Starity

Mire gondoltok most? II.

172 oldal 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. február 21. 20:27 #961
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Részlet fölöttébb izgalmas mindennapjaimból: tegnap a matekháziban az egész oldalról egyetlen feladatot tudtam megcsinálni, és mikor ma kiszólítottak a táblához, pont azt az egyet kellett csak felírnom. Ilyenkor úgy érzem mintha nem lennék elátkozott laugh.gif
9 felhasználónak tetszik: framingnixon, Lil98, Bátor Ventillátor, LaDySmIth, ilus1996, Szandi0820, silenc, madeleine., Denna
2017. február 21. 20:30 #962
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Idézet (blindie. @ 2017.02.19. 20:52)
Hihetetlen milyen hamar mennek tönkre a fülhallgatóim. unsure.gif Jobbik esetben három hónapig bírják, pedig nem olcsón szerzem be őket. Holnap vehetek egy újat. mellow.gif


Én a legutóbbit két évig használtam, és akkor is csak azért kellett leváltani mert mikor éjjel háromkor kirántottam a fülemből, a sötétben nem néztem hova teszem, és az egyik fele reggelig egy bögre vízben ázott az éjjeliszekrényemen rolleyes.gif
4 felhasználónak tetszik: framingnixon, Lil98, Bátor Ventillátor, Szandi0820
2017. február 21. 20:44 #963
- törölt felhasználó -    
Reggel életemben először örültem neki, hogy anya felkeltett. Álmomban éppen egy matekdogán ültem az általános iskolai osztályommal, és a tanár már magyarázta, hogy mit kell csinálni, milyenek a feladatok, és már el is ültette mellőlem az okosakat, amikor anya felkapcsolta a villanyt és beengedte hozzám a macskát. rohog.gif Annyira örülök, hogy nem kellett újra átélnem azt a tehetetlenséget, amit a matekórák 90 százalékán éreztem laugh.gif
10 felhasználónak tetszik: Lil98, Bátor Ventillátor, LaDySmIth, Psyché, Arcee23, ilus1996, Beyla, InoriGothGirl, Fannycska999, Szandi0820
2017. február 21. 21:53 #964
- törölt felhasználó -    
Az előbb megpróbáltam rávenni magamat, hogy meghallgassak egy Ariana Grandé számot, annak örömére, hogy régen kifejezetten kedveltem a lányt... nos, húsz másodperc után sikítozva próbáltam átváltani Spotify-on a zenét, de persze ilyenkor kell berakni a félperces reklámokat. rolleyes.gif jó, ez lehet, hogy kissé modortalan volt, de Instagram-on találtam egy oldalt, ahová csak a lánnyal kapcsolatos videókat töltenek fel, és már egyszerűen fáj, hogy 1) élőben mennyire nincsen hangja, 2) mennyire antipatikus, nem is tudom, véleményezésnél miért adtam öt pontot. unsure.gif Tudom-tudom, életem legnagyobb problémája ez legyen.
Btw, szerintem amíg be nem alszom, megnézem valamelyik Natalie Portman filmet, esetleg elkezdem valamelyik sorozatot a várólistámra, bár ez is a legjobbkor jut eszembe, amikor tizenegy óra itthon vagyok... laugh.gif
7 felhasználónak tetszik: Lil98, Bátor Ventillátor, TheTruthAboutLove, Psyché, Arcee23, ilus1996, InoriGothGirl
2017. február 21. 23:23 #965
ilus1996
ilus1996
~Hope~
 
StátuszAz igazi sztár nem csak a rajongó tábora hanem a tehetsége is fenttartja
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.28.
Hozzászólás: 3131
Csatolások: 116
Azonosító: 134089
Offline offline
Most este buszúton eléggé felhúztam magam. Meglepetésemre egy csapat fiatal szállt fel az utolsó előtti városban. Mivel faktokról és érettségiről beszéltek biztos végzősek voltak. Később már rá is jöttem ,hogy ezek csak gimisek lehetnek, mivel kisvárosban vagyunk ,ezért tizenéveseknek két suli van kizárásos alapon, már pedig ezekre az emberekre nem emlékeztem.
És hát fél úton jött az, aminél felhúztam magam. A volt fizika tanárom őket tanítja a mellett, hogy a volt középiskolámba is tanít. Elkezdték, hogy nem valami jó tanít (ezzel egyet kell azért értsek, nagyon nem törte meg magát) és ,hogy látszik, hogy ott tanult nálunk anno. Hát köszönöm, első bicskanyitogatás megvolt.
Másodszor meg már egyenesen kezdték ócsárolni a volt középsulimat, még szóba is hozták a volt töri tanáromat, aki szintén tanítja őket. Arról beszéltek ,hogy biztos nem tud sokat tanítani nekünk és, hogy korábban mindig elenged. Röhög a vakbelem. A töri tanárom sose volt híres arról ,hogy elengedjen minket korábban és, hogy ne tudjon minket tanítani. Sőt! Mi kértük tőle, hogy tanítson már máshogy, mert egyszerűen nem értjük azt, hogy állandóan pontokba szedte a tananyagot. Ennyit arról az elméletükről ,hogy mi nem akartunk tanulni. rolleyes.gif Igazán rendes volt meg minden amúgy a tanár, de még én magam is bemagoltam mindig az anyagot nála.
Bicskanyitogatás már nagyon megvolt nálam másodszor. Komolyan, ezért örülök ,hogy anno nem a gimibe mentem, megkíméltem magam néhány ilyen lenéző és beképzelt embertől, akik azt hiszik ,hogy mert ők gimibe járnak, nyilván sokkal okosabbak nálunk középiskolásoknál. Minket konkrétan lenéztek a beszélgetésükben és kis híja volt ,hogy meg nem szólaltam. Lehet, hogy annyira kemény tanítás nem volt nálunk, mint náluk, de az ,hogy ennyire lenéztek minket az szégyen. Mi egy rossz szót se szóltunk róluk soha, nem érdekeltek túlzottan minket.
Ja és elfelejtettem, hogy még azt is hogy minden héten megy a mentő a sulihoz. Nyilván azért, mert drogoznak és összeverik egymást. Kac-kac. Egyszer fordult elő ilyesmi, a négy év alatt, míg oda jártam, hogy jött a mentő.
Mondjuk mikor jelentkeztem már akkor is elcsodálkoztak azon ,hogy miért megyek oda. A két bátyám is oda járt és ők is túlélték. Addig, míg nem látnak bele a dolgokba, addig fölösleges előítélkezni, mert én is meglepődtem ,hogy hát nem is olyan az iskola, mint ahogy leírták anno. Én komolyan azt hittem ,hogy alig tudnak tanítani a tanárok és állandóan verekedés van minden szünetbe, ahogy leírták. Köszönő viszonyba se volt ilyesmi. Egy átlagos középiskola, ahol ha történt is valami az a szakmásoknál, az érettségizősöknél minden rendben zajlott.
Azért írom le ezt mind, mert nekem nagyon sok szép emlékem van a középsuliról. Jó fej osztálytársaim voltak, sok vicces dolog és, ami általánosságképpen előfordul középsuliban. Szóval ezért éreztem úgy, hogy igazságtalanul ítélték le a sulit.
4 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, Beyla, Szandi0820, Arcee23
2017. február 22. 15:05 #966
disco queen
disco queen
visszatérő vendég
 
StátuszThe truth about love, it can not be explained…
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.10.02.
Hozzászólás: 110
Csatolások: 2
Azonosító: 250305
Offline offline
3 hét szenvedés után végre semmi nincs a kezemen, miután eltörtem a jobb kezemen a hüvelykujjam. Egy hét gipsz, két hét rögzítés után felemelő érzés, bár még rettegek attól, hogy újra mozgassam. Viszont a balkezes fogmosást már egy valódi balkezes sem csinálja nálam jobban, annyira belejöttem az utóbbi időben. rohog.gif
8 felhasználónak tetszik: framingnixon, Lil98, Bátor Ventillátor, Fannycska999, LaDySmIth, Beyla, Szandi0820, Gureka10
2017. február 22. 18:02 #967
Gureka10
Gureka10
queen of clubs
 
