Starity

Mire gondoltok most? II.

172 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. november 22. 17:31 #61
silenc
silenc
#ALLFOR916
 
StátuszJust Saiyan.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.11.
Hozzászólás: 3549
Csatolások: 7784
Azonosító: 143058
Offline offline
Idézet (Hugii 570 @ 2016.11.20. 20:55)
Két dolog ugrott be. Egyrészt a fedőlakkod (ha használsz) márkájától is függhet, meg nem tudom, használsz-e alaplakkot. Én anno Essence BTGN fedőlakkot, most pedig Essence The Gel alap-és fedőlakkot használok, nekem nincs ilyen problémám, csak egy-két lakkal, de semmi összefüggést nem tapasztaltam, hogy miért. Másrészt nem tudom, milyenek a körömlakkjaid márkái. Nekem szinte csak Essence lakkjaim vannak, meg pár másik, de pl. van egy Essence lakkom, ami ugyanolyan márka, csak más szín, és az a többivel ellenben buborékosodik.

Igen, használok alaplakkot. Zömében Avonos körömlakkjaim vannak, de ha megtetszik egy szín, akkor márkától függetlenül megveszem - igazi vegyes felvágott (Avon, Rimmel London, Sally Hansen, Yves Rocher, Oriflame (Giordani Gold)). A fedőlakkom is random, amilyent éppen veszek. Tegnap egyik osztálytársamnak is megmutattam és ő is azt mondta, hogy a különböző márkák miatt lehetséges ez + ajánlotta, hogy bufferral menjek át a körmeimen, hátha az segít egy kicsit. Remélem így lesz, de köszi szépen a válaszodat és segítségedet. beer.gif
2016. november 22. 18:20 #62
exoverdose
exoverdose
leech
 
StátuszSzerelemvirágot hajt a szív
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.28.
Hozzászólás: 2354
Csatolások: 1181
Azonosító: 226704
Offline offline
Tegnap este felnéztem fb-ra, erre volt párom kiskori képével találom szemben magam. A képen rajta van az öcsije is, és ami a lényeg, ugyanolyan lovas pólóban pózolnak, mint amilyen nekem és öcsémnek is volt akkortájt. Ráadásként, mindkettőnknél a kisebbik tesó viselte a csikós pólót, mi nagyobbak meg egy sima lovasat. _nevet.gif
7 felhasználónak tetszik: Fannycska999, Szandi0820, disco queen, MadHatter, forever.romanci, CandUs, itsjustme
2016. november 22. 18:26 #63
- törölt felhasználó -    
Egyszerűen hihetetlen, hogy tud egy sorozat (Jane the Virgin) ekkora hullámvölgyet okozni nekem. Előző heti részt imááááádátam, most meg te jó ég... Hát fú... Miért mindig annak kell szenvednie, aki a legjobban megérdemli a boldogságot végre? cray.gif Csak mert nem ő a főszereplő és nem számít semmit? Szánalom. mad.gif
1 felhasználónak tetszik: TheTruthAboutLove
2016. november 22. 19:31 #64
nothingcanstopme
nothingcanstopme
Extinct ♥
 
StátuszIt's the time to know, it's the time to see, love is blasphemy ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.13.
Hozzászólás: 2352
Csatolások: 97
Azonosító: 133163
Offline offline
annyira várom már a "nyaralást" jövő héten pompom.gif Porto, jövöööök biggrin.gif és lehet, hogy megint lesz VIP jegyem Moonspell koncerten kiss2.gif annyira nagyonb fel vagyok hypeolva úristen biggrin.gif
igazából csak abból van elegem, hogy minden tanár lecsesz, hogy mért megyek iskolaidőben nyaralni, namármost azokat, akik minden évben két hetet hiányoznak síelés címén, soha nem zaklatták, ráadásul 4 évig az elmúlt 5ből én hiányoztam a legkevesebbet az osztályból... szal egy szavuk se lehet (amit kell azt meg be fogom pótolni úgyis) dry.gif
na mindegy majd röhögni fogok rajtuk amikor az óceánparton eszem a pastel de natát rohog.gif
6 felhasználónak tetszik: Szandi0820, LaDySmIth, MadHatter, forever.romanci, CandUs, itsjustme
2016. november 22. 19:38 #65
- törölt felhasználó -    
Idézet (nothingcanstopme @ 2016.11.22. 19:31)
annyira várom már a "nyaralást" jövő héten pompom.gif Porto, jövöööök biggrin.gif és lehet, hogy megint lesz VIP jegyem Moonspell koncerten kiss2.gif annyira nagyonb fel vagyok hypeolva úristen biggrin.gif
igazából csak abból van elegem, hogy minden tanár lecsesz, hogy mért megyek iskolaidőben nyaralni, namármost azokat, akik minden évben két hetet hiányoznak síelés címén, soha nem zaklatták, ráadásul 4 évig az elmúlt 5ből én hiányoztam a legkevesebbet az osztályból... szal egy szavuk se lehet (amit kell azt meg be fogom pótolni úgyis) dry.gif 
na mindegy majd röhögni fogok rajtuk amikor az óceánparton eszem a pastel de natát rohog.gif

OFF: Ugye beleférek a barátommal és a cicámmal a bőröndödbe? Cserébe, ha segítesz elcsórni a kedvenc buszomat, tudlak vinni egy darabon titeket rohog.gif

Amúgy, hála az égnek, mindjárt vége a félévnek. Nagyon nem bírom már... Olyan lelkiismeret-furdalásom volt, mert ma sem tudtam bemenni egy órámra, hogy amint hazaértem, kitakarítottam a szobám, és elmosogattam, hátha palástolom azzal, hogy tudom, hasznosat csináltam. Nos, csak egy nagyon picit sikerült dry.gif
5 felhasználónak tetszik: Szandi0820, LaDySmIth, forever.romanci, Bátor Ventillátor, itsjustme
2016. november 22. 19:41 #66
- törölt felhasználó -    
Most komolyan, mi az hogy csak angolul beszéljünk angol órán? A tanár tudja hogy milyen dilisek vagyunk hozzá, akkor minek? dry.gif
2016. november 22. 19:51 #67
- törölt felhasználó -    
Idézet (unikornisss. @ 2016.11.22. 19:41)
Most komolyan, mi az hogy csak angolul beszéljünk angol órán? A tanár tudja hogy milyen dilisek vagyunk hozzá, akkor minek? dry.gif

Bocsi az offért megint, de: az angol óra lényege az, hogy angolul beszélgessetek... nyelvfejlesztés, szókincsfejlesztés... ez a célja. Anglisztikán vagyok, minden óra angolul van. Nem vágják le a fejed, ha nem angolul beszélsz, de a tanárok angolul beszélnek, nem mellesleg jól néznénk ki, ha az angol anyanyelvű tanáromnak magyarul dumálnék XD (habár nagyon ügyesen beszél már magyarul, igaz, olyanokat mond, hogy 'dzsere már') De amúgy egy gimis vagy egy általános iskolai órán is szerintem alapnak kéne lenni, hogy csak angolul beszéltek még akkor is, ha eleinte nehéz. Így tanuljátok meg a nyelvhasználatot, ami baromi fontos a mai világban.
10 felhasználónak tetszik: LaDySmIth, Lil98, dtsz, Szandi0820, MadHatter, forever.romanci, CandUs, Bátor Ventillátor, Glamster, itsjustme
2016. november 22. 20:20 #68
Bátor Ventillátor
Bátor Ventillátor
level 90-es procrastinator
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.22.
Hozzászólás: 2771
Csatolások: 6
Azonosító: 233680
Offline offline
Fákk, hogy elhagytam a telefontöltőm >.< reklamalo.gif
4 felhasználónak tetszik: Lil98, Szandi0820, MadHatter, forever.romanci
2016. november 22. 21:20 #69
Lil98
Lil98
ℳαяαบđєя™
 
StátuszYou only live once, but if you do it right, once is enough.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.29.
Hozzászólás: 17146
Csatolások: 17861
Azonosító: 168141
Offline offline
Mikor a kedvenc focistád gólt rúg a visszatérő meccsén wub.gif

Amúgy, nem merek kimenni wc-re, alig telt el fél óra és már 5:2 az állás rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: forever.romanci
2016. november 22. 21:26 #70
Lil98
Lil98
ℳαяαบđєя™
 
StátuszYou only live once, but if you do it right, once is enough.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.29.
Hozzászólás: 17146
Csatolások: 17861
Azonosító: 168141
Offline offline
Idézet (unikornisss. @ 2016.11.22. 19:41)
Most komolyan, mi az hogy csak angolul beszéljünk angol órán? A tanár tudja hogy milyen dilisek vagyunk hozzá, akkor minek? dry.gif


Mi 4 éve úgy kezdtünk, hogy az első angolórán már nem szólalt meg a tanár magyarul, még a szavakat is angolul írta körül, mi meg találgattunk, hogy vajon mit jelentenek.

