Starity

Corey Taylor szerint Chester Benningtonnak hálásnak kéne lennie, amiért az emberek kíváncsiak a Linkin Parkra

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. május 13. 19:10 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
A Slipknot és a Stone Sour frontembere egy interjú keretein belül üzent a Linkin Park énekesének.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. május 13. 20:15 #2
- törölt felhasználó -    
Igaza van.
2017. május 13. 20:58 #3
LadyAly
LadyAly
Mama Roach
 
Státusz♥★Love★♥ Viva La Cucaracha
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.02.25.
Hozzászólás: 3201
Csatolások: 7322
Azonosító: 88389
Offline offline
Teljes mértékben igaza van. Persze egy zenekar azt csinál amit akar, de ha évekig nyomatnak valamit és csak így hirtelen valami teljesen újat, teljesen más dolgot nyomnak a hallgatók képébe, akkor adjon egy kis időt arra, hogy az emberek megszokják.

Én személy szerint most kezdtem el érdeklődni a zenekar iránt, mert a korábbi dalaik nekem egyformák és picit uncsik. Persze ettől még hallgattam és kedveltem őket, de a Heavy most túlságosan is passzol a jelenlegei érzéseimhez.
2017. május 13. 22:03 #4
- törölt felhasználó -    
Igaza van Corey-nak. A rajongók megszoktak egy stílust, egy hangzást, pont amiatt hallgatták őket. Ne csodálkozzon, ha szkeptikusan fogadnak egy teljes arculatváltást.
2017. május 14. 19:02 #5
soph
soph
 
Státusz- what would you do with a brain if you had one? -
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.29.
Hozzászólás: 1451
Csatolások: 133
Azonosító: 241974
Offline offline
Teljes mértékben egyetértek Corey-val illetve az előttem hozzászólókkal.
Annyit még esetleg hozzátennék, hogy bár a Hybrid Theory óta folyamatosan változtak kis adagokban, (hisz a HT és pl. a MtM vagy az ATS közt is azért fellelhető a hangzási különbség) ilyen jellegű változást még nem produkáltak, és oké, értem, hogy újítani kell meg minden, - mer' ne legyünk má' egyhangúak gyerekek - de egy előadónak igenis figyelembe kell vennie a rajongók igényeit, mert ha azt vesszük belőlü(n)k élnek. A rajongók pedig igenis abba a Linkin Parkba és abba a hangzásba szerettek bele, akik "anno" voltak, és szerintem azért is elfogultak, mert egy ember nem igen változtatja meg a zenei ízlését egy akár általa szeretett banda miatt sem, akik most teljesen más hangzással rukkolnak elő, mint amibe régen beleszeretett a rajongó. (tbh ez a helyzet velem is sajnos.)
2017. május 14. 21:36 #6
- törölt felhasználó -    
Corey-nak 100℅-ban igaza van és @soph neked is.
2017. május 15. 12:17 #7
lpmaskmancick
lpmaskmancick
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.09.15.
Hozzászólás: 3799
Csatolások: 991
Azonosító: 17852
Offline offline
Igaza van neki, néha tud értelmeset mondani Corey, ez is azok közé tartozik. Én is régi vonalas LP fan vagyok, szóval, rendesen felháborított, hogy ilyet mert mondani. Már egy ideje éreztem náluk, hogy szeretnék letagadni a régi albumaikat, amikkel világhírűek lettek.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok