Starity

Riverdale: Jövő héten kiderül, ki ölte meg Jason Blossomot

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. április 27. 14:25 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Szerinted ki tette? Jövő héten minden mocskos titokról lerántják a leplet a készítők!
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. április 27. 14:30 #2
LadyAly
LadyAly
Mama Roach
 
Státusz♥★Love★♥ Viva La Cucaracha
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.02.25.
Hozzászólás: 3201
Csatolások: 7322
Azonosító: 88389
Offline offline
Pont az ilyen előzetesek és spoielrek miatt nem izgalmasak már a sorozatok. úgy is tudod mi lesz benne. Ezt pont nem nézem, de PLL két része is unalmas volt nekem, és TVD előtti minden napos infóáradat is elég elkeserítő volt, pedig el sem olvasom őket.
2017. április 27. 14:39 #3
- törölt felhasználó -    
Erre kíváncsi vagyok.
2017. április 27. 14:55 #4
kurrek
kurrek
ღ Emton ღ
 
Státusz“And I will love you until I take my last breath on this earth.”
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 10.11.13.
Hozzászólás: 6362
Csatolások: 23371
Azonosító: 138617
Offline offline
Jelenleg nem nézem a sorozatot, mert nincs időm, de azért egy ekkora SPOLIERES címet megosztani egy ilyen fórumon...szerintem szégyen. Ha már cikket írunk, legyen sejtelmes és tüntessük fel, hogy akár plusz információt is tartalmazhat a későbbi részekből.
2017. április 27. 15:24 #5
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Idézet (kurrek @ 2017.04.27. 14:55)
Jelenleg nem nézem a sorozatot, mert nincs időm, de azért egy ekkora SPOLIERES címet megosztani egy ilyen fórumon...szerintem szégyen. Ha már cikket írunk, legyen sejtelmes és tüntessük fel, hogy akár plusz információt is tartalmazhat a későbbi részekből.

Úristen, nem unjátok, hogy mindenbe beleköttök? A cikket a Seventeenről vettem át SZÓ SZERINT, de ha rákeresel Google-ön most, hogy Riverdale, körülbelül NYOLC ilyet fog kiadni, ugyanezzel a címmel. Mivel EZT a készítők árulták el és az epizód címe is a Gyilkosság leleplezése lesz rolleyes.gif Tehát ez nem spoiler, hanem tény, amit leközöltek, de a címből is ki lehet venni rolleyes.gif Olyat sosem közöltem le vagy közölnék le, amiben mondjuk az áll, hogy XY ölte meg XY-t stb... Mindig nagyon jól látható módon feltüntetjük, ha spoiler van rolleyes.gif
ON: Amúgy én komolyan nem tudom, ki volt az biggrin.gif Sokat gondolkodtam rajta, de most már inkább úgy vagyok vele, hogy élvezem a sorozatot és hagyom magam meglepni tongue.gif
2017. április 27. 15:37 #6
- törölt felhasználó -    
MIÉRT KELLETT ELMONDANI? sad.gif
2017. április 27. 15:47 #7
- törölt felhasználó -    
már baromira kíváncsi vagyok, hogy ki is ölte meg Jasont!
2017. április 27. 16:12 #8
Britney Spears Fun
Britney Spears Fun
Fuck you
 
StátuszHinni annyit tesz, mint nem tudni semmit
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.25.
Hozzászólás: 1534
Csatolások: 0
Azonosító: 192261
Offline offline
Uuuu már nagyon kíváncsi vagyok!!! *-* legjobb sori a világon ♡♡♡
2017. április 27. 18:29 #9
ScreamQueens
ScreamQueens
ITZY? ITZY!
 
Státusz»2019.03.05 - A.C.E concert~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.11.
Hozzászólás: 1007
Csatolások: 1457
Azonosító: 246374
Offline offline
Már várom van egy két tipem de remélem meg lepnek biggrin.gif
2017. április 27. 21:18 #10
kurrek
kurrek
ღ Emton ღ
 
Státusz“And I will love you until I take my last breath on this earth.”
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 10.11.13.
Hozzászólás: 6362
Csatolások: 23371
Azonosító: 138617
Offline offline
Idézet (Glamster @ 2017.04.27. 15:24)
Úristen, nem unjátok, hogy mindenbe beleköttök? A cikket a Seventeenről vettem át SZÓ SZERINT, de ha rákeresel Google-ön most, hogy Riverdale, körülbelül NYOLC ilyet fog kiadni, ugyanezzel a címmel. Mivel EZT a készítők árulták el és az epizód címe is a Gyilkosság leleplezése lesz rolleyes.gif Tehát ez nem spoiler, hanem tény, amit leközöltek, de a címből is ki lehet venni rolleyes.gif Olyat sosem közöltem le vagy közölnék le, amiben mondjuk az áll, hogy XY ölte meg XY-t stb... Mindig nagyon jól látható módon feltüntetjük, ha spoiler van rolleyes.gif
ON: Amúgy én komolyan nem tudom, ki volt az biggrin.gif Sokat gondolkodtam rajta, de most már inkább úgy vagyok vele, hogy élvezem a sorozatot és hagyom magam meglepni tongue.gif


Nem feltétlen csak erre a cikkre gondoltam. Egyre több értelmetlen és noname cikkek érkeznek, ami szerintem nem csak engem zavar. Persze, nem kell akkor felnézni és elolvasni. Tudom én. Csak, ha a régi sémát veszem alapul, 1-2 éve azért nem volt minden sztárebédről vagy szakítás utáni 66. összeveszésről cikk. És itt most nem azt mondom, hogy ez értelmetlen, félre ne érts, csak egyszerűen zavaró már a dolog. Persze kövezzetek meg, ha tévedek. biggrin.gif
Amúgy nem tudtam, hogy ilyen konkrétan kiadták a hírt, szóval azért pedig bocsesz. unsure.gif
2017. április 27. 21:48 #11
Sophy the bohemian
Sophy the bohemian
 
StátuszThat's what I do: I drink and I know things.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.09.24.
Hozzászólás: 607
Csatolások: 0
Azonosító: 259935
Offline offline
Úristen, de várom már!!!
2017. április 27. 21:50 #12
Aisha.
Aisha.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.03.
Hozzászólás: 1890
Csatolások: 1206
Azonosító: 263428
Offline offline
Heeeeee!? De várom máááár. :$
2017. április 27. 23:01 #13
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Idézet (kurrek @ 2017.04.27. 21:18)
Nem feltétlen csak erre a cikkre gondoltam. Egyre több értelmetlen és noname cikkek érkeznek, ami szerintem nem csak engem zavar. Persze, nem kell akkor felnézni és elolvasni. Tudom én. Csak, ha a régi sémát veszem alapul, 1-2 éve azért nem volt minden sztárebédről vagy szakítás utáni 66. összeveszésről cikk. És itt most nem azt mondom, hogy ez értelmetlen, félre ne érts, csak egyszerűen zavaró már a dolog. Persze kövezzetek meg, ha tévedek. biggrin.gif
Amúgy nem tudtam, hogy ilyen konkrétan kiadták a hírt, szóval azért pedig bocsesz.  unsure.gif

Igen, de ha megnézed, mindenhol változott az újságírás, nemcsak a Starityn. Igyekszünk változatosak lenni. Rengeteg történelemmel és életmóddal kapcsolatos hír van, ami szintén nem volt 1-2 éve divat. Sajnos! a szelfik hírértékkel bírnak. Sajnos egy tweet hírértékkel bír. És amíg ezekre X ezren / százezren kattintanak, a nagyobb terjedelmű cikkekre, szösszenetekre jóval kevesebben... Akkor most ki a hibás? Az újságíró, aki ebből él meg vagy a fogyasztók? Efelé ment el a világ, nem a Starityn kell ezt leverni. 1-2 év alatt rengeteg minden változik. Mikor lett ennyire az életünk része egy-egy poszt és komment? unsure.gif Ha viszont valami nem érdekel, tényleg, miből tart NEM megnyitni és NEM időt szánni arra, hogy „minek erről cikk?”. Azért, mert sokan olvassák és pont.
Sajnálom, ha nem vagy megelégedve a tartalommal, de erre azt tudom mondani, hogy mi ketten vagyunk, úgy ti több százan. Ha szeretnétek valamiről olvasni, be lehet küldeni– ezért jó ez az oldal, van erre lehetőséged. meghajolo.gif Mi tényleg igyekszünk mindent kirakni, sokszor a megmenthetetlent mentjük meg... Ezzel nem sajnáltatni akarom magunkat, de, ha szeretnéd, szívesen átküldöm, miből, mit hozunk ki.
Szóval, amellett, hogy igyekszünk felvenni a trendeket – nézz körül minden oldalon, mi van, ne csak a Starityn–, azért próbálunk érdekes, hosszú és elgondolkodtató írásokat is hozni. A napunk azonban 24 órából áll .. meghajolo.gif
Visszatérve a spoilerekre: ha valódi spoiler van, hatalmas betűkkel, vastagon jelezzük...
1 felhasználónak tetszik: lucymharding
2017. május 03. 15:50 #14
Danwe
Danwe
visszatérő vendég
 
StátuszDanwe még nem állította be a státuszát-és nem is akarja
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.05.03.
Hozzászólás: 151
Csatolások: 2
Azonosító: 264111
Offline offline
Uhh..már nagyon várom smileeee.gif Igaz, még csak a 4. résznél tartok, de addigra úgyis megnézem mindet, mire kijön ez a rész smileeee.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

K.J. Apa K.J. Apa 1558.