Starity

Frederikke Winther

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. december 31. 09:08 #1
- törölt felhasználó -    
A (szerintem) leggyönyörűbb modellről lehet itt beszélgetni wub.gif
2017. január 02. 17:34 #2
- törölt felhasználó -    
Frederikke Winther.
Szerintem annyival meg kell tisztelnem, hogy írok Róla egy véleményt. Kezdjük is el.
Szóval mikor is ismertem meg? 1 hete, igen, csak annyi ideje. 1 hete ismerem, de mégis második példaképemmé vált. Amikor megláttam ezt gondoltam: " Hogy lehet valaki ennyire gyönyörű? Kedvenc modellem első látásra, még Miriam Leone-t és Solveig Mork Hansen-t is lekörözte, de őket nehéz volt. Most is kutatok Róla az információkért, meg szeretném tudni a születési dátumát (XD). Először azt hittem, hogy dolgozik a Victoria's Secretnek és 1500-on belül van az itteni sztárlexikonban. Amikor megláttam, hogy nincs adatlapja nagyon döbbentem és örültem is, létre is hoztam. Annyira nagy öröm számomra, hogy a kedvenc modellem és második példaképem adatlapját szerkeszthetem, kutathatok az információkért róla. 1 hete ismertem meg a Listal egyik listájáról (nem tudom már, mi volt a címe), ahol 9. volt. 9. lehetne a Starityban is.
Természetesen 10 pont *
2017. március 29. 20:08 #3
- törölt felhasználó -    
Frederikke Winther. wub.gif Igen, igen egy modell a harmadik példaképem. És erre büszke vagyok, hogy Fredefan vagyok. 2016. decemberében ismertem meg, de elég volt két hónap, hogy ekkora nagy példaképem legyen. Amikor megláttam a fotóját a Listal nevű oldalon, azonnal ezt gondoltam/mondtam: "Hogy lehet valaki ennyire gyönyörű?". Már az egyik kedvenc modellem lett első látásra, és egy hét múltán már 1. kedvencem lett, a modellek között. Most is kutatom róla az információkat, a születési dátumát, és az életrajzából több részletet. Először azt hittem, hogy 1500 alatti itt. De megláttam, hogy nincs sztáradatlapja és ennek örültem, és megcsináltam én. Dolgozik a Victoria's Secretnek. Ennek nagyon örülök. Nagy öröm érne, ha találkozhatnék vele. Köszönöm, hogy vagy nekem! Nagyon stílusos és tehetséges. wub.gif heart.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok