Starity

Mata Ricsi édesapja úgy véli, fia Puskás Peti miatt nem nyerte meg az X-Faktort

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. december 21. 12:34 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
A 15 éves énekes a finálé után még csalódott volt a második hely miatt, mostanra azonban megbékélt a nézők döntésével.
A teljes cikkhez kattints ide!
2016. december 21. 12:38 #2
- törölt felhasználó -    
Szerintem meg azért nem nyerte meg, mert nem tud énekelni. Ennyi pardon.gif
2016. december 21. 12:44 #3
- törölt felhasználó -    
Persze biztos Peti a hibás nem Ricsike. Hangja sincs és a szöveget sem tudta megtanulni. Azt hitte ez az egész jár neki, pedig nem... Annyira beképzelt ez a srác, de már tudjuk kitől örökölte. pardon.gif
2016. december 21. 12:45 #4
Kylie_cosmetics
Kylie_cosmetics
visszatérő vendég
 
Státusz2016.11.12.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.19.
Hozzászólás: 323
Csatolások: 0
Azonosító: 261408
Offline offline
Hatt de a 2.hely is szép! smileeee.gif Gratulálok! De nem Peti a hibás sem Ricsi hát ez így sikerült de ez nekem annyit ér hogy 2.lett mintha ő nyert volna! smileeee.gif mégegyszer Gratu!! heart.gif
2016. december 21. 12:45 #5
Kylie_cosmetics
Kylie_cosmetics
visszatérő vendég
 
Státusz2016.11.12.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.19.
Hozzászólás: 323
Csatolások: 0
Azonosító: 261408
Offline offline
Jó azért picit Ricsi
2016. december 21. 12:54 #6
Sütikexdd
Sütikexdd
visszatérő vendég
 
StátuszMerj elni meghalni barki tud
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.25.
Hozzászólás: 417
Csatolások: 0
Azonosító: 255101
Offline offline
Ocsem nem h orulne h Peti vissza vitte az X-faktorba a kolket oruljon h 2.lett a fia Peti nelkul ez nem sikerult volna wink.gif
2016. december 21. 13:17 #7
KimKWest
KimKWest
új tag
 
StátuszSingle.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.13.
Hozzászólás: 23
Csatolások: 0
Azonosító: 260868
Offline offline
Nem csípem se a Petit,de a Ricsit.
De most megkell h vedjem Petit. Nem Peti volt a hibas azert,mert Ricsi sokszor nem tudta a szoveget,es azert sem Peti volt a hibas,mert Ricsinek volt sok hamis hang.
Nem hogy orulnenek annak,hogy egyaltalan visszahívtak,mert lett volna sok akit visszalehetett volna hívni,de megis ot hívtak vissza.
En orultem volna a 2. helyezettnek is,igaz,lehet egy ideig csalodott lettem volna,de legbelul orultem volna.
/Szerintem nem erdemelte meg azt, hogy eddig eljutott./
Oke,hogy az Enek Iskolajaba bent volt vegig, ott nem lehetett kiesni,meg ott azert is voltak,hogy tanuljanak,de ide azert mar jobbak menjenek./ (Sajat velemeny,nem kell belekotni,koszonom.)
2016. december 21. 13:18 #8
KimKWest
KimKWest
új tag
 
StátuszSingle.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.13.
Hozzászólás: 23
Csatolások: 0
Azonosító: 260868
Offline offline
Javítom,mert elírtam az elso mondatomat, *Nem csípem se a Petit,se a Ricsit.*
2016. december 21. 13:23 #9
- törölt felhasználó -    
A gyerek azért lett második mert a közönség szerette de kúlönben énekelni nem tud !?!?!
2016. december 21. 13:25 #10
BLulu88
BLulu88
Cikk író
 
