Starity

Mire gondoltok most? II.

172 oldal 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. április 22. 10:21 #1401
ramio
ramio
delaney
 
Státusztalán egy napon majd újra
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.24.
Hozzászólás: 13726
Csatolások: 622
Azonosító: 258309
Offline offline
Ma reggel egyszerűen isteni volt átbringázni a városon. Sehol senki, még csak egy gyalogos se. Nagy levegőt vettem, aztán úgy 10-20 méteren becsuktam a szemem és csak vigyorogtam magamban, mert megint gyerek lehettem. Átmentem egy útkereszteződésen, aztán újból csukott szemmel tekertem.
Így utólag belegondolva kattant ötlet volt és veszélyes is, de nagyon jól esett.
10 felhasználónak tetszik: MadHatter, Fannycska999, ilus1996, silenc, Trapdoor, Pixu, Psyché, Szandi0820, Shadowsblood, prettyll18
2017. április 22. 15:41 #1402
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7940
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Valaki magyarázza már el nekem, hogy jövőhéten miért lesz megtartva egy olyan másodéves előadás, amin az összes másodéves hallgató terepgyakorlaton lesz?
5 felhasználónak tetszik: MadHatter, LaDySmIth, Szandi0820, ilus1996, Pixu
2017. április 22. 19:40 #1403
- törölt felhasználó -    
Miért van az, hogy ha én szeretnék valamit senki nem ér rá, viszont én mindig igent mondok mindenre. De a legjobb, hogy ugyanez van ha csak beszélni szeretnék valakivel... unsure.gif
7 felhasználónak tetszik: Pixu, MadHatter, Szandi0820, Fannycska999, ilus1996, silenc, CandUs
2017. április 22. 20:19 #1404
- törölt felhasználó -    
Pár órával ezelőtt történt, hogy épp állok nagyban sorba kürtöskalácsért (♥), mikor egyszer csak mögöttem egy nagyjából 5-6 éves kislány azt találja mondani édesapjának, hogy adjuk majd oda a kaját annak a (mellettünk pár méterre üldögélő) hajléktalannak, vagy adjunk belőle, mert látszik rajta, hogy nagyon rászorul. És konkrétan kérlelte az apját, hogy segítsenek valahogy rajta. Azt megmondom őszintén nem hallottam már, hogy mi volt erre a reakciója az apának, de most nem is erre fektetném a lényeget. Egyszerűen csak kellemesen megdöbbentett, hogy egy olyan fiatal és ártatlan kislány ennyire önzetlen és lojális tud lenni más, idegen embertársaival. Persze nem szeretném én is azt hangoztatni, hogy "bezzeg mások ezt nem tennék meg", de tény az tény, hogy ilyennel nem mindennap szoktam találkozni. Nyilvánvalóan ez sokaknak apróság, egy jelentéktelen megszólalás, de számomra igenis egy nagyon aranyos és szívmelengető pillanata volt a napomnak, hogy egy kisgyermek ennyire jószívű tud lenni.
13 felhasználónak tetszik: Pixu, MadHatter, madeleine., LaDySmIth, Szandi0820, Fannycska999, Beyla, ilus1996, Jacqueline, Trapdoor, Arcee23, Shadowsblood, prettyll18
2017. április 22. 21:39 #1405
- törölt felhasználó -    
Híztam egy egész kilót, így most már 46.6 vagyok. Király. cool.gif
6 felhasználónak tetszik: Pixu, MadHatter, Szandi0820, Fannycska999, Beyla, ilus1996
2017. április 22. 21:56 #1406
exoverdose
exoverdose
leech
 
StátuszSzerelemvirágot hajt a szív
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.28.
Hozzászólás: 2354
Csatolások: 1181
Azonosító: 226704
Offline offline
Egyszer csak a semmiből eszembe jutott, hogy kiskoromban volt egy Hupikék Törpikék zenés kazettám, amit szerintem elég gyakran hallgattam. rohog.gif Esküszöm még mindig tudom a dalszövegét.
Kedvencem a törp-pörtyű _nevet.gif Hát ez milyen pocsék szóvicc,te jó ég. Imádom.
6 felhasználónak tetszik: Pixu, MadHatter, LaDySmIth, Szandi0820, Fannycska999, ilus1996
2017. április 22. 22:14 #1407
- törölt felhasználó -    
nekem van a legjobb anyukám rohog.gif
ma délelőtt mesél valamit, és mivel én még mindig náthás vagyok egy kicsit, ezért miközben beszélt, köhögtem folyamatosan, erre ilyet szól: kussolj már! beszélek! rohog.gif 110.gif
6 felhasználónak tetszik: Pixu, MadHatter, LaDySmIth, Szandi0820, Fannycska999, ilus1996
2017. április 22. 22:59 #1408
ilus1996
ilus1996
~Hope~
 
StátuszAz igazi sztár nem csak a rajongó tábora hanem a tehetsége is fenttartja
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.28.
Hozzászólás: 3131
Csatolások: 116
Azonosító: 134089
Offline offline
Nem hittem volna, hogy engem valaki angyalnak nevez. Beszéltem arról egy barátnőmnek, hogy mennyit piszkáltak általánosban és, hogy nem mertem és nem is akartam visszavágni. Ő erre azt mondta, hogy csodálja, mert ő már rég leütötte volna a helyembe azokat, akik bántottak. Különös, de még a többi barátnőm is ezt mondta nekem, hogy az én helyembe ők se hagyták volna. Nem tudom, nekem olyan természetes volt, hogy kisírom magam, aztán helyre jöttem. Bántani sose akartam azokat, akik engem bántottak, mert a saját bőrömön tapasztaltam meg, hogy baromi rossz érzés. Minnek süllyedjek le arra szintre, hogy én is bántsam akkor őket? Nem érzem magam jobban tőle, sőt még mardosna a bűntudat, hogy megbántottam. Nem tudom, én ilyen jámbor lélek vagyok, aki még a legnagyobb ellenségének se kíván rosszat. unsure.gif
Na, és hát erre kaptam azt, hogy angyal vagyok és ehhez egy természet kell, hogy eltudjam viselni a szekálást.
7 felhasználónak tetszik: Pixu, MadHatter, madeleine., LaDySmIth, Szandi0820, Beyla, Shadowsblood
2017. április 23. 13:12 #1409
- törölt felhasználó -    
Sose olvadtam el még bóktól. Nem sokszor kapok bókokat, de amikor igen, egyértelmű, hogy nagyon jól esik -kivéve, ha az a valaki mondja, akit lassan egy éve nem sikerül leráznom, pedig már hetvenszer a tudtára adtam, hogy párom van és elég feltűnően kerülöm, már volt olyan is, hogy megmondtam neki, hogy ha te a folyosón vagy és lemegyek egy emeletet, de még így is nyomul, na mindegy-, de úgy nem hatnak meg. Megköszönöm, ha van rá lehetőség viszonozom akkor vagy később, de tegnap azt mondták nekem, hogy "Remek anya leszel, látszik rajtad, ahogy viselkedsz a kicsivel." Hát, majdnem elbőgtem magam, annyira jól esett. cray.gif smileeee.gif
5 felhasználónak tetszik: Pixu, MadHatter, Szandi0820, Arcee23, ilus1996
2017. április 23. 14:01 #1410
Elody
Elody
Einzelgänger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.08.
Hozzászólás: 9492
Csatolások: 674
Azonosító: 154912
Offline offline
Idézet (Porkéz @ 2017.04.22. 08:43)
És rájöttem, miért szeretem, ha ki van vasalva a hajam - jól néz ki, és sokkal kezelhetőbb. Viszooont, sajnos tönkreteszi, és épp azon vagyok, hogy helyrehozzam a hajam, szóval nem vasalgathatok.sad.gif 


