Starity

További főszereplők távoznak az Egyszer volt, hol nem voltból

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. május 13. 16:41 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Úgy tűnik, hogy az Egyszer volt, hol nem volt sem lesz már a régi, hiszen a készítők a fele stábot lecserélték.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. május 13. 16:51 #2
LadyAly
LadyAly
Mama Roach
 
Státusz♥★Love★♥ Viva La Cucaracha
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.02.25.
Hozzászólás: 3201
Csatolások: 7322
Azonosító: 88389
Offline offline
Hmm, érdekes. Remélem jót tesz neki. Ha már elkezdtem nézni fogom, kevés olyan film, vagy sorozat van amit kikapcsolok.
2017. május 13. 16:58 #3
- törölt felhasználó -    
még mindig rossz ötletnek tartom ezt az egész 7.évadot, főleg így hogy kb. senki nem marad az eredetei karakterek közül.
2017. május 13. 17:14 #4
Dina332
Dina332
új tag
 
StátuszAz igazi élet első szabálya... tedd meg azt, amitől a legjobban félsz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.02.
Hozzászólás: 27
Csatolások: 0
Azonosító: 260675
Offline offline
Mar keztem elhini hogy vége erre meg folytatodik kevesebb mint fél stább nélkül. Nem tudom mit tudnak ki hozni belőle és ezek útán hányan nézik még
2017. május 13. 17:15 #5
- törölt felhasználó -    
Nem nézem ezt a sorozatot, de naponta jelenik meg cikk arról, hogy fő(bb) szereplők távoznak. Van egy érzésem, hogy kaszát fog kapni.
2017. május 13. 17:18 #6
Lillith66
Lillith66
új tag
 
StátuszMindig az az erősebb, aki nem tombol, hanem mosolyog. =)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.01.23.
Hozzászólás: 97
Csatolások: 0
Azonosító: 118241
Offline offline
Inkább mondanák, hogy vége a sorozatnak és egy spin-offot csinálnak, mert ez így már tényleg csak az.
2017. május 13. 17:39 #7
- törölt felhasználó -    
Ne már!!!! :'(
2017. május 13. 17:43 #8
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7940
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Én már a 6. évadot sem néztem, csak követtem az eseményeket Tumblren. Nekem elfáradt a sorozat, szerintem kaszaérett lett, akármennyire is imádtam régen. Kitsowitz (A két készítő) nem tudott mit kezdeni a karaktereikkel, egyik pillanatban még van bármiféle karakterfejlődésük, aztán hirtelen visszaugrunk az első évad eleji elálláshoz.

Bennem ott tört meg valami, amikor kinyírták Robint, és utána a CS páros Robin sírjánál esett egymásnak. Szerintem ez egy mocsokszemét húzás volt a készítőktől, mondhatni a OQ-fanok meggyalázása.

Nekem Rebecca Mader és Emilie De Ravin fognak a legjobban hiányozni, Rebeccára mintha ráöntötték volna a nyugati boszorkány szerepét, kisujjában benne volt.

Emilie pedig... Kezdjük ott, hogy ő maradni szeretett volna, nem úgy, mint JMo, csak Kitzowitz kiarkta... Na szóval, Én anno miattuk (Rumple és Belle) kezdtem el nézni a showt. Emlékszem, még az M1-en adták és egy vasárnap este az 1x12 Skin Deep-et elkaptam. Én ott szerettem bele a sztoriba, a Rumbelle páros rögtön a Nr.1 lett. És szerintem már nincsen Rumple Belle nélkül. Függetlenül attól, hogy egy hatalommániás barom, szerette Belle-t. Hogy fogják egyáltalán kiírni? Pláne, hogy Rumpi egyszer már elvesztette egy fiát, most megint eljátszák ezt, és akkor visszatérünk a gonosz Rumple-hez?

Én biztos, hogy szkippelem a 7. évadot, nekem ez így nem fekszik.
2017. május 13. 17:44 #9
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7940
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Idézet (AliceLiza @ 2017.05.13. 17:15)
Nem nézem ezt a sorozatot, de naponta jelenik meg cikk arról, hogy fő(bb) szereplők távoznak. Van egy érzésem, hogy kaszát fog kapni.


Pedig az ABC berendelte a folytatást, amit igazából nem is értek, hogy miért?! Így is negatív rekordokat dönt a sorozat, nem hiszem, hogy ezek után bármi változna -sőt...
2017. május 13. 17:56 #10
BLulu88
BLulu88
Cikk író
 
StátuszTalk behind my back but when they see me it's respect though...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.30.
Hozzászólás: 2172
Csatolások: 0
Azonosító: 242008
Offline offline
Lol mire elkezdődik a 7. évad összvissz lesz benne vagy 3 szereplő xD És még azokból is csak a mellékszereplők biggrin.gif
2017. május 13. 17:57 #11
Beckie
Beckie
⋅ tattoos ⋅ wine ⋅ rock&roll ⋅
 
StátuszA menyország szép hely, de a pokolban több az ismerős...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.27.
Hozzászólás: 2806
Csatolások: 343
Azonosító: 75146
Offline offline
Dobjanak ki akkor mindenkit, aki eddig benne volt, és kezdjék teljesen elölről, ha mindenáron folytatni akarják. Vagy még jobb ötlet: egyáltalán ne! Hat évad szép kor azért. De ennek a se ilyen se olyan, így húzzák-nyúzzák a sorozatot, hátha még egy kis pénzt ki tudna sajtolni belőle, semmi értelme. Nem véletlenül van az a mondás, hogy a csúcson kell abbahagyni. Az OUAT ezt már rég túllépte, de még volt benne lehetőség, de ezek után...
2017. május 13. 17:58 #12
Saber
Saber
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.05.05.
Hozzászólás: 9
Csatolások: 0
Azonosító: 264155
Offline offline
Szeretem a sorozatot de inkább legyen vége, mert úgy fog járni mint a Vámpírnaplók.
2017. május 13. 18:16 #13
SpecialError
SpecialError
 
Státuszccc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.27.
Hozzászólás: 664
Csatolások: 160
Azonosító: 192434
Offline offline
Azt hiszem valahol a második évad környékén kaszáltam, amilyen jó volt JM és a többiek az első szezonban annyira rosszak voltak utána, én azt is csodálom, hogy ennyi évadot megélt a sorozat. Szerintem a következő lesz az utolsó, a gáradcsere sosem jó jel...
2017. május 13. 19:30 #14
Lysandranevra
Lysandranevra
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.24.
Hozzászólás: 301
Csatolások: 0
Azonosító: 261023
Offline offline
Na jó az összes kulcsszereplő elmegy, akkor mi értelme? Hófehérkéék, Henry, Zelena, Emma, és még Belle sem fog szerepelni. Ennek így semmi érrelme, így sem hozza már a várt nézetséget, jó lenne befejezni. A főszálak le lesznek zárva a fináléban, akkkor most minek erőltetni?? Én imádom ezt a sorozatot, de szerintem ezt már így kár erőltetni. A vasárnapi muscal epizód csodálatos volt, és gyanítom, a finálé is fenomenális lesz, de minek kell tovább erőltetni? Ideje lenne lezárni, vagy egy új Spin Offot csinálni. Egy Sohaország, vagy Alvilág spin offból még jókat ki lehetne hozni, de így ebből... nem hiszem...
2017. május 13. 23:52 #15
Tamcsy2001
Tamcsy2001
 
StátuszJelenleg tök üres a fejem :P tetszik ez az érzés ^ ^
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.09.
Hozzászólás: 587
Csatolások: 0
Azonosító: 255514
Offline offline
Vérfrissítés? Hagyjanak már, igaz, hogy még csak az elso évadnál járok (igen, most csöppentem belé ebbe az egészbe igazán) de Hófehérke és charming nélkül nagyon nem lesz értelme szerintem, vagyis engem nem érdekelne annyira...vérfrissítés, chh, kidobni a kulcsszereplőket sad.gif
2017. május 14. 01:14 #16
gondaaacica
gondaaacica
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.05.14.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 264301
Offline offline
Vérfrissítés?! Az én szótáramban ez totális csőd néven szerepel. Elénk dobtak 6 évadot, és ezalatt a 6 évad alatt már megszerettük a főszereplőinket, erre bejelentik az egész szereplőgárda távozását. Megmondom én ez micsoda: egy teljesen új sorozat a Once Upon a Time nevét lopva. Jennifer Morrison távozását véleményem szerint még túlélte volna a sorozat, hiszen ott lettek volna a régi, jól megszokott karakterek. Így? Az ABC talán még bepróbálkozhat egy 8. évaddal, akkor is ha rájönnek, hogy ezzel a lépéssel elvesztették a nézőiket a 6. évad vége után, de azután biztosra várom a kaszát. Biztosra veszem, hogy a 7. évad lesz az utolsó, de ha tévednék esetleg a 8. Az egyik kedvenc sorozatomat rontották el az úgynevezett ,,vérfrissítéssel". Egy nagyon egyedi sorozat volt, amely jól fonta össze a mesevilág szálait, de számomra a 6. évad utolsó része a lezáró rész. Innentől akkor sem nézem tovább, ha az életemen múlik, és biztos vagyok benne, hogy ezzel nem vagyok egyedül. Köszönöm ezt a csodás 6 évadot! Innentől meg nézze az, akinek 2 anyja van.
1 felhasználónak tetszik: CandUs
2017. május 14. 18:57 #17
dettus7
dettus7
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.13.
Hozzászólás: 1996
Csatolások: 18
Azonosító: 131164
Offline offline
utolsó 7. évad lesz, de sztem elég lett volna 6. évadig!
főszereplők nélkül semmit nem ér a sorozat. hihetetlen...nincs szükség vérfrissítésre. max csináljanak másik új sorozatot.
2017. május 14. 18:58 #18
dettus7
dettus7
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.13.
Hozzászólás: 1996
Csatolások: 18
Azonosító: 131164
Offline offline
utolsó 7.évad lesz az utolsó*
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!