Starity

Katy Perry beszólt Britney Spearsnek

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. február 14. 20:53 #41
Éjla100
Éjla100
visszatérő vendég
 
Státusznem találtam jó idézetet....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.02.
Hozzászólás: 459
Csatolások: 0
Azonosító: 230669
Offline offline
Nem vagyok egy nagy Katy rajongó (bár a zenéjét azt többnyire szeretem), és nem tudom hogy Britney lett volna a célpontja a beszólásnak, de szerintem az emberek túl reagálják. Csak fél mondat volt, csak egy vicc, egy vicc ami mellesleg már szállóigének számít. amilyen rég volt már és inkább poén mint bántás, szerintem nem kéne ennyire felfújni.
2017. február 14. 23:12 #42
freedominyoureyes
freedominyoureyes
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.08.17.
Hozzászólás: 44
Csatolások: 0
Azonosító: 248543
Offline offline
Itt komment olvasás közben elég jókat mosolyogtam, mármint azon, hogy tényleg túl van dramatizálva a dolog (pontosan tudom mit írtam).
Nem egészen értem, hogy egy Arianator egyáltalán miért szól bele egy BritneyArmy és egy Katycat dologba (sry a fandomok megnevezéséért).
Nem tudom, hogy tetszene-e ha -neadjisten- Arinál bekövetkezne egy depresszió melynek következtében leborotválja a haját, és egy szakmabeli kollégája 10 év elteltével neki áll viccelődni a dologgal? Természetesen valószínű, hogy ez csak egy marketingfogás az új dal miatt. De nyilván ugyanúgy reagálnál ha ilyen szalagcímmel jelenne meg a dolog mint ez esetben olvasható. Nagyon szeretem Arit, szóval nem kívánok neki ilyet, sőt egyik énekesnek sem, VISZONT ami egy lényeges szempont, hogy Britney Spears előadóként van regisztrálva HIVATALOSAN nem énekesként, a másik, hogy: Britney Spears-t évekig elnyomta a kiadó, a menedzsment, a sajtó mert, hogy mindenki rászállt. A PH-val kötött szerződése meg kötelezi rá, hogy playbackeljen, sőőőőőőt a kiadóval kötött szerződése se engedi. Ugye mind emlékszünk a Make Me... c. dal előadására a BMA-n? Jelezte, nem egyszer-nem kétszer, hogy kikapcsolták a mikrofont. Mondhattok akármit, zárjuk le annyival, hogy csúnya és olcsó marketing fogás volt Katy-től a dolog és kész, nem kell itt egymás ellen élharcot vívni, hogy akkor most melyikük rosszabb előadó és miért...
És ha már a filmeknél tartunk, nyilván azok az emberek akik felismerték az utalásokat és rajonganak Britneyért tettek lépéseket amik tőlük teltek, mert ha egy ilyen "kis ügy" miatt nem tudom hány fandom indult egymás ellen, akkor ott hányan indulhattak a szavak harcába? Ehelyett foglalkozhatnák fontosabb problémákkal.. Természetesen védem Britneyt mert Katy alapjáraton egy szaralak keresztény létére, és most lehet betámadni, hogy hogy mondhatok ilyet, de aki az egykoron legjobb barátnőjétől lopta el a dalokat az új albumára az inkább egy szót se szóljon.
2 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Beyla
2017. február 15. 08:48 #43
Gréta Styles
Gréta Styles
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.10.
Hozzászólás: 12
Csatolások: 0
Azonosító: 262402
Offline offline
Olvastam a kommenteket! Ez azoknak szól,akik leszólták Katy-t ez miatt:
Kedves akárki!
Ismered Katy Perry-t? Szerintem nem. Abból következtetek erre,hogy erőszeretettel bántod egy semmiség miatt! Ha ismernéd akkor tudnád,hogy nem bántani akarta a "legendát" csak szimplán viccelt! Kicsit kiakasztó,hogy itt egy páran olyan nagynak érzik magukat,hogy véleményt alkossanak egy sztárról! De vissza az erdeti témához! Mond meg kérlek,híres vagy? Tettél le bármit is az asztalra? Még nem hallottam rólad sajnos! Nem tudom,hogy miért nevezitek Britney Spears-t legendának! Miért legenda? Miért példakép? Egyáltalán példakép? Baromi jó példakép lehet! Olvasol újságot? Egy régebbi sztoriban olvastam: Britney Spears úgy jelent meg egy igen nagy díjátadón,hogy a fél vagináját a sajtónak mutogatta,amikor kiszált abból az átkozott limuzinból! De ő biztosan példakép! Belegondoltál már abba,hogy a gyerekei pár év múlva mennyire égni fognak az anyjuk viselkedése miatt? Ezek szerint nem! De ő legenda! Bocs,hogy ezt írom de nekem Katy még mindig többet ér!
2017. február 15. 15:39 #44
justanarianafan
justanarianafan
visszatérő vendég
 
StátuszAriana rajongók jelöljenek! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.24.
Hozzászólás: 443
Csatolások: 1
Azonosító: 257343
Offline offline
Idézet (freedominyoureyes @ 2017.02.14. 23:12)
Itt komment olvasás közben elég jókat mosolyogtam, mármint azon, hogy tényleg túl van dramatizálva a dolog (pontosan tudom mit írtam).
Nem egészen értem, hogy egy Arianator egyáltalán miért szól bele egy BritneyArmy és egy Katycat dologba (sry a fandomok megnevezéséért).
Nem tudom, hogy tetszene-e ha -neadjisten- Arinál bekövetkezne egy depresszió melynek következtében leborotválja a haját, és egy szakmabeli kollégája 10 év elteltével neki áll viccelődni a dologgal? Természetesen valószínű, hogy ez csak egy marketingfogás az új dal miatt. De nyilván ugyanúgy reagálnál ha ilyen szalagcímmel jelenne meg a dolog mint ez esetben olvasható. Nagyon szeretem Arit, szóval nem kívánok neki ilyet, sőt egyik énekesnek sem, VISZONT ami egy lényeges szempont, hogy Britney Spears előadóként van regisztrálva HIVATALOSAN nem énekesként, a másik, hogy: Britney Spears-t évekig elnyomta a kiadó, a menedzsment, a sajtó mert, hogy mindenki rászállt. A PH-val kötött szerződése meg kötelezi rá, hogy playbackeljen, sőőőőőőt a kiadóval kötött szerződése se engedi. Ugye mind emlékszünk a Make Me... c. dal előadására a BMA-n? Jelezte, nem egyszer-nem kétszer, hogy kikapcsolták a mikrofont. Mondhattok akármit, zárjuk le annyival, hogy csúnya és olcsó marketing fogás volt Katy-től a dolog és kész, nem kell itt egymás ellen élharcot vívni, hogy akkor most melyikük rosszabb előadó és miért...
És ha már a filmeknél tartunk, nyilván azok az emberek akik felismerték az utalásokat és rajonganak Britneyért tettek lépéseket amik tőlük teltek, mert ha egy ilyen "kis ügy" miatt nem tudom hány fandom indult egymás ellen, akkor ott hányan indulhattak a szavak harcába? Ehelyett foglalkozhatnák fontosabb problémákkal.. Természetesen védem Britneyt mert Katy alapjáraton egy szaralak keresztény létére, és most lehet betámadni, hogy hogy mondhatok ilyet, de aki az egykoron legjobb barátnőjétől lopta el a dalokat az új albumára az inkább egy szót se szóljon.

Szóval a felhasználónevem alapján arra a következtetésre jutottál, hogy nem vagyok Katycat? Hát, rendben, inkább erre nem reagálok semmit.
Hidegen hagy az, mit engednek Britneynek vagy mit nem, elvileg ő az egyik legsikeresebb khm előadó, mégsem szólhat bele semmibe, pedig nyilván élőben akar énekelni... Minden bizonnyal. Nem szeretném fikázni őt, nem is akarom, mert nincs vele bajom, de viszont ki nem állhatom azokat a se nem hall se nem lát rajongókat, akik ahelyett, hogy elmennének egy ilyen cikk mellett, vagy csupán annyit kommentelnének, hogy a kedvencük mellett állnak, inkább elkezdik fikázni a másik előadót. Ha nem olvastam volna ilyen idióta kommenteket, én is szó nélkül hagytam volna az egészet.
Milyen lopott dalokról beszélsz? Taylorról van szó? Mert ha erre utalsz, rá szeretnék világítani, hogy nem tudni mi is történt pontosan. Taylor azt állította Katy ellopta a TÁNCOSAIT, de itt lopásról szó sem volt. (hogy lehet élő embereket csak úgy ellopni? az egyik táncos ráadásul azt nyilatkozta, egyszerűen csak nem érezték magukat jól Taylor oldalán, Katy managmentje pedig jobb munkakörülményeket tudott biztosítani)
1 felhasználónak tetszik: freedominyoureyes
2017. február 15. 16:03 #45
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Gréta Styles @ 2017.02.15. 08:48)
Olvastam a kommenteket! Ez azoknak szól,akik leszólták Katy-t ez miatt:
Kedves akárki!
Ismered Katy Perry-t? Szerintem nem. Abból következtetek erre,hogy erőszeretettel bántod egy semmiség miatt! Ha ismernéd akkor tudnád,hogy nem bántani akarta a "legendát" csak szimplán viccelt! Kicsit kiakasztó,hogy itt egy páran olyan nagynak érzik magukat,hogy véleményt alkossanak egy sztárról! De vissza az erdeti témához! Mond meg kérlek,híres vagy? Tettél le bármit is az asztalra? Még nem hallottam rólad sajnos! Nem tudom,hogy miért nevezitek Britney Spears-t legendának! Miért legenda? Miért példakép? Egyáltalán példakép? Baromi jó példakép lehet! Olvasol újságot? Egy régebbi sztoriban olvastam: Britney Spears úgy jelent meg egy igen nagy díjátadón,hogy a fél vagináját a sajtónak mutogatta,amikor kiszált abból az átkozott limuzinból! De ő biztosan példakép! Belegondoltál már abba,hogy a gyerekei pár év múlva mennyire égni fognak az anyjuk viselkedése miatt? Ezek szerint nem! De ő legenda! Bocs,hogy ezt írom de nekem Katy még mindig többet ér!

Tetszik vagy sem, de Britney Spears legendává vált az évek során, hiába is fröcsögöd a saját igazadat. Én akkor voltam tinédzser, amikor Britney a karrierje csúcsán volt. Minden második lány megbolondult érte, és sokan idoluknak tekintették. Amit pedig a zeneiparban véghez vitt (lesd meg az albumeladási számokat példának okáért) igen is olyan dolog, amiről Katy Perry csak álmodozhat. Katy-nek vannak jó számai, kedvelem a munkásságát, de Britney-hez képest még mindig édes kevés az, amit eddig letett az asztalra. Pluszban senki sem mondta, hogy Britney élete, életvitele követendő példa, így példakép sem lehet. Honnan jött ez neked? unsure.gif Spears sokkal inkább abból a szempontból vált idollá, hogy olyan, mint egy főnix, aki feltámad hamvaiból. Meggyűlt a baja a drogokkal, az alkohollal, lelkileg összeroppant és még lehetne sorolni. Megtört az évek folyamán, főleg, hogy az ex-férje, Kevin is csak kihasználta őt. Nyilván ahhoz, hogy megértsd Britney milyen embertpróbáló akadályokon van túl, kell egy fajta mentális érettség. Érdekes, hogy amíg te Britney felett ítélkezel, elhordod mindennek, addig ugyanazt csinálod, mint azok, akik állítólag Katyt bántják. Érdekes, nagyon, nagyon, nagyon érdekes...
2 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Diala
2017. február 15. 20:12 #46
Britney Spears Fun
Britney Spears Fun
Fuck you
 
StátuszHinni annyit tesz, mint nem tudni semmit
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.25.
Hozzászólás: 1534
Csatolások: 0
Azonosító: 192261
Offline offline
Idézet (justanarianafan @ 2017.02.14. 18:47)
Szóval te most elmentél Katy koncerteket nézegetni, hogy keress belekötni való momentumot? Gondolom most már te is látod, hogy nincs sok belőle  biggrin.gif  Katy nem szent, de azt szögezzük le, hogy egyáltalán nem kell tehetség a szájtátáshoz, szóval keress valami más összehasonlításra érdemes dolgot, mert a playback nem a tehetségesek szakterülete.

Neméppen, kb fél éve láttam az említett fellépést de eléggé maradandó emlék volt _nevet.gif
2017. február 15. 22:29 #47
freedominyoureyes
freedominyoureyes
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.08.17.
Hozzászólás: 44
Csatolások: 0
Azonosító: 248543
Offline offline
Idézet (justanarianafan @ 2017.02.15. 15:39)
Szóval a felhasználónevem alapján arra a következtetésre jutottál, hogy nem vagyok Katycat? Hát, rendben, inkább erre nem reagálok semmit.
Hidegen hagy az, mit engednek Britneynek vagy mit nem, elvileg ő az egyik legsikeresebb khm előadó, mégsem szólhat bele semmibe, pedig nyilván élőben akar énekelni... Minden bizonnyal. Nem szeretném fikázni őt, nem is akarom, mert nincs vele bajom, de viszont ki nem állhatom azokat a se nem hall se nem lát rajongókat, akik ahelyett, hogy elmennének egy ilyen cikk mellett, vagy csupán annyit kommentelnének, hogy a kedvencük mellett állnak, inkább elkezdik fikázni a másik előadót. Ha nem olvastam volna ilyen idióta kommenteket, én is szó nélkül hagytam volna az egészet.
Milyen lopott dalokról beszélsz? Taylorról van szó? Mert ha erre utalsz, rá szeretnék világítani, hogy nem tudni mi is történt pontosan. Taylor azt állította Katy ellopta a TÁNCOSAIT, de itt lopásról szó sem volt. (hogy lehet élő embereket csak úgy ellopni? az egyik táncos ráadásul azt nyilatkozta, egyszerűen csak nem érezték magukat jól Taylor oldalán, Katy managmentje pedig jobb munkakörülményeket tudott biztosítani)


Nem Taylor Swift volt az akire céloztam ezzel. Taylor és Katy ügy az ami engem különösebben nem érdekel, sőt nem is tudtam róla. biggrin.gif biggrin.gif
A másik dolog, hogy elnézést, hogy a neved alapján következtettem, nem volt szép tény és való. Ezért elnézést is kérek. De én nem azért védem Britneyt mert imádom, vagy valami hasonló, nagyon sok mindent megtudtam róla akarva-akaratlanul, de már fentebb leírtam, hogy mi lenne ha. smileeee.gif
2017. február 17. 09:27 #48
Gréta Styles
Gréta Styles
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.10.
Hozzászólás: 12
Csatolások: 0
Azonosító: 262402
Offline offline
Nem mondok erre semmit! Mindenkinek más a véleménye de...hagyjuk! Nagyba védig Britney Spearst de minek is?
2017. február 19. 16:10 #49
Britney Spears Fun
Britney Spears Fun
Fuck you
 
StátuszHinni annyit tesz, mint nem tudni semmit
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.25.
Hozzászólás: 1534
Csatolások: 0
Azonosító: 192261
Offline offline
Idézet (Gréta Styles @ 2017.02.17. 09:27)
Nem mondok erre semmit! Mindenkinek más a véleménye de...hagyjuk! Nagyba védig Britney Spearst de minek is?

Talán mert undorító dolog volt a 10 évvel ezelőtti mentális betegségéből - amiből csoda hogy kigyógyult -, gúnyt űzni? smileeee.gif Igazad van, nem értem mire fel védik smileeee.gif)))))))
2017. február 26. 12:06 #50
Hannah11TO
Hannah11TO
visszatérő vendég
 
StátuszSorozatfüggő
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.04.
Hozzászólás: 176
Csatolások: 0
Azonosító: 245871
Offline offline
Idézet (Britney Spears Fun @ 2017.02.19. 16:10)
Talán mert undorító dolog volt a 10 évvel ezelőtti mentális betegségéből - amiből csoda hogy kigyógyult -, gúnyt űzni? smileeee.gif Igazad van, nem értem mire fel védik smileeee.gif)))))))


Én se értem,miért védik.
2017. július 03. 03:45 #51
brit11
brit11
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.10.03.
Hozzászólás: 9
Csatolások: 0
Azonosító: 260103
Offline offline
undorító a nő
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok