Starity

Súlyos alkoholproblémával küzdött a 2000-es évek egyik legnépszerűbb tinisztárja

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. október 11. 14:04 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Joanna Levesque, ismertebb nevén JoJo mindössze 13 éves volt, amikor berobbant a köztudatba Leave (Get Out) című dalával.
A teljes cikkhez kattints ide!
2016. október 11. 14:47 #2
AquaWolf
AquaWolf
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.17.
Hozzászólás: 10
Csatolások: 0
Azonosító: 257150
Offline offline
jujj szegény:(
Örülök,hogy rendbe jött.
2016. október 11. 14:53 #3
AnnaZriinyi
AnnaZriinyi
underworld shooter♦
 
StátuszAbsque pugna non est victoria.«
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.19.
Hozzászólás: 1951
Csatolások: 16
Azonosító: 239228
Offline offline
Nehéz eset az alkoholprobléma, de szerencsére sikerült kikerülnie belőle.
2016. október 11. 15:00 #4
Pityang
Pityang
 
Státusz//10.27.//
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.17.
Hozzászólás: 755
Csatolások: 0
Azonosító: 243873
Offline offline
És itt van rá az élő példa, hogy miért nem kellene tizenhárom évesen leszerződtetni valamit. Ennyire korán ennyi figyelemmel és csillogással körülvéve, nem csodálom hogy mindezen át kellett mennie. Körül-belül tízből kilenc push-up-os, kéttona-sminkes, magassarkús tinisztárral ehhez hasonló dolgok történnek, mert mindez pontosan elég nekik ahhoz, hogy teljesen eltorzuljon az értékrendjük. Megtiltani egy fejlődő szervezetnek hogy 500 kalóriánál többet vigyen be a szervezetébe naponta... sajnálom, hogy nem szállt ki még akkor, mikor megtehette volna (bár ezek után nem értem, hogy miért akar még a zeneiparban érvényesülni, mikor másoknak egy életre elege lett volna ebből az egészből!)
2016. október 11. 15:12 #5
- törölt felhasználó -    
Reméltem, hogy meg fog jeleni ez az album, mert tudom mennyire fontos ez neki. Nagyon régóta dolgozott rajta, tudtam, hogy van neki háttére. Büszke vagyok és gratulálok.
2016. október 11. 15:44 #6
Domi05
Domi05
Mгş. Ơβгเεŋ
 
StátuszValar Morghulis «» Valar Dohaeris
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.22.
Hozzászólás: 5265
Csatolások: 52
Azonosító: 233671
Offline offline
Pityang, egyetértek veled! Ráadásul a klipben nagyon nem néz ki 13 évesnek!
2016. október 11. 15:54 #7
- törölt felhasználó -    
A mai fiatal sztárokat teljesen kizsigerelik! A lelkükkel nem nagyon foglalkoznak, pedig az is fontos lenne! Aztán csodálkoznak, ha huszonéves korukra kiégnek... sad.gif
2016. október 11. 19:43 #8
vikimumus
vikimumus
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.24.
Hozzászólás: 995
Csatolások: 68
Azonosító: 125739
Offline offline
Szegényke. Nem tudtam, hogy ilyen problémákkal küzdött. Sajnos nem ő az egyetlen és azt hiszem, lesznek még páran. Szerintem nem kifejezetten a sztárság és a figyelem a ludas, hanem sokkal inkább az, hogy nem mindegy, milyen háttérből jön az adott sztár, milyen emberek közé kerül és az sem (amit sajnos nem lehet megjósolni), hogy hogyan tudja kezelni a nehéz helyzeteket. Gyereksztárokra mindenképpen szükség van, hiszen a filmekbe és a sorozatokba kellenek gyerekek, de az előbb felsorolt dolgok bizony meghatározzák, hogy ki hogyan tudja kezelni a sztárságot. Bízom abban, hogy neki tényleg sikerül legyőzni a démonait, mert bár az önbizalomhiány tartós állapot is lehet, azért azt is biztosan le lehet győzni. Én tudom magamról, hogy nem lennék jó sztár, nem bírnám a rossz kritikát és az önbizalmam is a béka segge alatt van. Szerintem ha most ismert ember lennék, akkor valószínűleg a szakmámban (ami a színészkedés lenne, mert az tetszik) nem tudnék már olyan lenni, amit amit magamtól is várnék, mert a sok kritika már kicsinált volna. De jó, hogy vannak erős emberek és szerintem JoJo is az. Sok mindent kibírt, úgyhogy drukkolok neki, hogy erős maradjon!
2016. október 11. 19:46 #9
XIXO tea
XIXO tea
 
Státusz#15év #fuvola #starity #zene #B.H. <333 #győr
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.05.
Hozzászólás: 854
Csatolások: 1
Azonosító: 256877
Offline offline
Úristen!!! ohmy.gif Hát én eddig csak minimális sört ittam, és szóba se került a többi ital és a drogok... Egyszer óvszert kínáltak nekem, de eszem ágában se volt elfogadni!!! Az osztályban is valamelyik srác cigizik, már ránézni is rossz egy 150 centis gyerekre, hogy szívja erőteljesen a dohányt.
Megértem, hogy nehéz leszokni az alkoholról, de ha nem akar idegbeteg lenni és viszonylag sokáig akar élni akkor ez egy szörnyen rossz döntés volt ilyen fiatalon Joanna számára is.
Mindenesetre örülök, hogy Joanna most már jól érzi magát *.*
2016. október 12. 20:53 #10
Lambika
Lambika
Cseh Banán
 
Státuszoktóberes prágai mazochista drogos majom
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 10.10.03.
Hozzászólás: 6194
Csatolások: 363
Azonosító: 135613
Offline offline
nagyon ellenszenves volt nekem ez a csaj már akkor
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

JoJo JoJo 710.