StátuszVengeance
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.13.
Hozzászólás: 7395
Csatolások: 566
Azonosító: 193928
Offline offline
Miért nem érti meg a rajztanárom, hogy attól, mert ő, -és az osztályunk 98%-a- tud rajzolni, az még egyáltalán nem jelenti azt, hogy én is tudok. Könyörgöm, egy pálcika embert se tudok normálisan megrajzolni, nemhogy tájképet, embert, vagy virágot. És ebben az a vicces, hogy tesóm nagyon szépen rajzol, pedig a füzetvezetése, és a külalakja enyhén szólva ocsmány, sokszor még ő se tudja kiolvasni.. rohog.gif
6 felhasználónak tetszik: Lil98, Bátor Ventillátor, Fannycska999, Psyché, LaDySmIth, Szandi0820
2017. február 22. 19:05 #968
exoverdose
exoverdose
leech
 
StátuszSzerelemvirágot hajt a szív
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.28.
Hozzászólás: 2354
Csatolások: 1181
Azonosító: 226704
Offline offline
Ummm kellett nekem elkotyognom múltkor, hogy bejön a pincér srác. Azóta barátnőm a fejébe vette, hogy összeboronál minket. A gond ott kezdődik, hogy a srác csak egy kicsit ért magyarul, én pedig a nagy szlovák tudásommal csak kiröhögtetném magam. rolleyes.gif Az meg a másik, hogy oké, hogy vonzónak találom, de még nem vagyok túl a volt barátomon. (Akihez mellesleg nem sokára felutazom pár napra. rohog.gif ) Na miiiindegy. rolleyes.gif
7 felhasználónak tetszik: framingnixon, Lil98, Bátor Ventillátor, Arcee23, Fannycska999, Psyché, Shadowsblood
2017. február 22. 19:12 #969
- törölt felhasználó -    
Idézet (ariana gra de @ 2017.02.18. 21:17)
Csalóam én is A dalban. papai joci (direkt írtam így) a zsűti szerint első lenne? Hová fajul a világ...?? mad.gif
És az nyerte? Ajjajjajajj.... reklamalo.gif

Én is, nagyon nagyot, a kis papai jocika nincs azon a szinten, hogy az Eurovízión megnyerjük vele legalább a 10. helyet, mert ezzel a dallal...csodálkozunk, ha utolsó előttiek leszünk... reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif
2017. február 22. 19:38 #970
Mrs.Jack Frost
Mrs.Jack Frost
Zelo's babe™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.09.
Hozzászólás: 1973
Csatolások: 51
Azonosító: 208797
Offline offline
Gondolkodtam azon,h pszihologushoz kéne mennem,16 éves vagyok mindenki azt mondogatja,h "Ez semmiség ez a baj!" "Te talán nagyon stresszes vagy? vagy mi?" hát..szerintem egy embert a múltja alapozza meg,h ő vajon ő ki is.Én félek a veszekedéstől,egy veszekedés kialakulásától söt,ha létezik,létezne ilyen fóbia,h félelem a veszekedéstől,akkor szenvednék..Vagdostam a kezem mert elítéltek/elítélnek a múltam miatt és emiatt brutálisan beszológatnak(mert durva múltam volt az 100%)
Pánikrohamos is vagyok.

De vajon miért nem akarnak elvinni a szüleim a pszihologushoz? think.gif
1 felhasználónak tetszik: ienski.
2017. február 22. 20:16 #971
- törölt felhasználó -    
Rám jött a "koncertre akarok menni" érzés, és már szinte az sem érdekel, milyen koncertre megyek, csak mehessek. rohog.gif
Amúgy rájöttem, hogy imádom a rockkoncerteket. Van az egésznek valami hangulata, ahogy az izzadt testek közt össze vagy nyomódva, sört öntenek rád, részeg állatok karolnak át, könyökölnek bordán és pogóznak le a g*cibe, és azt sem tudod, ki kicsoda, de mindenki a barátod arra a röpke pár órára, és csak vagy ott, a tömegben, a fények közt, tombolsz a zenére, és ennél valahogy nincs csodálatosabb érzés szerintem. Alig pár méterre tőled ott van egy zenekar, ami nagy hatással van/volt az életedre, és tudod, hogy másnapra csupa kék-zöld-lila folt leszel, a nagy headbangelés miatt pedig nyaki görcsöket kell majd átvészelned, de tényleg van ennek valami szépsége. Én személy szerint imádom, és most, hogy mindezt leírtam, csak még inkább koncertet akarok.
5 felhasználónak tetszik: framingnixon, Bátor Ventillátor, Fannycska999, ienski., Beyla
2017. február 22. 22:09 #972
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Porkéz @ 2017.02.22. 20:16)
Rám jött a "koncertre akarok menni" érzés, és már szinte az sem érdekel, milyen koncertre megyek, csak mehessek. rohog.gif 
Amúgy rájöttem, hogy imádom a rockkoncerteket. Van az egésznek valami hangulata, ahogy az izzadt testek közt össze vagy nyomódva, sört öntenek rád, részeg állatok karolnak át, könyökölnek bordán és pogóznak le a g*cibe, és azt sem tudod, ki kicsoda, de mindenki a barátod arra a röpke pár órára, és csak vagy ott, a tömegben, a fények közt, tombolsz a zenére, és ennél valahogy nincs csodálatosabb érzés szerintem. Alig pár méterre tőled ott van egy zenekar, ami nagy hatással van/volt az életedre, és tudod, hogy másnapra csupa kék-zöld-lila folt leszel, a nagy headbangelés miatt pedig nyaki görcsöket kell majd átvészelned, de tényleg van ennek valami szépsége. Én személy szerint imádom, és most, hogy mindezt leírtam, csak még inkább koncertet akarok.

Hetek óta én is ugyanígy vagyok, csak én egy koncertélményt pörgetnék vissza. Imádtam a Skillet koncert minden egyes momentumát, és azt kívánom, bárcsak visszatekerhetném az időt, hogy újra átélhessem és láthassam őket. Tavaly nyáron nagyon ki voltam bukva, ugyanis aznap koncerteztek a Volton, amikor engem meg a műtőbe toltak be. Elmondani sem tudom, hogy milyen öröm volt tudni azt, hogy jönnek hozzánk. Nos, itt voltak, végig tomboltam, végig énekeltem, sőt mi több, még a frontemberrel, John Cooperrel is kezet fogtam. Még a mai napig sem hiszem el, hogy megadatott nekem ez a lehetőség, és konkrétan pacsizzak vele. Itt, Magyarországon egy átlagos magyar állampolgárként egyszerűen hihetetlen, főleg, hogy egy olyan bandáról van szó, akik lassan tíz éve a mindenemet jelentik. Nem telik el 16 éves korom óta olyan nap, hogy őket ne hallgatnám. Sajnálom, hogy nem az USA-ban élek, ugyanis most ott nyomják az Unleashed tourt, amelynek keretében az egész országot bejárják. Kicsit elkeserítő, hogy újabb 4-5 évig felénk se fognak bagózni, de legalább egyszer megadatott a lehetőség.
5 felhasználónak tetszik: framingnixon, Lil98, Bátor Ventillátor, LaDySmIth, Psyché
2017. február 22. 22:40 #973
- törölt felhasználó -    
Idézet (Porkéz @ 2017.02.22. 20:16)
Rám jött a "koncertre akarok menni" érzés, és már szinte az sem érdekel, milyen koncertre megyek, csak mehessek. rohog.gif 
Amúgy rájöttem, hogy imádom a rockkoncerteket. Van az egésznek valami hangulata, ahogy az izzadt testek közt össze vagy nyomódva, sört öntenek rád, részeg állatok karolnak át, könyökölnek bordán és pogóznak le a g*cibe, és azt sem tudod, ki kicsoda, de mindenki a barátod arra a röpke pár órára, és csak vagy ott, a tömegben, a fények közt, tombolsz a zenére, és ennél valahogy nincs csodálatosabb érzés szerintem. Alig pár méterre tőled ott van egy zenekar, ami nagy hatással van/volt az életedre, és tudod, hogy másnapra csupa kék-zöld-lila folt leszel, a nagy headbangelés miatt pedig nyaki görcsöket kell majd átvészelned, de tényleg van ennek valami szépsége. Én személy szerint imádom, és most, hogy mindezt leírtam, csak még inkább koncertet akarok.

