Starity

Katy Perry beszólt Britney Spearsnek

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. február 13. 08:45 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
A Chained To The Rhythm énekesnője a Grammy-gálán cikizte kolléganőjét tíz évvel ezelőtti mentális összeomlása miatt.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. február 13. 09:35 #2
- törölt felhasználó -    
Ugyan már! Mindenki tudja, hogy Britney drogfüggő volt. És ugyan kilábalt belőle, de ez a szégyenbélyeg örökre rajta marad. Volt választása. Katy meg csak poénkodott, nem kellene ezt vérkomolyan venni.
2017. február 13. 09:49 #3
Sahar04
Sahar04
visszatérő vendég
 
Státuszi am his and he is mine in the end its him and i
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.17.
Hozzászólás: 205
Csatolások: 0
Azonosító: 260935
Offline offline
szerintem mind a két előadónak vannak olyan dolgok a múltjában amire nem igazán büszke,de nem hiszem az jó lenne ha a vörös szőnyegen beszólogatnak a másiknak,felnőtt emberek ne ország világ szeme láttára rendezzék a dolgaikat!
2017. február 13. 10:39 #4
bsz.andrea
bsz.andrea
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.10.04.
Hozzászólás: 230
Csatolások: 0
Azonosító: 260145
Offline offline
Nem olyan erős beszólás ez és nem hiszem, hogy rossszindulatból mondta volna, de tényleg lehetett volna egy kicsit tapintatosabb és körültekintőbb.
2017. február 13. 10:50 #5
Diala
Diala
Miss Objective
 
Státusz"Forgive your enemies, but never forget their names."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.27.
Hozzászólás: 2235
Csatolások: 0
Azonosító: 214153
Offline offline
Idézet (Juresz @ 2017.02.13. 09:35)
Ugyan már! Mindenki tudja, hogy Britney drogfüggő volt. És ugyan kilábalt belőle, de ez a szégyenbélyeg örökre rajta marad. Volt választása. Katy meg csak poénkodott, nem kellene ezt vérkomolyan venni.

[irony]Hála istennek, hogy Britney ezzel egyedül van Hollywoodban... [/irony]
Komikus, hogy ezt írod, ugyanis akinek csak kis rálátása vagy szimpla józan esze van, az tisztában van vele, hogy rengeteg sztár drogozik - fűtől kezdve a heroinig mindent tolnak. Nem kell úgy tenni, mintha egyedül Britney nyúlt volna illegális szerekhez, ugyanis megannyi pályatársa vallott már függőségéről.
Másrészt meg érdekes, amit mondasz, ugyanis van ez a kettős mérce, hogy míg Britney sose mossa le magáról az idegösszeroppanásának stigmáját, és mindig visszautalnak rá, megvetik emiatt, noha már évek óta tiszta, és csak a gyerekeinek él, addig másokat egekig magasztalnak, piedesztálra emelnek ugyanazért.
El kéne ezen gondolkodni.

Katy-t emberileg sose tartottam sokra, de ez, hogy más nyomorán poénkodik, még tőle is nagyon aljas dolog.
Britney, aki soha senkiről egy rossz szót nem mondott, nem érdemli meg ezt a nyilvános megaláztatást.
3 felhasználónak tetszik: Beyla, Maiko, Szandi0820
2017. február 13. 11:13 #6
Britney Spears Fun
Britney Spears Fun
Fuck you
 
StátuszHinni annyit tesz, mint nem tudni semmit
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.25.
Hozzászólás: 1534
Csatolások: 0
Azonosító: 192261
Offline offline
Mekkora egy gerinctelen féreg!! Lenne abban a helyzetben amiben Britney volt, nem biztos hogy ugyanúgy ki tudna lábalni a pokol legmélyéből. Igaz, hogy leborotválta a haját, de más még durvább dolgokat tett volna és kész csoda hogy Brit nem lett öngyilkos. Ezzel viccelődni a legundorítóbb dolog a világon. főleg úgy, hogy elvileg csodálja Britneyt. Remélem vidszakapja az élettől. Egyszer élné át azt amit Brit átélt 2007ben, többször nem szólna be az 100.
2017. február 13. 11:46 #7
ciel
ciel
Carat
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.02.
Hozzászólás: 2897
Csatolások: 0
Azonosító: 163123
Offline offline
Kedves Katy, neked hogy is fogyott a legújabb kislemezed? 45k? Inkább azzal foglalkozz, ne azzal, ami tíz évvel ezelőtt történt.
2017. február 13. 11:46 #8
freedominyoureyes
freedominyoureyes
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.08.17.
Hozzászólás: 44
Csatolások: 0
Azonosító: 248543
Offline offline
Egyiküket se szeretem különösebben, tudok Britney 2007-s összeomlásáról: A haját azért borotválta le mert ugye drogozott és nem akarta, hogy elvegyék tőle a gyerekeit. Mintha sokan nem tudnák, hogy Britney az apja gyámsága alá került az ügy után aki vigyáz rá meg minden (MÉG A MAI NAPIG TUDOMÁSOM SZERINT).. Nem tudom, hogyha Katyt vette volna úgy körül a sajtó, meg a kiadója erre-arra kényszeríti akkor Ő mit csinál? Nagyon sok érvet tudnék felhozni Katy ellen, de utána magamra haragítanám az egész fandomot..Van egy mondás mi szerint mindenki a saját háza tájékán söprögessen előbb.
2017. február 13. 12:11 #9
- törölt felhasználó -    
Szerintem azért elég túlzás, az, hogy "beszólt". dry.gif Észrevettem, az ilyen nagyon fanatikus rajongóknak szokásuk bolhából elefántot csinálni. Szerintem inkább csak egy vicceskedő elszólásnak szánta, mint megalázásnak és bántásnak, csak nem úgy sült el.. unsure.gif
2017. február 13. 12:22 #10
Diala
Diala
Miss Objective
 
Státusz"Forgive your enemies, but never forget their names."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.27.
Hozzászólás: 2235
Csatolások: 0
Azonosító: 214153
Offline offline
Idézet (wiky96 @ 2017.02.13. 12:11)
Szerintem azért elég túlzás, az, hogy "beszólt".  dry.gif  Észrevettem, az ilyen nagyon fanatikus rajongóknak szokásuk bolhából elefántot csinálni. Szerintem inkább csak egy vicceskedő elszólásnak szánta, mint megalázásnak és bántásnak, csak nem úgy sült el..  unsure.gif

Mentális vagy egyáltalán bármilyen betegséggel viccelődni? Nem veszem magamra a fanatikus rajongót, mert nem vagyok az, de Britney-n keresztül sok más embernek is beszólt ezzel. Érezni kéne már az ő korában azt, mi az a téma, amivel lehet poénkodni, és mi az, amiből nem tanácsos viccet csinálni.
3 felhasználónak tetszik: Maiko, Szandi0820, Beyla
2017. február 13. 12:38 #11
Lilmama
Lilmama
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.07.
Hozzászólás: 27
Csatolások: 0
Azonosító: 262372
Offline offline
Húha, Hát reméljük nem kap ettől a "sértéstől" Britney megint idegösszeroppanást.....
2017. február 13. 13:00 #12
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2010
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
Gyerekkorától kezdve iszonyatos nyomás alatt élt Britney nem volt egy perc nyugta sem nem tehette amit a normális gyerekek ,mindenkinek meg kellett felelnie. Évekig tartotta magát mégis sokan kritizálták döntései miatt ,házassága gyerekei, hogy rossz anya csoda hogy össze omlott még a gyerekei felügyeleti jogát is elvették tőle szóval undorító dolog ilyen emberen vicelődni. Katy könnyen beszél ő már felnőttként került be ebbe a celeb világba nem 8 éves gyerekként lehetne annyi józan esze hogy nem rúg bele olyanba aki megjárta a poklott. Az mondjuk azért érdekes hogy amikor Jennifer Lawrence szólt be Lindsaynek mindenki Jennifer pártját fogta. Lindsay ivott és drogozott de egyébként nagyon hasonló élete volt Britney életéhez a különbséggel hogy britney mellett ott állt a család és nem csak fejőstehénnek nézték
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2017. február 13. 13:10 #13
Miss.Vicious
Miss.Vicious
 
StátuszI need money cause i like drugs and expensive clothes.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.19.
Hozzászólás: 962
Csatolások: 0
Azonosító: 213748
Offline offline
Idézet (rosa82 @ 2017.02.13. 13:00)
Gyerekkorától kezdve iszonyatos nyomás alatt élt Britney nem volt egy perc nyugta sem nem tehette amit a normális gyerekek ,mindenkinek meg kellett felelnie. Évekig tartotta magát mégis sokan kritizálták döntései miatt ,házassága gyerekei, hogy rossz anya csoda hogy össze omlott még a gyerekei felügyeleti jogát is elvették tőle szóval undorító dolog ilyen emberen vicelődni. Katy könnyen beszél ő már felnőttként került be ebbe a celeb világba nem 8 éves gyerekként lehetne annyi józan esze hogy nem rúg bele olyanba aki megjárta a poklott. Az mondjuk azért érdekes hogy amikor Jennifer Lawrence szólt be Lindsaynek mindenki Jennifer pártját fogta. Lindsay ivott és drogozott de egyébként nagyon hasonló élete volt Britney életéhez a különbséggel hogy britney mellett ott állt a család és nem csak fejőstehénnek nézték


Igazad van! Rádásul Katy tisztelhetné Britneyt mert szerintem Britney tobbet tett le az asztalra mint o. Úgy értem ,hogy Britney sokkal tobb éve van a média figyelmében mint o!
2017. február 13. 13:30 #14
Wendy17
Wendy17
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.04.
Hozzászólás: 488
Csatolások: 0
Azonosító: 220562
Offline offline
Csak én látom ebben azt hogy Katy ezt tudatosan csinálta mert kellett neki valami kis botrány amivel még jobban reklámozhatja az új számát..
és persze hollywoodban a vissza téréséhez mindig dukál egy kis balhé hogy még többet beszéljenek róla.
mondott egy fél mondatot és elérte hogy róla beszéljenek.. mert a negatív hír is csak növeli a hírnevét hisz így minden oldalon a ő képe van...
Nem hiszem hogy ezt komolyan kéne tőle venni ez csak reklám fogás...
2017. február 13. 13:39 #15
Hoxa18
Hoxa18
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.17.
Hozzászólás: 873
Csatolások: 0
Azonosító: 246729
Offline offline
Szar lett a legújabb dala.... Ez a húzása meg rohadt szánalmas!!! Ez minden "kolléganőjét" kikezdi???
2017. február 13. 13:53 #16
Picy
Picy
 
Státuszlast night was the last time of my past life
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.13.
Hozzászólás: 1039
Csatolások: 0
Azonosító: 261338
Offline offline
Katy a figyelmet magara akarja terelni mert ugye az uj rakas kakajaval nem hiszem hogy sokra ment. Nem ertem minek kell itelkezni egy olyan ember felett, aki sulyosabb dolgokat elt at, mint o maga. Katy egyszeruesn szanalmas, sosem birtam… Soha nem fog Britney nyomaba erni, jobb ha leszakad rola
2017. február 13. 14:01 #17
- törölt felhasználó -    
Jaaj istenem egyes emberek mennyire túldramatizálják a dolgokat..
2017. február 13. 14:15 #18
- törölt felhasználó -    
(Nem igazán ide tartozik) Milyen furcsa az, hogy Katy 32 éves, Britney pedig alig néhány évvel több - 35. Britney olyan régóta van ebben a szakmában, olyan érzés mintha egy idősebb generációhoz tartozna mint Katy.
2017. február 13. 15:06 #19
justanarianafan
justanarianafan
visszatérő vendég
 
StátuszAriana rajongók jelöljenek! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.24.
Hozzászólás: 443
Csatolások: 1
Azonosító: 257343
Offline offline
Olyan vicces, ahogy túldramatizáljátok a dolgokat. Valóban nem volt szép Katytől, de viszont nem ő az egyetlen aki viccelődött ezzel, sőt tv-műsorokban,sorozatokban, filmekben sokszor előjön a téma, sokkal durvábban is kifigurázzák a történteket. Őket miért nem dobáljátok meg?!... Nem fog Britney nyomába érni? Katy olyan rekordokat állított már föl, amilyeneket a "pophercegnő" nem fog már soha. Britney ideje sajnos már lecsengett. Nagyon túlsztárolják őt az emberek. Katy legalább élőben énekel, a saját dalait adja elő és nem fürdőruha kinézetű fellépőruhában lépked ütemre a színpadon majdnem negyven évesen.
1 felhasználónak tetszik: Fan-ily6889
2017. február 13. 15:51 #20
- törölt felhasználó -    
Mindig is tuttam hogy ilyen.......
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok