Starity

Mire gondoltok most? II.

172 oldal 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. szeptember 17. 10:27 #2521
Gureka10
Gureka10
queen of clubs
 
StátuszVengeance
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.13.
Hozzászólás: 7395
Csatolások: 566
Azonosító: 193928
Offline offline
Engem nagyon szerethetnek odafent, ugyanis tegnap 1 cm választott el attól, hogy belém ne csapjon a villám. mellow.gif
És nem is ez az első ilyen halálközeli élményem.
9 felhasználónak tetszik: CandUs, Bátor Ventillátor, forever.romanci, Maiko, MadHatter, LaDySmIth, Syden, Szandi0820, Lil98
2017. szeptember 17. 12:35 #2522
- törölt felhasználó -    
Oké bocsanat hogy ilyen műveletlen vagyok, de mondja már el nekem valaki légyszíves hog ki ez a Pumped Gabó? Miért kapta fel őt a média? Minek van sorozata? És komolyan nézi valaki ahogy (amit a reklámbol leszurtem) dgja a(z ex) csajat?
8 felhasználónak tetszik: menthol, CandUs, forever.romanci, MadHatter, LaDySmIth, Lil98, Nagisa, Szandi0820
2017. szeptember 17. 13:02 #2523
- törölt felhasználó -    
Apa és az ő humora.
Én: Megint esik az eső, ezaaaz.
Apa: *kijön a nappaliba, kinéz a teraszon* Esik. Hát legalább lesz egy kis víz a pincében.
Ezt az időjárást elnézve mondjuk inkább k*rva sok víz lesz a pincében, nekem meg ma még haza is kell mennem öcsivel és baromira nincs nálam pulcsi. Szarrá fogok ázni, jupí. mellow.gif
5 felhasználónak tetszik: forever.romanci, MadHatter, madeleine., Lil98, Blemi
2017. szeptember 17. 14:15 #2524
Blemi
Blemi
visszatérő vendég
 
StátuszThe rain we thought would last forever and ever
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.27.
Hozzászólás: 388
Csatolások: 4
Azonosító: 247256
Offline offline
Idézet (AliceLiza @ 2017.09.17. 12:35)
Oké bocsanat hogy ilyen műveletlen vagyok, de mondja már el nekem valaki légyszíves hog ki ez a Pumped Gabó? Miért kapta fel őt a média? Minek van sorozata? És komolyan nézi valaki ahogy (amit a reklámbol leszurtem) dgja a(z ex) csajat?

Tavaly a fél Index röhögött rajta, mert a Szigeten nevetségesen táncikált napszemcsiben. Meme lett belőle, és ezen felkapaszkodott.
Nem nézem azt a szennysorozatot csak az Indexről emlékszem rá. De felőlem eltűnhetne az ismeretlenségben megint.
3 felhasználónak tetszik: CandUs, forever.romanci, MadHatter
2017. szeptember 17. 16:57 #2525
- törölt felhasználó -    
Idézet (Blemi @ 2017.09.17. 14:15)
Tavaly a fél Index röhögött rajta, mert a Szigeten nevetségesen táncikált napszemcsiben. Meme lett belőle, és ezen felkapaszkodott.
Nem nézem azt a szennysorozatot csak az Indexről emlékszem rá. De felőlem eltűnhetne az ismeretlenségben megint.


Koszonom a választ. beer.gif Kommenteted elolvasra ránéztem az indexen és most nem tudom hogy sirjak vagy rohogjek... Szornyu hova fajul a vilag cry.gif cray.gif
3 felhasználónak tetszik: CandUs, forever.romanci, Blemi
2017. szeptember 18. 14:37 #2526
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
utálom azt, amit jelenleg tanulok, mert hiába tanultam ehhez hasonlót előtte 4 évig, akkor azért kitudtam bírni, mert voltak érettségis tantárgyak, amiknek egy része közel állt hozzám. szóval ha rajtam múlt volna, már rég otthagytam volna a pcsába, viszont megígértem a szüleimnek, hogy befejezem. de már elkezdtem nézni egyetemeket/főiskolákat, a médiaszakos álmomról viszont már lemondtam, de találtam egyet, ami sokkal, de sokkal jobban érdekel, minden benne van, ami érdekel és van levelezőn is. pompom.gif az más kérdés, hogy felvesznek e majd rá, de jelenleg boldog vagyok, hogy egyáltalán találtam valamit.
holnap pedig délután 1-től dolgozom este 9ig még vasárnap is, szerintem érthető miért akarom itt hagyni a fszba az egészet. ráadásul néztem magamnak télikabátot, de ha megvenném maradna a fizetésemből ezer forint egész hónapra. xddd
4 felhasználónak tetszik: forever.romanci, MadHatter, Syden, Lil98
2017. szeptember 18. 19:08 #2527
- törölt felhasználó -    
Bemész az egyetemre... Mindenki beszélget valakivel, mert ismerik egymást gólyatáborból, egy suliból jöttek meg hasonlók. Aki nem ismer senkit, az meg gyorsan hozzácsapódik egy társasághoz. Egy embert kivéve: engem. Ezzel össze is foglaltam első egyetemi napomat. Éljenek az introvertáltak! rohog.gif
8 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, forever.romanci, Maiko, LaDySmIth, Blemi, MadHatter, madeleine., Lil98
2017. szeptember 18. 21:35 #2528
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7353
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Idézet (Porkéz @ 2017.09.18. 19:08)
Bemész az egyetemre... Mindenki beszélget valakivel, mert ismerik egymást gólyatáborból, egy suliból jöttek meg hasonlók. Aki nem ismer senkit, az meg gyorsan hozzácsapódik egy társasághoz. Egy embert kivéve: engem. Ezzel össze is foglaltam első egyetemi napomat. Éljenek az introvertáltak! rohog.gif

Az én személyes kedvencem az, hogy ismerek több (igazából rengeteg) embert is otthonról, akikkel egy szakra járok, de mindenki megtalálta már a saját új társaságát, még a gólyatáborban, most meg már az utcán sem köszönnek. Hiába jártunk 12 évig egy osztályba. rohog.gif
5 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, forever.romanci, An_d_a, LaDySmIth, Blemi
2017. szeptember 19. 06:27 #2529
- törölt felhasználó -    
Idézet (MadHatter @ 2017.09.18. 21:35)
Az én személyes kedvencem az, hogy ismerek több (igazából rengeteg) embert is otthonról, akikkel egy szakra járok, de mindenki megtalálta már a saját új társaságát, még a gólyatáborban, most meg már az utcán sem köszönnek. Hiába jártunk 12 évig egy osztályba. rohog.gif

Az csodálatos lehet. Nekem van egyetlen ismerősöm a suliban, akivel általánosban egy osztályba jártunk. Középsuliba máshova mentünk, nem is beszéltünk már öt éve, erre elmentem beiratkozni és ott futottunk össze (megjegyzem, ennek nagyon minimális esélye volt, Pesttől 70 km-re lakunk egy kis faluban, erre a fővárosban futunk össze). rohog.gif Más szakon van, mint én, de pl. ma is ők visznek fel Pestre, meg hirtelen tök olyan lett megint, mintha az az öt és így kiesett volna. Aminek örülök, csak az introvertált énem igazán összeszedhetné magát és a szakon lévők közül is összehaverkodhatna valakivel. rohog.gif
4 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, forever.romanci, MadHatter, Lil98
2017. szeptember 19. 08:58 #2530
disco queen
disco queen
visszatérő vendég
 
StátuszThe truth about love, it can not be explained…
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.10.02.
Hozzászólás: 110
Csatolások: 2
Azonosító: 250305
Offline offline
Februárban megszakadt egy öt éves barátságom a legjobb barátnőmmel, mert akkoriban kiállhatatlan voltam és ellöktem magamtól mindenkit. De közben rengeteget gondoltam rá, tegnap pedig benne is volt az álmomban, így gondoltam, írok neki, hátha nem utált meg annyira. Szerencsére nem, azóta beszélgetünk, és teljesen olyan, mint régen, és rájöttem, hogy nagyon hiányzott már. És most nem fogom hagyni, hogy a hülyeségeim elrontsák az egészet. Remélem még sokáig fogunk beszélgetni és találkozni. laugh.gif
9 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, forever.romanci, menthol, MadHatter, Syden, silenc, Maiko, Lil98, LaDySmIth
2017. szeptember 19. 17:54 #2531
Astelia
Astelia
ℳαяαบđєя™
 
StátuszYou only live once, but if you do it right, once is enough.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.29.
Hozzászólás: 17241
Csatolások: 17972
Azonosító: 168141
Offline offline
Ma voltunk a varrónőnél, aki levette a méreteinket és a ruhát is véglegesítettük. Hétvégén volt egy nagyobb vitánk az osztálycsoportban, olyanok is káromkodtak, akiket 5 év alatt nem hallottam csúnyát mondani. rohog.gif De végül sikerült megegyeznünk.

Most kezdem amúgy felfogni, hogy ez az utolsó évem. Elkezdtünk foglalkozni a műsorral, a ballagásról, a bankettről, az érettségiről beszélgetünk. Na meg a továbbtanulásról és arról, hogy kettőt pislogunk és le kell adni a jelentkezéseket. Félek, de nem tudok mit tenni. Legalább az már megvan, hogy hova jelentkezek.
6 felhasználónak tetszik: LaDySmIth, Bátor Ventillátor, forever.romanci, MadHatter, Syden, silenc
2017. szeptember 19. 21:37 #2532
- törölt felhasználó -    
Végzős vagyok egy szakgimnáziumban, ebből adódóan mi avatjuk fel a piciket. Tegnap kezdődött el az avató hét, és az elsősök egyik feladata az, hogy minden nap hozzanak nekünk 3-4 fajta süteményt. Ma isteni finom csokis kosárkát, sportszeletet, mirinda szeletet és sajtos rudat ettem, szóval alig várom már a holnapi napot, hogy megtudjam (és megkóstoljam persze) milyen finomságokkal várnak bennünket. wub3.gif Ezen a héten hízni fogok szerintem kb. 5 kilót, pénteken pedig bál, utána pedig buli, de ez most erről szól és nagyon élvezem. pardon.gif Az iskolát viszont egyáltalán nem, még mindig ki nem állhatom a szakmát, amit jelenleg tanulok és fogalmam sincs, hogy hogyan fogok leérettségizni összesűrített 6 tantárgyból. Száraz nekem az egész téma, érthetetlen, magolni pedig csak ezekből a tantárgyakból nem tudok. Nagyszerű.
5 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, forever.romanci, MadHatter, Lil98, Syden
2017. szeptember 19. 21:44 #2533
nothingcanstopme
nothingcanstopme
Extinct ♥
 
StátuszIt's the time to know, it's the time to see, love is blasphemy ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.13.
Hozzászólás: 2352
Csatolások: 97
Azonosító: 133163
Offline offline
Idézet (Porkéz @ 2017.09.18. 19:08)
Bemész az egyetemre... Mindenki beszélget valakivel, mert ismerik egymást gólyatáborból, egy suliból jöttek meg hasonlók. Aki nem ismer senkit, az meg gyorsan hozzácsapódik egy társasághoz. Egy embert kivéve: engem. Ezzel össze is foglaltam első egyetemi napomat. Éljenek az introvertáltak! rohog.gif

hogyhogy nektek csak most kezdődik? mi már 4 hete bejárunk kb.....
és a gtbe menés sem jelent semmit, az introvertált ott is introvertált rohog.gif (személyes tapasztalat)
6 felhasználónak tetszik: LaDySmIth, Bátor Ventillátor, forever.romanci, MadHatter, Lil98, Blemi
2017. szeptember 21. 18:18 #2534
- törölt felhasználó -    
Én... én... én... miért...?
Csak azon gondolkozom, hogy komolyan egyes emberek megérdemlik, hogy hüülyének nevezik őket. De tényleg, régen menő volt a "písz" avagy a "béke" jel mutogatása, fotó és videó készítésekor. Annó ugye Selena meg Miley nagyban mutogatták, és mindenki követte őket... Aztán persze kitalálták a "nagyok", akik alig 1,2 esetleg 3 évvel voltak idősebbek, hogy hát ez nem menő, dedós, óvódás, stb... aztán birka módjára ezt hajtogatta mindenki, le is szoktak róla.. Komolyan volt egy időszak, mikor szinte senki se csinálta...
Most pedig egy újabb generáció nagy kedvencei a (fiatal)felnőttek "békéznek" és akkor most hirtelen megint menő? Most már nem dedós? dry.gif Hihetetlen, hova fajul a világ...
2017. szeptember 21. 19:25 #2535
Lisanne
Lisanne
injeolmi <3
 
Státuszcho miyeon loveland
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.28.
Hozzászólás: 11007
Csatolások: 2193
Azonosító: 252651
Offline offline
mostanában elkezdtem nézni a how to get away with murder-t, és kifejezni nem tudom, mennyire megtetszett. már az első résznél éreztem, hogy wow, ez iszonyatosan király. de komolyan. a megrendezése, a kigondolása csodálatos, valamint a színészeket sikerült eltalálniuk. egy percben sem éreztem azt, hogy unatkoznék. iszonyatosan beleszerettem Connor édes pofijába, a bociszemeitől meg konkrétan elolvadok mint egy pillecukor, Michalea karakterfejlődése meg haláli, Laurelért odáig és vissza vagyok, akár csak a többiekért. sohasem gondoltam volna, hogy pont ezt a sorozatot fogom elkezdeni nézni. kár, hogy nem tettem meg előbb, mert rettentően megkedveltem. tanulságos. rengeteg mindent megtudtam, amit eddig nem. az első évadon nevettem a legtöbbet, de a harmadik se kutya. imádom a poénokat, mindent. na és, Connor és Michalea barátsága mindennél többet ér nekem, már elsőre shippeltem őket, mint brotp. remélem a negyedik évad is tarolni fog, akárcsak az összes többi. heart.gif
1 felhasználónak tetszik: MadHatter
2017. szeptember 21. 20:20 #2536
Astelia
Astelia
ℳαяαบđєя™
 
StátuszYou only live once, but if you do it right, once is enough.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.29.
Hozzászólás: 17241
Csatolások: 17972
Azonosító: 168141
Offline offline
A matek tanár, akihez három éve minden héten járok, ma közölte velem, hogy hülye vagyok a matekhoz és csalódott, mert sokat felejtettem május óta, és elveszett belőlem a logika, amit két év alatt felépítettünk.

Ezt tök jó volt hallani, így nemtudom hány hónappal az érettségi előtt. Nem mintha izgulnék, vagy valami. Á, dehogy. rohog.gif
6 felhasználónak tetszik: LaDySmIth, Jody, Bátor Ventillátor, MadHatter, forever.romanci, menthol
2017. szeptember 21. 21:21 #2537
menthol
menthol
killer queen
 
StátuszDet är de som går vilse som hittar de nya vägarna
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.16.
Hozzászólás: 5095
Csatolások: 183
Azonosító: 206342
Offline offline
Idézet (Lil98 @ 2017.09.21. 20:20)
A matek tanár, akihez három éve minden héten járok, ma közölte velem, hogy hülye vagyok a matekhoz és csalódott, mert sokat felejtettem május óta, és elveszett belőlem a logika, amit két év alatt felépítettünk. 
Ezt tök jó volt hallani, így nemtudom hány hónappal az érettségi előtt. Nem mintha izgulnék, vagy valami. Á, dehogy.  rohog.gif

Én is rengeteget szenvedtem a matekkal, az egész tizenkettediket végigstresszeltem miatta. De amikor már túl voltam az egész érettségin, rájöttem, hogy nem is volt olyan vészes. A mi tanáraink nagy része ijesztően túlzott. Nyugi, ha nekem is ment, neked is fog smileeee.gif
5 felhasználónak tetszik: LaDySmIth, Bátor Ventillátor, MadHatter, forever.romanci, Lil98
2017. szeptember 23. 13:05 #2538
Bertina
Bertina
porg
 
Státuszsweet lies
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.17.
Hozzászólás: 1217
Csatolások: 102
Azonosító: 219449
Offline offline
rokonok: hol dolgozol? van már barátod? mik a terveid a jövőre?

én:
https://media.tenor.com/images/21fa4dce91afc3d2534b4433e5f9b80c/tenor.gif
15 felhasználónak tetszik: forever.romanci, silenc, CandUs, Maiko, An_d_a, LaDySmIth, menthol, Jody, Lil98, madeleine., Bátor Ventillátor, MadHatter, exoverdose, Arcee23, kinuey
2017. szeptember 23. 16:47 #2539
Bátor Ventillátor
Bátor Ventillátor
level 90-es procrastinator
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.22.
Hozzászólás: 2771
Csatolások: 6
Azonosító: 233680
Offline offline
Na, ma megnézem az a híres Instantot, hogy milyen biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: CandUs
2017. szeptember 24. 11:59 #2540
exoverdose
exoverdose
leech
 
StátuszSzerelemvirágot hajt a szív
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.28.
Hozzászólás: 2354
Csatolások: 1181
Azonosító: 226704
Offline offline
A hét elején reggel 7 előtt vártam a buszomra, velem szemben leült egy srác. A táskájához nyúlt, amikor pedig kinyitotta azt, egy kis bogár nagyon kómásan kiszállingózott belőle, valami kegyetlen lassúsággal. Láttam, hogy a srác megmerevedett mikor meglátta a bogarat és legszívesebben visítva nevetett volna, de helyette csak körbe nézett, hogy vajon ki látta az esetet, én meg próbáltam komoly arcot vágni, de nem nagyon ment. _nevet.gif
http://www.ars.usda.gov/is/kids/bigcity/story1/insect3.gif
6 felhasználónak tetszik: forever.romanci, Lil98, silenc, LaDySmIth, Jody, Bertina
172 oldal 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!