StátuszTalk behind my back but when they see me it's respect though...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.30.
Hozzászólás: 2172
Csatolások: 0
Azonosító: 242008
Offline offline
Istenem bele se merek gondolni mi lett volna ha a 3. helyre szorul... Most minek kell itt az apjának világvégét rendeznie?? Már az is csoda hogy idáig eljutott és oké hogy a fia de azért gondolkodhatna reálisan ők is tudják hogy a Barbi jobb volt, mindenki tudja most komolyan azt várták hogy a Ricsi legyőzi?? Ugyan már! Amikor ő szövegeket ront el, hangokat nem talál el Barbi meg hétről hétre remek produkciókat adott, nem rontott hangilag egy hibája volt azt is kijavította és ráadásul megúszta párbaj nélkül hát basszus nem értem mit hittek... A másik meg az hogy most megy a szokásos sárdobálás de az meg hogy Petin múlott hát na az nonszensz! Egyedül a Ricsikén állt vagy bukott az egész, minden tőle függött és attól függetlenül hogy a Peti azt mondta hogy a Barbié volt a győztes dal na az már a Ricsinek úgy se számított bele a teljesítményébe mivel akkor már rég elénekelt mindent úgyhogy Petit nem kéne okolni azért látszott hogy ő is mennyire szívén viselte Ricsi sorsát és inkább még meg kéne neki köszönni mindent amiben támogatta Ricsit és nem okolni... Az meg a másik hogy ja hát ez van! Igenis szembesüljön azzal az apja hogy nem mindig lehet nyerni, Ricsike igenis rosszabbul teljesített, veszíteni is tudni kell!!
2016. december 21. 13:27 #11
BLulu88
BLulu88
Cikk író
 
StátuszTalk behind my back but when they see me it's respect though...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.30.
Hozzászólás: 2172
Csatolások: 0
Azonosító: 242008
Offline offline
Az meg a másik hogy még a második helyezettből is ugyanúgy énekes válik nézzük csak meg pl a ByTheWayt vagy a Takács Nikolast mind másodikok lettek mégis a mai napig adnak ki dalokat és teltházas koncerteket adnak szóval az apjának nem kéne félnie hogy elfelejtik a kis Ricsikéjét, jut majd neki is a rivaldafényből...
2016. december 21. 13:36 #12
- törölt felhasználó -    
Ahoz hogy nyerjen valaki xfaktort, énekelni is tudni kell. Ricsike pedig nem tud
2016. december 21. 13:39 #13
Loreen.
Loreen.
jeed
 
Státusznow my heart feels nothing at all
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.15.
Hozzászólás: 3628
Csatolások: 314
Azonosító: 254798
Offline offline
Azért attól messze volt, hogy megnyerje..Hangilag. Igaz, második lett, de nem érdemelte volna meg az első helyet szerintem.
2016. december 21. 13:39 #14
tw2005
tw2005
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.10.05.
Hozzászólás: 117
Csatolások: 0
Azonosító: 260167
Offline offline
szerintem itt senki sem hibás,ricsinek igenis van hangja !!!
2016. december 21. 13:47 #15
ciel
ciel
Carat
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.02.
Hozzászólás: 2897
Csatolások: 0
Azonosító: 163123
Offline offline
Azért nem nyerte meg, mert nem tudott megtanulni egy dalt tisztességesen (nem is egyszer), többször énekelt rosszul, mint jól, plusz két összetett mondatot nem képes kinyögni szegény gyerek, buta mint a föld.

Persze megértem, hogy csalódott, az ilyen aranyásó szülők, akik a gyerekeik révén akarnak pénzhez jutni, mind ilyenek. Mindenki hibás, csak ők nem. Szegény apuka biztos remegett már azért a x millióért, amit szerintem már a markában is érzett. Hát, szívás.
2016. december 21. 13:51 #16
Kylie_cosmetics
Kylie_cosmetics
visszatérő vendég
 
Státusz2016.11.12.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.19.
Hozzászólás: 323
Csatolások: 0
Azonosító: 261408
Offline offline
Jolvan maximum azért buta mint a föld most nem veszekedni szeretnék! De szerintem azért buta mert egy nagyon szegény családban él és nem olyan képességekkel rendelkezik minden hogyan mint ahogy egy átlagos gyermek!
2016. december 21. 14:12 #17
Cica24
Cica24
visszatérő vendég
 
Státusz#Iloveme
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.10.03.
Hozzászólás: 307
Csatolások: 0
Azonosító: 260122
Offline offline
Kylie_cosmetics egyetértek! smileeee.gif
2016. december 21. 15:00 #18
Hollywood
Hollywood
visszatérő vendég
 
Státusz~A girl has no name~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.03.
Hozzászólás: 251
Csatolások: 0
Azonosító: 179378
Offline offline
Szerintem Ricsi nagyon felnőttesen viselkedett azzal hogy ezt mondta! Az apukája természetesen védi és a szülők többsége elfogult. Én Ricsinek szurkoltam bár én is észrevettem a hibákat de mégis több érzést váltott ki belőlem ő mint Barbi:) Remélem hallunk még róla és ő lesz Máté Péter utódja! Egyébként így megjegyezném hogy a mentorok az egész x-faktor alatt nagyon gyerekesen viselkedtek és azok a mű verekedések és miegyéb szerintem nem illik.. Valamilyen szinten csalódtam Petiben azt hittem érettebb, Gabit már megszoktam hogy úgy osztja a negatív kritikákat hogy az ő verenyzője előnyben legyen... Alex semmit nem váltott ki belőlem , Laciban meg kellemeset csalódtam smileeee.gif
2016. december 21. 16:29 #19
Mrs.PotatoHead
Mrs.PotatoHead
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.28.
Hozzászólás: 25
Csatolások: 0
Azonosító: 261098
Offline offline
Műsorvezető: Milyen érzés volt énekelni ezt a dalt?
Versenyző:Kajakra jó volt,végre én is énekelhettem életemben először spanyolul.
M:Ez protugálul volt amit énekeltél.
V:Ja, komoan?ne má!
M:Portugálul bizony, tudod még a dal címét?
V:ÚÚ, má elfelejtettem...
Szeretem az élő műsorokat és a rögtönzött kérdéseket.Hajrá RTL klub, hajrá népművelés!
Ui:A legény bejutott az X-Faktor döntőjébe.
Arrol nem beszelve ,hogy a szoveget is elfelejtette wink.gif
2016. december 21. 16:44 #20
XIXO tea
XIXO tea
 
Státusz#15év #fuvola #starity #zene #B.H. <333 #győr
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.05.
Hozzászólás: 854
Csatolások: 1
Azonosító: 256877
Offline offline
Nem kéne ennyire felkapni a vizet az apjának, hiszen a 2. hely is egy jó hely és örüljön inkább, hogy a Kristóf helyett Ricsit juttatta tovább a döntőbe! Meg hát rengeteg mindent tanított Peti Ricsinek pl.: a 7 vezért megtanulták a Hősök terén, megtudta Ricsi hogyan csajozzon és az éneklésben is sokat fejlődött Ricsi a mentorával. Szóval nagyon sokat köszönhet Ricsi és a családja a Petinek, hogy idáig eljutott, jah meg a lányoknak (nekem is) hogy egy csomó lány csak a kinézetéért szavazott, mert ennyire helyesnek született. Nyilván jobban örültek volna, ha Ricsi nyeri meg, mert rá is vannak szorulva, mert a házuk egy kicsit romos és szegényes, de ennyi támogatás nem volt elég, úgyhogy most ez nem sikerült teljesen, de a 2. is haladás!
Rettenetesen bírtam Ricsinek a humorát, meg (ha a fogait egy kicsit jobban rendbe tenné) akkor még talán járnék is vele...
De leginkább most ez tetszett: ,,A családom nagyon büszke rám. Édesapám pedig nagyon szeret, és csak a legjobbat akarja nekem. Peti nagyon jó mentorom volt, sokat köszönhetek neki. De nem csak én. Mindent megtett azért, hogy jól teljesítsenek a versenyzői a fináléban. A nézők döntöttek. Az adás végén csalódott voltam, pedig nem kellett volna. Tudom az életben bőven érnek még hasonló kudarcok. Hálás vagyok azért, hogy idáig eljutottam, rengeteg élményt és tapasztalatot szereztem. A csalódottságom a múlté, csak a jövőmre koncentrálok." Olyan felnőttesek ezek a mondatok, kezdem azt hinni, hogy Ricsi értelmesebb az apjánál.

A cikkhez visszatérve nem Petivel van a baj, hanem egy kiváló énektanár lenne szükséges, meg az hogy nem hagyja abba az éneklést meg a gyakorlást! + még több csaj kéne, hogy Ricsi legyen a győztes...
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok