Starity

Eleonora Gaggero

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. december 03. 05:09 #1
- törölt felhasználó -    
Láttam, hogy még nincs topik erről a csodanőről, szóval gondoltam létrehozok egyet..
Mi a véleményetek Eleonoráról? smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Emeloverr.
2017. március 15. 07:51 #2
Emeloverr.
Emeloverr.
    Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 17.03.07.
Hozzászólás: 939
Csatolások: 91
Azonosító: 262863
Offline offline
Eleonora Gaggero. heart.gif Ő a true idolom. E L E O N O R A G A G G E R O . wub.gif Igen, ő az. Az örökös példaképem és a királynőm. Mint ebből már rájöhettél, hogy ő a példaképem, (nem is csak szimplán példaképem, annál több wub.gif ), őt tisztelem és imádom a legjobban az egész világon. Ha nem szereted, ne pazarold arra a drága idődet, hogy elolvasd a véleményemet az én királynőmről.

Kezdjük ott, hogy mikor ismertem/szerettem meg és hol. heart.gif
2016. februárjában láttam először őt a televízió képernyőjén. Már több mint egy éve, ami életem egyik legeslegjobb napja volt. Méghozzá a - mára kedvenc sorozatomban - az Alex és bandájában. Amikor bejelentették, hogy új sorozat lesz, attól fogva türelmetlenül vártam a premiert. Szerencsére csak február 06-ig kellett várnom. A sorozat után néztem a netten, és a csodálatos szereplőgárdából mindjárt Eleonora fényképe és neve fogott meg. Olyan csodálatos már a neve is. Eleonora Gaggero. És ami be volt oda téve fénykép, több percig néztem, néztem és próbáltam rájönni, hogy hogy lehet valaki ennyire nagyon gyönyörű 13 évesen?? Már akkor is egy gyönyörű, érett lány volt. Csodálatos percek voltak azok számomra, amikor láttam. Később még a sorozat kezdete előtt utánakerestem, hogy ki is ez a megtestesült csoda. És láttam, hogy szerepelt a Fratelli Unici című filmben. Már meg is akartam akkor nézni, később meg is történt, megnéztem. Annyira csodásan alakította benne Stellát, juj! Már akkor "rajongója" lettem, de február hatodika, 2016-ban. Megláttam az Alex és bandája első epizódját, amiben már az első percekben megpillantottam Eleonora-t. Fülig ért a szám, amikor megláttam egy kedvenc sztáromat egy nagyon jó sorozatban. Alex-től nem csak egy pacsit és egy hellot várt. Sajnáltam, hisz már kiderült, hogy szerelmes Alex-be, és a fiú nem így érez. Később is megnéztem, mikor már nagyon nagy kedvencem lett és szomorú voltam. A napokban pedig már majd megszakadt a szívem. És sajnáltam akkor is, amikor Emmát és Alexet látva csókolózni sírva rohant ki. Jaj, mostanára megnézve már én is bekönnyeztem rajta. Ha ő is szomorú, akkor én is. Ekkora hatással van rám, mint Nora (beceneve), mint Nicole. Ha pedig boldog, én is.<33 Borzasztóan nagyon shippelem őket Alex-el, vagyis Leonardo-val, mint az életben, mint a sorozatban. Az Alex&Co.-t nézve egyre és egyre jobban megimádom. Volt már abban az évben példaképem is, és azt bántam meg legjobban életemben, hogy lecseréltem őt.....

Na és mikor lett példaképem és hogyan? heart.gif
2017. március 12-én. Életem legjobb, legcsodálatosabb és legmeghatározóbb napja. Akkor estem bele életem legnehezebb döntésébe. Ami az volt, hogy Eme vs. Nora. Valahogy így dönthettem. Nézegettem róla képeket 13.-a reggelről és kb. olyan voltam, amikor megláttam, mint Starityn a w00t smiley. Pedig reggelről mindig olyan unott vagyok. Aztán visszaemlékeztem, ahogy 12.én feltöltöttem az Instagram-képeit, és juj, a hatalmas tanulásáradatból kilépve is fülig ért a szám, pedig akkor kellett bepótolnom a szerdai, csütörtöki & pénteki leckét és szomorú voltam akkor, de amikor feltöltöttem juj, de boldog voltam!<3 És utána még meg is hallgattam, ahogy hallassa az ő legszebb, gyönyörű, legcsodásabb hangját, és majdnem SZÓ SZERINT elájultam a tehetségén. Utána, mikor hazaértem, néztem a Sorozatbaráton a kedvenc sorozatomat, az Alex&Co.-t. Amikor megláttam benne Nicole-t, jaj, elmondhatatlanul nagyon boldog voltam, jujj de imádom, és még még jobban megimádom percről percre, és még egyszer végig nézem majd a 2. évadot, hogy csodálhassam a királynőmet.<3 A mostani percekben pedig, miközben írom a véleményemet is, nézek róla képeket és csodálom a gyönyörűségét, valamint hallgatok alatta zenét, amit ő énekel. Ha már itt tartunk. Ő a világ legeslegesleggyönyörűbb teremtése, komolyan. Imádom, amikor mosolyog/nevet és én is nevetek vele együtt. És a tehetsége... valami borzasztóan nagyon-nagyon tehetséges, a világ legeslegtehetségesebb személye. A stílusa pedig. Ő mindig olyan csodás ruhákba öltözködik, hogy nagyon. A világ legstílusosabb nője, de tényleg. Ha pedig véletlenül egy stylist "rossz" ruhába öltöztetné, ő azt is nagyon csodássá tudná varázsolni.

Most pedig jöjjön egy olyan vélemény róla, amibe csak róla lesz szó. heart.gif
Eleonora Gaggero. Nos, hol is kezdjem ezt.... Nála írok először ilyen véleményt, szerintem ez is mutatja, hogy ő a true idolom. Kezdeném azzal, hogy ő a kiváló példa a TÖKÉLETES szóra. Soha tudnék rá egyetlenegy rossz szót sem mondani, csak jó szavakkal tudom illetni. Ő maga a csodálatosság, a gyönyörűség, a fantasztikusság. Írtam-e már, hogy mennyire NAGYON NAGYON NAGYON '100 milliard' GYÖNYÖRŰ?? (Igen, tudom, hogy írtam, de még ezerszer le kell írnom) Ő egy ANGYAL, és még annál is jobb. És még a tökéletesnél is ezerszer, vagyis végtelenszer tökéletesebb. A világ legtökéletesebb teremtése. 2001. november 20. Köszönöm szépen, hogy megtörtént életem egyik legjobb napja. Megszületett egy testben lévő csoda. Ő is skorpió csillagjegyű, akárcsak én. Szívesen laknék Olaszországban, hisz ott él az én true idolom. Életem legeslegnagyobb álma válna valóra, ha találkozhatnék vele. Ha ott állnék mellette, ezt mondanám neki olaszul, vagy angolul: "Maga életem legmeghatározóbb személye, magát tisztelem a legeslegjobban a világon, nálam nagyobb Eleonoralover nem létezik az egész világon." És ez ugyanígy igaz, ahogyan leírtam, és még a véleményemben való dolgokat is jó lenne tudatni vele. Az, hogy Nora a true idolom, végtelen százalékig biztos vagyok, még az életemre is megesküdnék. Amíg élek a rajongója leszek, és akármi történjék, én mindig is ki fogok állni mellette, ha valaki egy rossz szóval megilletné, azt úgy szidnám, és úgy megfájdulna tőle a szívem, hogy inkább nem is írom le, hisz szerencsére itt, a Starityn 100, 100, 100-as az értékelése, aminek nagyon örülök. Most hogy így visszagondolok, nem kellett sokat gondolkodnom, hogy tudjam, hogy ő a TRUE IDOLOM, hisz felvidított, fülig ért a szám tőle és még sorolhatnám. Garantálom, hogy a világon nálam nagyobb Eleonoralover nem létezik, biztos, végtelen százalék. Ha meglátom a fotóját az Instagramon, fülig ér a szám. Ha egy hónapja nem posztolna, úgy elkezdenék érte aggódni, hogy.... Az ő biztonsága még a magaménál is fontosabb. Szereti a Teen Wolfot. Közös tulajdonságunk<3 Ő a világ legdrágább kincse számomra, akit soha többé nem fogok lecserélni, hisz több, mint egy éve ismerem/szeretem és tisztelem, mindenkinél és mindennél jobban. Lány létemre is azt mondom, hogy dögös. Nagyon gyönyörű, már sokszor említettem. Ő mindennél és mindenkinél fontosabb számomra. Ha ő nem született volna meg november 20-án, akkor nem is lenne világ a világ. Nélküle nem tudnék élni, tudom. 2015-ben nem tudtam mi a példakép. Erre igazából akkor jöttem rá, hogy mi az, amikor Nora lett a példaképem. 2016-ban is volt, igen. Február környékén. Amikor láttam, hogy nincs adatlapja, azonnal megcsináltam neki. Starityn) És azóta már 53 rajongója lett. És nőni is fog. És juj, ki ne felejtsem! Sokáig kutattam csecsemő-kori fotóiért, és találtam egyet. Komolyan mondom, nála cukibb kisbaba nem létezik! De komolyan, olyan cuki, aranyos és gyönyörű. A kedvenc zenémet se felejtsem ki, hogy természetesen ő is énekel benne. a Say Something-et, a Music Spears-t, az All The While-t (:3), a We Are One-t is ugyanannyira imádom. Ja, és én egyáltalán nem tartom furának, hogy egy 14 éves lány az én true idolom, inkább borzasztóan büszke vagyok rá, és örülök, hogy végig követhetem a karrierje felépülését.<3 Ő a világ legeslegbízhatóbb, legkedvesebb, legaranyosabb, és mindenből a legeslegjobb személye. Mindig kedves és közvetlen a rajongóival, látszik, hogy szeret minket<33 Mindig megnézek róla egy nap legalább 10 képet és pár videót, amiben énekel, vagy beszél, mert nem lenne teljes egy napom sem, ha nem tenném meg. Ha látom őt, sose unatkozok. Tudok 1 percig egyfolytában csodálni róla egy képet és gondolkpzni, hogy lehet ilyen gyönyörű?? A legfontosabb része a mindennapjaimnak heart.gif

Most pedig írok pár sort a világ legeslegcsodásabb karakteréről, Nicole De Ponte-ről. heart.gif
Ő a világ legeslegcsodálatosabb, mindenből a legleglegjobb. Amikor ő boldog, akkor én is, ha pedig szomorú, akkor én is. Már írtam fentebb is dolgokat, de most egy "külön részt" csinálok neki, hisz megérdemli. Amikor Alex&Co. 1×01-ben megláttam, az első percekben is, annyira jó volt látni egy kedvencemet egy nagyon jó sorozatban. De amikor láttam, hogy ő bele van zúgva Alexbe, és Alex pedig nem, akkor már nem ért fülig a szám. Hisz Nicole a világ legeslegcsodásabb karaktere, ha ő szomorú, én is. És ez mindenbe így van. Többet jelent számomra minden karakternél. Számomra ő nem is egy karakter, hanem már egy valós személy. Annyira kedves és közvetlen mindenkivel. Még az elején "ellenségével", Emmával is. SPOILER VESZÉLY!
Azért féltékeny Emmára, mert majd Alexszel együtt fog járni. Ez nagyon rosszul esett neki, amikor pedig benyitott a raktárba mosolyogva, hogy kijöhettek, és Emma&Alex csók volt, lekonyult a szája és sírva rohant ki. Jaj, de sajnáltam, úristen. A világ legrosszabb érzése volt őt sírni látni. Most, a napokban pedig újra megnéztem és jaj.... Én is sírtam vele együtt, és annyira, de nagyon szomorú voltam.:'( De az évad vége felé lett Nicole x Alex és a végén a csókjuk, jajj:33 Az egész sorozatból (évadból) a kedvencem, és Alex szerelmet vallott Nicole-nak heart.gif A világon a legcukibb és legösszeillőbb pár ők. Az életbe is shippelem őket, nagyon. Nicole karakterével tudok a legjobban azonosulni az univerzumban. Az öltözködésével meg mindennel. Mert az elején ő is úgy öltözködött, hogy egy melegítőbe, meg lófarokba volt a haja, akárcsak nekem. Már akkor is iszonyat gyönyörűnek találtam, és amikor Emma mondta a felvételinél, hogy "vedd le azt a krumplis zsákot, így szebb vagy". Akkor úgy ledöbbentem, hogy hogy lehet valaki ennyire gyönyörűűű???*---* Hát erre a kérdésre még most sem kaptam választ. Akkor kezdett el szerintem szerelmes lenni belé Alex. Annyira összeillenek, ahww. wub.gif És már látszik a karakterén hogy érett, és magas is, 168 centiméter. A második évadban pedig annyira tetszett, ahogy alakított, hogy juj! Már türelmetlenül várom, hogy kijöjjön a harmadik évad és megcsodálhassam benne az én életem értelmét. És ahogy énekel... Az valami csodálatosság és fantasztikusság, maga ezek! És a duettjük a Rock fesztiválon, Alexszel, az All The While.... Örömömben be is könnyeztem heart.gif 2×07-ben vagy 08-ban nagyon felháborodtam. Mr. Smith azt mondta, hogy mi keresni valója van Nicole-nak a színnapon. Na ebből elég! Ha még egyszer szidni meri én... Neki nincs mit keresnie a zsűriben! De gonosz személy.... 2×09-ben pedig haragudtam Akexre. Akkor voltak fél éve együtt és ne ment el, csak a dallal foglalkozott. Fontosabb neki....? Jaj, és még olyan aranyos és kedves volt Nicole, hogy tortával és piknikkel jött a parkba. Ő pedig... a telefont se veszi fel és pont akkor kezd el szakadni az eső... Jaj, úristen de sajnáltam cray.gif heart.gif Jogos, hogy utána nem vette fel Nicole.

Zárásként pedig azt írnám, hogy ez a lány példaértékű mindenki számára és az is amit csinál. Nagyon nagy hatással van rám, mindig fel tud vidítani. Életem legmeghatározóbb személye. Az "Eleonora Gaggero" pedig a világ leggyönyörűbb neve számomra. Örökké rajongója leszek, bármi legyen. Soha se fogom őt rossz szóval illetni, hisz tökéletes. Szerintem az is egy jel, hogy Eme-énél is hosszabbat írtam róla, és hogy másodszorra és örökké idolom, hogy ő az igazi. A világ uralmáért és a legnagyobb kincsért sem cserélném le, hisz ő az én true idolom és mindig az is lesz, míg világ a világ wub.gif wub.gif Nélküle nem tudnék élni, el se tudom képzelni nélküle az életet. Ő az, aki miatt van értelme felkelne reggelente. heart.gif Mindenről ő jut eszembe, az összes számát imádom és az összes jelentét, hisz a tehetsége a világ legjobb dolga*----------*

I LOVE YOU ELEONORA GAGGERO FOREVER AND EVER!!!<33333333333333333333333333333333333333333 heart.gif heart.gif wub.gif wub.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok