Starity

Shadowhunters: Kat McNamara és Alberto Rosende nagyon élvezik karaktereik sorsának alakulását

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. február 23. 16:34 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
A Freeform tavaly indult sorozatának sztárjai elárulták, ők hogyan fogadták, hogy karaktereik élete szorosabbra fűződik a történetben. VIGYÁZAT, SPOILERVESZÉLY!
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. február 23. 16:38 #2
Dorinadd
Dorinadd
Always
 
StátuszR5 & Harry Potter & TVD & TO & PLL
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.09.07.
Hozzászólás: 1937
Csatolások: 0
Azonosító: 259598
Offline offline
Csak az első részt láttam, de nagyon mefogott!Jó cikk lett!
2017. február 23. 17:13 #3
- törölt felhasználó -    
szerintem nagyon cukik, jó őket együtt látni a képernyőn, de ha választanom kellene akkor mindenképp Clace wub.gif , hiszen Clary és Simon barátságát imádom heart.gif
2017. február 23. 17:16 #4
An_d_a
An_d_a
inebriant
 
Státuszwe accept the love we think we deserve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 4176
Csatolások: 4784
Azonosító: 146789
Offline offline
Igazából az a vicces, hogy míg a könyvben kis híján átugrottam a részeket, amikben ők ketten együtt voltak, addig a sorozatban a körmeimet tövig rágva vártam erre a jelenetre.
Ugyan ez magánvélemény, de közte és Dom között annyira nincs SEMMI a képernyőn, vele ellentétben viszont Alberto remekül hozza Simon-t, ezzel együtt pedig annyira megvan köztük a kémia Kattel. Habár mint Clary-t, őt továbbra sem szeretem, ujjongtam ennél a résznél.
A második évad nekem eddig sokkal jobban tetszik, mint az első, fele annyira nem "gagyi", mint az első. Az csalódás volt, de ennél egy nap alatt ledaráltam az összes eddig kijött részt. Remélem, a folytatás sem fog csalódást okozni. smileeee.gif
2017. február 23. 17:58 #5
AnnaZriinyi
AnnaZriinyi
underworld shooter♦
 
StátuszAbsque pugna non est victoria.«
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.19.
Hozzászólás: 1951
Csatolások: 16
Azonosító: 239228
Offline offline
Az ő szerelmük nem az igazi. Clary mindig is Jacet szerette és szereti, így én leginkább azokra a részekre vagyok kíváncsi, ahol ki fog derülni, hogy nem testvérek! smileeee.gif
2017. február 23. 18:05 #6
- törölt felhasználó -    
Egyet kell értsek azzal, hogy a sorozat az első évadhoz képest nem kis fejlődésen ment keresztül. Mondom ezt úgy, hogy anno, 2016 elején, a premier időszakában az a kis remény is elveszett bennem, ami a casting és a forgatás időszaka előtt parázslott bennem, már az első részekben feltűnt a minőség teljes hiánya, ezzel szemben a mostani sokkal jobb. Nem mondom, hogy ez az évad annyira bejönne, de sokkal nagyobb kíváncsisággal és jóval kisebb undorral indítom el az újabb részeket. Egy hosszabb sorozatmaratont biztos nem tudnék tartani belőle, de a hetente érkező részeket szíves örömest hajlandó vagyok megnézni. smileeee.gif Örülök, hogy a készítők tanultak a korábbi hibáikból. Bár még mindig nem merem azt határozottan kijelenteni, hogy nem Malec miatt nézem… de ha igy folytatódik egyszer talán megváltozik a véleményem és a többi szálra is jobban rá fogok hangolódni.

Az ő párosukra rátérve pedig, a második évad kezdete óta szurkolok, hogy legyen valami. Illenek egymáshoz, megvan köztük az a bizonyos kémia, ami a karakterük és a kapcsolatuk fejlődését nagyon klasszul előrelendíti. Egyébként a Clary-Jace páros szerintem sem a legjobb, annyira… semmilyen. Alberto-t nagyon kedvelem, illik rá Simon szerepe, remekül alakít a sorozatban, ezzel szemben Katherine alakítása, és maga a lány még mindig annyira ellenszenves, hogy egy percig sem tudok azonosulni az általa megformált Clary-vel. rolleyes.gif Ennek ellenére tényleg örülök nekik, és bár tisztában vagyok a pár "sorsával", kíváncsi vagyok, hogy ebben a teljesen átformált Árnyvadász-világban hogy s miként alakul a kapcsolatuk.
2017. február 23. 18:12 #7
Rêveur
Rêveur
yes, and? ౨ৎ
 
Státuszlife is tricky baby, stay in your magic ⊹₊⋆
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.06.
Hozzászólás: 36123
Csatolások: 20566
Azonosító: 252965
Offline offline
Szerintem nagyon aranyosak wub.gif
Bár be kell vallanom, hogy sem Climon, sem pedig Clace shipper nem vagyok, de számomra inkább a Climon, mint a Clace.
2017. február 23. 18:20 #8
kami98
kami98
 
Státusz"Life itself is worth living for." - JA
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.30.
Hozzászólás: 1305
Csatolások: 0
Azonosító: 137470
Offline offline
En még nem lattam az uj reszt, de nagyon kiakadtam ezen. En a sorozat elejetol kezdve Clace shipper vagyok, Climon-t pedig csak baratkent tudom elkepzelni.. Sajnalom, hogy ezt mondom, de remelem, nem tart sokaig a kapcsolatuk, en baratkent sokkal jobban szeretem oket. En Simon-t Izzyvel tudnam elkepzelni, olyan cukik lennenek. *-* De az en kedvencem akkoris Malec. heart.gif
#TeamClace❤ #TeamMalec❤ #TeamSizzy❤
2017. február 23. 18:42 #9
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2013
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
Elég hülyén hozták össze őket egyik részben még Clary testvéreként tekintett Simonra aztán meglátta a kockás hasát és máris rávetné magát ennyire nem lehet kétségbe esett. Maradok Malec és Clace párti inkább
2017. február 23. 18:53 #10
- törölt felhasználó -    
Szerintem aranyosak. Mondjuk én mindegyik couplere ezt mondom a Clary - Jace - Simon - Isabelle - Maia - Raphael hexagonból.
2017. február 23. 20:30 #11
Adri152
Adri152
új tag
 
StátuszKoreanGirlForever + K-pop <3 <3 :DD^^
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.14.
Hozzászólás: 74
Csatolások: 0
Azonosító: 237233
Offline offline
én még mindig nem vagyok megbekelve ezekkel a szineszekkel nekem a régiek vagy is a filmbeli szereplők az igaziakxdd
2017. február 23. 23:22 #12
kami98
kami98
 
Státusz"Life itself is worth living for." - JA
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.30.
Hozzászólás: 1305
Csatolások: 0
Azonosító: 137470
Offline offline
Most neztem meg az uj reszt. Nem, még mindig nem. Totalisan kiakadtam.
Ugysem fog sokaig tartani a kapcsolatuk, teljesen biztos vagyok benne. Ne ertsetek felre, mindkettojuket imadom, de egy parkent valahogy nem birom elviselni oket
2017. február 24. 01:18 #13
- törölt felhasználó -    
Idézet (kami98 @ 2017.02.23. 23:22)
Most neztem meg az uj reszt. Nem, még mindig nem. Totalisan kiakadtam. 
Ugysem fog sokaig tartani a kapcsolatuk, teljesen biztos vagyok benne. Ne ertsetek felre, mindkettojuket imadom, de egy parkent valahogy nem birom elviselni oket


A könyvben sem voltak együtt sokáig.
2017. február 24. 06:39 #14
kami98
kami98
 
Státusz"Life itself is worth living for." - JA
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.30.
Hozzászólás: 1305
Csatolások: 0
Azonosító: 137470
Offline offline
Nem olvastam a konyvet, szoval nem tudom, mi van benne.
2017. február 24. 07:19 #15
ToxyFoxy
ToxyFoxy
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.10.29.
Hozzászólás: 31
Csatolások: 0
Azonosító: 260565
Offline offline
Borzalom, borzalom, borzalom! Az egész sorozat egy borzalom! A helyszínek sokszor gyönyörűek, de maga a kimenetele borzalom!1.:Nem a könyvsorozat szerint halad a sztori
2.:Egyes szinészek rohadtul nem hasonlítanak a könyvben leírtakra pl :Jacenek nem ilyen lapos hátranyalt haja van!
Egyedül Malec miatt nézem a sorozatot, semmi másért. Cassandra is megmondta kerek perec hogy az első évad szar volt. Ami Claryt és Simont illeti.. No comment. sleep.gif
2017. február 24. 07:22 #16
ToxyFoxy
ToxyFoxy
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.10.29.
Hozzászólás: 31
Csatolások: 0
Azonosító: 260565
Offline offline
Meg miaz hogy Sebastian szőke?!Elég sok dologra emlékszek a könyvekből, és ha jól olvastam Sebastian nem szőke!
2017. február 24. 09:46 #17
Seni
Seni
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.30.
Hozzászólás: 112
Csatolások: 0
Azonosító: 250258
Offline offline
Igazából... Eleinte hiányoltam az "eredeti" filmes szereplőgárdát.. Bár Magnus, Alec és Izzy esetében határozottam jobban tetszik a csere. smileeee.gif Ami a küllemüket illeti, nem minden adaptációban követik a könyvben leírt megjelenésüket, ennyi erővel Izzy a könyvben pl. magas. biggrin.gif Cselekmény szempontjából természetes (szerintem), hogy a filmmel nagyobb az egyezés. Egy sorozatban másra is fókuszálni kell, hiszen nem az a cél, hogy lezavarják 1-1,5 órában az egészet. /bár igényes lehetne az is, persze/ No meg, akadnak olyan részek a könyvben, amit talán nem a legegyszerűbb képernyőre vinni... smileeee.gif Persze, mondhatnánk, hogy de ma már ott a CGI meg egyéb dolgok, de ne felejtsük el, hogy valószínüleg van egy meghatározott költség keret. (Talán nem véletlen, hogy szegény farkasok olyanok, amilyenek.. ) Ennek ellenére szerintem nincs kizárva, hogy folyamatosan majd egyre inkább felveszi a könyv (majdnem) pontos vonalát. A fegyverek cseréjével 1 gondom volt: semmi átmenet. Megoldhatták volna egy "tuning" sztorival a dolgot, így viszont csak lestem, hogy most mi van ? biggrin.gif Túl hirtelen volt a váltás. No mindegy. Ha az ember kicsit eltekint a könyvtől, egész élvezhető sorozatról beszélünk, ha el is kezdik vetíteni kis hazánkban, remélem nem szinkronizálják le.. Esetleg adnak lehetőséget, hogy eredeti hanggal+magyar felirattal lehessen nézni. smileeee.gif
#Malec ❤
2017. február 24. 22:25 #18
anzi
anzi
 
StátuszHey girl, open the walls, play with your dolls..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.30.
Hozzászólás: 870
Csatolások: 0
Azonosító: 148296
Offline offline
Elég hülyén lettek "összehozva"...
2017. február 25. 19:27 #19
AnnaZriinyi
AnnaZriinyi
underworld shooter♦
 
StátuszAbsque pugna non est victoria.«
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.19.
Hozzászólás: 1951
Csatolások: 16
Azonosító: 239228
Offline offline
Idézet (ToxyFoxy @ 2017.02.24. 07:22)
Meg miaz hogy Sebastian szőke?!Elég sok dologra emlékszek a könyvekből, és ha jól olvastam Sebastian nem szőke!


2017. február 25. 23:39 #20
Nórika 12
Nórika 12
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.01.
Hozzászólás: 33
Csatolások: 0
Azonosító: 243296
Offline offline
Na most tisztázzuk egyszer és mindenkorra:
Az árnyvadász-rajongóknak sokfajtája van.
1. A könyvpártiak, akik azért síránkoznak, mert minden eltér a könyvtől.
2. A sorozatpártiak, akik olvasták a könyveket és megértik, hogy nem lehet mindent összehozni úgy, ahogy az a könyvekben meg van írva.
3. A logikusan gondolkodók, akik megértik azt, hogy nem lehetne minden ugyanolyan, mert tudja, hogy akkor a könyvolvasók azzal jönnének, hogy "Ez csak egy kopi!", "Nem is izgalmas, mert már tudom, hogy mi fog történni!". Én személy szerint az utóbbiba tartozok, sőt kifejezetten örülök, hogy a sorozat más, mert így a könyves élmény egy másik változatát is átélhetem újra. EZ olyan mint egy Fanfiction. És annak se kell nagyon aggódni miatta, aki MÉG nem olvasta el a könyvet, mert a sorozat nem sok újat fog neki nyújtani.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok