Starity

The Shack / A viskó (2017)

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. február 04. 22:32 #1
- törölt felhasználó -    
Amerikai dráma

Rendező: Stuart Hazeldine
Író: William P. Young
Forgatókönyvíró: John Fusco, Andrew Lanham, Destin Daniel Cretton
Szereplők: Octavia Spencer, Sam Worthington, Radha Mitchell, Alice Braga, Graham Greene, Ryan Robbins, Tim McGraw, Megan Charpentier, Emily Holmes, Derek Hamilton, Avraham Aviv Alush, Gage Munroe, Jordyn Ashley Olson, Sumire Matsubara, Amélie Eve

Mozibemutató (USA): 2017. március 3.

A film William P. Young 2007-ben megjelent bestseller regényén alapszik.
Mack Phillips furcsa levelet kap, amely meginvitálja őt abba a viskóba, amire nem gondol szívesen. Évekkel ezelőtt ugyanis itt tűnt el nyom nélkül legfiatalabb lánya, Missy. A viskóban találkozik három rejtélyes idegennel, akiket egy Papa nevű nő vezet. A találkozó örökre megváltoztatja Mack életét.


2017. február 04. 22:36 #2
- törölt felhasználó -    
Plakát, promo, still

1 felhasználónak tetszik: standoffan
2017. február 04. 22:40 #3
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Jujj, nem is tudtam, hogy ebből filmet csináltak. Veszélyes vizekre eveznek. A könyv a maga nemében utánozhatatlan és zseniális. Nagyon mély, megbotránkoztató, vihart keltő témákat boncolgat. Ráadásul olyasmiről szól, amit a mai ember nem ismer: a katarzisról, a revelációról. Remélem, hogy nem egy nyálas, ömlengős tipikus hálivúdi múvit kerekítenek ebből, mert az konkrétan gyalázat lenne. Nagyon kíváncsi leszek. Biztosan megnézem majd és nagyon remélem, hogy nem okoz csalódást.
2017. február 04. 22:54 #4
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2017.02.04. 22:40)
Jujj, nem is tudtam, hogy ebből filmet csináltak. Veszélyes vizekre eveznek. A könyv a maga nemében utánozhatatlan és zseniális. Nagyon mély, megbotránkoztató, vihart keltő témákat boncolgat. Ráadásul olyasmiről szól, amit a mai ember nem ismer: a katarzisról, a revelációról. Remélem, hogy nem egy nyálas, ömlengős tipikus hálivúdi múvit kerekítenek ebből, mert az konkrétan gyalázat lenne. Nagyon kíváncsi leszek. Biztosan megnézem majd és nagyon remélem, hogy nem okoz csalódást.

Hasonló gondolatok fogalmazódtak meg bennem, mikor ráakadtam a filmverzió ötletére. 3-4 éve olvastam a könyvet és bevallom hagyott bennem 1-2 kérdést a mű. Nagyon mély és összetett a sztori, ami bizonyos értelemben a hitet próbálja "kézzel foghatóbbá" tenni. Szóval reménykedjünk, hogy a drámai oldal lesz erősebb a filmben és nem az "essen le az állad" CGI rengetegbe burkolt, hatásvadász részek.
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!