én is imádom, ha ki van vasalva a hajam, bár magamnak képtelen vagyok rendesen megcsinálni. meg ugye roncsolja is és szárítja, pedig így is 300000 liter balzsam kell rá, hogy ne legyen olyan 'drótos'. arról nem is beszélve, hogy ilyen időben max egy fél órát adok neki és újra minimum hullámosra visszaugrik. szerintem a göndör/erősen hullámos haj egy átok, tuti azért kaptam, mert sz.r ember vagyok rohog.gif
5 felhasználónak tetszik: Pixu, MadHatter, Szandi0820, Fannycska999, ilus1996
2017. április 23. 16:08 #1411
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Az érzés, amikor egyszerre akarok könyveket olvasni, regényt írni, folytatni a felnőtt színezőmet, találkozni a barátnőimmel, megnézni egy csomó filmet és sorozatot, elkezdeni komolyabban anatómiát tanulni (ha mégis felvételt nyerek az egyetemre, ne nézzek bambán, hogy mi van, ha már egyszer valami ilyesmit tanultam), az egyszerűen felbecsülhetetlen. És szeretnék ide cikket is írni a szív működéséről és a szívritmuszavarokról, ami szerintem megérne egy misét, pláne, hogy egyre több fiatalt érint. Múlt héten a supraventricularis tachycardiáról sem volt lövésem, tegnap pedig kikaptam egy III. fokú AV blokkos beteget. Erről sem tudtam sokat. Nagyon érdekes téma, főleg, hogy a ritmuszavaroknak vagy egy csomó fajtája, amiről a tankönyveim sem írnak szinte semmit. Csak ugye időm nincsen, pedig én is tanulhatnék ezáltal és, akit érdekelnek a komolyabb témák, okosodhatnának. Újabban kezd herótom lenni a Kardashian-Jenner famíliától. Amúgy tervben volt egy cikk a lupuszról is, de energia-idő hiányban azt sem írtam meg. De jó lenne, ha egy nap 50 órából állna, és akkor talán (!) jutna időm mindenre. unsure.gif
9 felhasználónak tetszik: Pixu, MadHatter, LaDySmIth, madeleine., Szandi0820, Trapdoor, Fannycska999, Arcee23, ilus1996
2017. április 23. 17:47 #1412
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Csak egy hétvégére ruccantam ki itthonról, és mire hazaértem, anyám mosókonyhával elegy botanikuskertté alakította a szobámat. Mi lesz így, ha egyetemre megyek? blink.gif HA megyek egyáltalán, mert édesapám már a harmadik célomtól veszi el a kedvem.
Valamikor régebben írással akartam foglalkozni, de ne, nemjó, hülye vagyok, sosem tudnék megélni belőle. Aztán finomítottam rajta, lettem volna újságíró, de az se, borzadály, nem tudnék rendesen elhelyezkedni vele. Akkor a fejembe vettem, hogy fordító leszek, az angol nagyon jól megy, néha magamtól is fordítottam/feliratoztam, de erre is az előző választ kaptam (felejtsd el, nem tudsz vele rendesen elhelyezkedni). Kb egy éve kilyukadtam a magyar-angol tanári állásnál, amit csak nagy félve mertem megemlíteni a szüleimnek, és anyám már támogatna is, de apám egyszerűen képtelen elfogadni, és egyre gyakrabban kapom meg, hogy elcseszem az életem, rossz döntést hozok, ne tegyem ezt, és most már kb teljesen lebeszélt róla. De akkor nem tudom mit csináljak. Tisztára a Holt költők társaságában érzem magam.
7 felhasználónak tetszik: Pixu, MadHatter, LaDySmIth, madeleine., Szandi0820, Shadowsblood, ilus1996
2017. április 23. 18:47 #1413
- törölt felhasználó -    
Az előbb itt Starityn jártam egy profilon, és kb.5 perc múlva egy másikat is megnéztem és komolyan mondom, hogy néhány szöveg, amiket írtak a delikvensek a bemutatkozóban szinte egy és ugyanaz volt, pedig két különböző személyről van szó. mondom mi a fene?! ennyire nincs kreativitása egyeseknek?biggrin.gif
10 felhasználónak tetszik: Beyla, Pixu, MadHatter, silenc, LaDySmIth, madeleine., Szandi0820, Shadowsblood, Jody, ilus1996
2017. április 23. 19:25 #1414
- törölt felhasználó -    
Nagyban olvasok egy egész jó könyvet, vannak benne vicces dolgok, párszor már nekiálltam nevetni rajta, de most úgy felvisítottam, hogy szerintem az egész ház tőlem zengett. Az még oké, hogy a karakter nem néz a másik karakterre, és úgy beszél, aztán olyanokat olvasok, hogy "mondom a tölgyfának", de amin felvisítottam, az a következő volt: "a barátkozás baromira stresszes". nevet2.gif Esküszöm, fetrengek a röhögéstől. Ezt a mondatot mintha én mondtam volna...
9 felhasználónak tetszik: Beyla, Pixu, MadHatter, silenc, LaDySmIth, Szandi0820, madeleine., Shadowsblood, ilus1996
2017. április 23. 19:28 #1415
madeleine.
madeleine.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.25.
Hozzászólás: 1662
Csatolások: 10275
Azonosító: 261034
Offline offline
Idézet (Nikus12 @ 2017.04.23. 18:47)
Az előbb itt Starityn jártam egy profilon, és kb.5 perc múlva egy másikat is megnéztem és komolyan mondom, hogy néhány szöveg, amiket írtak a delikvensek a bemutatkozóban szinte egy és ugyanaz volt, pedig két különböző személyről van szó. mondom mi a fene?! ennyire nincs kreativitása egyeseknek?biggrin.gif

Nekem még picit régebben volt egy normális, összefüggő szövegem (őszintén, pár perc alatt írtam meg), amit meguntam és leszedtem. Két-három napra rá szóról szóra láttam egy másik felhasználó profilján és a mai napig az van kint neki, csak a formázás más. Én nem szólok, nem az én bajom, ha nincsenek valakinek önálló gondolatai és nincs saját személyisége.

A holnapi korán kelésnek már a puszta gondolatától is rosszul vagyok, főként azért, mert napok óta képtelen vagyok normálisan aludni, rémálmaim vannak és hangokat hallok. Szerintem kezd elmenni az eszem.
7 felhasználónak tetszik: Beyla, Pixu, MadHatter, silenc, LaDySmIth, Szandi0820, ilus1996
2017. április 23. 21:18 #1416
ramio
ramio
delaney
 
Státusztalán egy napon majd újra
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.24.
Hozzászólás: 13726
Csatolások: 622
Azonosító: 258309
Offline offline
Pár éve vettem egy könyvet Leonardo Da Vinci anatómiai rajzairól és ma este kicsit belemélyedtem. Először nagyon furcsa volt látni azt a sok részletes ábrát különféle csontokról, belső szervekről és izmokról, de a végére kedvet kaptam a rajzoláshoz. Lemásoltam egy vázlatot a könyvből és úgy éreztem, ez gyönyörű lett, pedig régóta nem alkottam. Holnap megmutatom majd valakinek.
6 felhasználónak tetszik: Beyla, Pixu, MadHatter, madeleine., Szandi0820, ilus1996
2017. április 23. 21:33 #1417
Ketseyah
Ketseyah
új tag
 
StátuszVálságos helyzet: tudom, hogy boldog vagyok, csak épp nem érzem.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.10.25.
Hozzászólás: 97
Csatolások: 3
Azonosító: 251002
Offline offline
Angol osztályozóra kellene tanulnom, de a tanulós részt én sem gondoltam komolyan.Sajnos. *inkább újraolvasom Sallinger Zabhegyezőjét, de lehet megpróbálkozom az eredeti, angol változattal is, így jobban illene a helyzethez*
4 felhasználónak tetszik: Pixu, Szandi0820, MadHatter, ilus1996
2017. április 23. 22:35 #1418
- törölt felhasználó -    
Annyira. rohadtul. idegesít néhány ember az interneten, komolyan. Akkora az egójuk, hogy a pofám leszakad. Persze hiába minden, mert vagy öten összefogva benyalnak egymásnak, és együttes erővel degradálnak le mindenkit, aki az útjukba kerül. Annyira szánalmas, hogy az hihetetlen. Nekem meg kell jó sok önuralomra van szükségem ahhoz, hogy ne írjak semmit. De esküszöm, gyűlölöm az ilyeneket. Mostantól meg... megpróbálom csak ignorálni. Remélem, sikerül dry.gif .
8 felhasználónak tetszik: Beyla, madeleine., Pixu, Szandi0820, MadHatter, Arcee23, Shadowsblood, ilus1996
2017. április 24. 14:00 #1419
- törölt felhasználó -    
Tök bírom, hogy az embereknek nincsen életük. Azzal vannak elfoglalva, hogy én kit és mit szeretek, ahelyett hogy magukkal törődnének. rolleyes.gif
5 felhasználónak tetszik: madeleine., Pixu, Szandi0820, MadHatter, ilus1996
2017. április 24. 14:03 #1420
- törölt felhasználó -    
De váratlanul ért! Vagyis inkább jól. rolleyes.gif 12.35-kor hazaengedtek minket, értekezlet miatt! biggrin.gif
4 felhasználónak tetszik: madeleine., Pixu, MadHatter, ilus1996
172 oldal 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!