Én, ha minden rendben megy, akkor a Szigetre megyek egyetlen koncert erejéig, én már nagyon tartok tőle. Sajnos nem lép fel Tom idén máshol, tavaly is fesztiválon volt, csak máshol, a Strandon, idén a Szigetre jön, és amellett, hogy szörnyen várom, mert az utóbbi időben főleg nagyon megkedveltem, picit tartok is tőle :'D A szorongásommal mindenképpen kell kezdeni addigra valamit, mert biztos, hogy sokan lesznek, bár úgy gondolom, az élmény és az, hogy ott lehetek, elfeledteti velem ezt. Ráadásul azért nem egy rockkoncert szintjén van, bár láttam videókat, képeket, nagyon fel tudja rázni a közönséget laugh.gif De már érzem, hogy mentálisan edzenem kell magam rá, ugyanakkor nagyon izgatott vagyok már, hogy láthatom és hallhatom élőben, ráadásul ez lesz az első igazi koncertem, amin egy nagy kedvencemet láthatom. wub.gif
3 felhasználónak tetszik: Beyla, framingnixon, Psyché
2017. február 22. 23:36 #974
Konvektor
Konvektor
hálni jár belém az életkedv
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.03.
Hozzászólás: 1802
Csatolások: 3520
Azonosító: 236767
Offline offline
fizika elöadóban meg lehetett múlt héten fagyni. elorditom magam egy "ki volt az a vakmerő állat aki ki merte nyitni az ablakokat?" felkiáltással.
fizika tanár egy 'felelni fog' hangulatú "köszönöm szépen nikolett"-tel nyugtázta.
7 felhasználónak tetszik: Beyla, framingnixon, An_d_a, Fannycska999, Szandi0820, Psyché, Gureka10
2017. február 23. 16:15 #975
Gureka10
Gureka10
queen of clubs
 
StátuszVengeance
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.13.
Hozzászólás: 7395
Csatolások: 566
Azonosító: 193928
Offline offline
Olyan jó nézegetni a barátnőimmel készült hülye szelfiket. Már van egy nagy csomó, ha lesz időm, tuti elmegyek kinyomtatni őket.♥
Mondjuk, mikor anyu bejött és megnézegette őket, közölte, hogy egyáltalán nem látszik rajtam, hogy holnap 16 leszek. rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Fannycska999, Szandi0820
2017. február 23. 17:12 #976
Shadowsblood
Shadowsblood
visszatérő vendég
 
Státuszstay in drugs, eat your school, don't do vegetables
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.20.
Hozzászólás: 101
Csatolások: 1
Azonosító: 254933
Offline offline
A pillanat, amikor egy kő teljes mértékben betöri a körmeidet és fel vagy készülve, hogy véletlenül kikaparod a szemedet, aztán valahogy mégsem és otthon nekiállsz lereszelni a körmödet amiből a végén az lesz, hogy elkezdesz csápolni a ritmusára és énekelni. Rocker life is here rolleyes.gif
2 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Gureka10
2017. február 23. 18:16 #977
Psyché
Psyché
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.08.
Hozzászólás: 930
Csatolások: 1
Azonosító: 203409
Offline offline
Leginkább arra, hogy májusban kiutazom 3 hónapra az Amerikai Egyesült Államokba cool.gif

Ha valaki azt mondja nekem az év elején, hogy még idén az államokba utazok és beadom a jelentkezésemet a jogra, nyugodt szívvel kinevetem. Álmaimban nem gondoltam volna, hogy mindössze 2 óra leforgása alatt megszerveződik a kiutam Chicagóba, 3 hónapra, hogy ma beutazom egészen Hűvösvölgyig az északi egyházmegyéhez beszélgetni és ma már ezt az egész ügyet hivatalosan is kijelenthetem. Külön felüdülés volt, amikor megjegyezték, hogy nem is értik, miért nem tettem le eddig a nyelvvizsgámat, mert jól beszélek angolul (az interjú angolul volt, addigra már kisebb túrát megtettem Budán, és teljes mértékben idegbeteg voltam). Hihetetlenül régóta vágyom ki Amerikába, és bár abszolúte nem készültem fel egy ekkora útra, gondolkodás nélkül belementem.
Szóval Ámen, vár májusban a sok gyerkőc a táborokban, a 12 órás repülőút, Trump meg az összes többi... pompom.gif

ON: Egyébként, az emberi akaraterő nagy dolgokra képes. Magas sarkúban ma gyakorlatilag a létező összes helyen (mozgólépcsőn, metrólaluljáróban, a metrón, a buszon, egy komplett téren kétszer, és az állomáson) sprinteltem folyamatosan. Mikor háromkor hazaestem és lerúgtam a cipőimet, csodálkoztam, hogy a lábfejeim nem potyognak le a lábszáramról, mint a mesékben...
8 felhasználónak tetszik: Beyla, framingnixon, Lil98, Arcee23, Fannycska999, LaDySmIth, Gureka10, Szandi0820
2017. február 23. 20:05 #978
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Azt hiszem megvolt életem egyik legabszurdabb szituációja. Sulis rendezvény próbája volt, voltunk jelen kb nyolcan a tanárral együtt. És egyik (korábban is gyanús) osztálytársam folyton a nyomomban volt, meg flörtölt, amit én próbáltam hülyére venni/hárítani (mint tisztességes, párkapcsolatban élő erkölcsös ifjú hölgy), közben meg reménykedtem, hogy senkinek sem tűnik fel, és küldtem a jeleket a jelenlévő öribarimnak, hogy mentsen ki. Na, ő nem tette meg, a tanár viszont vérbeli szárnysegéd/lovag módjára próbált segíteni a srác lerázásában. Egyébként is az egyik kedvencem volt, mostmár pláne laugh.gif
2 felhasználónak tetszik: framingnixon, Szandi0820
2017. február 24. 15:04 #979
Gureka10
Gureka10
queen of clubs
 
StátuszVengeance
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.13.
Hozzászólás: 7395
Csatolások: 566
Azonosító: 193928
Offline offline
Hát ma konkrétan elsírtam magam, mikor megláttam, hogy a barátnőim mivel kedveskedtek. Nermcsak csokikat kaptam, hanem gyönyörű leveleket is, hogy milyen csodás barátnő vagyok, és hogy nagyon szeretnek. Szerintem életem legmeghittebb születésnapja volt, ráadásul az osztályfőnököm megmondta, hogy ha már osztályfarsang miatt visszamegyünk(csak mi vagyunk ilyen retardáltak, hogy középsuliba azt szervezzünk) biztos megünnepeljük ezt is. Plusz még hétfőn is fogok kapni a lányoktól egy-két ajándékot.
És akkor megkérdezi tesóm, hogy miért van lefolyva a sminken. cray.gif heart.gif
4 felhasználónak tetszik: Fannycska999, Arcee23, Szandi0820, ienski.
2017. február 24. 16:01 #980
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7940
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Már éppen készültem idegeskedni, hogy miért nem tudok rendesen eljátszani egy szonátát, de a tanárom megnyugtatott, hogy amúgy ez már konzis anyag, sőt, diplomakoncerten is előadják. Szóval elég jól állok, ahhoz képest, hogy csak zeneiskolai szinten tanulok zenélni biggrin.gif
5 felhasználónak tetszik: Fannycska999, Lil98, LaDySmIth, Bátor Ventillátor, Szandi0820
172 oldal 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!