eladni az új szennyet is.

aki ismeri a banda történetét az tudja, h. esetükben többről van szó mint egy 3 lemezes együttesről, és hogy amy és ben (a múltjuk) maga volt(ak) az evanescence...

october, anywhere, my tourniquet, you, imaginary, my immortal a kedvenc számaim tőlük / a fele nincs fenn egy albumukon sem
2016. szeptember 18. 12:56 #5
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Idézet (OceanSoul @ 2016.09.15. 14:01)
@i love paris: 3 lemezes banda csakhogy 95 óta vannak jelen, de csak 2003-ban jelent meg az első albumuk a fallen. számos single album nélküli a 2003 előtti erából. számomra ők akkor alkottak igazán jót, amíg ben moody is a csapatot erősítette. az open door már messze alulmúlta a várakozásaimat, azt hittem a köv. albumuk már csak jobb lehet, de tévedtem.
nem csoda, h. visszanyúlnának az alapokhoz és azzal próbálják eladni az új szennyet is.
aki ismeri a banda történetét az tudja, h. esetükben többről van szó mint egy 3 lemezes együttesről, és hogy amy és ben (a múltjuk) maga volt(ak) az evanescence...
october, anywhere, my tourniquet, you, imaginary, my immortal a kedvenc számaim tőlük / a fele nincs fenn egy albumukon sem


Abban egyetértek veled, hogy tényleg nem lehet az Ev'-t háromlemezes együttesként leírni, és, hogy sok remekmű hiányzik az albumokról, de "szenny"-nek nevezni mindent ami a Fallen után következett kicsit túlzás szerintem. A The Open Door tényleg gyengére sikerült, de még azon is akad jópár gyöngyszem. A harmadik albumot pedig vagy ezerszer meghallgattam, szerintem hozta a szintet. Egyszerűen a banda összetételével együtt változott a hangzás is, ezzel viszont nincs semmi vaj (csak annyi, hogy nyilván nem mindenki van kibékülve ezzel).
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Amy Lee Amy Lee 418.