Starity

Mire gondoltok most? II.

172 oldal 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. január 18. 06:43 #681
- törölt felhasználó -    
Ugy latszik elegge unalmas az eletem ha mar az almom is az egyik sorozatrol szol. rohog.gif
6 felhasználónak tetszik: MadHatter, LaDySmIth, Szandi0820, TheTruthAboutLove, Maiko, Bátor Ventillátor
2017. január 18. 12:33 #682
- törölt felhasználó -    
Kb. fél tizenegyig voltak ma óráim, mert a féléves zárás miatt az összes tanár dilis, és akivel egész nap lettünk volna, fél tizenegykor kiment a tanáriba bajlódni a zárással, tizenegykor visszajött, akkor azt mondta, szünetet tartunk (11:05-től amúgy is az lett volna), majd délben beállított azzal, hogy oké, szerinte mehetünk haza. Még jó, hogy amúgy minden szerdán fél ötig kéne lennünk, és legkésőbb kettőkor el szokott engedni. rohog.gif
Amúgy hihetetlen, hogy hidegebb van most, mint reggel hétkor. mellow.gif
5 felhasználónak tetszik: MadHatter, Lil98, LaDySmIth, Szandi0820, Bátor Ventillátor
2017. január 18. 14:44 #683
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7940
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Nagyon erősen gondolkodóba estem ma reggel azon, hogy elmenjek-e vizsgázni. Vonzott az ágy, hulla fáradt voltam és teljesen butának éreztem magam -még jó, hogy nem a félelem és a lustaság győzött. Végül megembereltem magam, és betoltam a képem az egyetemre -és milyen jól tettem! 5-re szóbeliztem, plusz még dicséretet is kaptam, hogy milyen szépen felépített volt a feleletem biggrin.gif
5 felhasználónak tetszik: MadHatter, Lil98, Beyla, Szandi0820, Bátor Ventillátor
2017. január 18. 14:44 #684
- törölt felhasználó -    
Szimplán gáznak és visszataszítónak tartom, ha egy tanár állandóan a telefonját nyomkodja óra közben..
5 felhasználónak tetszik: MadHatter, Lil98, LaDySmIth, CandUs, Bátor Ventillátor
2017. január 18. 15:01 #685
TheTruthAboutLove
TheTruthAboutLove
folklore
 
Státuszgive me my dawns back
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.16.
Hozzászólás: 4209
Csatolások: 58
Azonosító: 203823
Offline offline
Azért ez komoly. A tegnapi Angol nyelv tanfolyamon a 15 főből egyedül én jelentem meg. Úgy látszott hirtelen mindenkinek dolga támadt.De mondjuk én örültem. Sokkal jobb volt az Eszterrel /oktatóm/ együt 'tanulni', mint amikor többen vagyunk. Így a 3 óra olyan rohadt gyorsan elment, hogy tök furcsa volt, hogy már vége is lett. mellow.gif bár a 3-ból 2 óra biztos mással telt el. végig röhögtük az egészet, jah és megtárgyaltuk, hogy milyen közel lakunk egymáshoz. /pff,igen/ rohog.gif Gondolta, na majd jövő héten újra átvesszük. rohog.gif /amúgy,azt hiszem szerelmes lettem belé, az a 4 év meg semmi blush.gif / bár, amilyen szerencsém van biztos a fiúk után "érdeklődik" mellow.gif igen, tudom az élet nagy problémái, engem is /ismét/ elért. rohog.gif
8 felhasználónak tetszik: MadHatter, Denna, Lil98, CandUs, LaDySmIth, Beyla, Szandi0820, Bátor Ventillátor
2017. január 18. 16:57 #686
- törölt felhasználó -    
Megint én, mert nincs jobb dolgom, mint teleszórni a topikot a hülyeségeimmel.
Szóval megnéztem a Mindörökké rock című filmet, mert aszongya, benne van Sebastian Bach... Ja, másfél óra környékén 20 másodpercig, akkor is folyton eltakarják. Csodálatos. Amúgy irtó szar film volt, az egyetlen pozitív dolog benne az volt, hogy nem csak hetero szerelmi szál volt benne, hanem egy gay is. Úgyis shippeltem a két karaktert a kezdetektől fogva. rohog.gif Egyébként kissé fura, hogy a pasik románcai jobban meghatnak, mint egy hetero szál. Szerintem előző életemben egy meleg srác voltam, vagy nem tudom.
Btw muszáj titeket is megkérdeznem... Szerintetek is olyan, mintha smárolnának? think.gif
3 felhasználónak tetszik: MadHatter, LaDySmIth, Bátor Ventillátor
2017. január 18. 17:14 #687
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7353
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Idézet (Bátor Ventillátor @ 2017.01.17. 21:06)
Nálam is hasonló van, csak angolul biggrin.gif Hiába értek sok mindent, ha nem tudok értelmes mondatokat összerakni (bár magyarul is ez van xD), a szókincsem limitált. Weird. A németemről meg ne is beszéljünk, botrányos rohog.gif 
Úgy találtam, hogy videók/filmek nézése javít ezen, nemt'om, te hogy vagy ezzel.

Juuuuj, a német. Nem is próbálkozok már vele. A tudásom ezen a nyelven annyi, hogy "Ich bin dein Vater", meg "Nein, das ist nicht wahr", meg tudok random szavakat és Rammstein dalszövegeket, ami azért gáz nagyon, mert amúgy négy éven keresztül tanultam(?) általános iskolában, sőt négyes-ötös voltam belőle többnyire. Igazából azok a generációk, akiket az a tanárnő tanított, mint minket, egyáltalán nem tudnak németül. Szerencsére már nyugdíjba ment. rohog.gif

Amúgy a legnehezett nyelv, amit valaha tanultam, az a latin. Vért izzadtam, éjszakákat virrasztottam és telegyakoroltam egy tucat füzetet a kettesért! Egyszerűen... nem. Nem veszi be az agyam a latin nyelvtant, a szórendet és a végződéseket meg főleg. Soha nem szenvedtem semmivel annyit, mint a latinnal kilencedikben. sad.gif

A magyarom meg... hát attól függ, hogy mennyire vagyok fáradt. Egyszer tíz percig nem jutott eszembe az a szó, hogy nyújtófa. mellow.gif Az iskolai magyar órákon muszáj magyarországi magyart használnunk és akkor vettem észre, hogy kezdek otthon is így beszélni, amikor postai dolgokat rendeztünk és nagyim visszakérdezett, hogy milyen borítékról beszélek (nálunk koverta), vagy amikor mondtam a nagyapámnak, hogy mostmár nekem is van személyi igazolványom, erre pár másodperc csend, majd megszólal: jaa, a licsna! biggrin.gif A "licsna" az a személyi igazolvány szerbül, de magyar kiejtéssel leírva. rolleyes.gif

Az angollal nincs bajom. Sok unokatestvérem él Kanadában, néhányan Amerikában és túlnyomó többségük annyit tud magyarul, mint kb. én németül és túl sok választás nem akad nyelvet illetően, mint az angol. Másrészt pedig a negynénim angoltanár és óvodás koromban csak angolul beszélt hozzám, amit akkor utáltam, de mostmár hálás vagyok. meghajolo.gif Egyébként is szeretem ezt a nyelvet, nagyon ragad rám, főleg azóta, amióta nem nézek magyarul semmilyen filmet vagy sorozatot. laugh.gif

Mondjuk a portugál és svájci rokonaimmal kicsit nehezebb. rohog.gif
4 felhasználónak tetszik: LaDySmIth, Beyla, Szandi0820, Bátor Ventillátor
2017. január 18. 18:03 #688
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bontorendo @ 2017.01.18. 14:44)
Szimplán gáznak és visszataszítónak tartom, ha egy tanár állandóan a telefonját nyomkodja óra közben..

Sorstársak vagyunk, csak a miénk telefonál, nem nyomkodja....
Bemegyünk a terembe: Jancsi evett már? Nem? Akkor egyen már, Jani!
Óra közben #1: Megetetted a kutyákat? Vigyázzál akkor a jégen! Mit adtál nekik enni?
Óra közben #2: Jani, valami nincs rendben a csekkekkel!
Óra közben #3: Megjött már ma a posta?
Óra közben #4: Ibolya ás Bogi jól van? Jó' van akkor...
1 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor
2017. január 18. 20:15 #689
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Tudni illik az utóbbi években igen csak elkezdtem érdeklődni a régi kor krimijei iránt. Teljesen odáig vagyok, ugyanis sikerült e-book formájában megszerezni Sir Arthur Conan Doyle összes Sherlock Holmes regényét. Évek óta tervben volt, de valamiért mindig kimaradt az életemből. Rátöltöm a telefonomra, és azt hiszem, vonaton, metrón, buszon ezt fogom bújni. w00t.gif
5 felhasználónak tetszik: LaDySmIth, Szandi0820, Denna, InoriGothGirl, Bátor Ventillátor
2017. január 18. 23:08 #690
- törölt felhasználó -    
A Sherlock évadzáróját már másodjára néztem meg, de ugyanolyan heartattackeket váltott ki belőlem, mint elsőre. Egyszerűen imádtam. De ez most akkor évadzáró vagy sorozatzáró volt? Mert ez nem tiszta. Nekem nagyon sorozatzárónak tűnt, de ahhoz meg gyenge, mert nagyon lényeges dolgokat hagytak lezáratlanul.
2017. január 19. 14:55 #691
- törölt felhasználó -    
Ma megérkezett a visszajelzés a Szegedi Egyetemtől, hogy az ösztöndíjas pályázatom megérkezett hozzájuk. Már csak abban kell reménykednem, hogy beválogatnak. blush.gif
Drukkoljatok! happy.gif
5 felhasználónak tetszik: Denna, Psyché, Szandi0820, Bátor Ventillátor, MadHatter
2017. január 19. 15:18 #692
- törölt felhasználó -    
Kaptam aputól még karácsonyra egy Skid Row pólót, és két mosás után annyira kikopott, hogy az hihetetlen. Nem értem... pont ugyanúgy mossuk, mint az összes többi zenekaros felsőm (kifordítva, meg stb), a márkája is ugyanolyan, és a belsején lévő márkalogó nem fakul, pedig ugyanazon a módon van rajta a pólón, mint a minta. Pedig kifordítva mossuk, mondom. Egyszerűen hihetetlen, nem vagyok képes megérteni, hogy mi a frász van. Azért nem volt egy olcsóság a drága, az árából vehettem volna három pólót bármelyik kínaiban. És lassan hordhatatlan állapotban lesz... mellow.gif
4 felhasználónak tetszik: Szandi0820, LaDySmIth, Bátor Ventillátor, MadHatter
2017. január 19. 20:04 #693
- törölt felhasználó -    
Szerintem ez volt eddigi életem egyik, ha nem a legszörnyűbb napja. Nem elég, hogy teljesen váratlanul hármasra zártak le matekból (3,6-os átlaggal, de azért persze), a kémia feleletem - amiről azt hiszem már sírtam itt egy sort nemrég - a kisebbfajta pánikbetegségem, vagy már nem is tudom, minek nevezzem miatt rosszul sikerült, ergo abból is hármas leszek, de én már komolyan kezdek aggódni Lauren-ért. Persze, mindig mindenütt vele jövök, róla írok és áradozok, de már majdnem egy hónapja nincsen felőle semmi hír, annak ellenére, hogy jelölve volt a People's Choice Awards-on, ő maga nem, de a barátja és a menedzsere megjelent, ugyanis ha ő nyerte volna meg amit még mindig nem értek, hogy nem történt meg, de oké, akkor ők vitték volna el neki a díjat; már egy hónapja semmi kép, semmi interjú, semmi életjel. És én komolyan kezdek aggódni, mert ez marhára nem megszokott tőle; az, hogy se szó, se beszéd, több, mint egy hónapra eltűnik. Nagyon, nagyon remélem, hogy minden rendben van vele, és azt is, hogy azért a félévadpremierig tudni fogunk róla valamit, mert őszintén? Ennyire még aligha aggódtam életemben, és most először érzem azt, hogy a rengeteg rossz dolog mellett, ami történt ma velem (beleértve, hogy két tanárom is élvez megalázni, hogy a bokám vagy ötször kiment kosáron, és, hogy olyan hullabeteg lettem, hogy a hangom jelenleg jobban hasonlít egy szenvedő állatéra, mint az eredetire), ez jobban fáj és jobban aggódok, mint az előbb felsorolt dolgok miatt. Aki tudja milyen ez, az át tudja érezni a tanácstalanságomat; aki nem, annak kívánom, hogy ne akarjon ilyen hiányt érezni. cray.gif
2017. január 19. 20:10 #694
- törölt felhasználó -    
Idézet (Fylia @ 2017.01.19. 20:04)
Szerintem ez volt eddigi életem egyik, ha nem a legszörnyűbb napja. Nem elég, hogy teljesen váratlanul hármasra zártak le matekból (3,6-os átlaggal, de azért persze), a kémia feleletem - amiről azt hiszem már sírtam itt egy sort nemrég - a kisebbfajta pánikbetegségem, vagy már nem is tudom, minek nevezzem miatt rosszul sikerült, ergo abból is hármas leszek, de én már komolyan kezdek aggódni Lauren-ért. Persze, mindig mindenütt vele jövök, róla írok és áradozok, de már majdnem egy hónapja nincsen felőle semmi hír, annak ellenére, hogy jelölve volt a People's Choice Awards-on, ő maga nem, de a barátja és a menedzsere megjelent, ugyanis ha ő nyerte volna meg amit még mindig nem értek, hogy nem történt meg, de oké, akkor ők vitték volna el neki a díjat; már egy hónapja semmi kép, semmi interjú, semmi életjel. És én komolyan kezdek aggódni, mert ez marhára nem megszokott tőle; az, hogy se szó, se beszéd, több, mint egy hónapra eltűnik. Nagyon, nagyon remélem, hogy minden rendben van vele, és azt is, hogy azért a félévadpremierig tudni fogunk róla valamit, mert őszintén? Ennyire még aligha aggódtam életemben, és most először érzem azt, hogy a rengeteg rossz dolog mellett, ami történt ma velem (beleértve, hogy két tanárom is élvez megalázni, hogy a bokám vagy ötször kiment kosáron, és, hogy olyan hullabeteg lettem, hogy a hangom jelenleg jobban hasonlít egy szenvedő állatéra, mint az eredetire), ez jobban fáj és jobban aggódok, mint az előbb felsorolt dolgok miatt. Aki tudja milyen ez, az át tudja érezni a tanácstalanságomat; aki nem, annak kívánom, hogy ne akarjon ilyen hiányt érezni. cray.gif


Nem tudom, hány perc telhetett el az előző kommentem óta, de most megláttam Instagram-on még több új promóképet, és nem viccelek, nem tudok szabályosan lélegezni. Nem elég, hogy betegségem miatt nem kapok levegőt, de még zihálok is, és csápolok össze-vissza. rolleyes.gif teljesen normális fangirl vagyok, psszt
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2017. január 20. 10:16 #695
- törölt felhasználó -    
Idézet (Fylia @ 2017.01.19. 20:04)
Szerintem ez volt eddigi életem egyik, ha nem a legszörnyűbb napja. Nem elég, hogy teljesen váratlanul hármasra zártak le matekból (3,6-os átlaggal, de azért persze)..

Pacsi, engem is! rolleyes.gif Én is ilyen átlaggal reménykedtem a jobb jegyben, viszont a tanárom teljesen máshogy számolta a jegyeket, így nem adta meg a négyest. Sokszor töprengek azon, hogy ennyire antipatikus vagyok a tanárok szemében, vagy csak szimplán ennyit tudok teljesíteni.
On: Holnapi napot csakis azért várom, mert este filmezhetek, viszont előtte rendesen meg kell szenvednem a felvételit. Bár így egy nappal előtte már kevésbé irtózom az egésztől, bízok magamban és azt hajtogatom hogy sikerülni fog, sokat készültem. Nagyon remélem.
2 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Bátor Ventillátor
2017. január 20. 15:39 #696
Gureka10
Gureka10
queen of clubs
 
StátuszVengeance
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.13.
Hozzászólás: 7395
Csatolások: 566
Azonosító: 193928
Offline offline
*jöttem kiadni magamból az elmúlt pár napot*
Tegnap sikerült eljutnom a fogorvoshoz, aki körülbelül 3 percig matatott a számban, azt hittem mentem kiugrok a székből, pedig direkt mondtam neki, hogy az a fajta egyed vagyok, aki retteg a fogorvostól, pedig soha a büdös életbe nem volt baj a fogával. De mindegy, túl vagyok az éves vizsgálatomon, a fogaimat rendbe találta, úgyhogy óriási kő esett le a szívemről.
Sikeresen megfáztam, aminek az lett a következménye, hogy olyan migrénem van délelőtt 10 óra óta, hogy az valami borzalmas. Lehet bekéne vennem valamilyen gyógyszert, csak sajnos gyógyszer ellen párti vagyok, nem igazán szedem, ha nem muszáj. De most lehet kénytelen leszek, mert akármilyen trükköt próbáltam, semmi sem használt.
Jövőhét kedden kikapjuk a féléviket, és már most minden osztálytársam úgy van vele, hogy kiélvezik még a hétvégét, mert aztán valószínűleg erős szankciókat vetnek be náluk a szüleik. Nos, nekem nincs aggódni valóm, 4,6 átlaggal zárom a félévet, ami jobb, mint tavaly évvégén, úgy, hogy tavaly nem volt, most pedig van egy hármasom...földrajzból. Pedig imádom ezt a tantárgyat sad.gif De mindegy, eldöntöttem, hogy évvégére megcélzom magamnak a 4,8-as átlagot, és bebizonyítom, hogy tudok 4,6-nál jobbat is.
Viszont az órarendünk olyan mint egy mosott sz*r, heti 3 töri helyett már csak 2 lesz, pedig a töri tényleg nagy kedvencem.
3 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Denna, Bátor Ventillátor
2017. január 20. 15:54 #697
- törölt felhasználó -    
Ma végre letudtam az utolsó vizsgát is, szóval mostantól 24/7 sorozat- és filmnézés, meg sok-sok alvás. fish.gif
5 felhasználónak tetszik: Szandi0820, LaDySmIth, Psyché, Denna, Bátor Ventillátor
2017. január 20. 16:20 #698
- törölt felhasználó -    
Nemrég beszereztem mindent, ami a hétvégére kell - négy zacskó popcorn és egy nagy üveges Fanta. biggrin.gif
De persze ez így mint a sorozatozásra megy.. azt hiszem a hétvégén újra megnézem a The Secret Circle-t. wub3.gif
Meg ideje lenne haladni a TWD-vel, meg van egy elmaradt részem a Teen Wolfból, és el kellene kezdeni a Shadowhunters második évadát.. happy.gif
Ja és ugye nemrég megszereztem a Gyakornokok című filmet, úgyhogy az egyik este valószínűleg meg fogok halni.. wub2.gif
2 felhasználónak tetszik: TheTruthAboutLove, Bátor Ventillátor
2017. január 20. 17:27 #699
- törölt felhasználó -    
Jujj, már nagyon izgulok a bizonyítvány miatt pompom.gif
Bár a legtöbb négyes lesz, de lesznek ötösök is, de az ének hármas, a tesi meg kettes lesz, de akkor is izgulok blush.gif
2 felhasználónak tetszik: TheTruthAboutLove, Bátor Ventillátor
2017. január 20. 17:39 #700
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
anya szerint ha összekötöm a hajam és felveszem a kapucnim úgy nézek ki, mint E.T. a biciklin cry.gif rohog.gif
11 felhasználónak tetszik: Shadowsblood, Szandi0820, Callieh, Denna, LaDySmIth, silenc, Bátor Ventillátor, MadHatter, ScreamQueen, ilus1996, Beyla
172 oldal 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!