Tényleg így tanulod meg a legjobban a nyelvet, s tapasztalataim szerint egy idő után már nem is lesz megerőltető folyamatosan angolul beszélni. Én már észre se veszem, ha átváltok a magyarról, csak akkor, mikor a beszélgetőpartner közli velem, hogy akkor ezt most mondjam el normális nyelven is, ne halandzsázzak. rohog.gif
7 felhasználónak tetszik: dtsz, Szandi0820, MadHatter, forever.romanci, Bátor Ventillátor, Glamster, itsjustme
2016. november 23. 09:12 #71
- törölt felhasználó -    
Amikor a főnőköd elküld a lépcsőház melletti helyiségbe valamiért, és benned csak akkor realizálódik, hogy ott tényleg van egy szoba és észre sem vetted. Pedig mindennap elmész mellette és a szomszédos teremben dolgozol. Ennyi év után még mindig vannak felfedezetlen területek, de amúgy azt is csak egy hónap után vettem észre, hogy az én termemből nyílik még egy ajtó valahova biggrin.gif
6 felhasználónak tetszik: MadHatter, Szandi0820, Lil98, forever.romanci, Bátor Ventillátor, itsjustme
2016. november 23. 09:32 #72
- törölt felhasználó -    
Olyan jó érzéssel tölt el, amikor meghallod, hogy valaki, a kevésbé ismert kedvenc színésznődről beszél és pozitívan. wub.gif
Szegény csaj tökre nem nézett hülyének, hogy random letámadtam a buszon. _nevet.gif
6 felhasználónak tetszik: TheTruthAboutLove, MadHatter, Lil98, forever.romanci, CandUs, Bátor Ventillátor
2016. november 23. 13:59 #73
- törölt felhasználó -    
Amikor azt hinnéd, hogy az osztálytársaid, vagy legalább a tanár tisztában van bizonyos szavak jelentésével, akkor kiderül, hogy baromi naiv vagy. Az, hogy nem tudnak különbséget tenni az irónia és a szarkazmus közt, még elfogadható, sokan nem tudnak. Na de, hogy a fogalmával sincsenek tisztában, és úgy használják, mintha... nem is tudom. Azt hiszik, ez a kettő valójában egy és ugyanaz, és mindkettő bunkó beszólást jelent, és még csak a közelében sem járnak a valódi jelentésének. Komolyan, ma csak a fejem fogtam erre, de a tény, hogy egészségügyi szakon, pszichológia órával még az ezt tanító tanár sem tudja, mi az a szociális fóbia, igencsak kiábrándító. Idézem a tanárt: "szerintem a szociális fóbiával küzdő ember az, aki nem fogadja el a társadalmi normákat". Az osztálytársaim is hasonló hülyeségeket mondtak, én meg a magam kis szociális fóbiájával csendben meghúztam magam, és addig vártam a jó megoldásra, míg az egyik csaj rá nem guglizott, és fel nem olvasta. Eléggé whatthefuck érzésem támadt. mellow.gif
7 felhasználónak tetszik: MadHatter, Szandi0820, Lil98, forever.romanci, LaDySmIth, Bátor Ventillátor, itsjustme
2016. november 23. 14:22 #74
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7353
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
A halál nagyon kellemetlen esemény a beteg számára." - Ákos, ápolástan felelés, 2016
13 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Szandi0820, silenc, Lil98, forever.romanci, Beyla, Psyché, nothingcanstopme, Bátor Ventillátor, Blackheart.com, Denna, itsjustme, Pezzie92
2016. november 23. 16:22 #75
- törölt felhasználó -    
Idézet (Lil98 @ 2016.11.22. 21:26)
Mi 4 éve úgy kezdtünk, hogy az első angolórán már nem szólalt meg a tanár magyarul, még a szavakat is angolul írta körül, mi meg találgattunk, hogy vajon mit jelentenek.

Én olyan szívesen tanulnék így angolt, de nem lehet a kevésbé jó angolosok miatt, mert folyton értetlenkednek... dry.gif
Pedig ilyen módszerrel volna tényleg a leghasznosabb. Jó tanárotok lehet. ^^
4 felhasználónak tetszik: Lil98, forever.romanci, MadHatter, Bátor Ventillátor
2016. november 23. 17:02 #76
- törölt felhasználó -    
Amikor már két nap eltelt azóta, hogy a kedvenc sorozatod kedvenc epizódja után konkrétan sírógörcsöd támadt, és már azt hiszed, hogy minden oké, de rá kell jönnöd, hogy semmi nincsen rendben. Szavakba nem tudom foglalni, mennyire csodálatos az az érzés, amikor az a személy, akiért két éve töretlenül rajongsz, és akiért a világ másik felén is, látatlanban kiállnál, végre kimutatja a foga fehérjét, és valóban az lesz belőle, aminek született. Vezető. Fantasztikus érzés látni és hallani, hogy Maggie Greene-ből Maggie Rhee lett, és bár még nem is sejti, de egyszer ő lesz az egyik legfontosabb ember a történetben. cray.gif Komolyan, szavakkal nem tudom kifejezni mennyire imádtam, és imádom a The Walking Dead hetedik évadának ötödik részét, és annak minden Maggie-s jelenetét. Örök kedvenc. blush.gif Tom Payne pedig zseniális és... khm, valódi Jézus. wub3.gif
2016. november 23. 17:48 #77
Gureka10
Gureka10
queen of clubs
 
StátuszVengeance
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.13.
Hozzászólás: 7395
Csatolások: 566
Azonosító: 193928
Offline offline
Idézet (unikornisss. @ 2016.11.22. 19:41)
Most komolyan, mi az hogy csak angolul beszéljünk angol órán? A tanár tudja hogy milyen dilisek vagyunk hozzá, akkor minek? dry.gif

Ahogyan a többiek is írták: így akar benneteket fejleszteni. Manapság már elengedhetetlen az, hogy ne legyen angolból középfokú nyelvvizsgád, szóval hidd el, előnyödre válik az, hogy angolul beszélgettek. Nekem minden angolórámon angolul beszéltek a tanáraim, és ennek hála, ma már ott tartok, hogy amíg a többiek küzdenek az angol nyelvvel, én vígan válaszolok a tanárnő kérdéseire.
Btw én azt tanácsolom, hogy ha tényleg "dilis"(?) vagy hozzá, akkor kezdd el tanulni, mert később neked lesznek kellemetlen perceid vele. smileeee.gif
On: Ma odajött hozzám János azzal a monológgal, hogy megölelhet-e, mert szüksége lenne rá. Én meg ja persze gyere csak. De az a gyerek úgy megölelt, mint még szerintem soha. Konkrétan úgy tartott mintha nem is akarna elengedni. Én meg az a WHAT THE HELL, van aki szeret?? rohog.gif wub.gif
6 felhasználónak tetszik: forever.romanci, Szandi0820, Lil98, LaDySmIth, CandUs, Glamster
2016. november 23. 19:36 #78
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7353
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Idézet (Flower...Love @ 2016.11.23. 16:22)
Én olyan szívesen tanulnék így angolt, de nem lehet a kevésbé jó angolosok miatt, mert folyton értetlenkednek...  dry.gif 
Pedig ilyen módszerrel volna tényleg a leghasznosabb. Jó tanárotok lehet. ^^

Detto. Bárcsak lenne lehetőségünk angoul beszélgetni az órákon. dry.gif Nálunk elképzelhetetlen, hogy a tanárnő kizárólag angolul beszéljen az egybegyűltekkel, mert a mi csoportunk konkrétan ott van leragadva, így 12. osztály közepén, hogy minden második órán tisztázni kell a személyes névmásokat. Igen, ezt szó szerint értsétek, mert nem viccelek. Fél csoport egy alapvető mondatot nem tud összeállítani helyesen. Ez csak azért rohadtul zavaró, mert én szeretnék haladni és nagyon unalmas négy éven keresztül általános iskolás alapokat ismételgetni. mellow.gif Pedig nagyon érdekes olvasmányok és szövegek vannak a könyvünkben, például David Bowie életrajza is benne van és olyan szívesen csinálnék beszámolót, előadást vagy beszélnék róla vagy akármi, de nem lehet, mert az osztály többsége nem tart még középszinten sem. Sőt, szerintem alapfokon sem. Hát szívás.
3 felhasználónak tetszik: forever.romanci, LaDySmIth, Lil98
2016. november 23. 21:58 #79
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (MadHatter @ 2016.11.23. 14:22)
A halál nagyon kellemetlen esemény a beteg számára." - Ákos, ápolástan felelés, 2016

Ilyet jót sem mosolyogtam még szakmabeli dolgon. Aranyköpés a javából! rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: forever.romanci, Bátor Ventillátor, MadHatter
2016. november 23. 23:07 #80
nothingcanstopme
nothingcanstopme
Extinct ♥
 
StátuszIt's the time to know, it's the time to see, love is blasphemy ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.13.
Hozzászólás: 2352
Csatolások: 97
Azonosító: 133163
Offline offline
Idézet (Hugii 570 @ 2016.11.22. 19:38)
OFF: Ugye beleférek a barátommal és a cicámmal a bőröndödbe? Cserébe, ha segítesz elcsórni a kedvenc buszomat, tudlak vinni egy darabon titeket  rohog.gif

majd megoldjuk valahogy rohog.gif

on: 70 oldal állattanfeladattal később....fáj a nyakam és utálom a laposférgeket... de 2 este alatt végigértem rajta yesssss thumbsup.gif
3 felhasználónak tetszik: forever.romanci, Bátor Ventillátor, LaDySmIth
172 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!