Starity

Itt vannak a Queen + Adam Lambert koncert jegyárai

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. április 19. 11:25 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Mától a Queen és az Adam Lambert Fan Club tagjai már elővételben megvásárolhatják a jegyeket, míg a többiek április 21-től.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. április 19. 12:19 #2
- törölt felhasználó -    
Azért vannak árak te jó Ég! o.O
Ingyen kaja/pia is jar? Vagy taxi vagy valami? _nevet.gif
2017. április 19. 12:22 #3
Diala
Diala
Miss Objective
 
Státusz"Forgive your enemies, but never forget their names."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.27.
Hozzászólás: 2235
Csatolások: 0
Azonosító: 214153
Offline offline
Az "Amire mindenki várt" aláírás szerintem enyhén túlzó... biggrin.gif Az árakon meg én nem lepődtem meg.
2017. április 19. 12:41 #4
rocknroller
rocknroller
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.07.05.
Hozzászólás: 1787
Csatolások: 0
Azonosító: 17168
Offline offline
Hol lesz mert az nincs benne a cikkben gondolom SportAréna! Nem vészes árak metallica, RHCP is hasonló árban volt. 33-ig kifizethető.
2017. április 19. 13:15 #5
- törölt felhasználó -    
Kösz, de azt hiszem ezt most passzolom rohog.gif
2017. április 19. 14:25 #6
Karenina
Karenina
visszatérő vendég
 
Státusz"még nincs vége.."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.03.30.
Hozzászólás: 151
Csatolások: 2
Azonosító: 263357
Offline offline
Elég drága, de azért megpróbálok elmenni rá :/
2017. április 19. 14:36 #7
BLulu88
BLulu88
Cikk író
 
StátuszTalk behind my back but when they see me it's respect though...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.30.
Hozzászólás: 2172
Csatolások: 0
Azonosító: 242008
Offline offline
Alice Liza: Még jóhogy vannak árak! A külföldről érkező sztárok persze hogy többet kérnek egy-egy koncertért mint a hazaiak! Azért gondolj bele az utazás is pénzbe kerül és ez akkor még csak egy a sok fizetnivaló közül, amik szükségesek egy ilyen turnéhoz örüljünk hogy egyáltalán ide jönnek hiszen már ez is csoda...
2017. április 19. 16:24 #8
- törölt felhasználó -    
nem kis pénzek, mondjuk én drágábbra számítottam biggrin.gif
2017. április 19. 17:54 #9
madeleine.
madeleine.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.25.
Hozzászólás: 1662
Csatolások: 10275
Azonosító: 261034
Offline offline
Hát én mindjárt elbőgöm magam. Legszívesebben az első sorban csápolnék, de ez csak egy vágy, mert erre tuti, hogy nem lesz pénzem. cry.gif

De végre Ad nem ignorálja teljesen Magyarországot. Remélhetőleg jól fogja érezni magát, és így talán lesz még esély arra, hogy visszatér. Addig gyűjtögetek... rohog.gif
2017. április 19. 19:30 #10
AnnaZriinyi
AnnaZriinyi
underworld shooter♦
 
StátuszAbsque pugna non est victoria.«
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.19.
Hozzászólás: 1951
Csatolások: 16
Azonosító: 239228
Offline offline
Én többre számítottam. Ahhoz képest, hogy gyengébb zenekaroknál és előadóknál többe is került a jegy, ez nem olyan kolosszális.
2017. április 20. 10:42 #11
Marius
Marius
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.22.
Hozzászólás: 31
Csatolások: 0
Azonosító: 176300
Offline offline
Nem kérdés, hogy nem megyek el...Freddie Mercury,és John Deacon nélküli Queen?? Most ez komoly kérdés? A cikk..picit túloz...na persze kell a reklám.....szerény véleményem szerint....Mercury hagyatékát, szétcincálják, a legapróbb morzsáig évek óta..ha Queent, akarok hallgatni, azt Mercuryval hangjával hallgatom...Mert az Queen....ez meg csak egy zombi zenekar ahhoz képest....Eltelt a halála óta, 25 év, azóta olyan világslágereket, miért nem ír a Queen pl...mert majdnem 2 évente, volt legalább egy(amíg régi felállás volt) ....és bocsánat, az Adam Lambert rajongóktól....de biztos nagyon tehetséges, és biztos lehet utána nyálözönt csurgatni...de Freddie Mercuryhoz képest, mert értem, hogy hangban nincs ott(az szimpla biológia), meg nagy példakép Mercury.....de én itt nagy akarást látok meg a túlcirkuszolt számokat,,,meg egy kisherceget, aki felteszi a koronát a fejére...csak kár, hogy azt spanyol viaszt, nem ő találta fel, többek között, a We are the Championst is Freddie Mercury írta....arról nem beszélve, hogy amikor "86"- ban a fejére tette a koronát, már régen a Rockzene királyának számított, annyi világsláger után nem is csoda.... aki látvány showt akar, helyettes énekest akar látni, az fizesse meg a jegyet....én arra a Queenre vágyom, amit csukott szemmel, is tátott szájjal hallgattunk..és az már régen halott...Igen: annak idején Mercury egy szál trikóban, farmerban, és tornacipőben, sokkal nagyobb bulit varázsolt, mint azóta a Queen az összes koncertjén együtt véve...Őt úgy sem tudják visszaadni, én meg ha már hallottam az igazit nem érem be másolattal...azért egyszerűen, mert 25 év után, még mindig mérföldkövekkel jobb...akárhol is van, minden tisztelet az övé...béke poraira.
2017. április 20. 11:40 #12
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Mindenkinek szíve joga eldönteni, elmegy-e vagy sem, éppen ezért nem szándékozom írni egy regényt. Nekem volt szerencsém hat Queen + AL előadáson ott lenni, és hatalmas élmény volt. Nemcsak Adamet, hanem a Queent is nagyon szeretem totyogós korom óta. Véleményem szerint egy élménytől kíméli meg magát, aki nem tud elszakadni a múlttól. Egyik show sem akarta helyettesíteni Freddie-t, és csodálatos megemlékezést állítottak ellőtte minden alkalommal. Én, ha itthon tartózkodnék, biztosan ott lennék. Aki elmegy, az pedig nem fogja megbánni, ebben biztos vagyok. smileeee.gif
2017. április 20. 12:17 #13
Marius
Marius
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.22.
Hozzászólás: 31
Csatolások: 0
Azonosító: 176300
Offline offline
Ha az múlt, egy nagy érték, akkor nem érdemes elszakadni, ha majd megugorják azt a szintet, akkor megyek...de évek óta nem ugorják. Még szép, hogy megemlékeznek, szétszednék a rajongók őket ha nem tennék...de még mindig Mercuryból élnek...még jó, hogy alapvetően, több tucat számot vettek fel minden lemezkészítésnél, mindig lesz mit előkaparni, Freddietől...engem a látványos showwal elkápráztatni sosem sikerült....egyik együttesnek sem...ha látványra vágyom moziba megyek---a fülemet kényeztesse, azért zene....a fül dolgot..meg az új Queen meg csak akkor nyeri nálam, ha Freddie énekel ez van....ő tudtommal nem jön...felvételről meg magamnak is le tudom játszani..nem kell hozzá koncertjegyet venni.....
2017. április 20. 12:22 #14
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Tisztelem a véleményedet, de úgy gondolom, ameddig nem voltál ott, nem tudod, hogy milyen érzésekkel távozott nem egy szkeptikus Queen rajongó és az egésznek milyen atmoszférája volt. A múlt jó, de a jelen is lehet ugyanolyan jó – szomorú világot élnénk, ha csak a múltból tudnánk táplálkozni. Brianék szeretnek zenélni, és nekem, akinek nem volt lehetősége Freddie-t élőben látni, nagy ajándék volt, hogy még erre volt lehetőségem. Amúgy nem gondolom, hogy csak a rajongók miatt emlékeznének meg Freddieről, süt róluk, hogy tisztelik és szeretik őt, mint előadó, s, mint ember.
Véleményem szerint a show-k nem látványosabbak, mint Freddie idejében voltak, tehát Adam átöltözik, van füst,de körülbelül ennyi. Nem egy Justin Bieber koncertet kell elképzelni 50 táncossal és cirkuszi majmokkal biggrin.gif

A témához hozzászólva: teljesen reálisak az árak – amúgy a Guns N Rosesra 25 ezertől kezdődött most Bécsben az ár. 2011-ben is 20 ezer volt az állójegy Lady Gaga koncertre, és, ha jól tudom, Brunóra is ennyi volt mostanában.
2017. április 20. 12:53 #15
Marius
Marius
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.22.
Hozzászólás: 31
Csatolások: 0
Azonosító: 176300
Offline offline
Van szkeptikus Queen, és szkeptikus Freddie Mercury rajongó. Én az utóbbi vagyok....nekem a felvétel is elég...ha az nem üti a szintet, és nem ütötte.....viszont tényleg látványosabb. Nekem sem volt, lehetőségem élőben látni Freddiet... őszintén, az jött át...konkrétabban, a Bohém rapszódiánál, hogy ha már Freddie írta, adunk neki néhány szólamot felvételről..hát kb..ennyi...Adamra csápoltak, meg de jó...Freddiet meg le se sz.... sztem (sokan voltak akik azt se tudták kicsoda)biztos emelt hangulat volt....de ez nagyon nem jött át....
A felénél,meguntam és megnéztem az eredeti klippet tongue.gif A jelenben pedig, nem Adamből, hanem komoly zenéből táplálkozom...Adam, számomra, semmivel sem több, mint a többi mostani előadó. Az átöltözik, meg inkább túlöltözik...egy kicsit....de hogy pozitívan zárjuk le a témát, nem mindenki jár koncertre, de annál nagyobb méltó megemlékezés nincs Freddieről, amikor egy 20 éves srác megkérdezi, hogy tényleg igaz, hogy Freddie Mercuryt hallgatok? És amikor azt mondom, neki "Na és?".....akkor az válasz: "Basszus, annak a pasinak, micsoda állat hangja volt!!!" és életében, nem hogy Queen, de még új Queen koncerten sem járt. Az igazán jó bornak, még 25 év után sem kell cégér....Azt, hogy tisztelik rendben van, de nekem John Deacon tisztelete a követendő példa....és vele értek egyet sajnálom.... Egy pozitívum van: új dalokkal hallhatjuk Freddiet is.....de ehhez nem kell koncertre menni senkinek....mert abban az íróasztalban van elég, dal még. thumbsup.gif
1 felhasználónak tetszik: Glamster
2017. április 20. 20:39 #16
mannika
mannika
 
StátuszThe Holy Cornholio
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.11.
Hozzászólás: 615
Csatolások: 585
Azonosító: 262433
Offline offline
Mondjuk én is inkább egy olyan Queen koncertre mennék el ahol Freddie Mercury énekel, Adam nem éri el az ő szintjét..
Ez csak az én véleményem.
1 felhasználónak tetszik: Marius
2017. április 20. 21:06 #17
- törölt felhasználó -    
Úgy érzem, ott a helyem a koncerten.. Minden álmom hogy egyszer élőben lássam Rogert és Briant, amióta csak őket hallgatom, vártam azt a pillanatot, hogy idejönnek Magyarországra. Viszont nem értem, hogy miért olyan probléma, hogy Adam Lambert énekel a koncerteken. A múlttól el kéne szakadni, és elfogadni, hogy azt a minőséget sose fogjuk visszakapni. Freddie volt a Queen frontembere és összetartója, egy karizmatikus ember, de sajnos ez már elmúlt. Örülni kéne hogy már hetven felé közeledve, Bri és Roger is képesek turnét szervezni, fellépni, és megbírkózni mindezzel. Ők is nagyon jól tudják, hogy a hetvenes- nyolcvanas éveket nem lehet visszahozni, de ők a zenének éltek, és elhiszem, hogy borzasztó lehet ettől elszakadni. Ha persze mindannyian Johnny útját követték volna, mindenki fel lenne háborodva, hogy miért nem csinálnak semmit, stb.. A koncert árát nem tartom túlságosan soknak, hisz egy Sziget napijegy kerül körülbelül ennyibe. Meg hát, lehet hogy ez lesz az első és az utolsó ilyen fellépés Budapesten. Szerintem jól teszik, hogy folytatják a zenélést, így nem tűnnek el a szemek elől. Nagyon várom már a novembert, hogy életemben először láthassam őket. Adam Lamberttel semmi bajom nincs, a srácnak más stílusa, mentalitása van, az egész amúgy sem arra megy, hogy a régi Queen show-kat leutánozzák.. Én teret adok nekik, kíváncsi vagyok, milyen lesz, bár ha esetleg nem fog annyira tetszeni, a véleményemet sehogy sem fogja befolyásolni a Queenről. Boldog vagyok hogy Magyarországra jönnek, és még boldogabb leszek, ha ott lehetek a koncerten. smileeee.gif
3 felhasználónak tetszik: Glamster, Szandi0820, madeleine.
2017. április 21. 09:02 #18
I Love Paris
I Love Paris
 
StátuszJ'aime Paris
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.24.
Hozzászólás: 593
Csatolások: 0
Azonosító: 164330
Offline offline
Egyéb jegyekhez képest nem drága, de negyedét sem éri.
2017. április 21. 18:18 #19
Chilli
Chilli
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.04.16.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 93253
Offline offline
Freddie Mercury az egyik legjobb énekes volt, ezt elismerem. Imádom őt, pedig huszonéves vagyok, még azelőtt meghalt, hogy megszülettem. Viszont utálom, amikor Mercury rajongói szidják Adam-et, amiért merészel nem ő lenni...(Ha meg megpróbálná utánozni, akkor persze az lenne a baj!) Soha senki nem mondta, sem Adam, sem az eredeti Queen-tagok, hogy ők Mercuryt helyettesítik, vagy, hogy őt akarják lemásolni. Adam sem képzeli magát Freddie-nek! És az, hogy nincs az ő szintjén, az baromság...rohadt jó énekes, gyakorlatilag bármit elénekel hiba nélkül, az énektudásával semmi baj, az átlag énekesnél fényévekkel jobb, ráadásul olyan magasságokat énekel ki, amiket én Freddie-nél se hallottam...de az biztos, hogy nála semmivel nem rosszabb. Végig követtem őt az American Idolban, ahol elképesztően énekelt. Nyilván Brian sem koncertezgetne vele, ha úgy gondolná, hogy nincs egy szinten Freddie-vel! Nem annak a fajta embernek tűnik, aki hasznot húz egy régen meghalt barátja emlékéből! Hogy lehet ilyet feltételezni róla? Szerintem nagyon szép tőle, hogy nem hagyja veszni a Queent, ami F. Mercury élete volt! Ráadásul nem tudom feltűnt-e, de nem Queennek nevezik magukat hanem Queen+Adam Lambertnek!! Tehát ők sem gondolják, hogy ez ugyanaz az együttes, mint a régi Queen! Egyszerűen csak újra életre keltik a régi dalaikat. Nem az a bajom, ha valaki az eredeti felállást szereti, ez természetes, de szidni talán nem kell Adamet! Hány ilyen együttes van, ami régen eltűnt bandáknak a dalait játssza? Rengeteg! És egy értelmes ember nem is csinál ebből ügyet, hanem ha tetszik neki, meghallgatja őket, ha nem, akkor nem megy el a koncertjükre. Ilyen rohadt egyszerű a dolog. biggrin.gif Sosem értettem ezt a nagy utálkozást. (Ez talán erős szó, de jobb nem jutott eszembe.) Senkit nem akartam ezzel megbántani, csak hát igen nagyra tartom Adamet, és rossz látni, hogy mások nem így gondolják. Mármint nem az a baj, ha nem tetszik nektek!!! Csak az, ha a tehetségét, hozzáértését vitatják, mert az nem szubjektív dolog. Vagy jól énekel valaki, vagy nem. Bocsánat, remélem nem tűnök rosszindulatúnak, tényleg nem rossz szándékkal mondtam az előbbieket!! smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: madeleine.
2017. április 22. 11:24 #20
Roxxy
Roxxy
 
StátuszTanuláááás
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.20.
Hozzászólás: 1579
Csatolások: 83
Azonosító: 145846
Offline offline
Marius....Chilli elmondta a lényeget.De azért már ne okold Adam-et,mert nem volt esélye neki megírnia a We are the Championst!Nevetséges.
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Brian May Brian May 2400.