Starity

Ask Laftan Anlamaz (2016- )

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. december 24. 12:14 #21
LDreamP
LDreamP
♓︎
 
Státusz"Baby, this is gonna be some movie shit we'll never forget"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.22.
Hozzászólás: 2112
Csatolások: 38901
Azonosító: 190192
Offline offline
Idézet (Shenayla @ 2016.12.21. 16:23)
Bár már ledaráltam a neten fellelhető 23 epizódot, igaz az elsőket nem igazán  blush.gif úgy tervezem, hogy most a szünetben újra végignézem a sorozatot, de segítsetek mér légyszi. Nem értem, hogy Murat és Hayat min túráztatják egymást annyit. Nem beszélek törökül így sajnos nem értem, hogy miért van az, hogy jóban vannak, aztán rosszban, aztán csókolóznak majd úgy össze vesznek, hogy szóba sem állnak egymással és így tovább. És azt sem értettem, hogy a nászéjszakájukon mi történt.???? blink.gif  (Ezért lenne jó egy szinkron, vagy felirat, egyébként írtam a TV2-nek, hogy szívesen látnám ezt a sorozatot  rohog.gif )

Az esküvő előtt Murat megtudta, hogy Hayat átverte őt. (Pontosan nem tudom mivel, csak annyit, hogy a múltjával kapcsolatosan.) Miután ugye késéssel megérkezett még pár szót váltottak is. Na akkor Murat elmondta neki, hogy tudja, hogy hónapokig hazudott neki, és ezzel összetörte a szívét, plusz a bizalmat kettejük között. Végül úgy döntött, hogy ennek ellenére feleségül veszi. A nászéjszakájukon történtek:
Besétáltak a lakásba, mint férj és feleség, aztán ugye Murat lefektette az ágyra Hayatot. A férfi hosszan a szemébe nézett, és elmondta neki, hogy amikor rá néz szeretetet lát, stb. Aztán rövid hallgatás után hozzátetette, hogy de nem tudja elfelejteni, amit vele tett. Hayat persze meglepődött, majd egész gyorsan összetette magában a képet, hogy akkor miért is vette feleségül a férfi. Bosszúból, hogy ezzel adjon neki leckét. Murat csak annyit mondott, hogy gondoljon amit akar, és szimplán csak az a helyzet, hogy összeházasodtak, ez minden, Hayat nem tehet semmit.

Szóval az a lényeg, hogy bosszúból feleségül vette miután megtudta, hogy hazudott neki. Azóta megy a sok túráztatás és a jóban vagyunk-rosszban vagyunk dolog. Szeretik egymást - ezt Murat közölte is párszor az esküvő óta - csak megakarja leckéztetni a lányt , Hayat meg csak szenved, mert szerelmes belé és normális kapcsolatot akar, plusz, hogy Murat felhagyjon a bosszú hadjáratával. Murat nem akarja a nőt elveszíteni, csak ugye a büszkeség..
A kis háborújuk közben meg persze mint az látható, a szenvedély többször felülkerekedik, és úgy tűnik Mr. Sarzilmaz kezd megenyhülni és megadni magát. wink.gif
1 felhasználónak tetszik: Shenayla
2016. december 24. 12:17 #22
LDreamP
LDreamP
♓︎
 
Státusz"Baby, this is gonna be some movie shit we'll never forget"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.22.
Hozzászólás: 2112
Csatolások: 38901
Azonosító: 190192
Offline offline
14. Bölüm / Episode 14 - stills
3 felhasználónak tetszik: Shenayla, monaa84, nagy leticia
2016. december 24. 12:21 #23
LDreamP
LDreamP
♓︎
 
Státusz"Baby, this is gonna be some movie shit we'll never forget"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.22.
Hozzászólás: 2112
Csatolások: 38901
Azonosító: 190192
Offline offline
15. Bölüm / Episode 15 - stills
3 felhasználónak tetszik: Shenayla, monaa84, nagy leticia
2016. december 24. 12:22 #24
LDreamP
LDreamP
♓︎
 
Státusz"Baby, this is gonna be some movie shit we'll never forget"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.22.
Hozzászólás: 2112
Csatolások: 38901
Azonosító: 190192
Offline offline
16. Bölüm / Episode 16 - stills
2 felhasználónak tetszik: Shenayla, monaa84
2016. december 24. 12:23 #25
LDreamP
LDreamP
♓︎
 
Státusz"Baby, this is gonna be some movie shit we'll never forget"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.22.
Hozzászólás: 2112
Csatolások: 38901
Azonosító: 190192
Offline offline
17. Bölüm / Episode 17 - stills
3 felhasználónak tetszik: Shenayla, monaa84, nagy leticia
2016. december 24. 12:25 #26
LDreamP
LDreamP
♓︎
 
Státusz"Baby, this is gonna be some movie shit we'll never forget"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.22.
Hozzászólás: 2112
Csatolások: 38901
Azonosító: 190192
Offline offline
18. Bölüm / Episode 18 - stills
3 felhasználónak tetszik: Shenayla, monaa84, nagy leticia
2016. december 24. 12:27 #27
LDreamP
LDreamP
♓︎
 
Státusz"Baby, this is gonna be some movie shit we'll never forget"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.22.
Hozzászólás: 2112
Csatolások: 38901
Azonosító: 190192
Offline offline
19. Bölüm / Episode 19 - stills
3 felhasználónak tetszik: Shenayla, monaa84, nagy leticia
2016. december 24. 12:35 #28
LDreamP
LDreamP
♓︎
 
Státusz"Baby, this is gonna be some movie shit we'll never forget"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.22.
Hozzászólás: 2112
Csatolások: 38901
Azonosító: 190192
Offline offline
20. Bölüm / Episode 20 - stills
3 felhasználónak tetszik: Shenayla, monaa84, nagy leticia
2016. december 24. 12:38 #29
LDreamP
LDreamP
♓︎
 
Státusz"Baby, this is gonna be some movie shit we'll never forget"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.22.
Hozzászólás: 2112
Csatolások: 38901
Azonosító: 190192
Offline offline
21. Bölüm / Episode 21 - stills
3 felhasználónak tetszik: Shenayla, monaa84, nagy leticia
2016. december 25. 14:35 #30
LDreamP
LDreamP
♓︎
 
Státusz"Baby, this is gonna be some movie shit we'll never forget"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.22.
Hozzászólás: 2112
Csatolások: 38901
Azonosító: 190192
Offline offline
22. Bölüm / Episode 22 - stills
3 felhasználónak tetszik: Shenayla, monaa84, nagy leticia
2016. december 25. 14:37 #31
LDreamP
LDreamP
♓︎
 
Státusz"Baby, this is gonna be some movie shit we'll never forget"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.22.
Hozzászólás: 2112
Csatolások: 38901
Azonosító: 190192
Offline offline
23. Bölüm / Episode 23 - stills
3 felhasználónak tetszik: Shenayla, monaa84, nagy leticia
2016. december 27. 20:59 #32
Shenayla
Shenayla
Sheyka
 
Státusz365 Nap...365 új esély
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 11.08.18.
Hozzászólás: 3667
Csatolások: 40063
Azonosító: 158683
Offline offline
Idézet (LDreamP @ 2016.12.24. 12:14)
Az esküvő előtt Murat megtudta, hogy Hayat átverte őt. (Pontosan nem tudom mivel, csak annyit, hogy a múltjával kapcsolatosan.) Miután ugye késéssel megérkezett még pár szót váltottak is. Na akkor Murat elmondta neki, hogy tudja, hogy hónapokig hazudott neki, és ezzel összetörte a szívét, plusz a bizalmat kettejük között. Végül úgy döntött, hogy ennek ellenére feleségül veszi. A nászéjszakájukon történtek:
Besétáltak a lakásba, mint férj és feleség, aztán ugye Murat lefektette az ágyra Hayatot. A férfi hosszan a szemébe nézett, és elmondta neki, hogy amikor rá néz szeretetet lát, stb. Aztán rövid hallgatás után hozzátetette, hogy de nem tudja elfelejteni, amit vele tett. Hayat persze meglepődött, majd egész gyorsan összetette magában a képet, hogy akkor miért is vette feleségül a férfi. Bosszúból, hogy ezzel adjon neki leckét. Murat csak annyit mondott, hogy gondoljon amit akar, és szimplán csak az a helyzet, hogy összeházasodtak, ez minden, Hayat nem tehet semmit. 
Szóval az a lényeg, hogy bosszúból feleségül vette miután megtudta, hogy hazudott neki. Azóta megy a sok túráztatás és a jóban vagyunk-rosszban vagyunk dolog. Szeretik egymást - ezt Murat közölte is párszor az esküvő óta  -  csak megakarja leckéztetni a lányt , Hayat meg csak szenved, mert szerelmes belé és normális kapcsolatot akar, plusz, hogy Murat felhagyjon a bosszú hadjáratával. Murat nem akarja a nőt elveszíteni, csak ugye a büszkeség.. 
A kis háborújuk közben meg persze mint az látható, a szenvedély többször felülkerekedik, és úgy tűnik Mr. Sarzilmaz kezd megenyhülni és megadni magát.  wink.gif


Azzal képben voltam, hogy Hayat hazudott Muratnak csak amit írtál a bosszút nem értettem.

Azzal verte át, hogy az elején egy másik csaj önéletrajzával ment állásinterjúra és mindenki Suna Pektasként ismerte. Ez világos volt, csak ezt a huzavonát nem értem. Jó sorozat csak már elegem van ebből.

Amúgy köszönöm! meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: LDreamP
2017. január 03. 14:26 #33
Dream8
Dream8
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.01.03.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 261702
Offline offline
Én is nagy rajongója vagyok a sorozatnak egyszerűen IMÁDOM! Régen voltam ennyire függő, főleg úgy hogy énsem nagyon értem csak angol fordítással... Hayat az első napon hazudik a nevét illetőleg a liftben a vörös hajú lány (Suna Pektas) megíjed és inkább nem megy el az állásinterjúra Hayat a lány Önéletrajzát adja le a sajátja helyett... ezért mindenki úgy tudja hogy az anyja meghalt és hogy a neve Hayat Pektas ahogy az az Önéletrajzában van! Hayat sokszor elakarja mondani az igazat (13.resz) de fél óra hogy elvesziti Muratot. Amikor Murat megtudja az igazat Deryától teljesen összeomlik mert Hayat volt az egyetlen nő akinek kijárta a szívét...Hayat kéri a bocsánatát de Murat nem tud neki megbocsájtani... Végül mikor megtudja hogy Hayat elhagyagyja Isztambult nembirja ki és utánna megy... (...) Murat az esküvője napján tudja meg egy levélből hogy hazugságban élt 5éves kora óta! Ő úgy tudta hogy mikor 5éves volt a tengerben majdnem meghalt se az anyja megmentette őt viszont ő meghalt, a levélből megtudja az igazat hogy az anyja elhagyta őt hogy új életet kezdjen!! Murat számon kéri ezt a nagymamáján és megfogadja hogy mindenki aki becsapod őt (Hayat , a nagymamája, az anyja) soha nem fog nekik megbocsájtani... ezért van hogy az esküvőjükön úgy viselkedik... sad.gif Remélem leadják ezt a sorozatot imádom minden szombaton nézem!!!!
1 felhasználónak tetszik: Shenayla
2017. január 07. 15:40 #34
Shenayla
Shenayla
Sheyka
 
Státusz365 Nap...365 új esély
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 11.08.18.
Hozzászólás: 3667
Csatolások: 40063
Azonosító: 158683
Offline offline
Idézet (Dream8 @ 2017.01.03. 14:26)
Én is nagy rajongója vagyok a sorozatnak egyszerűen IMÁDOM! Régen voltam ennyire függő, főleg úgy hogy énsem nagyon értem csak angol fordítással... Hayat az első napon hazudik a nevét illetőleg a liftben a vörös hajú lány (Suna Pektas) megíjed és inkább nem megy el az állásinterjúra Hayat a lány Önéletrajzát adja le a sajátja helyett... ezért mindenki úgy tudja hogy az anyja meghalt és hogy a neve Hayat Pektas ahogy az az Önéletrajzában van! Hayat sokszor elakarja mondani az igazat (13.resz) de fél óra hogy elvesziti Muratot. Amikor Murat megtudja az igazat Deryától teljesen összeomlik mert Hayat volt az egyetlen nő akinek kijárta a szívét...Hayat kéri a bocsánatát de Murat nem tud neki megbocsájtani... Végül mikor megtudja hogy Hayat elhagyagyja Isztambult nembirja ki és utánna megy... (...) Murat az esküvője napján tudja meg egy levélből hogy hazugságban élt 5éves kora óta! Ő úgy tudta hogy mikor 5éves volt a tengerben majdnem meghalt se az anyja megmentette őt viszont ő meghalt, a levélből megtudja az igazat hogy az anyja elhagyta őt hogy új életet kezdjen!! Murat számon kéri ezt a nagymamáján és megfogadja hogy mindenki aki becsapod őt (Hayat , a nagymamája, az anyja) soha nem fog nekik megbocsájtani... ezért van hogy az esküvőjükön úgy viselkedik... sad.gif Remélem leadják ezt a sorozatot imádom minden szombaton nézem!!!!


Ó, köszi ezt az összegzést, így már világos. Hellyel közzel eddig is értettem, de most már minden tiszta.

Annyit szeretnék még kérdezni, hogy angol felirattal hol nézed, és hamar felkerül az új rész?
2017. január 15. 19:11 #35
Shenayla
Shenayla
Sheyka
 
Státusz365 Nap...365 új esély
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 11.08.18.
Hozzászólás: 3667
Csatolások: 40063
Azonosító: 158683
Offline offline
Emirnek mi a baja? Miért akar bosszút állni Muraton? Azért amiért korábban bevert neki? Ezt nem értettem. (Még mindig eredeti nyelven, felirat nélkül nézem)
2017. augusztus 03. 14:23 #36
Shenayla
Shenayla
Sheyka
 
Státusz365 Nap...365 új esély
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 11.08.18.
Hozzászólás: 3667
Csatolások: 40063
Azonosító: 158683
Offline offline
Vééégre felkerült a sorozatbarátra feliratosan a sorozat, igaz, hogy meg van vágva, csak a Hayat-Murat epizódok maradtak meg. wub.gif
1 felhasználónak tetszik: LDreamP
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok