Starity

Carlson Young

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. január 29. 08:30 #1
- törölt felhasználó -    
Itt a Scream sorozat Brookejáról, Carlson Youngról lehet beszélgetni <3 smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Emeloverr.
2017. március 29. 20:12 #2
- törölt felhasználó -    
Carlson Elizabeth Young heart.gif . Ő az aki miatt a hétvégén el fogom kezdeni a Scream-t. Hisz a képek és videók (stb..) alapján nagyon szimpatikus és már igazán nagy kedvencem lett, pedig még nem is láttam Scream-ben. Imádom<3 wub.gif heart.gif
2017. április 02. 09:29 #3
- törölt felhasználó -    
--Módosítva--
Carlson Young. 2016 decemberében ismertem meg, amikor még olvastam egy októberi cikket, hogy berendelték a Scream horror harmadik évadát. A borítón Willa volt, de Carlson-t is lehetett látni a cikkben. Az adatlapja profilképe nagyon gyönyörű volt már akkor, és a mostanit is imádom. Már akkor el akartam kezdeni a sorozatot, de sajnos csak 2017 márciusában jutottam odáig. Viszont az a nap nagyon jó volt, a Scream miatt. Nem sok horrort néztem ilyen izgalommal, mint a Scream-ot, de azonnal a kedvenc horrorom lett. És a kedvenc karakterem, Brooke Maddox, és Emma Duval. Az előbbi csodás személyről írnék, hisz ez Carlson véleménye. Amikor megláttam, mindjárt felismertem, hisz az egyik barátnőm már a sorozat elkezdése előtt megszerettette velem, így muszáj volt felismernem. A hangja is nagyon csodás, de a színészi tehetsége... Valami bombajó. Akkor vált a második példaképemmé, és tulajdonképpen most is az, csak holtversenyben. Brooke-hoz visszatérve, avagy Carlson-hoz. Brooke az egyik legjobb karakter a világon, Carlson pedig az egyik legcsodásabb példakép. Ha meglátom egy képét, vagy videóját, azonnal mosolyt csal az arcomra, a rossz napjaimon is. Az egyik legnagyobb Carlson-rajongónak érzem magam (Az első te vagy, Csenge) és örökké tisztelni, becsülni fogom őt. I LOVE YOU CARLSON YOUNG FOREVER AND EVER!
2017. április 02. 16:49 #4
- törölt felhasználó -    
na igen....nem is tudom, hol kezdjem. nagyon sokat jelent nekem. a példaképem, kit évek óta kerestem. de megtaláltam. és hihetetlenül boldog vagyok, hogy Carlson személyében találtam meg. nála jobb példaképet el sem tudok képzelni. nagyon sok mindenben segített már, ő tartja bennem a reményt. amikor rossz napom van rágondolok és máris felvidulok. és nem, ezzel nem túlzok, ez az igazság. áldom 1990. október 29-t, hisz ezen a napon megszületett egy hercegnő, kiből évek után egy királynő lett. óriási hálával tartozom a barátaimnak, mivel ha nem kezdem el az ajánlásukra a világ legjobb sorozatát, a Scream-t akkor még mindig nem találtam volna meg az igaz példaképem. ami, hogy őszinte legyek nem lenne jó. nem rég egy nagyon fontos barátom becsapott, és ez idő alatt Carlson tartotta bennem a lelket. mindennap azon gondolkodom, hogy mikor lesz az a nap amikor esélyem lesz megölelni őt és elmondani neki milyen sokat jelent nekem és megköszönni neki mindent. egy csodálatos színésznő, aki minden karakterét eltudja sajátítani, ezért senki más nem tudja leutánozni. van olyan nap amikor elgondolkodom mi is lenne velem az ő csodálatos mosolya nélkül. nem tudjátok elképzelni mennyi mindenben segített, azt, hogy mennyire megváltoztatott, teljesen más embert faragott belőlem, természetesen pozitív irányba. a rajongóival nagyon aranyos, ami még plusz pont. egyszerűen tökéletes. ő ad mindennap reményt nekem. akarom, hogy tudja ez a királynő, hogy hálás vagyok azért, hogy mindennap segít nekem, még egy mosolygós képével is. szükségem van rá az életemben, hisz ha nem akkor nem tudom mi lenne velem. biztos vagyok benne, hogy ő az én igaz példaképem, és ez egy életre szól. megtanultam, hogy az angyaloknak nem mindig van szárnyuk, de az meg van bennük, hogy megmosolyogtasson minket napról-napra. és ő egy közölük. nagyon különleges számomra ő, és elmondhatatlanul szeretem, tisztelem és becsülöm. az a gyönyörű mosolya erőt ad nekem mindennap. nem biztos, hogy én vagyok a legnagyobb rajongója, de az biztos, hogy nekem van a legjobb példaképem a világon, és büszke vagyok erre. I LOVE CARLSON ELIZABETH YOUNG FOREVER AND EVER!! heart.gif heart.gif heart.gif
2017. április 30. 14:29 #5
- törölt felhasználó -    
Idézet (rosee. @ 2017.04.02. 16:49)
na igen....nem is tudom, hol kezdjem. nagyon sokat jelent nekem. a példaképem, kit évek óta kerestem. de megtaláltam. és hihetetlenül boldog vagyok, hogy Carlson személyében találtam meg. nála jobb példaképet el sem tudok képzelni. nagyon sok mindenben segített már, ő tartja bennem  a reményt. amikor rossz napom van rágondolok és máris felvidulok. és nem, ezzel nem túlzok, ez az igazság. áldom 1990. október 29-t, hisz ezen a napon megszületett egy hercegnő, kiből évek után egy királynő lett. óriási hálával tartozom a barátaimnak, mivel ha nem kezdem el az ajánlásukra a világ legjobb sorozatát, a Scream-t akkor még mindig nem találtam volna meg az igaz példaképem. ami, hogy őszinte legyek nem lenne jó. nem rég egy nagyon fontos barátom becsapott, és ez idő alatt Carlson tartotta bennem a lelket. mindennap azon gondolkodom, hogy mikor lesz az a nap amikor esélyem lesz megölelni őt és elmondani neki milyen sokat jelent nekem és megköszönni neki mindent. egy csodálatos színésznő, aki minden karakterét eltudja sajátítani, ezért senki más nem tudja leutánozni. van olyan nap amikor elgondolkodom mi is lenne velem az ő csodálatos mosolya nélkül. nem tudjátok elképzelni mennyi mindenben segített, azt, hogy mennyire megváltoztatott, teljesen más embert faragott belőlem, természetesen pozitív irányba. a rajongóival nagyon aranyos, ami még plusz pont. egyszerűen tökéletes. ő ad mindennap reményt nekem. akarom, hogy tudja ez a királynő, hogy hálás vagyok azért, hogy mindennap segít nekem, még egy mosolygós képével is. szükségem van rá az életemben, hisz ha nem akkor nem tudom mi lenne velem. biztos vagyok benne, hogy ő az én igaz példaképem, és ez egy életre szól. megtanultam, hogy az angyaloknak nem mindig van szárnyuk, de az meg van bennük, hogy megmosolyogtasson minket napról-napra. és ő egy közölük. nagyon különleges számomra ő, és elmondhatatlanul szeretem, tisztelem és becsülöm. az a gyönyörű mosolya erőt ad nekem mindennap. nem biztos, hogy én vagyok a legnagyobb rajongója, de az biztos, hogy nekem van a legjobb példaképem a világon, és büszke vagyok erre. I LOVE CARLSON ELIZABETH YOUNG FOREVER AND EVER!! heart.gif heart.gif heart.gif

egy kicsit kibővíteném. április 05.-én lecseréltem őt Willa Fitzgerald-ra. legnagyobb sajnálatomra. sajnos akkor még abban a tudatban voltam, hogy akit a legjobban szeretem az az idolom. pedig nem. akkor is a szívem mélyén jobban szerettem Carlsont. jobban felnéztem rá, jobban tiszteltem. de akkor se vallottam be magamnak. csak most. ma. április 30.-án. hogy hogyan is? elsőnek, azért mert a minap férjhez ment. és amikor én megláttam ezeket a képeket, hogy milyen boldog ez a drága, én is hihetetlenül happy voltam, végig mosolyogtam most is mosolygok miközben ezt írom. ezután scream maratont tartottam. tudjátok, ez az a csodás sorozat amiben szerepel ez a csodás menyasszony. de fura, de még is csodálatos leírni ezt. nagyon büszke vagyok rá, örülök, hogy megtalálta a boldogságot. szóval ha úgy vesszük, március 24 óta a példaképem. igen, tudom, hogy leváltottam nem is egyszer, de hát mint már említettem szívem mélyén mindig is ő volt. lehet túl nyálas lesz ez, de akkor is ez így igaz. ha valakinek nem tetszik ez van. na igen, erre is ő tanított meg. arra, hogy ne érdekeljen mások véleménye, legyek önmagam. több mint 1 hónapja találtam meg az igazi idolom, ami tudom nem sok, de életem legszebb napjai. és akkor is amikor nem ő volt, mindig számíthattam rá, ez az egyik legfontosabb jele annak, hogy ő tényleg az igaz példaképem. ÖRÖKKÉ EGY YOUNGER LESZEK ÉS NEM FÉLEK KIMONDANI, HOGY A LEGNAGYOBB! heart.gif heart.gif heart.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok