Starity

Óriási siker a Kincsem

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. március 27. 06:39 #1
- törölt felhasználó -    
Múlthét közepe óta játsszák a hazai mozik a Kincsemet. Herendi Gábor filmje azonnal belopta magát a közönség szívébe, a premier óta rengetegen váltottak jegyet a csodaló történetére.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. március 27. 07:35 #2
RihannaFan26
RihannaFan26
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.03.
Hozzászólás: 747
Csatolások: 1
Azonosító: 211156
Offline offline
Fantasztikus film, mindenkinek ajánlom!❤❤
2017. március 27. 08:51 #3
ramio
ramio
delaney
 
Státusztalán egy napon majd újra
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.24.
Hozzászólás: 13726
Csatolások: 622
Azonosító: 258309
Offline offline
Még nem láttam, de szívesen megnézném.
2017. március 27. 11:33 #4
Fozi Dodi
Fozi Dodi
ForthePolarbears
 
StátuszThe Scout
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.25.
Hozzászólás: 1396
Csatolások: 224
Azonosító: 133896
Offline offline
Nagyon sokan említették, hogy klisé, hogy Amerika majmolás, hogy a látvány összecsapott, a sztori túllő a valóságon...szerintem meg, akik hasonlóakat írnak, csak túlzottan szeretnének ragaszkodni, ahhoz a sztereotípiához, hogy magyar film csak sz@r lehet.

Én sokkal kevesebbet vártam, mint amit kaptam. Azt hittem alig fog szólni Kincsemről, de tök sok dolgot bele tettek, ami a valóságban is megtörtént. A színészektől nem ájultam el, de a sztori jó volt, a látványvilág nekem elment, a lovak nagyon ügyesek voltak, az utalásokon jót nevettem, a hangulat pedig szerintem elvitte az egész filmet. Ott ültem a moziban és csak arra tudtam gondolni, hogy "wow!", ilyen is van még biggrin.gif
Nekem a kedvenc magyar filmem lett, ajánlani tudom azoknak, akiknek legalább trailer alapján tetszett (főleg, hogy a trailer szerintem rosszabbnak mutatja a filmet, mint amiylen). Előzetes alapján sokan 16-os korhatárra akarták ítélni a filmet...nézzétek meg és rájöttök, hogy fölösleges, az erotikus szálak teljesen ízlésesen vannak tállalva.
2017. március 27. 16:28 #5
Tamcsy2001
Tamcsy2001
 
StátuszJelenleg tök üres a fejem :P tetszik ez az érzés ^ ^
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.09.
Hozzászólás: 587
Csatolások: 0
Azonosító: 255514
Offline offline
Még nem láttam, de nagyon jónak ígérkezik, szerintem hétvégére megérik egy mozizás smileeee.gif a trailer remek smileeee.gif
2017. március 27. 17:47 #6
Shiinon
Shiinon
✿❀봄날❀✿
 
StátuszThe most beautiful things are not seen with your eyes, but felt with your heart.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.22.
Hozzászólás: 1034
Csatolások: 0
Azonosító: 239342
Offline offline
Én személyesen még nem láttam, de barátnőimnek nagyon tetszett smileeee.gif
2017. március 27. 17:57 #7
Fancy_24
Fancy_24
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.29.
Hozzászólás: 18
Csatolások: 0
Azonosító: 259374
Offline offline
Szerintem baromi jó film, bár az igaz, hogy nem egy vilàgmegváltó sztori, amin napokig forog az ember agya. Engem nagyon jól kikapcsolt, érdemes volt megnézni.
2017. március 27. 19:07 #8
Vanus94
Vanus94
visszatérő vendég
 
StátuszIf you have Ghost you have everything.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.16.
Hozzászólás: 225
Csatolások: 170
Azonosító: 162205
Offline offline
Sajnos nem volt alkalmam a moziban megnézni, de amint lehet majd pótolom. Nagyon szeretem a lovas filmeket, ideje volt már Kincsemről is egyet készíteni. smileeee.gif
2017. március 27. 20:05 #9
RocketQueen98
RocketQueen98
visszatérő vendég
 
StátuszSokkal könnyebb lenne eladni a lelkem, ha meg tudnám találni.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.04.28.
Hozzászólás: 130
Csatolások: 29
Azonosító: 225057
Offline offline
Sajnos a rengeteg pozitív kritika mellett olvastam igazán rosszakarókat is, de nem értek egyet azokkal akik szerint ez a film rossz. Tegnap volt szerencsém megnézni és bizony kedvet is kaptam a lovagláshoz. Nagyszerű zenék, gyönyörű steampunk ruhák, szépséges pacik.A modern elemeket nagyon szépen sikerült elhelyezni mind a dialógusokban mind a ruhákban. Végre a fiatalabb generáció is megismerheti ennek a csodálatos lónak a történetét.
2017. március 27. 20:50 #10
Dorinadd
Dorinadd
Always
 
StátuszR5 & Harry Potter & TVD & TO & PLL
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.09.07.
Hozzászólás: 1937
Csatolások: 0
Azonosító: 259598
Offline offline
IMÁDTAM!!!! 1 hete láttam a moziban és mindig is lóimádó voltam, járok is lovagolni. Fura, de először azt hittem nem lesz jó. Aztán 3 órán keresztül csak a filmről beszéltem anyával. Az a macska nagyon bejött nekem. IMÁDTAM!!!!
2017. március 27. 20:57 #11
- törölt felhasználó -    
Nem láttam a filmet, egyelőre nem is tervezem megnézni. Sokan mondják, hogy nagy siker lett, de rengeteg olyan kommentet olvasok, hogy szörnyen feltűnő, hogy több lovat használtak Kincsem szerepére. Persze valószínűleg szörnyen nehéz megfelelő lovakat keresni, de azért mondjuk az, hogy a fején lévő jegyet olyan igénytelenül festették át, illetve hogy annyira feltűnő, hogy a kanca ló tulajdonképpen mén, nem utal valami profi megvalósításra. Illetve, azt is sok helyen hallottam, hogy nem annyira a lóról szól, ez mondjuk valószínűleg pozitívum, mert csak lovakról szóló filmet vagy sorozatot lehetetlenség csinálni, vagy ha mégis sikerül, akkor az teljességgel hihetetlen lesz, sok példát láttam már erre.
Persze, aki nem figyeli meg a lovakat annyira, vagy nem lovas szemmel nézi, mint én, lehet, hogy ezek kevésbé jönnek ki, mindenesetre nekem már az alaposan elvette a kedvem tőle, hogy rohadtul feltűnő, hogy mindig más ló van Kincsem szerepében.
2017. március 28. 09:31 #12
- törölt felhasználó -    
Én is megnézem majd! wink.gif
2017. március 28. 16:52 #13
anzi7
anzi7
Mrs. Tomlinson
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.15.
Hozzászólás: 4240
Csatolások: 9
Azonosító: 191626
Offline offline
Nagyon kíváncsi vagyok rá és mindenképpen szeretném megnézni smileeee.gif
2017. március 28. 18:45 #14
- törölt felhasználó -    
Én szombaton néztem meg az egyik barátnőmmel a filmet, nekünk nagyon tetszett, imádtuk! Azóta is folyamatosan szóba kerül egy-egy jelenet, mondat vagy akárcsak egy arckifejezés. Mindenkinek csak ajánlani tudom, fantasztikus lett! Alig várom, hogy újra láthassam.
2017. március 29. 07:24 #15
- törölt felhasználó -    
Hú de jó lehet smileeee.gif Azt mondta a barátnőm hogy lehet hogy megnézik smileeee.gif
2017. március 29. 16:52 #16
Fozi Dodi
Fozi Dodi
ForthePolarbears
 
StátuszThe Scout
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.25.
Hozzászólás: 1396
Csatolások: 224
Azonosító: 133896
Offline offline
Idézet (Szabe @ 2017.03.27. 20:57)
Nem láttam a filmet, egyelőre nem is tervezem megnézni. Sokan mondják, hogy nagy siker lett, de rengeteg olyan kommentet olvasok, hogy szörnyen feltűnő, hogy több lovat használtak Kincsem szerepére. Persze valószínűleg szörnyen nehéz megfelelő lovakat keresni, de azért mondjuk az, hogy a fején lévő jegyet olyan igénytelenül festették át, illetve hogy annyira feltűnő, hogy a kanca ló tulajdonképpen mén, nem utal valami profi megvalósításra. Illetve, azt is sok helyen hallottam, hogy nem annyira a lóról szól, ez mondjuk valószínűleg pozitívum, mert csak lovakról szóló filmet vagy sorozatot lehetetlenség csinálni, vagy ha mégis sikerül, akkor az teljességgel hihetetlen lesz, sok példát láttam már erre. 
Persze, aki nem figyeli meg a lovakat annyira, vagy nem lovas szemmel nézi, mint én, lehet, hogy ezek kevésbé jönnek ki, mindenesetre nekem már az alaposan elvette a kedvem tőle, hogy rohadtul feltűnő, hogy mindig más ló van Kincsem szerepében.


Én értek valamennyire a lovakhoz, de szerintem egyáltalán nem feltűnő...nem kell folyton a lovat bámulni, a történetre kell figyelni és kész. Ha így ülsz neki, akkor persze, hogy az lesz. Én nem is vettem észre, hogy változtak a lovak (nyilván tudtam, hogy többen vannak). Nyugodtan megnézheted, ettől még egy nagyon jó film,a bakiktól meg csak simán tekints el...ha azt fogod figyelni, hogy: "uramisten annak tök más a jegye!" akkor persze, hogy rossz lesz...
2017. április 17. 11:11 #17
Karenina
Karenina
visszatérő vendég
 
Státusz"még nincs vége.."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.03.30.
Hozzászólás: 151
Csatolások: 2
Azonosító: 263357
Offline offline
Én lehet megnézem ezt a filmet. biggrin.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!