Starity

Így énekeltek a sztárvendégekkel az angol X-Faktor versenyzői

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. december 11. 15:04 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
A The Weeknd és James Arthur végül nem jelent meg a fináléban, így őket két másik sztárvendég helyettesítette.
A teljes cikkhez kattints ide!
2016. december 11. 16:41 #2
- törölt felhasználó -    
Belehallgattam mind a három duettbe de egyedül Saara és Adam duettje lett számomra maradandó és nyűgözött le(mondjuk az általuk énekelt dalt is imádom). A második duett teljesen felejthető és semmilyen volt nekem, ráadásul a srácok hangilag a 3-ból a leggyengébbek. Az utolsónál pedig Nicole valóban elnyomta kicsit a duett partnerét, sokkal inkább ő magaslott ki amivel nem lenne baj ha nem itt teszi ahol nem ő verseng az első helyért és nem neki kéne mindent megmutatnia hanem a partnerének. Nem követem ezt a szériát, de ha most csak ezekből a videókból ítélkeznék akkor azt mondom Saara lenne a legmegfelelőbb győztesnek.
2016. december 11. 17:17 #3
- törölt felhasználó -    
Nekem Adam és Saara duettje tetszett. <3
2016. december 11. 19:08 #4
idone
idone
Timmy Tim
 
Státusz#retiredpersonality
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.20.
Hozzászólás: 24964
Csatolások: 2316183
Azonosító: 180890
Offline offline
A The Weeknd megjelent a fináléban, csak épp nem duettpartnerként, hanem vendégfellépőként.

Ahogy elnéztem Saara és Adam között nagy volt az összhang. Gyönyörű volt ahogy Saara énekelt, az a nő csupa meglepetés. Matt és Nicole duetteje is tetszett, de ahogy már előttem emlitették, Nicole valóban elnyomta mentoráltját. Elismerem gyönyörű a hangja és élőben is csodákat művel, de itt szerintem most Matt-nek kellett volna a rivaldafényben lennie és megmutatnia, hogy megérdemli az első helyet. Na mindegy, ma este kiderül, hogy végül ki nyer, de még mindig bízom benne, hogy Matt végez az élen.
2016. december 11. 19:43 #5
Imvivienn
Imvivienn
új tag
    Csoport: Megerősítés alatt
Csatlakozott: 15.11.25.
Hozzászólás: 11
Csatolások: 0
Azonosító: 251880
Offline offline
Saara hangját nem szeretem, szerintem egyáltalán nem illett össze Adammel sad.gif
2016. december 11. 23:57 #6
olsenfan..
olsenfan..
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.22.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 22830
Azonosító: 146002
Offline offline
Szerintem Nicole segítette őt a döntőbe juttatni, mert ezzel a duettel eléggé megalapozta a helyét neki. Ahogy több fórumon is írták, és ahogy Simon is megmondta ez volt Matt legjobb színpadi teljesítménye az egész X-Factor alatt, és bár biztos, hogy Nicole mérföldekkel jobb volt, azonban szerintem ugyanez történt Adaméknél is. Ez természetes. Adam és Nicole több éves pályafutásuk alatt megtanulták magukévá tenni a színpadot, profiknak számítanak a iparban. (Nem véletlenül ők a mentorok) Saarát azért nem sikerült esetleg annyira "leénekelni", mert ő már a műsor előtt is keresett volt Finnországban, míg Matt egy kezdő, aki ebben a 3 hónapban állt először színpadra.. Még távolabbi barátai is azt nyilatkozták, hogy nem is tudták, hogy tud énekelni. biggrin.gif
Szóval összességében szerintem nagyon jól tolták együtt, (mondjuk a 2 évvel ezelőtti Sam Bailey-vel való duettet nem ütötte meg) nagyon örülök Mattnek, gratulálok Saarának, és nagyon büszke vagyok Nicole-ra. wub.gif
1 felhasználónak tetszik: Fan-ily6889
2016. december 12. 10:19 #7
Modell Fanok4
Modell Fanok4
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.11.07.
Hozzászólás: 670
Csatolások: 439
Azonosító: 251456
Offline offline
Hajrá Matt! Neki kell győznie.
2016. december 12. 10:57 #8
Fan-ily6889
Fan-ily6889
Fanily of Anastacia ®
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.05.22.
Hozzászólás: 1333
Csatolások: 1279
Azonosító: 96609
Offline offline
Idézet (olsenfan.. @ 2016.12.11. 23:57)
Szerintem Nicole segítette őt a döntőbe juttatni, mert ezzel a duettel eléggé megalapozta a helyét neki. Ahogy több fórumon is írták, és ahogy Simon is megmondta ez volt Matt legjobb színpadi teljesítménye az egész X-Factor alatt, és bár biztos, hogy Nicole mérföldekkel jobb volt, azonban szerintem ugyanez történt Adaméknél is. Ez természetes. Adam és Nicole több éves pályafutásuk alatt megtanulták magukévá tenni a színpadot, profiknak számítanak a iparban. (Nem véletlenül ők a mentorok) Saarát azért nem sikerült esetleg annyira "leénekelni", mert ő már a műsor előtt is keresett volt Finnországban, míg Matt egy kezdő, aki ebben a 3 hónapban állt először színpadra.. Még távolabbi barátai is azt nyilatkozták, hogy nem is tudták, hogy tud énekelni. biggrin.gif
Szóval összességében szerintem nagyon jól tolták együtt, (mondjuk a 2 évvel ezelőtti Sam Bailey-vel való duettet nem ütötte meg) nagyon örülök Mattnek, gratulálok Saarának, és nagyon büszke vagyok Nicole-ra. wub.gif


Pontosan ezt gondoltam én is, hogy nyilván Adam is sokkal de sokkal jobb volt a "duettben", de hát ez természetes, hiszen régebb óta űzik az ipart és ők már profik. Szerintem egyáltalán nem kellett volna visszafognia magát Nicnek. (Jó, hogy nem tette ezt, hiszen akkor a sok "okos" biztosan ráfogja, hogy >>De hát mi ez?! Nem is tud énekelni!<< LOL)
Ha meg ezzel gondjuk van, szerintem, akkor legközelebb nem kell ekkora hangokat választani a versenyzők mellé, nem igaz? biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: olsenfan..
2016. december 18. 16:02 #9
Popeye69
Popeye69
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.06.
Hozzászólás: 49
Csatolások: 0
Azonosító: 249482
Offline offline
Nicole kicsit télleg leénekelte Mattet.De ettől függetlenül Matt is csodálatos volt.Nagyon tetszik a hangja.Megérdemelte,hogy ő lett a nyertes.Ettő függetlenůl Saara és Adam duettje is jó volt,ahogy a fiukè is,de akkor is Matt a kedvencem.És örülök,hogy ó nyerte meg a versenyt.❤❤❤
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Louisa Louisa 5568.
Matt Terry Matt Terry 12768.
Saara Aalto Saara Aalto 18184.