Starity

A Sony Music hivatalosan is készen áll Harry Styles szólólemezére

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. március 18. 14:02 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Izgalmas felvétel látott napvilágot a tegnapi Sony Music Mexico sajtótájékoztatójáról!
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. március 18. 14:15 #2
Ariella2001
Ariella2001
 
StátuszCsak szavakkal búcsúztunk el, közben százszor meghaltam
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.14.
Hozzászólás: 1165
Csatolások: 0
Azonosító: 229442
Offline offline
Aztán ha bukás lesz az album, mindenki lesütött szemmel fog figyelni
2017. március 18. 16:01 #3
Wendy17
Wendy17
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.04.
Hozzászólás: 488
Csatolások: 0
Azonosító: 220562
Offline offline
nagyon sajnálom Harryt nem lennék a helyében.
Akkora nagyon nagy nyomás nehezedik rá amit el sem tudok képzelni.
A kritikusok sokat várnak tőle mivel nagy nevekkel és grammy díjas producerekkel dolgozik együtt és a zenész társai pl Ed Sheeran is csak dicsérte Harry albumát.
A színész kollégák is csak szép szavakat mondtak róla pl hogy mennyire tehetséges és sokak szerit ha nagyot alakít szép jövő vár rá Hollywoodban.
Szóval ha mindezeknek az elvárásoknak nem felel meg szegényt nagyon lefogják húzni és csak remélni tudom hogy nem törik össze lelkileg.
2017. március 18. 16:10 #4
Gréta Styles
Gréta Styles
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.10.
Hozzászólás: 12
Csatolások: 0
Azonosító: 262402
Offline offline
Hogyha bukás lenne (ami kurvára nem fog megtörténni) én akkor is büszke leszek Harryre❤
2017. március 18. 16:22 #5
- törölt felhasználó -    
Idézet (Wendy17 @ 2017.03.18. 16:01)
nagyon sajnálom Harryt nem lennék a helyében.
Akkora nagyon nagy nyomás nehezedik rá amit el sem tudok képzelni. 
A kritikusok sokat várnak tőle mivel nagy nevekkel és grammy díjas producerekkel dolgozik együtt és a zenész társai pl Ed Sheeran is csak dicsérte Harry albumát.
A színész kollégák is csak szép szavakat mondtak róla pl hogy mennyire tehetséges és sokak szerit ha nagyot alakít szép jövő vár rá Hollywoodban. 
Szóval ha mindezeknek az elvárásoknak nem felel meg szegényt nagyon lefogják húzni és csak remélni tudom hogy nem törik össze lelkileg.

Nem hiszem, hogy sajnálni kéne. Jogosan fűznek hozzá nagy reményeket, ráadásul olyan emberek mondanak róla pozitívumot, akik azért már régóta benne vannak a szakmában. Ha úgy gondolnák, hogy nem lenne jó az albuma, akkor nem mondanák. Én hiszek benne, hogy nagy durranás lesz, mert Harry képes nagyot alkotni, egész egyszerűen, ha bukás lenne, akkor nem harangoznák be ennyire pozitívan. Ráadásul már többen is belehallgathattak, és azt mondták, hogy nagyon jó lesz. Mellesleg ő egy olyan ember, aki szerintem azért tudja kezelni a kudarcokat, szóval nem gondolnám, hogy összetörik, mert mindenképpen lesznek mellette emberek, a családja, a barátai, ahogy eddig is voltak.
2017. március 19. 10:41 #6
RihannaFan26
RihannaFan26
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.03.
Hozzászólás: 747
Csatolások: 1
Azonosító: 211156
Offline offline
Harryre hatalmas karrier vár, ez biztos. Jól kezeli szerintem a rá nehezedő terhet, kiváncsi vagyok rá nagyon, milyen dalokkal fogja meglepni a rajongókat ❤
2017. március 19. 12:55 #7
Lexavie
Lexavie
A
 
StátuszLet us be elegant or die.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.23.
Hozzászólás: 2720
Csatolások: 0
Azonosító: 262632
Offline offline
Én teljesen biztos vagyok benne, hogy nagy durranás lesz az albuma! heart.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok