Starity

Freakish (2016-)

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. október 13. 11:25 #1
Modell Fanok4
Modell Fanok4
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.11.07.
Hozzászólás: 670
Csatolások: 439
Azonosító: 251456
Offline offline
Történet:

Ifjúsági horror az AwesomenessTV-től, egy kisvárosi középiskola diákjairól, akiknek a túlélésért kell harcolnia, amikor ragadozó mutánsok jelennek meg egy környékbéli vegyi erőműben történt katasztrófát követően.

szereplők:

Leo Howard - Grover
Mary Mouser - Mary
Tyler Chase - Barrett
Chad Michael Collins - John Collins
Melvin Gregg - LeShaen Devereux
Hayes Grier - Noodle Nelson
Adam Hicks - Diesel
Liza Koshy - Violet Adams
Aislinn Paul - Natalie
Meghan Rienks - Zoey Parker
Olivia Chachi Gonzales - Addie


Trailer:
2 felhasználónak tetszik: Emeloverr., Monalysa
2016. november 03. 12:56 #2
rammievengeance
rammievengeance
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.09.
Hozzászólás: 2007
Csatolások: 5022
Azonosító: 227324
Offline offline
Tegnap kezdtem el nézni, szerintem estére be is fejezem, ha így haladok. Könnyed kis sorozat, fiatalokkal, "szokásos" tinidrámákkal, úgyhogy tetszik. laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: Modell Fanok4
2017. január 19. 22:10 #3
Monalysa
Monalysa
visszatérő vendég
 
StátuszImádlak japán! szeretlek Dél-Korea!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.01.02.
Hozzászólás: 153
Csatolások: 0
Azonosító: 261695
Offline offline

Liza Koshy - Violet Adams

NA CSAK IS EZÉRT KEZTEM NÉZNI *-* ÉS MOST IS CSAK EZÉRT NÉZEM <3 thumbsup.gif meghajolo.gif meghajolo.gif wub.gif pompom.gif

2017. március 22. 21:35 #4
- törölt felhasználó -    
NA EZ AZ A SOROZAT, AMIT ÚGY GONDOLOM, HOGY MINDENKINEK NÉZNIE KELLENE wub.gif

Nagyon béna vagyok abban, ha egy számomra sokat jelentő sorozatról kell véleményt írnom, de megpróbálkozok vele. Ez a sorozat egyszerűen fantasztikus. Nagyon érdekes alaptörténete van, annak ellenére, hogy a zombiapokalipszis már nagyon sokszor fel lett dolgozva. De ez valahogy mégis más, ez mégis kitűnik a sok közül. (persze a TWD-vel az élen) Izgalmasan kezdődik az egész. Eleinte nagyjából senkit se szerettem - kivételesen Maryt, Violet-tet és Grovert. Majd később megszerettem mindenkit. Mert rájöttem, hogy mindenki baromira jó karakter. Vegyük példának Zoe-t, aki nagyjából az ötödik részig tökre műpicsának tűnt, majd előtört a badass énje. Igazi kis badass csajszi lett belőle, nagyon hősiesen harcolt. Ráadásul később láttuk az emlékeit LeSean-nal valamint Noodle-lal, ami egyszerűen hihetetlen. Be is könnyeztem rajta, és rájöttem, hogy Zoe legbelül remek ember. Ahogy mindenki az. Szóval tényleg, én baromira imádom, és akit érdekel a horror, aki szereti az ilyen témájú sorozatokat, filmeket, akkor annak bátran ajánlom.
2017. június 10. 13:08 #5
- törölt felhasználó -    
Üdv.
Tudja valaki esetleg, mi van a sorozattal? Lesz második évad vagy valami?
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok