Starity

Mire gondoltok most? II.

172 oldal 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. január 23. 20:53 #741
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7353
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Húgom szokása, hogy folyton csücsörít és valami random tárgyat tart maga elé, amikor szelfizik (ceruza, hajcsat, keksz, akármi), én meg valamelyik este annyira unatkoztam, hogy megpróbáltam rekreálni a képeit. Két napja alig áll szóba velem. rohog.gif
15 felhasználónak tetszik: madeleine., Jody, Denna, Beyla, exoverdose, LaDySmIth, Grace Benning, Szandi0820, An_d_a, ScreamQueen, nothingcanstopme, Arcee23, Bátor Ventillátor, ilus1996, lucymharding
2017. január 23. 21:21 #742
exoverdose
exoverdose
leech
 
StátuszSzerelemvirágot hajt a szív
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.28.
Hozzászólás: 2354
Csatolások: 1181
Azonosító: 226704
Offline offline
Idézet (MadHatter @ 2017.01.23. 20:53)
Húgom szokása, hogy folyton csücsörít és valami random tárgyat tart maga elé, amikor szelfizik (ceruza, hajcsat, keksz, akármi), én meg valamelyik este annyira unatkoztam, hogy megpróbáltam rekreálni a képeit. Két napja alig áll szóba velem. rohog.gif


Bocsi, de nem hagyhatom szó nélkül, mennyire fotogén vagy és áá de irigyellek érte. laugh.gif

Höhö a mai újabb kudarcom után felmérgedtem és az önéletrajzomban apró kis túlzással úgy vallom magam, mint aki vágja a szlovák nyelvet. rolleyes.gif Hogy mennyire szép dolog füllenteni? Semennyire, de másként nem fogok találni semmi jó munkahelyet, ahol esélyt adnának. Ha anno 12 és 15 évesen 1-1 hónapra elmentem csupa szlovákok közé és egy hét alatt már csomó barátot szereztem és beszéltem a nyelvet, szerintem pár hét alatt megbírkóznék most is a nyelvvel. Csak jó lenne ha valaki esélyt is adna. T__T
9 felhasználónak tetszik: LaDySmIth, Szandi0820, madeleine., ScreamQueen, nothingcanstopme, Beyla, Bátor Ventillátor, MadHatter, ilus1996
2017. január 24. 20:00 #743
Nagisa
Nagisa
visszatérő vendég
 
Státuszreylo
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.23.
Hozzászólás: 249
Csatolások: 10
Azonosító: 255003
Offline offline
a sorozat amit néztem happy end nélkül végződött, de úgy csinálták meg az utolsó részt mintha folytatni akarnák
én meg itt ülök összetört szívvel reménykedve egy második évadban, de persze hogy nincs rá garancia hogy lesz...

http://31.media.tumblr.com/080ee7c71267aab99ef81b850ed182db/tumblr_mrwbyqv1n51qc9zfzo1_500.gif
8 felhasználónak tetszik: Arcee23, Beyla, silenc, Elody, LaDySmIth, Bátor Ventillátor, MadHatter, BloggerinaBella
2017. január 25. 09:23 #744
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Gyerekek, hát előkapartam a Photoshopot, és úgy döntöttem, hogy próbáljuk ki azt - ismételten -, amihez évek óta nem nyúltam. Komolyan, gőzöm sincs, hogy mikor támadt kedvem utoljára az ún. "colorize"-hoz, vagyis magyarán szólva a színezéshez. Még a fészbuk előtti ős-korszakban az internet mély bugyraiban léteztek képszerkesztő kihívásos (challenge) oldalak, ahová montánzsokat (anno azokat blendeknek hívtuk), színezéseket, és egyéb kategorizált műveket lehetett beküldeni, és azért büszkék voltunk magunkra, még akkor is, ha a nyereményünk egy 200 pixeles kép volt, amin az állt, hogy első helyezett. Néha azért hiányoznak ezek az oldschool dolgok, mert én pl. imádtam. laugh.gif Kár, hogy ma már egyáltalán nem divat, ugyanis alaposan megmozgatta az agytekervényeket, és sűrűn iszonyúan kreatívnak kellett lenni. Nos, gondoltam, megmutatom nektek mit alkottam színezés címszó alatt. Egy csomót nosztalgiáztam, szóval várható, hogy a Photoshop topikot tele fogom rámolni ilyen jellegű alkotásokkal. laugh.gif
10 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Nagisa, Arcee23, Psyché, LaDySmIth, madeleine., ScreamQueen, MadHatter, ilus1996, lucymharding
2017. január 25. 09:44 #745
- törölt felhasználó -    
Dugig van a várólistám könyvekkel, mert mindig belefutok 1-2 olyan műbe, aminek megtetszik a borítója, a leírása, a témája, vagy épp a műfaja (vagy az összes egyszerre), és természetesen nincs energiám olvasni. Az a baj, hogy jelentkeztem Molyon egy kihívásra, mely szerint Darren Shan összes eddigi megjelent könyvét el kell olvasni az év folyamán, hogy kapj egy kis plecsnit, hogy megcsináltad. Ez még önmagában nem is nehéz, már tizenegyet elolvastam a 35-ből, de most, hogy telepakoltam a várólistámat, rohadtul nincs kedvem Darrenhez (bármennyire is szeretem), úgyhogy nem tudom, folytassam-e a kihívást, vagy kezdjek bele valamelyik várólistás könyvre, és később térjek vissza a kihívásra. rohog.gif
A könyvmolyok nagy problémáit láthattátok, köszönöm a figyelmet.
9 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Elody, LaDySmIth, madeleine., ScreamQueen, Bátor Ventillátor, Beyla, MadHatter, ilus1996
2017. január 25. 12:07 #746
Mrs.Jack Frost
Mrs.Jack Frost
Zelo's babe™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.09.
Hozzászólás: 1973
Csatolások: 51
Azonosító: 208797
Offline offline
Én még soha nem éreztem magam felszabadultnak,egyedül vagyok itthon,betegen,és közben anyám gépéről nézem a régesrégi képeket,amikor nézegetem a képeket olyan vegyes érzések jönnek elő,h egyik percbe boldog és nevetek,másikba meg szomorú,másikba meg undor unsure.gif
De azért,ha nem nézem,h hogy reagálok rá eléggé nyugtató,h képeket nézek az elmúlt éveimről,mindig is nyugalomra bodit laugh.gif
4 felhasználónak tetszik: LaDySmIth, ScreamQueen, MadHatter, ilus1996
2017. január 25. 13:51 #747
Arcee23
Arcee23
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.13.
Hozzászólás: 595
Csatolások: 61
Azonosító: 222613
Offline offline
Létezik, hogy valaki jelentette az amúgy teljesen normális kommentem egy cikk alatt? Csak azért kérdezem, mert eltűnt. Ha igen akkor miért tette? Semmi bántót/zavarót nem írtam... dry.gif
2017. január 25. 14:23 #748
Arcee23
Arcee23
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.13.
Hozzászólás: 595
Csatolások: 61
Azonosító: 222613
Offline offline
Idézet (Arcee23 @ 2017.01.25. 13:51)
Létezik, hogy valaki jelentette az amúgy teljesen normális kommentem egy cikk alatt? Csak azért kérdezem, mert eltűnt. Ha igen akkor miért tette? Semmi bántót/zavarót nem írtam...  dry.gif

Megoldva smileeee.gif
2017. január 25. 17:20 #749
exoverdose
exoverdose
leech
 
StátuszSzerelemvirágot hajt a szív
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.28.
Hozzászólás: 2354
Csatolások: 1181
Azonosító: 226704
Offline offline
Jelenleg azon gondolkodom, mégis hogyan tudnék továbblépni, ha egyben Ő a legjobb barátom és vele beszélek a legtöbbet is. Úgy érzem ez csak úgy fog sikerülni, ha személyesen találkozunk és ezúttal tényleg csak barátokként fogunk viselkedni. Aztán az idő majd csak intézi a dolgát.... Bár őszintén szólva nem hinném, hogy olyan könnyű lesz kiszeretnem belőle. Furán érzem magam. sad.gif
6 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Arcee23, ScreamQueen, MadHatter, ilus1996, BloggerinaBella
2017. január 25. 20:16 #750
- törölt felhasználó -    
Ezen a képen röhögök már két napja. _nevet.gif Főleg az utolsó a legjobb, hogy "alapból büdös", hát ez tény, mondjuk én szeretem azt a szagot laugh.gif
9 felhasználónak tetszik: Denna, LaDySmIth, ScreamQueen, Bátor Ventillátor, nothingcanstopme, Beyla, Szandi0820, MadHatter, ilus1996
2017. január 25. 20:33 #751
Arcee23
Arcee23
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.13.
Hozzászólás: 595
Csatolások: 61
Azonosító: 222613
Offline offline
Idézet (exoverdose @ 2017.01.25. 17:20)
Jelenleg azon gondolkodom, mégis hogyan tudnék továbblépni, ha egyben Ő a legjobb barátom és vele beszélek a legtöbbet is. Úgy érzem ez csak úgy fog sikerülni, ha személyesen találkozunk és ezúttal tényleg csak barátokként fogunk viselkedni. Aztán az idő majd csak intézi a dolgát.... Bár őszintén szólva nem hinném, hogy olyan könnyű lesz kiszeretnem belőle. Furán érzem magam. sad.gif


Egy csónakban evezünk. sad.gif
Nekem három hónap elteltével sem intézett sokat az idő...
1 felhasználónak tetszik: exoverdose
2017. január 25. 20:45 #752
- törölt felhasználó -    
Idézet (Porkéz @ 2017.01.25. 09:44)
Dugig van a várólistám könyvekkel, mert mindig belefutok 1-2 olyan műbe, aminek megtetszik a borítója, a leírása, a témája, vagy épp a műfaja (vagy az összes egyszerre), és természetesen nincs energiám olvasni. Az a baj, hogy jelentkeztem Molyon egy kihívásra, mely szerint Darren Shan összes eddigi megjelent könyvét el kell olvasni az év folyamán, hogy kapj egy kis plecsnit, hogy megcsináltad. Ez még önmagában nem is nehéz, már tizenegyet elolvastam a 35-ből, de most, hogy telepakoltam a várólistámat, rohadtul nincs kedvem Darrenhez (bármennyire is szeretem), úgyhogy nem tudom, folytassam-e a kihívást, vagy kezdjek bele valamelyik várólistás könyvre, és később térjek vissza a kihívásra. rohog.gif 
A könyvmolyok nagy problémáit láthattátok, köszönöm a figyelmet.

Jelentem, végül belekezdtem egy másik könyvbe, ami nem más, mint Louise Jensen-től A nővér. Nagyonjóóóó. laugh.gif
És elszidtam Sebastian Bachot mindennek egy három évvel ezelőtti balhéja miatt. rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: LaDySmIth, madeleine.
2017. január 26. 09:05 #753
- törölt felhasználó -    
Álmomban megszakítottam a kapcsolatot egy középsulis barátommal (nem mintha a valóságban beszélnénk), összevesztem a legjobb barátommal (de miért?), és az öcsémmel Alvin és a mókusok feldolgozást hallgattunk valami nem létező zenekartól. Kissé elszomorító, amikor az álmaim is olyan unalmasak, mint az életem. rohog.gif
Egyébként most értem haza, vérvételen voltam, és szegény nővér alig talált vénát, vagy öt percig nyomkodta és csapkodta a kezem, mire talált egyet, abból az első szúrásra jött a vér. Igaz, hogy beletelt pár percbe, mire megtelt a vérvételi cső, de nem baj. rohog.gif
6 felhasználónak tetszik: LaDySmIth, ScreamQueen, Bátor Ventillátor, Szandi0820, MadHatter, ilus1996
2017. január 26. 15:32 #754
Gureka10
Gureka10
queen of clubs
 
StátuszVengeance
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.13.
Hozzászólás: 7395
Csatolások: 566
Azonosító: 193928
Offline offline
Szerintem megszálltak a gonosz erők, vagy a karma "jótékony" energiája, ugyanis a héten már két bögrét törtem össze, ráadásul az egyik a kedvenc 7 éves bögrém volt, a másik meg anyu féltve őrzött készletéből való. Éljen a pozitív energia. wink.gif
5 felhasználónak tetszik: ScreamQueen, LaDySmIth, Szandi0820, MadHatter, ilus1996
2017. január 26. 18:11 #755
- törölt felhasználó -    
Imádom mikor egy órán nem figyelek és a tanár azt mondja, hogy kifog készíteni és a vizsgán meg kifog csinálni.. annyira várom már
4 felhasználónak tetszik: ScreamQueen, Bátor Ventillátor, Szandi0820, ilus1996
2017. január 26. 18:16 #756
- törölt felhasználó -    
Szerintem nem normális, ha a tanár egész nap rímekben beszél három órán keresztül a gyerekeiről, de nem veszi észre.....
6 felhasználónak tetszik: ScreamQueen, Bátor Ventillátor, Denna, MadHatter, InoriGothGirl, ilus1996
2017. január 26. 20:01 #757
- törölt felhasználó -    
nem értem, egyáltalán nem értem, hogy mégis miért kell egyeseknek beleavatkozniuk mások dolgaiba, holott meg lettek kérve rá, hogy ne tegyék. köszönöm szépen az illető(k?)nek, most jó nagy sz#rban vagyok neki köszönhetően. nyilván segíteni akart, de pont hogy rontott a helyzetemen. nem részletezném, de pls, szurkoljatok, hogy holnap kimásszak belőle valahogy. beer.gif
(rövidentömören egy vagy több osztálytársam informálta az osztályfőnökömet egy olyan dologról, amiről nem kellett volna. ő ahelyett, hogy nekem szólt volna, szólt anyámnak. aki őrjöng. én meg csendben tervezem szökésem Kanadába.)
6 felhasználónak tetszik: Denna, Szandi0820, Arcee23, MadHatter, ScreamQueen, ilus1996
2017. január 27. 19:56 #758
- törölt felhasználó -    
Egyszerűen nem értem, miért nem tudnak már kezdeni valamit mama lábával. Tavaly márciusban kezdett neki pirosodni, ebből lett egy szép kis orbánc, és valamikor nyáron egy seb a lábán begennyesedett, majd szabályos lyuk keletkezett ott. Most ott tart, hogy többször is volt már kórházban vele, hol a fertőzőn, hol a sebészeten (legutóbb pár napja), de egyszerűen semmi. A sebészeten most is annyit csináltak vele, hogy kapott infúziót, aztán öt nap után hazaengedték. Egy nővér jár ki hozzá kétnaponta kötözni, meg minden, de az elmúlt pár hónapban havi 40 ezer ment el mamának gyógyszerekre, kötszerekre, fertőtlenítőkre, meg hasonlókra, és a lába egyre csúnyább. Ma én mostam le neki, és komolyan mondom, sokkal rosszabb, mint volt. A gennyes seb, ami nyáron még egy kiskörömnyi méretű volt, most meghaladja egy 200 forintos méretét is, és felütötte a fejét két újabb is. Nem értem, most tényleg ennyire nem tudják az orvosok, mit csináljanak vele? blink.gif
3 felhasználónak tetszik: Szandi0820, ScreamQueen, ilus1996
2017. január 28. 12:52 #759
- törölt felhasználó -    
Nagyjából egy hete olyan beteg vagyok, hogy lélegezni is alig tudok, minden egyes orrfújásnál érzem, hogy fáj a homlokom és az arcom, megittam nagyjából hat liter narancsos, és négy liter erdei gyümölcsös teát, elhasználtam már vagy kétszáz zsebkendőt, minden egyes alkalommal, ahányszor felkelek az ágyból, elkezdek szédülni és alig tudok lépni, plusz tegnap elkezdett csak úgy random fájni az amúgy is rossz térdem, azóta leginkább leszakítani lenne kedvem, egy pólóban és két vastag pulcsiban is ráz hideg, és mégis, a legnagyobb gondom jelenleg az, amilyen hangnemben képes az osztályfőnököm beszélni velem, és a szüleimmel, és az, hogy annyira nincsen magánélete, hogy péntek este tizenegykor apámnak írogassa az arrogáns leveleit. Király. Pedig igazán jól esne, ha megértené, hogy szerdán nem tudtam előre, hogy másnapra felkelni nem tudok majd, de azért én szóljak neki előre, ha hiányozni fogok, persze. rolleyes.gif
4 felhasználónak tetszik: Szandi0820, madeleine., ScreamQueen, ilus1996
2017. január 28. 14:39 #760
Gureka10
Gureka10
queen of clubs
 
StátuszVengeance
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.13.
Hozzászólás: 7395
Csatolások: 566
Azonosító: 193928
Offline offline
Félek, hogy komoly vérkeringési problémáim vannak. A lakásban 22 fok van, de mégis majd lefagynak az ujjaim és a lábaim. És az a legviccesebb, hogy nyáron is ugyanez a helyzet. Már többször voltunk kivizsgáltatni, de azt mondták nincs baja a vérkeringésemnek. Akkor miért lilák a körmeim és miért érzem úgy, hogy mindjárt ide fagynak?? unsure.gif
6 felhasználónak tetszik: ScreamQueen, Beyla, Szandi0820, Grace Benning, MadHatter, Bátor Ventillátor
172 oldal 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!