Starity

Katy Perry beszólt Britney Spearsnek

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. február 13. 16:18 #21
kissangela2003
kissangela2003
Queen of Sarcasm
 
StátuszFangirling is not a hobby. It is a life style.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.04.30.
Hozzászólás: 2075
Csatolások: 0
Azonosító: 225173
Offline offline
Ugyan, ez egy ártatlan vicc volt. Biztos nem akarta megbántani Britneyt.
2017. február 13. 16:44 #22
MrsRoyce
MrsRoyce
új tag
 
StátuszNem most lett rossz a világnak... Nem.. Csak most vették észre!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.06.
Hozzászólás: 67
Csatolások: 0
Azonosító: 242367
Offline offline
Ez nem volt szép.. Britney nem jó kedvében vágta kopaszra... -.-
2017. február 13. 17:18 #23
Avril25
Avril25
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.10.18.
Hozzászólás: 9
Csatolások: 0
Azonosító: 260409
Offline offline
Nehogy már komolyan ezt is tuldramatizáljátok! Katy ezt tényleg rosszul tette de azért tegyük hozzá hogy ez az ő és Britney dolga! Katy ezzel nem bántani akarta oké ? Békén lehet hagyni őket!
2017. február 13. 17:21 #24
Avril25
Avril25
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.10.18.
Hozzászólás: 9
Csatolások: 0
Azonosító: 260409
Offline offline
Nem mondott olyat amivel megsértené Britneyt szerintem. Azért nem mindig a legrosszabbra kéne gondolni szegény Katy egy mondstot mondott és már a fél világ ki fogja utálni vagy mi? Nem rosszat akart mondani, és ha még Britney nem reagált ő sem vette sértésnek, akkor meg ne drámázzon senki!
2017. február 13. 17:39 #25
brit11
brit11
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.10.03.
Hozzászólás: 9
Csatolások: 0
Azonosító: 260103
Offline offline
Katy....Britney kopaszon többet ért el mint...te...senkiházi...
2017. február 13. 17:39 #26
- törölt felhasználó -    
Igen, ezzel talán nem kellett volna viccelődnie, de nekem ez nem úgy hangzott, mintha be akart volna szólni Britney-nek. Manapság az emberek mindent képesek túlreagálni.
2017. február 13. 18:53 #27
Sappho
Sappho
 
Státuszhttp://everythingiwantedbutnothingilleverneed.wordpress.com :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.05.
Hozzászólás: 558
Csatolások: 0
Azonosító: 212957
Offline offline
Ez azért tényleg elég bunkóság volt :/
2017. február 13. 19:04 #28
please
please
új tag
 
StátuszSometimes when I miss you, I put those records on.♫
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.04.21.
Hozzászólás: 67
Csatolások: 31
Azonosító: 224679
Offline offline
Ehhez ért a média. Túldramatizálni és felnagyítani dolgokat. A sok kis 10-12 éves meg csak elolvassa ezt, érteni már nem érti a videót és boldog amiért itt szidhatja kedvére...Emberek. Hány sztár tett már rá említést? Nem egy. Katy haja volt már hosszú, rövid, feketétől a rózsaszínen át a zöldig minden. Viszont kopasz nem volt még, ez igaz, és ő egy efféle viccként értette ezt. Lehet, hogy nem a legszerencsésebb módon, de ő nem az a sztár aki egy általa nagyra becsült énekesnőnek övön-alul beszóljon.
Bújjátok még egy kicsit a netet drágáim, és próbáljátok kialakítani a saját nézeteiteket, mert más véleményének a majmolásával nem mentek sokra. glare.gif mega_shok.gif
1 felhasználónak tetszik: Fan-ily6889
2017. február 13. 19:25 #29
- törölt felhasználó -    
Jézusom Katy ?????
Ez már azért túlzás !!!!!
Én ki nem néztem volna belőle dry.gif
2017. február 13. 19:26 #30
meyah_
meyah_
• bite for fun •
 
StátuszHa bejelölsz, üzenetben indokold meg miért! Ha nem teszed, felkérésed törlöm!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.14.
Hozzászólás: 5305
Csatolások: 2
Azonosító: 131197
Offline offline
Ha ez tényleg neki szólt, akkor csúnya dolog volt tőle.
2017. február 13. 19:32 #31
anzi7
anzi7
Mrs. Tomlinson
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.15.
Hozzászólás: 4240
Csatolások: 9
Azonosító: 191626
Offline offline
Nem tudom, én úgy látom, nem volt ez akkor beszólás, mint ahogyan rengetegen állítjátok. Egyikükért sem rajongok túlzottan, de úgy gondolom katy csak azzal akart "vicceődni" hogy a rajongói és mások se aggódjanak érte,hiszen nem volt olyan súlyos mentális betegsége ami miatt aggódni kéne. Ennyi. próbálta nem elcseszni a hangulatot azzal,hogy komolyan beszél esetleg az ő betegségéről vagy problémáiról....én legalábbis ennyit látok bele, ennyi!
2017. február 13. 20:20 #32
- törölt felhasználó -    
"Please"
Még a 10-12 évesek is értik *------------*
2017. február 13. 20:53 #33
Britney Spears Fun
Britney Spears Fun
Fuck you
 
StátuszHinni annyit tesz, mint nem tudni semmit
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.25.
Hozzászólás: 1534
Csatolások: 0
Azonosító: 192261
Offline offline
Idézet (justanarianafan @ 2017.02.13. 15:06)
Olyan vicces, ahogy túldramatizáljátok a dolgokat. Valóban nem volt szép Katytől, de viszont nem ő az egyetlen aki viccelődött ezzel, sőt tv-műsorokban,sorozatokban, filmekben sokszor előjön a téma, sokkal durvábban is kifigurázzák a történteket. Őket miért nem dobáljátok meg?!... Nem fog Britney nyomába érni? Katy olyan rekordokat állított már föl, amilyeneket a "pophercegnő" nem fog már soha. Britney ideje sajnos már lecsengett. Nagyon túlsztárolják őt az emberek. Katy legalább élőben énekel, a saját dalait adja elő és nem fürdőruha kinézetű fellépőruhában lépked ütemre a színpadon majdnem negyven évesen.

Brit talán nem a saját dalait adja elő? biggrin.gif meg milyen "majdnem 40 évesen"? biggrin.gif Tudod te hány éves Brit?XDD sírok _nevet.gif
Csak úgy közlöm, majd ha Katy a töredékét leteszi az asztalra annak amennyit Brit elért, akkor pofázhat. Egyébként a népszerűsége a nyomába se ér annak, amilyen népszerű valaha is volt Britney. Mert amíg ő legendának számít, ha valaki Katyt legendának merné nevezni, sírnék a röhögéstől kb lmao.
2017. február 13. 21:34 #34
Joannexoxo
Joannexoxo
új tag
 
StátuszI live in a hologram with you
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.10.
Hozzászólás: 52
Csatolások: 0
Azonosító: 262403
Offline offline
Fuuu Katy-ben most nagyot csalodtam, el sem hittem hogy ilyet mert meg csak vicckent is mondani egy ikonikus poplegendarol. Britney Spears Fun: nagyon adom.
2017. február 13. 21:38 #35
FAMEgaga
FAMEgaga
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.25.
Hozzászólás: 408
Csatolások: 0
Azonosító: 192296
Offline offline
olcsó nőőőő
2017. február 14. 02:11 #36
Florahh
Florahh
~ρяเи¢εss*~
 
StátuszMindent akarok én...♥♪
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.11.
Hozzászólás: 4622
Csatolások: 71
Azonosító: 129076
Offline offline
Oké, akkor ha én is ezt mondom biztos Britney-re gondolok.. ja.
Tényleg elég gáz, hogy már mindenből balhét csinálnak, kétlem, hogy célozgatott volna ezzel, szimplán csak egy vicc volt.
2017. február 14. 14:39 #37
- törölt felhasználó -    
A média szerint Britney Spears-re utalt, de abban a mondatban nem említette Britney-t egy árva szóval se. Benne van a pakliban, hogy neki meg sem fordult a fejében az a párhuzam Britney-vel és csak tényleg egy ártatlan vicc volt, amibe egyedül a botrányra éhes emberek láttak bele minden valótlan hülyeséget.
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2017. február 14. 15:15 #38
Britney Spears Fun
Britney Spears Fun
Fuck you
 
StátuszHinni annyit tesz, mint nem tudni semmit
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.25.
Hozzászólás: 1534
Csatolások: 0
Azonosító: 192261
Offline offline
Különben meg mit szólogat be Britnek, mikor még a furulyát is playbackeli és el is rontja. Xd Lehet fikázni Britet a playbacklésért, de ő legalább nem szúrja el, de nem kicsit égő milor valaki az imitálást is elszúrja, mint pl Katy, szóval kussoljon biggrin.gif
Amúgy meg, azzal kapcsolatban hogy nem biztos hogy Britről szólt: nyilván, ez ilyen véletlen egybeesés, mert tök szokványos dolog, hogy emberek idegösszemlásukban a fejüket borotválják, és Brit csak egy volt közülük biggrin.gif Hogyne smileeee.gif smileeee.gif
2017. február 14. 15:44 #39
vikimumus
vikimumus
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.24.
Hozzászólás: 995
Csatolások: 68
Azonosító: 125739
Offline offline
Nem tudom, én ezzel sosem vicceltem, szerintem mások nyomorúságából viccet csinálni nem szép dolog. Nem azt mondom, hogy Katy rosszat akart ezzel mondani, lehet, hogy csak kicsúszott a száján, de én a helyében bocsánatot kértem volna tőle. Még emlékszem arra, mikor kiderült, hogy Brit leborotválta a haját, másnap a suliban az egyik csaj röhögve mondta a többieknek. Én nem értettem, hogy valaki összeomlásán mi nevetnivaló van. Lehet Britney-t szeretni, meg nem szeretni, de pofátlanságnak tartom, ha valaki ezen röhög. Azért szégyellnie kell magát (ez így hülye szó, mert jó, ha vállalja, hogy hibázott), hogy drogozott, de azért nem, mert összeomlott. Sajnos manapság nagyon stresszes életet élünk, a sztároknak pedig hiába van pénzük, sokan nem bírják a hírnevet. Hiába mondják sokan, hogy akkor minek lettek sztárok, de senki nem tudhatja előre, hogyan fogja bírni. Britney igenis büszke lehet magára, mert le tudta tenni a drogot és példás anyává tudott válni. Lehet, hogy playbackel és ennek az oka is megvan, de aki megveszi a lemezeit, annak úgyis a dalok stúdióverziói kellenek. Aki pedig a koncertjére szeretne menni (és megteheti), úgyis tudja, mit várhat tőle. Néztem róla koncertfelvételeket, és fantasztikus show-t csinál, úgyhogy nincs miért kritizálni. Aki nem szereti őt, az ne foglalkozzon vele és hagyjuk már a múltat! rosa82 neked igazat adok! Mikor Lindsay-t fikázta valaki, akkor mellette nem álltak ki, pedig megérdemelte volna, hogy kiálljanak mellette. Ő is hibázott azzal, hogy alkoholhoz és droghoz nyúlt, de ő is mentális problémákkal küzdött, különben nem tette volna ezeket. Szerencsére ő is kilábalt belőle, amiért megérdemel minden tiszteletet. Csak az tudja őket kritizálni, aki még soha nem volt maga alatt, mert aki küzdött már depresszióval, az tudja, hogy nehéz túlélni. Én úgy tartom magam távol ezektől a dolgoktól, hogy ki sem próbálom. Soha nem drogoztam és életemben csak egy korty bort ittam, de azt is megbántam. Nem azért, mert megártott, hanem azért, mert akkor még nem gondoltam át a dolgokat. Nem szoktam inni a bulikban sem, mert nem látom értelmét. Ha pedig nem iszom, akkor sokkal kevesebb az esélye, hogy függő leszek. Előbb eszem magam tele keksszel puffadásig (mert a kekszet imádom), mindhogy alkoholhoz nyúljak. Az a baj, a mai fiatalokkal, hogy azt hiszik, hogy pia nélkül nem jó bulizni. Pedig igenis jó. Mennyivel jobb úgy lenni egy koncerten, hogy tudom, mit hallgatok, nem pedig részegen tántorgok haza. Lassan 28 éves leszek, de nem bánom, hogy kimaradt az életemből az alkohol. Nem hiányzik és nem is akarok inni soha.
4 felhasználónak tetszik: Maiko, Szandi0820, Beyla, prettyll18
2017. február 14. 18:47 #40
justanarianafan
justanarianafan
visszatérő vendég
 
StátuszAriana rajongók jelöljenek! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.24.
Hozzászólás: 443
Csatolások: 1
Azonosító: 257343
Offline offline
Idézet (Britney Spears Fun @ 2017.02.14. 15:15)
Különben meg mit szólogat be Britnek, mikor még a furulyát is playbackeli és el is rontja. Xd Lehet fikázni Britet a playbacklésért, de ő legalább nem szúrja el, de nem kicsit égő milor valaki az imitálást is elszúrja, mint pl Katy, szóval kussoljon biggrin.gif
Amúgy meg, azzal kapcsolatban hogy nem biztos hogy Britről szólt: nyilván, ez ilyen véletlen egybeesés, mert tök szokványos dolog, hogy emberek idegösszemlásukban a fejüket borotválják, és Brit csak egy volt közülük biggrin.gif Hogyne smileeee.gif smileeee.gif

Szóval te most elmentél Katy koncerteket nézegetni, hogy keress belekötni való momentumot? Gondolom most már te is látod, hogy nincs sok belőle biggrin.gif Katy nem szent, de azt szögezzük le, hogy egyáltalán nem kell tehetség a szájtátáshoz, szóval keress valami más összehasonlításra érdemes dolgot, mert a playback nem a tehetségesek szakterülete.
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok