Starity

Poszttraumás stressz szindrómával küzd a megerőszakolt Abigail Breslin

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. április 25. 16:31 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
A 21 éves színésznő alig két hete hozta nyilvánosságra, hogy egy hozzá közel álló férfi szexuálisan zaklatta.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. április 25. 17:33 #2
fuckingprincess
fuckingprincess
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.22.
Hozzászólás: 487
Csatolások: 13
Azonosító: 263883
Offline offline
Szegény sad.gif El sem tudom képzelni min mehetett keresztül sad.gif
2017. április 25. 17:40 #3
- törölt felhasználó -    
Nekem semmi bajom nincs vele,de szerintem ezt nem pont így kéne megtárgyalni,főleg nem instagramon egy olyan ,,tanulmánnyal",ami nem mindenhol igaz,ráadásul lehet hogy rossz.Tényleg nincs semmi bajom vele,és sajnálom is,de ezt miért pont a nyilvánosság előtt kell csinálni?Eléggé önsajnáltatásnak tűnik,(bocsánat minden rajongónak)ráadásul ha nem jelenti akkor mégis mit vár a hatóságoktól?Plusz szerintem elég vicces hogy nem jelenti viszont a neten nyilvánossá teszi,így a támadója/családja ugyanúgy megtudja,esetleg újra bántani fogja(egyéni vélemény).
2017. április 25. 19:34 #4
LollyPoop
LollyPoop
 
StátuszLollyPoop még nem állította be a státuszát... és nem is fogja.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.03.08.
Hozzászólás: 941
Csatolások: 0
Azonosító: 262892
Offline offline
A nemi erőszak az egyik legundorítóbb és legaljasabb bűncselekmény, amit egyik ember a másik ellen elkövethet... Sajnálom, hogy át kellett élnie sad.gif
2017. április 25. 20:00 #5
Domi05
Domi05
Mгş. Ơβгเεŋ
 
StátuszValar Morghulis «» Valar Dohaeris
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.22.
Hozzászólás: 5265
Csatolások: 52
Azonosító: 233671
Offline offline
Sajnálom őt nagyon. Remélem, hamar túljut a szindrómán.
2017. április 25. 20:09 #6
- törölt felhasználó -    
Mindig görcsbe rándul a gyomrom mikor ilyeneket olvasok és had ne mondjam mit tennék azzal a férfival, aki ilyenre képes. Remélem sikerül majd túl jutnia a posztraumás stresszen, mert tudom ez borzasztó, de tudom, hogy ő erős nő!
2017. április 26. 09:40 #7
biaa96
biaa96
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.06.
Hozzászólás: 10
Csatolások: 0
Azonosító: 163403
Offline offline
Idézet (Zita Krajner @ 2017.04.25. 17:40)
Nekem semmi bajom nincs vele,de szerintem ezt nem pont így kéne megtárgyalni,főleg nem instagramon egy olyan ,,tanulmánnyal",ami nem mindenhol igaz,ráadásul lehet hogy rossz.Tényleg nincs semmi bajom vele,és sajnálom is,de ezt miért pont a nyilvánosság előtt kell csinálni?Eléggé önsajnáltatásnak tűnik,(bocsánat minden rajongónak)ráadásul ha nem jelenti akkor mégis mit vár a hatóságoktól?Plusz szerintem elég vicces hogy nem jelenti viszont a neten nyilvánossá teszi,így a támadója/családja ugyanúgy megtudja,esetleg újra bántani fogja(egyéni vélemény).


Én nem annyira ismerem a színésznőt, de nem hiszem, hogy önsajnáltatás lenne, csak próbál segíteni másoknak, hogy ők se hagyják, hogy elnyomják őket, és megússza az illető. Nyilván nem itt mondta el először bárkinek, hogy őt megerőszakolták, ha már másfél éve kezelik poszttraumás stressz szindrómával, vagyis beszélt már szakemberrel, előtte pedig szerintem a családjával. Azért osztotta meg ezt az egészet, mert lehet, hogy ha látják áldozatok, hogy ennyien megússzák, ők is fel mernek majd szólalni, mert nem akarják, hogy így éljenek tovább ezek az erőszakolók, és mással is megtegyék...
És sokan kritizálják az áldozatokat, hogy miért nem jelentik, de gondolj bele, tényleg mi van, ha nem ítélik el, és a másik meg rájön, hogy feljelentetted... Utána bujkálhatsz egész életedben szinte, és félelemben éled le az életed. Nem tudom, milyen érzés lehet, de ha mondjuk megsérülünk valamiért, akkor se mindig merjük bevallani, mert lehet, azt fogják mondani, hogy mi voltunk a hülyék, attól függetlenül, hogy neked fáj, és te vagy a sértett. Egy kicsit együtt kéne érezni, és akkor megtudod, miről beszél.
2017. április 26. 21:50 #8
- törölt felhasználó -    
Biaa96,nem tudom olvastad e azt,hogy sajnálom ami vele történt,és hogy ez egy egyéni vélemény.Együttérzek vele,értem hogy miről beszél,csak szimplán én ezt nem osztanám meg az emberekkel ilyen formában(ha egyébként nem beszélek a magánéletemről).Szintén egyéni vélemény,vedd figyelembe mielőtt egy érzéketlen tuskónak titulálsz wink.gif
2017. április 27. 15:46 #9
- törölt felhasználó -    
Borzalmas lehet neki sad.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok