Starity

Skam / Szégyen (2015-)

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. január 06. 23:59 #1
laluneetlesetolies
laluneetlesetolies
új tag
 
Státuszcardamom!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.26.
Hozzászólás: 31
Csatolások: 1
Azonosító: 261058
Offline offline
Sziasztok!smileeee.gif Gondoltam létrehozok egy Skam zónát, ki várja már a negyedik évadot?wink.gif (Egyébként létrehoztam Isak és Even (Tarjei és Henrik) sztáradatlapját itt Starityn, kiét csináljam még meg a szereplők közül?smileeee.gif )

3 felhasználónak tetszik: baisée, CandUs, missdaisy
2017. február 08. 20:07 #2
- törölt felhasználó -    
Történet: A történet osloi fiatal tinédzserekről szól, a Hartvig Nissens iskola diákjainak problémáiról, mindennapi életükről és botrányokról. Az eseményeket minden évadban más személy szemszögéből mesélik el.
Készítő: Julie Andem
Szereplők: Lisa Teige, Josefine Frida Pettersen, Tarjei Sandvik Moe, Herman Tømmeraas, Thomas Hayes, Iman Meskini, Ulrikke Falch, Marlon Langeland, Ina Svenningdal, Carl Martin Eggesbø, Henrik Holm

első évad előzetese


második évad előzetese


harmadik évad előzetese
3 felhasználónak tetszik: Picy, baisée, PL99
2017. február 08. 20:15 #3
- törölt felhasználó -    
Szerintem elképesztő egy sorozat, egy rossz szavam sincsen rá, ugyanis minden tökéletes benne, teljesen beletudom magamat élni a történetbe. Kedvenc évadom nincsen, képtelen vagyok választani, viszont abszolút kedvenc karakterem Chris Schistad, akiért már az első perctől odáig vagyok, sajnálom, hogy nincs benne olyan sokszor, de ez van. Habár utána nincs sokkal lemaradva: Eva, Noora, Isak, William, Sana és Eskild, de szinte mindenkit kedvelek benne. A negyedik évadot meg már tűkön ülve várom! pompom.gif wub.gif
1 felhasználónak tetszik: Trapdoor
2017. február 20. 11:23 #4
BlackRose69
BlackRose69
|100% CUTE|
 
StátuszWrite your life & Read the chapters
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.21.
Hozzászólás: 1123
Csatolások: 145
Azonosító: 196491
Offline offline
Hű! Hát én először Wattpadon hallottam a sorozatról, aztán megnéztem a trailerét, ami igazán megfogott. Eltelt egy kis idő és belefogtam és szó szerint függtem az egészet. 3 vagy 4 nap alatt megnéztem mind a 3 évadot és...uristen! heart.gif heart.gif heart.gif
Eddig sose találkoztam ilyen sorozattal és egyszerűen imádom! De még annál is jobban! A kedvenc sorozatom lett. Én igazából tudok választani, hogy eddig melyik a kedvenc évadom. A második.
Noorhelm forever! Mikor beindultak a cselekmények azonnal shippelni kezdtem őket és remélem nem kell majd csalódnom bennük.
A kedvenc karakterem is Noora személyében jelent meg. De a másik két ember akit még shippelek meg hát azért drukkolok is, hogy összejöjjenek, az Mohnstad!
Mint ahogy az előttem hozzászóló kedves is, én is imádom Penetrator Christ. De persze a többieket is. Nagyon jó sorozat lett, már alig várom a negyedik évadot!
2017. június 11. 13:07 #5
stengerkitti
stengerkitti
ಌ†Drømmende†ಌ
 
StátuszJa, ikke stress med kroppen din. Kropp er kropp og du er fin.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.10.
Hozzászólás: 1298
Csatolások: 596
Azonosító: 142983
Offline offline
Jó magam ugyan nem láttam még a sorozatot de már jó rég óta tervezem megnézni és most jutottam el oda, hogy megnézném viszont nem találom sehol sem :/ Tudna valaki linket küldeni nekem az első évadról? Vagy legalább a harmadikról ha másról nem mivel java részt Isak miatt szeretném elkezdeni xD
1 felhasználónak tetszik: Trapdoor
2017. június 11. 13:17 #6
Trapdoor
Trapdoor
 
StátuszAre we echoes of ourselves? Are we standing in the shadows, waiting for angels?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.03.11.
Hozzászólás: 9919
Csatolások: 939
Azonosító: 262938
Offline offline
Idézet (stengerkitti @ 2017.06.11. 13:07)
Jó magam ugyan nem láttam még a sorozatot de már jó rég óta tervezem megnézni és most jutottam el oda, hogy megnézném viszont nem találom sehol sem :/ Tudna valaki linket küldeni nekem az első évadról? Vagy legalább a harmadikról ha másról nem mivel java részt Isak miatt szeretném elkezdeni xD

Itt az első évad, én innen néztem még elég régen, szóval remélem még mindig jól működik. Ha pedig a harmadiktól szeretnéd kezdeni, annak semmi akadálya, mivel a szereplők történetei összekapcsolódnak, szóval nem lennél elkeveredve, maximum 1-2 jelenetnél. A 3. évad részeit ugyanúgy megtalálod azon az oldalon, amit linkeltem. Jó szórakozást!
2017. június 11. 22:50 #7
stengerkitti
stengerkitti
ಌ†Drømmende†ಌ
 
StátuszJa, ikke stress med kroppen din. Kropp er kropp og du er fin.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.10.
Hozzászólás: 1298
Csatolások: 596
Azonosító: 142983
Offline offline
Idézet (Trapdoor @ 2017.06.11. 13:17)
Itt az első évad, én innen néztem még elég régen, szóval remélem még mindig jól működik. Ha pedig a harmadiktól szeretnéd kezdeni, annak semmi akadálya, mivel a szereplők történetei összekapcsolódnak, szóval nem lennél elkeveredve, maximum 1-2 jelenetnél. A 3. évad részeit ugyanúgy megtalálod azon az oldalon, amit linkeltem. Jó szórakozást!

Köszi :3 Azóta egyébként erre az oldalra rátaláltam csak szerettem volna magyarul mert az angolom nem a legjobb de végülis mindegy így is elkezdtem és jobbára megértem szóval nincs gáz xD
2017. június 12. 16:37 #8
Trapdoor
Trapdoor
 
StátuszAre we echoes of ourselves? Are we standing in the shadows, waiting for angels?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.03.11.
Hozzászólás: 9919
Csatolások: 939
Azonosító: 262938
Offline offline
Idézet (stengerkitti @ 2017.06.11. 22:50)
Köszi :3 Azóta egyébként erre az oldalra rátaláltam csak szerettem volna magyarul mert az angolom nem a legjobb de végülis mindegy így is elkezdtem és jobbára megértem szóval nincs gáz xD

Oh, rendben. Magyarul igazából hiába keresed, szerintem nem található meg, bár még nem kerestem.^^
2017. november 16. 21:53 #9
stengerkitti
stengerkitti
ಌ†Drømmende†ಌ
 
StátuszJa, ikke stress med kroppen din. Kropp er kropp og du er fin.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.10.
Hozzászólás: 1298
Csatolások: 596
Azonosító: 142983
Offline offline
Nem tudom nézegeti e valaki még ezt a topicot itt de remélem igen, különben feleslegesen pötyögök most ide biggrin.gif Szóóval (egyébként megtaláltam aztán magyarul rohog.gif ) nem tudom ki hallott róla avagy ki nem de készül az amerikai valamint az olasz SKAM változat. Az olaszok már a színészeket is kiválasztották az amerikairól nem tudok sokat. A kérdésem az lenne, hogy ti mit gondoltok erről engem ugyanis nagyon bosszant, hogy az amerikaik megint beletették ebbe is a pici kis kezüket és a saját képükre formálnak egy olyan sorozatot, ami egyébként sokuknak segített. Nyilvánvalóan nem lesz olyan mint a norvég hiszen nem véletlenül pont Norvégiában született meg ez a sorozat de ez csak az én véleményem és kíváncsi lennék, hogy látja ezt egy olyan személy aki nincs annyira oda Norvégiáért mint én biggrin.gif
2018. március 02. 00:18 #10
fenegyerek
fenegyerek
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.03.01.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 269286
Offline offline
Mi ez a félresikerült skins utánzat. Hasonló tini sorozatokat kerestem mint a skins ami valljuk be kiutessel győzne ez felett.. Amikor rabukkantam erre.. aki látta tudja aki nem annak biztos ez az ovodás csoport jön be de egy a lényeg hogy a tini életről szólna ez a sorozat?biggrin.gif Valami elképesztő szarok a karakterek mármint kisgyerekek akik alig mernek egy cigire ragyujtani nehogy meglassa anya.. Es a buliba is egy doboz sor van a kezebe es azthiszi vagany?biggrin.gif Rohejes kisgyerekek es kislanyok akik meg csak aztse tudjak mi is az az igazi kamasz elet.. biggrin.gif Sehol a vagány joképű bandavezér aki kikezd minden csajjal es bulizik allandoan.. Ehelyett itt van egy gyerek akire ha ranezek kb elrohogom magam olyan kis artatlan streber feje van biggrin.gif Legalább a többi szereplőbe lenne valami erdekes de ez inkabb unalmas. Most en a skinshez tettem ennek a mercejet es meg csak megse kozeliti szerintem. Komolyan arrol beszelnek hogy ki hanyast kapott az oran.. biggrin.gifD A karakterek szanalmasak, egy jo csaj nincs benne a fiukban meg semmi tehetseg arra hogy megmutassak mi is az a tini elet.. Lehet itt probalkozni ezzel a skam mal de ha a skins bol egy reszt megnezel pl chris vagy tony vagy a Cook, freddie hat ha ezek a ma szuletett baranyok tiniknek meruk magukat nevezni.. biggrin.gif Megceloztak a tiniket pff sztem csak a 13 14 eves kis szarosokat akik aztse tudjak mi az a kamasz kor.. Egy szo van erre a shit re az pedig a cime : SZÉGYEN!
1 felhasználónak tetszik: blackcoffee
2018. április 15. 19:00 #11
stengerkitti
stengerkitti
ಌ†Drømmende†ಌ
 
StátuszJa, ikke stress med kroppen din. Kropp er kropp og du er fin.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.10.
Hozzászólás: 1298
Csatolások: 596
Azonosító: 142983
Offline offline
Sziasztok!
Nem tudom mennyire látogatott a napokban ez a topic, viszont nagyon ide kapcsolódik, hogy létrehoztam Gabrielle adatlapját itt starityn. Aki nem tudná, annak mondom, hogy ő az, aki a harmadik évadban énekli Even és Isak számát, vagyis a 5 fine frøkner-t.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!