Starity

Hivatalosan is vége! Nem folytatódik a Riley a nagyvilágban

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. május 04. 07:29 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Öt hónapja csend honolt az azóta véget ért széria háza táján, most azonban volt mit bejelenteniük a kreátoroknak.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. május 04. 14:46 #2
Dorinadd
Dorinadd
Always
 
StátuszR5 & Harry Potter & TVD & TO & PLL
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.09.07.
Hozzászólás: 1937
Csatolások: 0
Azonosító: 259598
Offline offline
NEEEEEEEEE!!!!!!! Pedig van egy tényleg normális sorozat, amiből tanulni lehet és nem butít, de azt is törlik! Hihetetlen!!
2017. május 04. 15:08 #3
Lisanne
Lisanne
injeolmi <3
 
Státuszcho miyeon loveland
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.28.
Hozzászólás: 11007
Csatolások: 2193
Azonosító: 252651
Offline offline
egyetlen egy normalis, elvezheto, EGYEDI sorozat fut a Disneyen, ahova sikerult aranylag jo szineszeket bevalogatni, tanulsagos is, es persze, ez kap kaszat. meg mindig nem ertem, mire fel lett a Disney ceg ennyire elszallva magatol.
nagyon orulnek, ha valami masik ado megmentene a sorozatot, mert sohase volt egy Disneyre valo, eloszor csodalkoztam, hog ilyen jot alkottak, mert hat elegge csokkent a szinvonal.
2017. május 04. 21:22 #4
- törölt felhasználó -    
Alig van már normális műsor a Disney-n, mert csak azok a h_lye rajzfilmek mennek, amik a szomszédunk Liza kutyáját se érdeklik, nemhogy az embereket, inkább folytatni kellene a jó sorozatokat, a rosszakat törölni, nem lehet normálisan TV-t néznem se, örülök, ha van vmi Minimax-mese, eddig ilyenkor mindig csak a Disney-t néztem, de most őszintén, a Riley a Nagyvilágban egy nagyon jó sorozat volt, sajnálom, hogy vége, már komolyan az egész Disney-t utálom, csak néhány műsort nem, mert azok tényleg jók...
2017. május 05. 15:28 #5
- törölt felhasználó -    
fantasztikus.. az egyetlen egy ertelmes Disney sorozat, amin meg nevetni is lehet, veget er.
2017. május 05. 15:32 #6
- törölt felhasználó -    
Kár érte, aranyos sorozat volt.
2017. május 05. 18:09 #7
CimFam
CimFam
 
Státusz#ShawnMendesToHungary Kérlek használd ezt a hashtaget minden közösségi oldalon!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.11.
Hozzászólás: 517
Csatolások: 0
Azonosító: 256999
Offline offline
Ez komoly?!?!?! Nem normalisak a csatornak... Ey ilyen sorozatot erdemes lett volna folytatni...
2017. június 27. 00:35 #8
RebekaBerkovitz
RebekaBerkovitz
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.09.12.
Hozzászólás: 9
Csatolások: 0
Azonosító: 259702
Offline offline
Olyan kár, hogy nem lesz több évad. Hiányozni fog, mert végre volt egy olyan Disney sorozat amit érdemes volt nézni. Sajnos a többiről ezt nem lehet elmondani. De az vigasztal, hogy a régi sorozatot még nem láttam (Boy Meets World) és hiába 90-es évek végigfogom nézi. Most már érdekel Cory és Topanga sztorija is.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!