Starity

Mire gondoltok most? II.

172 oldal 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. december 01. 14:54 #161
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
OMG, serceg a melegszendvicsem, pedig már félig kihűlt. huh.gif
2 felhasználónak tetszik: ilus1996, Emeloverr.
2016. december 01. 16:11 #162
- törölt felhasználó -    
Tanulni kéne a holnapi dogákra, de egyszerűen nem tudom rávenni magam. Az egyiket elkezdtem olvasni, és pár mondat után egy "elmehet a fenébe" kíséretében elraktam, a másikban meg vannak eléggé kilogikázható dolgok, úgyhogy most ilyen "szrok a sulira" hangulatban vagyok. Amiért majd holnap, a dolgozatok előtt átkozni fogom magam.
5 felhasználónak tetszik: LaDySmIth, Elody, Szandi0820, ilus1996, Emeloverr.
2016. december 01. 17:59 #163
- törölt felhasználó -    
A suli folyosóján ülök, pisilnem kell, a liftajtónak olyan a hangja, mint egy kismacskának, a teremből a magnóból kiszűrődik, hogy 'ÁM A SOP ESZISZTENT', és egy csávó most jött ki a mosdóból nyögdécselve (?). Csak egy átlagos csütörtök este, mikor várom barátomat, akinek hétig órája van.
Amúgy meg, jövőhéten szinte minden tárgyból ZH-t írunk. Fantasztikus. dry.gif
6 felhasználónak tetszik: Psyché, Lil98, Fannycska999, Szandi0820, ilus1996, Emeloverr.
2016. december 01. 18:17 #164
- törölt felhasználó -    
Igaz az a mondat, hogy csak az tud igazán felcseszni, aki igazán számít. Egész nap 8-16ig, ha vagy 10 ember 20 dologgal nem akart felcseszni, akkor senki. De nem jött össze nekik, kiröhögtem őket és odébb álltam. Anyám egy TIZEDmásodperc alatt úgy tönkre tette a napom, hogy kedvem lenne ebben a pillanatban csak bőgni egyet, fürödni és aludni. Fel se kelni holnap hatig... unsure.gif
5 felhasználónak tetszik: Lil98, Fannycska999, Szandi0820, ilus1996, Emeloverr.
2016. december 01. 18:49 #165
Gureka10
Gureka10
queen of clubs
 
StátuszVengeance
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.13.
Hozzászólás: 7395
Csatolások: 566
Azonosító: 193928
Offline offline
Eees ime a het mazlistaja, akinek ismetelten nincs holnap elso oraja. Haromnegyedoraval tobbet aludhatok. wub.gif
Btw kiraktak a nyelvi versenyunk eredmenyet (regionalisan 1. lettunk) es persze, hogy a leggazabbul sikerultek tettek be. Es az a vicces, hogy facebookon is azt osztottak meg. Eljen.
2 felhasználónak tetszik: Fannycska999, Emeloverr.
2016. december 01. 19:02 #166
Elody
Elody
Einzelgänger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.08.
Hozzászólás: 9492
Csatolások: 674
Azonosító: 154912
Offline offline
ki nem allhatom a felvagos embereket -.- a mi sulink 85%-a nemet-olaszos, szoval csak kevesen tanulnak angolul, de akik igen, azokat egyenkent jol meg kene rugni annyira elegem van beloluk...en szeretem az angolt de mindig ugy megyek be faktra hogy ket oraig osszezarnak egy rakat tusko es bekepzelt angolossal...raadasul most 100%-os lett a vonzatos dogam (ahhoz kepest hogy masfel eve tanulom a nyelvet egesz jo vagyok) de olyan ocsmanyul neztek ram, attol feltem, nekiallunk megtepni egymast xd (nem ertem az angolosok miert ruhellik felenk mindig a nemeteseket, de mazli, hogy nem sok van beloluk xd )
4 felhasználónak tetszik: Fannycska999, Szandi0820, ilus1996, Emeloverr.
2016. december 01. 19:12 #167
- törölt felhasználó -    
Úgy érzem, esedékes volna egy új telefon. Ez a szutyok még csak két éve van nálam (előtte unokatesómé volt szintén két évig), de hát igen, az okostelefonokat nem arra találták ki, hogy huzamosabb ideig éljenek. Jelenleg ott tart a drága, hogy 5 perc netezés után lefagy, és képtelenség még lezárni is, vagy ha sikerül, legyen elég türelmed, míg fel tudod oldani a zárat, mert hiába nyomogatod a gombot, kell neki pár perc, míg hajlandó megcsinálni, amit kérsz. Ezen kívül a hangszórója is tropára ment (ez a legkisebb gond), és napok óta a kamera sem kapcsol be. Azt meg sem merem említeni, hogy a Play Áruház hónapok óta kényszerített leállítást végez, valahányszor megnyitom - na nem mintha bármit le tudnék tölteni a mobilomra, mert hát úgysem tudja futtatni. Csoda, hogy a legfőbb funkciója, miszerint lehessen vele telefonálni, még működik. mellow.gif köszialcatelszeretlek
8 felhasználónak tetszik: Grace Benning, LaDySmIth, Fannycska999, Elody, Szandi0820, InoriGothGirl, ilus1996, Emeloverr.
2016. december 01. 19:44 #168
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Pizzaevés level: ÉN:
1. megeszek annyi pizzát amennyivel egy sereg etióp pulyát jól lehetne lakatni
2. az oldalamra fekve haldoklok fél órán át és reménykedem, hogy nem robban fel a gyomrom a sok kajától
3. mikor érzem, hogy elsimultak a dolgok odabent, megyek és eszek még egy szeletet, mert az élet túl rövid ahhoz, hogy alkalomadtán ne együnk annyi pizzát amennyit csak tudunk.
10 felhasználónak tetszik: Lil98, Gureka10, LaDySmIth, Elody, TheTruthAboutLove, An_d_a, Szandi0820, InoriGothGirl, ilus1996, Emeloverr.
2016. december 02. 08:36 #169
- törölt felhasználó -    
Utálom, amikor arra kérnek, hogy foglaljak állást egy vitában. De most komolyan. Ha egy vitába be kell vonni egy harmadik személyt az már roppant gáz.

Ugyanis akkor...
- Vagy egyiknek sincs igaza.
- Vagy mind a két félnek igaza van egy kicsit, kicsit meg nem.
- Tudja az egyik, hogy veszít, ezért kér meg mást, hogy támogassa őt.
- Mind a kettő olyan makacs, hogy nem akar engedni a másiknak.

Kérdem én; Ezen lehetőségek bármelyikéhez. Minek kellek én? Megjegyzés. Ebben az esetben az volt, hogy mind a két félnek igaza volt egy kicsit.
3 felhasználónak tetszik: Elody, Szandi0820, Emeloverr.
2016. december 02. 10:42 #170
- törölt felhasználó -    
Idézet (AliceLiza @ 2016.12.02. 08:36)
Utálom, amikor arra kérnek, hogy foglaljak állást egy vitában. De most komolyan. Ha egy vitába be kell vonni egy harmadik személyt az már roppant gáz.
Ugyanis akkor...
- Vagy egyiknek sincs igaza.
- Vagy mind a két félnek igaza van egy kicsit, kicsit meg nem.
- Tudja az egyik, hogy veszít, ezért kér meg mást, hogy támogassa őt.
- Mind a kettő olyan makacs, hogy nem akar engedni a másiknak.
Kérdem én; Ezen lehetőségek bármelyikéhez. Minek kellek én? Megjegyzés. Ebben az esetben az volt, hogy mind a két félnek igaza volt egy kicsit.

Hm, ismerős érzés. rolleyes.gif Én például soha nem hoznék olyan helyzetbe valakit, hogy válasszon, főleg, ha nem az ő ügye. De engem is kértek már hasonlóra, én kerek perec megmondtam, hogy egyik oldalra se szeretnék állni, mivel ez engem személyesen nem érint. A véleményemet elmondtam, hogy igazat adok mindkettőnek valamilyen szintet, de ez az ő dolguk, nekik kell megbeszélniük. pardon.gif
2 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Emeloverr.
2016. december 02. 13:59 #171
- törölt felhasználó -    
Idézet (Elody @ 2016.12.01. 19:02)
ki nem allhatom a felvagos embereket -.- a mi sulink 85%-a nemet-olaszos, szoval csak kevesen tanulnak angolul, de akik igen, azokat egyenkent jol meg kene rugni annyira elegem van beloluk...en szeretem az angolt de mindig ugy megyek be faktra hogy ket oraig osszezarnak egy rakat tusko es bekepzelt angolossal...raadasul most 100%-os lett a vonzatos dogam (ahhoz kepest hogy masfel eve tanulom a nyelvet egesz jo vagyok) de olyan ocsmanyul neztek ram, attol feltem, nekiallunk megtepni egymast xd (nem ertem az angolosok miert ruhellik felenk mindig a nemeteseket, de mazli, hogy nem sok van beloluk xd )

Nálunk az osztály 3/4-e volt angolos, de nem szerettek minket németeseket, de mi sem őket. Állandóan azzal jöttek, hogy nem tudunk németül (?), amit nem tudom honnan szedtek, mert úgy tudom, hogy nem ugyanazon az órán ültünk. Az angol tudásomra is egyszer beszóltak, mert érettségizni akartam belőle, és összevont angol volt, feladatot csináltunk amiben egy (!) szót nem értettem és jöttek, hogy még én akarok angolból érettségizni.. Ez most felvágás lesz - de nem annak szánom -, akik ezt mondták, németes létemre sokkal jobban írtam meg a próbaérettségit, mint ők és jobban is feleltem le. Az érettségiztető bizottság megdícsért és én kaptam a legjobb jegyet, pedig keverve voltunk a rendes angolosokkal. Az angol tanárom is nyaggatott, hogy miért nem angol az első nyelvem, németen osztályelső voltam, versenyre is küldtek, de biztos én vagyok a hülye rohog.gif
Ebben az a legviccesebb - egy kicsit eltérek a témától, ne haragudj -, hogy ezek az emberek vannak legjobban ellene a német nyelvnek, de utána két kézzel kapálóznak azért, hogy kijussanak Németországba vagy Ausztriába dolgozni, közben vergődnek, mert a "ja" és a "nein"-on kívül semmit nem tudnak rohog.gif

Egy kissé hosszú lett, de ez már kikívánkozott egy ideje.
4 felhasználónak tetszik: Elody, Lil98, Szandi0820, Emeloverr.
2016. december 02. 17:05 #172
Gureka10
Gureka10
queen of clubs
 
StátuszVengeance
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.13.
Hozzászólás: 7395
Csatolások: 566
Azonosító: 193928
Offline offline
Nagyszeru erzes volt, hogy ma vagy 200 km/h hasitott a szel, konkretan majd elfujt. Raadasul 4. oraban elment az aram, es meg a tuzoltokat is kihivtak, mert a tetorol valami femlemezek kezdtek leesni. Az egyik pluszba be is esett a kollegium folyosojara.. csak kicsit voltunk meglepodve, mikor azt hallottuk, hogy valami durran egyet a folyoson..
Btw valaki mondja mar el nekem, hogy miert raknak ennyi Notino reklamot a youtube videok elejere? Ertem, hogy kell a reklam, de ennyi?? mellow.gif
4 felhasználónak tetszik: Elody, LaDySmIth, Szandi0820, Emeloverr.
2016. december 02. 18:46 #173
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7940
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Miért van az, hogy minden jó pasi vagy foglalt, vagy b.zi vagy sokkal idősebb? think.gif
9 felhasználónak tetszik: Beyla, Gureka10, Jody, Kincses Bogi, Psyché, Lil98, Fannycska999, Szandi0820, Emeloverr.
2016. december 02. 19:14 #174
- törölt felhasználó -    
Esküszöm, az állattartást is IQ-szinthez kellene kötni. Már eleve hányingerem van attól, hogy a lovas adásvételes csoportokban a hirdetések fele tesóktól meg lókupecoktól van, olyan lovakról, amikről süt, hogy nem bánnak velük jól. Soványak, fiatalon lovagolva vannak (egy ló minimum három éves koráig nem lovagolható, hiszen a csontozatuk fejlődőfélben van), kézről kézre járnak és egyik helyen sincsenek sokáig. Na meg felszerszámozni nem tudják normálisan, mindenféle sufnituningolt kötelet használnak kantárnak meg szárnak, meg még hadd ne soroljam... Undorító, amiket látok, és ezek adják-veszik egymás közt a lovakat. Mindig újabb és újabb hirdetéseket látok, alattuk újabb és újabb kommentekkel kupecoktól, akik cserélni akarják, vagy venni őket, amúgy meg gőzük sincs a lovakról, ezzel amúgy átvernek másokat is.
Most is jól felhúztam magam, mert valami agyhalott kirakott egy hat éves csontsovány lóról képet, hogy eladó vagy CSERÉLHETŐ, és hogy két hete van nála a ló, az állapotáért nem ő a felelős. Vicc. De azért odaírja, hogy KOCSIZHATÓ, LOVAGOLHATÓ, amikor olyan sovány, hogy normális ember biztos nem munkába fogja azonnal, hanem felhizlalja. És akkor a poszt alatt jön az okoskodás a 'tesvírek' részéről, hogy kehes a ló, meg hogy mindjárt megdöglik, meg hogy ő ismeri és tudja, hogy beteg, egyik meg azt írja, hogy adja vágóba vagy altassa el. És amikor kérdőre vontam, hogy miért ír ilyeneket, mikor az a ló még egyáltalán nem biztos, hogy menthetetlen (de még ha az is, értelmes embernek eszébe nem jutna vágóba adni, hanem amennyiben szenved, elaltatni), közölte, hogy ő LÁTOTT MÁR ILYET. Mondom szép, interneten keresztül eljátssza a lódokit. Hihetetlen. Borzasztó, hogy ilyen embereknek lova van, és hogy lehetséges, hogy lovat tartsanak.
4 felhasználónak tetszik: Beyla, Elody, Lil98, Emeloverr.
2016. december 02. 19:15 #175
- törölt felhasználó -    
Idézet (CandUs @ 2016.12.02. 18:46)
Miért van az, hogy minden jó pasi vagy foglalt, vagy b.zi vagy sokkal idősebb?  think.gif

Vagy pap rohog.gif
9 felhasználónak tetszik: Beyla, Maiko, Szandi0820, Gureka10, Kincses Bogi, Lil98, CandUs, Fannycska999, Emeloverr.
2016. december 02. 21:36 #176
- törölt felhasználó -    
tuti nem fogom tudni rendesen megfogalmazni, de na
annyira elegem van már, hogy az valami hihetetlen. tudom, hogy egy borzalmasan zárkózott és figyelemhiányos hisztis pxcsa vagyok, de az nem azt jelenti, hogy ezt az orrom alá is kell dörgölnie az embereknek. ahogyan abból is elegem van, hogy a tanárok nem szállnak le rólam, mert hogy látják, hogy nekem valami komoly bajom van, vagy én nem tudom. anyám meg jön a szentbeszédeivel, hogy nekem nincs jogom (?) így érezni, bárhogy is érzek, meg ez azért van, mert folyton a gép előtt ülök. ez = minden. mert az mindent megold, hogyha helyette elkezdek vele beszélgetni, aminek a vége úgyis az lesz, hogy nekiáll osztani az észt mindennel kapcsolatban, aminek meg az a vége, hogy én vagyok az idióta.
és értékelném, ha a tanárok mondjuk tőlem kérdeznék meg, hogy van-e valami, és nem utólag kéne hallanom ezt-azt. mert lehet, hogy fiatal vagyok meg elvileg életképtelen, de ha kérdeznek, képes vagyok értelmes ember módjára válaszolni és abból értelmes kommunikáció alakul ki, nem pedig pánik. jé.
tökmindegy, i'm done, jövőre már úgyis a marson leszek. köszöntemafigyelmet
5 felhasználónak tetszik: Gureka10, Szandi0820, Elody, LaDySmIth, Emeloverr.
2016. december 03. 01:06 #177
- törölt felhasználó -    
Rám jött az 5 perc, és eldöntöttem, hogy hétfőtől mindennap megtanulok 2 tételt - így karácsonyig letudnám a törit meg a föcit. Eme ötletem már eleve egy jó vicc, de ami még jobb, hogy előtte még lesz 4 írásbeli vizsgám, pár cuki zh-m, és még 2 előadást is meg kell csinálnom. Hát nem csodás az élet? Viszont, annak érdekében, hogy visszanyerjem a lelki békémet, elkezdtem olvasgatni a törit... nem jutottam vele előrébb, de legalább a bűntudatomon sikerült egy kicsit enyhítenem. rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Elody, Emeloverr.
2016. december 03. 10:21 #178
Elody
Elody
Einzelgänger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.08.
Hozzászólás: 9492
Csatolások: 674
Azonosító: 154912
Offline offline
Idézet (Phlox @ 2016.12.02. 13:59)
Nálunk az osztály 3/4-e volt angolos, de nem szerettek minket németeseket, de mi sem őket. Állandóan azzal jöttek, hogy nem tudunk németül (?), amit nem tudom honnan szedtek, mert úgy tudom, hogy nem ugyanazon az órán ültünk. Az angol tudásomra is egyszer beszóltak, mert érettségizni akartam belőle, és összevont angol volt, feladatot csináltunk amiben egy (!) szót nem értettem és jöttek, hogy még én akarok angolból érettségizni.. Ez most felvágás lesz - de nem annak szánom -, akik ezt mondták, németes létemre sokkal jobban írtam meg a próbaérettségit, mint ők és jobban is feleltem le. Az érettségiztető bizottság megdícsért és én kaptam a legjobb jegyet, pedig keverve voltunk a rendes angolosokkal. Az angol tanárom is nyaggatott, hogy miért nem angol az első nyelvem, németen osztályelső voltam, versenyre is küldtek, de biztos én vagyok a hülye rohog.gif 
Ebben az a legviccesebb - egy kicsit eltérek a témától, ne haragudj -, hogy ezek az emberek vannak legjobban ellene a német nyelvnek, de utána két kézzel kapálóznak azért, hogy kijussanak Németországba vagy Ausztriába dolgozni, közben vergődnek, mert a "ja" és a "nein"-on kívül semmit nem tudnak rohog.gif
Egy kissé hosszú lett, de ez már kikívánkozott egy ideje.


a szivembol szoltal, ha egy nem-halado-angolos jobban teljesit naluk akkor meg kapasbol visszabb veszbek erdekes xd (legalabbis egy idejig xd)

amugy en orulok hogy anno a nemettel kezdtem, kotelezoen, pedig akkorban nagyon ellene voltam xd az altalanosban alug volt valaki nemetes, az osztalyombol is csak ketten is mindig piszkaltak minket, hogy nem ertjuk az angol tablakat/netes dolgokat...ha az angol lenne az elsodleges idegen nyelvem lehet sosem tanultam volna meg nemetul, nyilvan akkor nem is nemet-kettan suliba jottem volna hanem mondjuk a muveszetibe (meg mindig szivesen lennek grafikus vagy aninator egyebkent) furcsa, milyen kis dolgok total meg tudnak valtoztatni mindent. jo lenne tobb nyelven is beszelni, a folos tantargyak helyett mondjuk felvenni egy uj nyelvet
1 felhasználónak tetszik: Emeloverr.
2016. december 03. 10:56 #179
- törölt felhasználó -    
Tudom én, hogy ez csak afféle rinyálás, és őszintén, ez legyen a legnagyobb gond az életben, de akkor is, na... egész héten tök szép volt az arcom - ami nálam alapból fura. Tényleg, a patik, meg a szokásos kis sz*rok is full jól viselkedtek, erre ma, mikor végre hosszas várakozás után elérkezett a Kiscsillag koncert időpontja, teljesen idegen életformák jelennek meg a pofámon. Hát mit fog hozzám szólni így Lovasi? Engem nagyon utálhatnak a fentiek. closedeyes.gif
2 felhasználónak tetszik: Lil98, Emeloverr.
2016. december 03. 13:44 #180
Astelia
Astelia
ℳαяαบđєя™
 
StátuszYou only live once, but if you do it right, once is enough.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.29.
Hozzászólás: 17241
Csatolások: 17972
Azonosító: 168141
Offline offline
Annyira imádom, mikor egyik napról a másikra kivesznek egy csatornát... Egy olyan csatornát, amit naponta néztem. Nyugodtan elmehetnek melegebb éghajlatra. reklamalo.gif
4 felhasználónak tetszik: BarbieFan, ilus1996, Szandi0820, Psyché
172 oldal 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!