Starity

Felvállalta másságát egy szexi fotósorozattal a Fifth Harmony énekesnője

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. március 25. 21:09 #21
Lexavie
Lexavie
A
 
StátuszLet us be elegant or die.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.23.
Hozzászólás: 2720
Csatolások: 0
Azonosító: 262632
Offline offline
Arról, hogy biszexuális lenne én teljesen lemaradtam. Viszont örülök, hogy ezzel végre teljesen felvállalta. A fotók egész jók lettek.
2017. március 25. 22:07 #22
- törölt felhasználó -    
Azt hiszem most elmegyek hányni...
2017. március 26. 09:31 #23
- törölt felhasználó -    
De fúj má....
2017. március 26. 09:33 #24
DarkHipster
DarkHipster
visszatérő vendég
 
StátuszIdegen: Fiú vagy, vagy lány? Én: Rumbatök vagyok. :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.26.
Hozzászólás: 190
Csatolások: 0
Azonosító: 235012
Offline offline
Talán azért vállalják fel egyre többen, mert végre eljutottunk odáig, hogy tesznek az ilyen hülye, elmaradott homofóbokra, mint akik páran ide kommentelnek.....én elgondolkodnék ezen smileeee.gif
2017. március 26. 10:06 #25
Narrybitch
Narrybitch
bruhgirl.
 
StátuszWe're just a bunch of fucking animals, but we're afraid of the outcome
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.08.
Hozzászólás: 9000
Csatolások: 6266
Azonosító: 253008
Offline offline
Nem tudom itt mi a baja mindenkinek. Ha így boldog, akkor hagyjuk meg neki ezt a boldogságot. Senki nem arra kíváncsi, hogy olyanokat írjanak, hogy "manapság már mindenki biszex vagy leszbi". Úgy él ahogy ő szeretne, és úgy gondolkodik, ahogy ő szeretne. Hagyjuk meg neki a lehetőséget, hogy ő is szeressen valakit. Akár fiú, akár lány lesz.
2017. március 26. 11:51 #26
- törölt felhasználó -    
Büszke vagyok rá, hogy kirakta ezeket a képeket, mert gyönyörű rajta heart.gif
2017. március 26. 12:41 #27
l0ryka
l0ryka
visszatérő vendég
 
Státuszhttp://welcome-to-lorys-music-world.blog.hu/2010/12/12/merj
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.23.
Hozzászólás: 186
Csatolások: 4
Azonosító: 129773
Offline offline
Milyen másságát?Már nyílt titok egy ideje,hogy biszex.
2017. március 26. 19:38 #28
- törölt felhasználó -    
Szétmentek Lucyval? Nafene.
Végre rendes képek is vannak az Instáján a sok politikai aktivista üzenet meg az 5H-s képek mellett.
2017. március 26. 19:48 #29
- törölt felhasználó -    
Idézet (Lisanne @ 2017.03.25. 21:02)
Manapság már mindenki biszex vagy leszbi.
Elég tömeg dolog lett, és gondolom Lauren is csak megy a tömeg után.


Ez pedig óriási probléma. A liberális politika az utóbbi időben azt próbálja sulykolni az emberek fejébe, hogy a biszexualitás és a homoszexualitás A NORMÁLIS ÁLLAPOT. A heterokat pedig lassan azonos szintre próbálják helyeztetni a rasszistákkal, terroristákkal. Sőt, újabban már a nemek eltörlését és a transzgender terjesztését is a fejükbe vették, már gyermekkortól(!!!).
Nagy veszélyben van a világ.
Aki hetero az hetero, aki biszex az biszex, aki meleg az meleg. Ő dolguk. De azzal, hogy ennyire próbálják lenyomni az emberek torkán, hogy a biszexualitás és a homoszexualitás a normális állapot, pont a melegmozgalmak eredeti céljának ellenkezőjét fogják elérni: a kirekesztés, a homofóbia terjedését, súlyosbodását.
2 felhasználónak tetszik: Maiko, Beyla
2017. április 01. 08:27 #30
- törölt felhasználó -    
Kiégtek​ a szemeim.
2017. április 01. 12:35 #31
Gingerina
Gingerina
visszatérő vendég
 
StátuszI WILL TRAVEL THE W O R L D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.27.
Hozzászólás: 142
Csatolások: 0
Azonosító: 261537
Offline offline
Az a normális, hogy egy férfinek nő tetszik, és fordítva. Így vagyunk "kódolva", teremtve (kinek mi tetszik). Igen, elfogadom személy szerint, ha pár ember mégis a saját neme iránt vonzódik, vagy esetleg mindkettőhöz. De az, hogy manapság már minden ötödik celebről hoznak valamilyen infót, és emellet a nagyvilágban is rengeteg homo és biszexuális ember van, az nekem sok. NEM EZ A TERMÉSZETES. Fogalmam sincs, ilyenek hogy történhetnek, de az ő dolguk (általánosítok). Ha így boldogok, legyenek, de nem értek velük egyet.
1 felhasználónak tetszik: Maiko
2017. május 07. 16:08 #32
- törölt felhasználó -    
Idézet (Gingerina @ 2017.04.01. 12:35)
Az a normális, hogy egy férfinek nő tetszik, és fordítva. Így vagyunk "kódolva", teremtve (kinek mi tetszik). Igen, elfogadom személy szerint, ha pár ember mégis a saját neme iránt vonzódik, vagy esetleg mindkettőhöz. De az, hogy manapság már minden ötödik celebről hoznak valamilyen infót, és emellet a  nagyvilágban is rengeteg homo és biszexuális ember van, az nekem sok. NEM EZ A TERMÉSZETES. Fogalmam sincs, ilyenek hogy történhetnek, de az ő dolguk (általánosítok). Ha így boldogok, legyenek, de nem értek velük egyet.

tudom, több hónapos cikk, és valószínűleg már senki nem olvassa, de muszáj válaszolnom pár kommentre.
Nem akarok belemenni a vallási dolgokba, ezt olyan dolognak tartom, amit az ember maga dönt el, és annak ellenére, hogy jómagam nem vagyok hívő, nyílt vagyok más emberek véleményére. Nem tudom, hogy a kedves kommentelő az-e, de muszáj szót ejtenem a hozzászólásodról.
Egy szóban össze tudom foglalni, mit gondolok erről a szövegről, amit iderittyentettél: undorító. Tudom, hogy azt írtad, elfogadod a melegeket és a biszexuálisokat, de csak kis mértékben. Hogy is van ez? A celebek sem hirtelen lesznek azok, akik, ez nem egyik napról a másikra megy. Az ember így születik, és nem mindenki úgy, ahogy te azt a szentbeszédedben próbálod előadni. Nem minden ember születik heteroszexuálisnak. Akár tetszik, akár nem, fogadd el, hogy a világban vannak olyanok, akik a saját, akik mindkettő, és akik az ellenkező nemhez vonzódnak. Ez különbözik bennük, de tudod, mi a közös tényező? Mindenki ember. Te is, akármennyire vagy egy homofób, beszűkült látókörű személy. Meg kéne érteni végre, hogy a szerelem az szerelem, és nem ismer korlátokat. Nem érdekli, hogy az illető férfi vagy nő, fiatal vagy idős, vékony vagy testesebb. Könyörgöm, a XXI. századot írjuk, ideje lenne végre beletörődni, hogy vannak nők, akik nőket szeretnek, és vannak férfiak, akik férfiakat.
Neked pedig, kedves Gingerina, üzenném, hogy kéne egy kis elfogadást tanulnod, mert megértem, hogy más nézeteket vallsz, mint én, de a homo- és biszexualitás éppen annyira természetes, mint a heteroszexualitás, és pont ez a legutolsó dolog, amivel foglalkoznia kéne az embereknek.

Idézet (khalifa @ 2017.03.25. 22:07)
Azt hiszem most elmegyek hányni...

A tiéd a másik hozzászólás, amire muszáj reagálnom.
Nem tudom, hogy a homofóbia, vagy az ostobaság beszél belőled, esetleg a Lauren iránti ellenszenved, de könyörgöm, ezt muszáj volt? A képeken még csak semmi olyasmi nem történik, amire ezt a véleményt nyilváníthatnád, ha pedig a lány(ok) biszexualitásával van gondod, ajánlom figyelmedbe az előző kommentre való reagálásomat.:')

Idézet (sziszkaaaaa @ 2017.03.26. 09:31)
De fúj má....

Először is, tanulj meg helyesen írni; másodszor meg nem győzöm ismételgetni, hogy a nem identitás, legyen az bármilyen, se nem fúj, se nem undorító, se nem olyasmi, amit el kéne ítélni. Ezt neked is tudom ajánlani, tanulj egy kis elfogadókészséget, köszi.

Azt hiszem, mindent elmondtam, amit szerettem volna. Jómagam pedig örülök, hogy Lauren felvállalta önmagát, mindenkinek így kéne tennie a mai világban, magasról téve az olyan emberek véleményére, mint akikre reagáltam az elmúlt sorokban. Minden kedves homofóbiában szenvedő egyénnek üzenném, ismételten, hogy a szerelem az szerelem, és remélem, ha majd egyszer ti is véletlenül a saját nemetekből való emberbe fogtok beleszeretni, megtanuljátok, mennyire sz*r nap mint nap elviselni az olyan beszűkült látókörű, ostoba emberek megszólalásait, mint amilyenek ti is vagytok. Csóközön.
3 felhasználónak tetszik: madeleine., Szandi0820, Lisanne
2017. május 16. 18:21 #33
- törölt felhasználó -    
Idézet (arpad26 @ 2017.03.26. 19:48)
Ez pedig óriási probléma. A liberális politika az utóbbi időben azt próbálja sulykolni az emberek fejébe, hogy a biszexualitás és a homoszexualitás A NORMÁLIS ÁLLAPOT. A heterokat pedig lassan azonos szintre próbálják helyeztetni a rasszistákkal, terroristákkal. Sőt, újabban már a nemek eltörlését és a transzgender terjesztését is a fejükbe vették, már gyermekkortól(!!!). 
Nagy veszélyben van a világ.
Aki hetero az hetero, aki biszex az biszex, aki meleg az meleg. Ő dolguk. De azzal, hogy ennyire próbálják lenyomni az emberek torkán, hogy a biszexualitás és a homoszexualitás a normális állapot, pont a melegmozgalmak eredeti céljának ellenkezőjét fogják elérni: a kirekesztés, a homofóbia terjedését, súlyosbodását.

Egyetértek veled és Gingerinával is valamilyen szinten!
Én elfogadom azokat, akik az ellenkező nemhez vonzódnak, hiszen a baráti körömben és a családomban is vannak ilyen emberek, de akkor sem ez a normális.
1 felhasználónak tetszik: Maiko
2017. május 27. 12:00 #34
Lisanne
Lisanne
injeolmi <3
 
Státuszcho miyeon loveland
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.28.
Hozzászólás: 11007
Csatolások: 2193
Azonosító: 252651
Offline offline
Idézet (Lilibeth @ 2017.05.27. 10:59)
Leszbikém, álljá mr le...

egytől tízes skálán mennyire vagy szánalmas?
2017. május 27. 12:14 #35
- törölt felhasználó -    
ezt már tényleg nem hagyhatom szó nélkül.
téged most komolyan az zavar, hogy valaki nem azokat a sztárokat szereti mint te? a homofóbiádat sem értem igazán.. miért zavar, hogy valaki nem az ellenkező nemhez vonzódik? Ezen a világon MINDENKI megérdemli, hogy szerethessen valakit.. mi van akkor, ha pont ugyanabban a nemben találja meg a szerelmét? ne legyél annyira büszke magadra, ez már tényleg szánalmas.
2 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Lisanne
2017. május 27. 12:28 #36
- törölt felhasználó -    
Pont az ő magánügye! Az meg a kommentelőké, hogy mit tartanak normálisnak. Viszont az álláspontot alpáritás nélkül is meg lehet fogalmazni...
2 felhasználónak tetszik: Maiko, Szandi0820
2017. augusztus 18. 15:09 #37
Kincs
Kincs
visszatérő vendég
 
Státuszwhy'd you only call me when you're high?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.01.21.
Hozzászólás: 339
Csatolások: 1
Azonosító: 262053
Offline offline
Lassam nem a biszexeket itélik el az emberek, hanem azt ha valaki nem az, vagy homofób...hova fajul ez a világ?
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok