Starity

Zayn és Gigi Hadid nem bírja elviselni Harry Styles sikerét

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. szeptember 26. 19:59 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
A fiatal pár máris betámadta a szólóbabérokra törő Stylest, aki úgy néz ki, nem foglalkozik a negatív véleményekkel.
A teljes cikkhez kattints ide!
2016. szeptember 26. 20:16 #2
Nomiii
Nomiii
visszatérő vendég
 
Státusz~no reason to stay is a good reason to go~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.29.
Hozzászólás: 447
Csatolások: 0
Azonosító: 154155
Offline offline
Sosem szimpatizáltam ezzel a Zigi párossal. Valahogy mindig is taszított az a tény, hogy hogyan lehet egy illetővel szakítani telefonon, ráadásul úgy, hogy 3 évig együtt voltak, és már az eljegyzés is megvolt... Az meg egy külön történet, hogy Gigi olyan gyorsan röpült át Joe Jonasról Zaynre, mint T.S. Calvinról Hiddlestonra.. biggrin.gif Elvégre, barátnők között ez így szokás... biggrin.gif Visszatérve a cikkre: Harry képei kétségtelenül jobban sikerültek, mint Zayn-é, ráadásul nevetségesnek tartom ezt a gyermeteg féltékenységet Zayn részéről. Ő is elismert előadó, sok slágerrel, nem értem mire fel irigy..
2016. szeptember 26. 20:21 #3
- törölt felhasználó -    
Jézusom, Zayn annyira hihetetlenül gyerekesen viselkedik, hogy arra szavak nincsenek. Igazából az egész lejárató kampánya az 1D-vel szemben nevetséges, és hogy miért csinál úgy, mint egy sértődött óvodás, számomra felfoghatatlan. Otthagyta a bandát, a saját lábára állt, nem értem, hogy ezek után miért savazza őket. Oda f*sik, ahonnan régen enni kapott. Szerintem ez röhejes. Meg az is, hogy az interneten keresztül intézi el ezeket a dolgokat, pedig köztudott, hogy Harry nem szokott ilyen vitákba bonyolódni, neki ennél több esze van. Egyébként meg, nem tudom sajnálni, hogy neki ez a legnagyobb problémája az életben :'D
2016. szeptember 26. 20:21 #4
szendreigabriella
szendreigabriella
♥This Is Us♥
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.08.
Hozzászólás: 702
Csatolások: 374
Azonosító: 135791
Offline offline
Azt nem értem itt hogy mi van akkor ha ez a kettő nem is függ össze xd ha egyáltalán nem szurkálódásnak szánták xd sok ember meg lehet összekombinálja a kettőt, hogy biztos Harry sikerét nem bírják xd vicces xd
2016. szeptember 26. 20:24 #5
Kittyblack1
Kittyblack1
visszatérő vendég
 
Státuszaz éjjel soha nem érhet véget varázsolj nekünk valami szépet
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.28.
Hozzászólás: 134
Csatolások: 0
Azonosító: 243209
Offline offline
"A legjobb rész Zigi furkálódásában, hogy Harry nem fog válaszolni vagy célozgatni, mert ő ennél sokkal több"
Ezzel el is mondtak mindent. Harry-t nem fogja érdekelni, sosem adott más véleményére ezért is sikeresebb! Nevetséges és gyerekes szinten állnak Zayn-ék biggrin.gif
2016. szeptember 26. 20:24 #6
Nina Dobrev Fan
Nina Dobrev Fan
 
StátuszTake my breath away And make it last forever
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.18.
Hozzászólás: 705
Csatolások: 0
Azonosító: 158625
Offline offline
Kicsit le vagyok maradva. Köztudott hogy Harrynek ufó alakú fejformája van? WTF?! Imádtam Zaynt de egyre lejjebb süllyed és ebben még Gigi is asszisztál neki. Megértem ha féltékeny Harryre, de akkor sem kellene így viselkednie...
2016. szeptember 26. 20:25 #7
Lambika
Lambika
Cseh Banán
 
Státuszoktóberes prágai mazochista drogos majom
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 10.10.03.
Hozzászólás: 6194
Csatolások: 363
Azonosító: 135613
Offline offline
istenem ki a fenét érdekel? Ez a Zayn is úgy néz ki, mint egy 35 éves....
2016. szeptember 26. 20:31 #8
LuiseLocksmith
LuiseLocksmith
visszatérő vendég
 
Státusz"Soha ne add fel! Csak ha elegendő bélyeg van rajta!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.26.
Hozzászólás: 127
Csatolások: 2
Azonosító: 259307
Offline offline
Uhhh... Egy kicsit kétségbeesés szagot érzek. A Zigi páros nem képes osztozni a rivalda fényen? Gyerekes...
2016. szeptember 26. 20:40 #9
bestgirlever
bestgirlever
visszatérő vendég
 
StátuszMy current situation is not my final destination.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.06.
Hozzászólás: 456
Csatolások: 0
Azonosító: 256897
Offline offline
Már kezd idegesíteni a Zigi párosítás. Komolyan, üljenek le a picsájukra és foglalkozzanak egymással. Zayn pedig különösen leszállhatna a nagy lóról, hisz az egykori bandatársáról szól. Ha nem lett volna One Direction, ő sem tartana valószínűleg itt. Eddig bírtam Zayt, de most már kezd a szememben kisebb lenni. Gigit meg soha nem bírtam,sugárzik róla a beképzeltség, sorry not sorry.
2016. szeptember 26. 20:45 #10
tweeety
tweeety
visszatérő vendég
 
Státusz"Oh it's too good to be young and stupid, baby..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.25.
Hozzászólás: 404
Csatolások: 2
Azonosító: 207212
Offline offline
Azt hittem, hogy Zayn meg tud változni és egy kicsit jobb lenni, de ez már szánalmas. Gigi pedig jó barátnő lévén partner a hülyeségben, ahelyett, hogy egy kicsit észhez térítené a barátját.
2016. szeptember 26. 20:53 #11
Lejlus
Lejlus
 
StátuszAkard jobban,mint amennyire félsz tőle.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.30.
Hozzászólás: 2565
Csatolások: 0
Azonosító: 217999
Offline offline
Szerintem ez elég gyerekes volt Zaynék számáról.Nem igaz,hogy nem tud egyszerűen némán elmenni a címlap mellett..
2016. szeptember 26. 20:59 #12
Alpakita
Alpakita
visszatérő vendég
 
StátuszSaving people, hunting things, the family business...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.19.
Hozzászólás: 101
Csatolások: 0
Azonosító: 259059
Offline offline
Nemhogy hálás lenne nekik, ha nincs a 1D, nincs Zayn sem. Nem értem miért ilyen gyerekes. Gigi meg nehogy észhez térítse..
2016. szeptember 26. 21:06 #13
- törölt felhasználó -    
Nem értem miért csinálják ezt,mondjuk Zayn fotói sokkal jobbak+népszerűbb újságban is szerepelt,Gigi beszólásán jót röhögtem biggrin.gif Harryé se rossz,de igazából az utolsó az egyetlen kép amin jól néz ki.De nem is biztos hogy az eset összekapcsolódik,ki tudja
2016. szeptember 26. 21:19 #14
BadGirl25
BadGirl25
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.08.
Hozzászólás: 72
Csatolások: 0
Azonosító: 220782
Offline offline
Nagyon tetszenek Harry képei,de ez a Zigi már túlzásokba esik.
2016. szeptember 26. 21:19 #15
Gureka10
Gureka10
queen of clubs
 
StátuszVengeance
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.13.
Hozzászólás: 7395
Csatolások: 566
Azonosító: 193928
Offline offline
Ezt a gyerekes viselkedést, főleg Gigi-től hát besírok..
És igen, Harry már csak azért sem szól vissza, mert sokkal több, mint ők. heart.gif
2016. szeptember 26. 21:20 #16
NóraMészáros
NóraMészáros
 
Státuszinsta/snap: @mszrs.nora
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.10.
Hozzászólás: 546
Csatolások: 41
Azonosító: 208863
Offline offline
Úh de bírom a rajongókat,mekkora oltások Zaynékre smileeee.gif Kreatívitásuikat imádom heart.gif Hát Zaynnek el kell ezt fogadnia és bele kell törődnie most ez van biggrin.gifD
2016. szeptember 26. 21:23 #17
Pityang
Pityang
 
Státusz//10.27.//
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.17.
Hozzászólás: 755
Csatolások: 0
Azonosító: 243873
Offline offline
Célozgasson csak, már eléggé mélyre süllyedt egyébként is, most még kell ez a gyerekes viselkedése, hogy a nyilvánosság előtt szítsa a feszültséget. A csaja meg egy dekával sem jobb... Ha a csaja asszisztálni akar a csávója sértődött kisfiús viselkedéséhez, akkor tegye csak, már felháborodni sincs nagyon erőm ezen. Annyira megszoktam már, hogy ahol éri, ott támadja hátba a volt bandatagokat, tulajdonképpen már teljesen rendben vagyok a hálátlan magatartásával. De jó, mindegy, ők ketten éppen durciznak, a Directioner-ek pedig visszatámadnak, ez szerintem már nem az első ilyen eset, mióta Zayn kivált a bandából.
A legviccesebb az egészben pedig az, hogy az a tweet, amelyik erről szól, a legjobb. Harry nem süllyedt le soha odáig, hogy a közösségi médián szóljon be bárkinek is, sőt, addig sem süllyedt még le, hogy bárkit fúrjon. Szóval azon túl, hogy Zayn most azt hiszi, alaposan elintézte ezt az egészet, és megint elérte, hogy a követői sajnálják őt, a többiek pedig oldalt válasszanak ebben a nem létező vitában, nem igazán volt értelme ennek az egésznek.
Zayn mintha visszafelé fejlődne, mióta kilépett a bandából, komolyan...
1 felhasználónak tetszik: Jolie_77
2016. szeptember 26. 21:32 #18
- törölt felhasználó -    
Már nem azért,de Zayn egy másik fotózást osztott meg,ami szeptember 27-én jön ki,ráadásul nem is az ELLE magazin fotózta(ráadásul Harry fotósorozata elött).Remélem nem csak én néztem utána hanem minden Zaynt utáló is :/
2016. szeptember 26. 21:41 #19
- törölt felhasználó -    
Pfu, nem tudom, ki hogy van vele, de elképesztően unom már a sztárok közti oda-vissza csatákat a közösségi oldalakon... Nem foglalok állást senki mellett, mert nem olvastam utána a pontos történéseknek, de az egymás iránti érzéseiket (legyen az akármilyen) nem a közösségi oldalakon kéne bizonyítaniuk, mert ez így hót ciki és lejáratják magukat... Hozzátenném, meg kell itt említeni Niallt, akit soha nem hallottam másokat szidni, mindig mindenkivel barátságos volt (ellenkező esetről nem tudok, elnézést, ha volt ilyesmi...). Ugyan így Harry sem az az áskálódós típus ötük közül. Őket tisztelem nagyon, mert nyugodtak bírnak maradni, Zayn és Gigi pedig majdcsak lehiggad, már ha tényleges sértődésről, és nem csak félreértésről van szó...
2016. szeptember 26. 21:43 #20
Dia28
Dia28
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.08.24.
Hozzászólás: 566
Csatolások: 0
Azonosító: 248868
Offline offline
Elfogytak a hírek vagy mi?
Már nem azért de szerintem Zaynek pont letoljak hogy mit csinál Harry. wink.gif
Azt hittem már valami nagyobb hírértéke lesz, de ki gondolta volna hogy nem így történt?
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok