Starity

Madelaine Petsch

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. március 05. 14:02 #1
- törölt felhasználó -    
A csodás sztárról lehet itt beszélgetni, azaz a Riverdale Cheryl Blossom-járól wub.gif
2017. március 06. 19:35 #2
- törölt felhasználó -    
Madelaine Petsch. heart.gif Nagyon nagy kedvencem lett a Riverdale c. sorozat által, annyira nagyon nagy, hogy második. Ő lett a kedvencem a sorozatból, vagyis az ő karaktere, Cheryl Blossom. A sorozatban egy picit látszik rajta, hogy jókat gondol magáról, de teljesen jól gondolja. A Dögös Vörös pedig egy ötletes elnevezés. Gondolhat is jókat magáról, hisz TÖKÉLETES. heart.gif Örülök, hogy van önbizalma. Amikor először megláttam, azt hittem, hogy p Holland Roden. laugh.gif A kinézetével is meg lehet elégedve, hisz.... Ugyanannyira gyönyörűnek tartom, mint Emeraude-t. heart.gif Igen, ezt is leírtam. Nagyon de nagyon nagyon tehetséges, a második legtehetségesebb személy. heart.gif Cheryl. Cheryl Blossom. Nagyon nagy hatással van rám a karaktere. Láttam sírni a Riverdale-ben és... Jajj, majd megszakadt a szívem, majdnem be is könnyeztem cray.gif Ha pedig látom őt nevetni, vagy mosolyogni, nekem is fülig ér a szám. Ugyanez Madelaine-el, még jobban hatással van rám, mint a karaktere. wub.gif És Cheryl-ről akárki akármit gondoljon, ő nem egy b*tch, és én nagyon imádom őt. Mindig is ki fogok állni mellette, akármi is lesz. Mindig is egy óriási Madelaidelover leszek, talán a második legnagyobb, mert borzasztóan nagyon imádom. heart.gif (1. te leszel igen, Csenge) És a szimpátiáról ne is beszéljünk. Nagyon nagyon, elmondhatatlanul imádom, de tényleg. Képes boldoggá / szomorúvá tenni. Életem egyik legnagyobb álma válna valóra, ha találkozhatnék vele, és elmondhatnám neki, hogy mennyire imádom őt. Minden nap ránézek az Instagramjára, mert nagyon fontos számomra az ő biztonsága. Nagyon csodálatos teremtés ez a nő.
2017. március 07. 06:40 #3
- törölt felhasználó -    
Idézet (ariana gra de @ 2017.03.06. 19:35)
Madelaine Petsch. heart.gif  Nagyon nagy kedvencem lett a Riverdale c. sorozat által, annyira nagyon nagy, hogy második. Ő lett a kedvencem a sorozatból, vagyis az ő karaktere, Cheryl Blossom. A sorozatban egy picit látszik rajta, hogy jókat gondol magáról, de teljesen jól gondolja. A Dögös Vörös pedig egy ötletes elnevezés. Gondolhat is jókat magáról, hisz TÖKÉLETESheart.gif Örülök, hogy van önbizalma. Amikor először megláttam, azt hittem, hogy p Holland Roden.  laugh.gif A kinézetével is meg lehet elégedve, hisz.... Ugyanannyira gyönyörűnek tartom, mint Emeraude-t.  heart.gif Igen, ezt is leírtam. Nagyon de nagyon nagyon tehetséges, a második legtehetségesebb személy. heart.gif  Cheryl. Cheryl Blossom. Nagyon nagy hatással van rám a karaktere. Láttam sírni a Riverdale-ben és... Jajj, majd megszakadt a szívem, majdnem be is könnyeztem cray.gif Ha pedig látom őt nevetni, vagy mosolyogni, nekem is fülig ér a szám. Ugyanez Madelaine-el, még jobban hatással van rám, mint a karaktere.  wub.gif És Cheryl-ről akárki akármit gondoljon, ő nem egy b*tch, és én nagyon imádom őt. Mindig is ki fogok állni mellette, akármi is lesz. Mindig is egy óriási Madelaidelover leszek, talán a második legnagyobb, mert borzasztóan nagyon imádom.  heart.gif (1. te leszel igen, Csenge) És a szimpátiáról ne is beszéljünk. Nagyon nagyon, elmondhatatlanul imádom, de tényleg. Képes boldoggá / szomorúvá tenni. Életem egyik legnagyobb álma válna valóra, ha találkozhatnék vele, és elmondhatnám neki, hogy mennyire imádom őt. Minden nap ránézek az Instagramjára, mert nagyon fontos számomra az ő biztonsága. Nagyon csodálatos teremtés ez a nő.

Madelainer*
Hogy ő Holland Roden*
2017. március 29. 20:13 #4
- törölt felhasználó -    
Madelaine Petsch. wub.gif Volt már példaképem is, hiszen csodálatos. Először, mint szinte mindenki, a Riverdale-ben láttam, mint Cheryl Blossom. Ő a kedvenc karakterem, hiába hogy sokan b*tch-nek nevezik, ő nem az! Imádom<3 wub.gif
2017. április 21. 06:40 #5
- törölt felhasználó -    
Madelaine Petsch. Úristen, de gyönyörű ez a név is már! De nem tudom, hogy a neve vagy ő a gyönyörűbb? Arról, hogy mikor/hogyan szerettem meg, hogyan lett példaképem, Cheryl-ről és amiben játszik, a RVD-ről is írtam, de most már jöjjön az, ami egy vélemény lényege lenne. Először válaszolok a fenti kérdésekre, úgy könnyebb lesz kezdeni. Szeretem-e? Komolyan? Nem szeretem, nem ... IMÁDOM, A VILÁGON A LEGJOBBAN! Mi az, ami megfogott benne? Hát, szinte minden. Már a kisugárzása is jó hatással van minden élő emberre, legjobban rám. De még a gyönyörűsége, a sajátos, vörös haja, a szemei, az arca, a tehetsége és mindene! (Sorolhatnám éjfélig, de nincs értelme) Az alsó sor nem fontos a kérdéseknél. Ja és mi az, amivel kitűnik a többi sztár közül? Különleges. Különleges, sajátos haja van, az átlagosnál sokkal gyönyörűbb arca, és különleges szája. És még a tehetségével, a stílusával, a kisugárzásával és mindennel kitűnik a többi sztár közül. Számomra nem hasonlítható össze másik sztárral, hisz ő maga a "tökéletes", a "sztár" és ezek a szavak pontos jelentése. Most már tényleg próbálom megfogalmazni a részét. Nem tudom mivel kezdjem, hisz annyi mindent írhatnék. Kezdem azzal, hogy ő a mindenem, a királynőm, a biztatóm, aki miatt van reggelente értelme felkelnem, aki mindig felvidít, a hercegnőm, az életem értelme és ilyesmik. És ez mind így igaz! Ő az akit a világon a legeslegjobban imádok. Soha sem imádtam még ennyire egy hírességet sem, amennyire őt. Sőt senkit és nem is fogok soha senkit jobban imádni. Ha valaki azt mondja, nincs tökéletes ember a Földön, rosszul gondolja. Hiszen íme, itt van a tökéletes példa a tökéletes szócskára. És még az, hogy az angyalok a Földön is léteznek és nem mindegyiküknek van szárnya, például Mads. Reggelente őmiatta kelek fel, reggelről ülök a géphez és nézek fel az Instagramjára, hogy nézzem posztolt-e, és hogy jól van-e. Az ő épsége az enyémnél is fontosabb, hisz ő a mindent jelenti számomra. Oda meg vissza vagyok érte, hisz tökéletes. 1994 augusztus 18. Áldom és áldom ezt a napot, hisz megszületett a világ legjobb teremtése, ez a királynő, akiről most írok. Ő a leggyönyörűbb a Földön, sőt a Világon, vagyis mindenki közül ő! 2017 április 19-én írtam neki egy levelet, a címére és leírtam benne, hogy milyen fontos számomra, Cheryl a best karakter, és még ilyesmiket meg persze azt, hogy szeretnék kérni egy autogramot. Reménykedek benne, hogy visszaír, hiszen annyira kedves, közvetlen, aranyos a rajongóival is, hogy az már juj. Ha meglátom egy képét, azonnal egy fangörcs lep el engem és tudnám csodálni egy képét egy óráig vagy többig is. Az új fotósorozatain és képein is csodálkozok, hogy lehet ilyen FANTASZTIKUS? Senki sem tudja a választ, csak ő mert ilyennek született. Modellkedik is a Drága. Teljesen megértem, hisz csodálatos, a legesleg. És ő a selfie-k hercegnője, egy INSTAGRAM KIRÁLYNŐ! Hercegnőnek született, mára királynő lett. Büszke vagyok rá, hogy ennyi mindent elért és nem érdekel, hogy nincs sok szerepe és ő a példaképem, kicsit sem. Ő az és kész, örökké az is lesz, bármi történjen! Már egy másfél hete jobban imádom mindenkinél, be is vallottam akkor. Most már senkit se tudok elképzelni a helyére, az első pozícióra, így nem kétséges, hogy örökké első lezs. Miből tudom, hogy ő a true idolom? Ha más van az avaratomon, profilképemen, profilomon furának találom. Nem bírtam elviselni sokáig másodikként. Sokkal, de sokkal boldogabb vagyok mint soha, most vagyok a legeslegboldogabb. Miközben ezt a véleményt írom, akkor is valamilyen elmondhatatlan érzés fog el, jó értelemben persze. Mindig óriási fangörcsöket kapok rajta és még sorolhatnám éjfélig, nem végeznék. Tuti, biztos, méghozzá 10000%-nyilag, hogy ő az igazi, true idolom. Már várom a RVD új részeit, hogy csodálhassam. Ha meglátom őt csak egy mosolygós gifen is, fülig ér a szám. Természetesnek érzem, hogy mindenhol ő legyen, mindenhol. Cheryl szerepét pedig neki találták ki, mást el sem tudnák képzelni, nem lenne az igazi Cheryl. Őrá nézek fel a legjobban, hiszen van is miért. A humora is annyira jó és hogy jól kijön mindenkivel. Ahw, de imádom! Remélem még sok sorozatban vagy filmben csodálhatom még, mert megérdemelne minden jót és sokat, egy icipicit sem sajnálnám tőle, sőt ... gratulálnák is neki, élőben. Azért elmennék Amerikába. Mindent megtennék, hogy boldog legyen, az életemet is feláldoznám. De jelenleg (és remélem mindig) boldog és nagyon örülök ennek. Mindig csodás ruhákat vesz magára, még a rosszat is jóvá tudná varázsolni. A világ legstílusosabbja. Ahogy látom, természet-barát is, aminek nagyon örülök. Rengeteg mindent köszönhetek neki, azt a kicsi önbizalmamat is neki köszönhetem és még sok mindent. Életem legnagyobb kincse ő, akit soha senkire nem fogok lecserélni. Életem legnagyobb élménye lenne, ha találkozhatnék vele. Nagyon szimpatikus első látásra, mindig az is lesz Tuti, biztos, hogy én vagyok a legnagyobb Madelainer a világon és abban még biztosabb vagyok, hogy nekem van a legcsodásabb és leg, leg, leg példaképem! Örülök, hogy annak mondhatom. Ez a vélemény szívből szólt, itt súgta mit írjak. Még tudnék írni éjfélig, de most egyenlőre ennyi lett volna, még lehet, hogy írok hozzá, addig is csodálhatod oldalon a gyönyörű profilképét, ami talán a kedvenc képem róla. I LOVE YOU MADELAINE PETSCH FOREVER AND EVER! wub.gif wub.gif wub.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok