Starity

Új imiddzsel tért vissza a CLC

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. január 17. 04:51 #1
silenc
silenc
#ALLFOR916
 
StátuszJust Saiyan.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.11.
Hozzászólás: 3549
Csatolások: 7784
Azonosító: 143058
Offline offline
A héttagú dél-koreai lánybanda, a CLC 180 fokos fordulat vett megszokott stílusát illetően, hisz legújabb lemezük, a CRYSTYLE kapcsán teljesen új koncepciót próbáltak ki.
A teljes cikkhez kattints ide!
2 felhasználónak tetszik: BeJoyful, FruFruChan
2017. január 17. 20:49 #2
Hana-chanxX
Hana-chanxX
.ɪᴅσʟ ♕
 
Státuszʏσᴜ cᴀɴ’ᴛ sᴛσᴘ ᴍᴇ ʟσvin’ ᴍʏsᴇʟғ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.31.
Hozzászólás: 3402
Csatolások: 265
Azonosító: 239786
Offline offline
Húú, nagyon tetszik ez a dal *-* Különösebben nem vagyok oda a lányokért, de ez dallamos, fülbemászó. Van egy olyan érzésem, hogy a cég minden belead most, hogy pótolják azt a bevételt, amit a 4Minute feloszlása után veszítettek, ezért törtek ki abból a cukiskodó, tipikus koncepcióból.
2017. január 18. 15:36 #3
BeJoyful
BeJoyful
 
Státusz"Az erőt mi többé tesz, mindig magadban keresd!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.18.
Hozzászólás: 736
Csatolások: 15970
Azonosító: 261400
Offline offline
Az egyik szemem sír, a másik nevet... Mikor megláttam a teaser képeket, majd a teaser videót megörültem, hogy tovább viszik az Oh No No kicsit pörgősebb vonalát, viszont a teljes klip 2.-3. megnézése után kicsit bevallom elszomorodtam. Konkrétan olyan érzésem lett mintha legyártották volna a 4minute következő comeback-jét, csak a lányok közben feloszlatták a bandát, a Cube meg nem tudott mit kezdeni a kigondolt concepcióval és legyártott dalokkal, így ráhúzta az egyetlen lány csapatára... Az album is elég gyanús + majdnem dobtam egy hátast mikor a Meow Meow fellépésükben megláttam Yee Eun-től a tipikus HyunA-s seggrázást, ráadásul külsőre is mintha egy "kis HyunA"-t csináltak volna belőle... 110.gif
Szóval ez most nekem elég keserédes visszatérés lett, pedig imádom a lányokat és nem ők tehetnek róla, hogy mire debütáltak a Cube megőrült. dry.gif
Elég ciki, hogy egy nagy ügynökség, így be van szarva, hogy két nagy csapata hagyta faképnél, de valószínű nem véletlen sleep.gif Így pedig most gyors tempóval szeretné felfuttatni az újoncait mellow.gif
2017. január 18. 18:07 #4
Hana-chanxX
Hana-chanxX
.ɪᴅσʟ ♕
 
Státuszʏσᴜ cᴀɴ’ᴛ sᴛσᴘ ᴍᴇ ʟσvin’ ᴍʏsᴇʟғ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.31.
Hozzászólás: 3402
Csatolások: 265
Azonosító: 239786
Offline offline
Most, hogy meghallgattam az élő fellépésüket, mintha Hyuna-nak írták volna ezt a dalt. Komolyan. Nem is hiszem el, hogy nem neki vagy a 4Minute-nek készült eredetileg.
2017. január 18. 19:25 #5
BeJoyful
BeJoyful
 
Státusz"Az erőt mi többé tesz, mindig magadban keresd!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.18.
Hozzászólás: 736
Csatolások: 15970
Azonosító: 261400
Offline offline
Bizony, bizony, erről a fellépésről lerí, hogy amit a 4minute a Hate-el abba hagyott, azt most kénytelenek folytatni a CLC-vel... 110.gif
Annyira látszik, hogy nem hét hangra írták, ugyan olyan a felépítése, mint egy átlag 4minute dalnak. Még a koreográfia is annyira tipikus 4minute-es, ez gyalázat a Cube-tól...
ű
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Sorn Sorn 5409.
Elkie Elkie 8166.