Starity

Magyarország a nyolcadik helyen végzett az Eurovíziós Dalfesztiválon

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. május 14. 01:04 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Újabb top 10: Pápai Joci az emberek szívét elrabolta, de a szakmai zsűrit nem nyerte meg.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. május 14. 01:18 #2
- törölt felhasználó -    
Gratulálok Jocinak és Salvadornak is! Szerintem ez a 8. hely teljesen jó, igazából eleve a top10-ben is kételkedtem, miután a zsűritől ilyen kevés pontot kaptunk. Portugália pedig megérdemelte, bár fura, hogy szinte mindenkitől 12 pontot kapott... na, mindegy.
2017. május 14. 01:21 #3
- törölt felhasználó -    
Gratulálok Jocinak, szerintem ő volt a legjobb! De mivel ez nem a dalról szól hanem a politikáról ezért nyilván nem nyerhette meg... de a 8. hely is szép. Amúgy meg a portugál egy rakás sz*r nem értem miért ő nyert... szánalom az egész "szakmai zsűri" meg a többi embert sem értem hogy mit istenítenek ezen az emberen. Nekem nagyon unszimpatikus, nem is örült hogy nyert, az egészet fapofával nézte végig, mint aki tudja hogy úgyis nyerni fog. Sőt az az igazság hogy lehet tényleg tudta mert ez az egész eléggé bundának tűnik... Megint az egyik legrosszabb dal nyerte, úgy mint tavaly is. A jó dalok meg alig kaptak pontot... Nekem egyébként a kedvenceim Jocin kívül a moldovai, svéd és a román.
1 felhasználónak tetszik: madeleine.
2017. május 14. 01:24 #4
madeleine.
madeleine.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.25.
Hozzászólás: 1662
Csatolások: 10275
Azonosító: 261034
Offline offline
Lehet, velem van a baj, de nekem egyáltalán nem tetszett a portugál dal, nem tudom, a szakmai zsűri mit látott benne. Szörnyen unalmas volt, el is kapcsoltam, nehogy elaludjak. Nem mellesleg Salvador borzasztóan antipatikus számomra. Románia dala viszont nagyon tetszett. smileeee.gif

Gratulálok Jocinak. Nagyon szép eredményt ért el, büszkék lehetünk rá. smileeee.gif
2017. május 14. 01:35 #5
Arcee23
Arcee23
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.13.
Hozzászólás: 595
Csatolások: 61
Azonosító: 222613
Offline offline
Megint a legrosszabb lett a győztes. Az idei felhozatal szánalmas volt.
Gratulálok Jocinak smileeee.gif
2017. május 14. 01:39 #6
ilus1996
ilus1996
~Hope~
 
StátuszAz igazi sztár nem csak a rajongó tábora hanem a tehetsége is fenttartja
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.28.
Hozzászólás: 3131
Csatolások: 116
Azonosító: 134089
Offline offline
Azért tényleg erős kontraszt volt a zsűri és a nézői szavazatok között. A ,,szakmai" zsűrinél kb. a 20 helyet értük el, ezzel szemben a közönség 7.-nek szavazta be a dalt. Mai napig egyébként nem tudom mit gondoljak Joci daláról ,de a lényeg, hogy sok embernek tetszett és szép eredményt hozott. smileeee.gif
Viszont csak ,hogy kitérjek egy kicsit a szakmai zsűrizésre, már előre tudni lehetett szinte, hogy ki kire fog szavazni. Ne meséljék be azért a közönségnek a drága szakmai emberek, hogy a görögök és a ciprusiak minden évben úgy gondolják kölcsönösen ,hogy a másik dala a legjobb. Hát persze, hogy egymásra szavaznak, ebbe nincs semmi szakmaiság. vagy az északi országokat is elő vehetném. Finnek és dánok vajon miért szavaztak annyit a svédekre? Vagy Ausztrália és Nagy-Britannia jó viszonya?
Az volt a legmeglepőbb ezen a zsűri szavazáson ,hogy a horvátok szerintem teljes elfogultság mentesen adták a 12 pontot nekünk. Azt nem mondhatjuk ,hogy puszi pajtások vagyunk a horvátokkal, de azt sem, hogy rosszba vagyunk velük.
A győztes dalhoz annyit, hogy aranyos, békés, jól ellehet aludni tőle (rohog.gif). Viszont annyira nem volt különleges, én már most nem emlékszem egy sorára sem. A bolgárokat sajnálom, mert egy győztes dallal jöttek és így se nyerték meg. Én nekik szurkoltam.
Lényegébe nem csalódtam egy kellemeset az Eurovízióba. Ismételten kitett magáért a ,,szakmai zsűri", hogy inkább ne nézzem a műsort, csupán a közönség öntött belém némi reményt. Szerintem már tényleg hanyagolni kéne ezt a szakmaiságot burkoltan, mert ennek semmi értelme, hogy a jó kapcsolatban álló országok mindig egymásra szavaznak. Annyira kiszámíthatóvá teszi a műsort és olyannak állítja be, mintha az országot és nem a dalt pontoznák.
2 felhasználónak tetszik: MissTiniStoessel, Elody
2017. május 14. 01:42 #7
Girl22
Girl22
visszatérő vendég
 
StátuszI forgive, but i never forget!
  Csoport: Megerősítés alatt
Csatlakozott: 15.08.09.
Hozzászólás: 214
Csatolások: 0
Azonosító: 248119
Offline offline
Szerintem igazságosabb lenne ha csak a közönség szavazhatna!Egyébként meg szinte az összes dal koppintás volt!Jocinak gratulálok de szerintem ez igazságtalan volt!A portugál a legrosszabb volt az egész mezönyben!
2017. május 14. 01:57 #8
Elody
Elody
Einzelgänger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.08.
Hozzászólás: 9492
Csatolások: 674
Azonosító: 154912
Offline offline
ez az egesz rendszer sok eve igy megy, a szomszedok egymasra, esetleg gazdasagi/politikai viszonyok figyelembe vetele. nekem a sajat dalunk nem tetszett es oszinten, talan most hallottam eloszor igy egyben. de gratulalok a jo helyezesert. a magyarok kozul utoljara talan alex sikerenek orultem, rajta kivul senkit nem kedveltem a mieinktol.

a norvegok szama nekem nagyon tetszett, kellemes volt az emberke hangja es erdekes is, mondjuk nem bantam volna, ha anyanyelven enekli. az ukranok versenyzoje tetszett szinten. legjobban viszont a bolgar sracnak szurkoltam, meglepodtem rajta, mert baromi szuper hangja volt. nyilvan latszott, hogy fiatal es nem profi, de szerintem a jovoben siman azza fog valni. milyen cuki volt mar vegig, na meg mikor megkoszonte a tamogatast biggrin.gif en tudtam, hogy portugalia nyeri, meg szerintem sokunk, de a reakciok hatalmasak voltak, azokert megerte vegignezni...nem mondom, hogy rossz a gyoztes dal, nalam talan olyan 5-6. a sajat listamon (a tobbi nem is tetszett ezeken kivul), de nem neki kellett volna nyernie, egy egesz muvelt (de fura ^^) emberrol van is szo egyebkent, en szimpatizaltam vele, de akkor sem.
2017. május 14. 07:20 #9
- törölt felhasználó -    
A győztes dal szerintem tipikusan olyan, hogy vagy nagyon tetszik valakinek vagy nagyon nem. Vagy egy idiótának tartod vagy csak különlegesnek. Én személy szerint imádtam, amikor először meghallgattam rázott a hideg. Annyira kis varázslatos és őszinte volt, hogy nem tudtam nem mosolyogni. Megérdemelten tudhatja magának az első helyet.
Ami pedig Jocit illeti, nagyon nagyon gratulálok és büszke vagyok Magyatországra❤
2 felhasználónak tetszik: CandUs, LeerdammerGirl
2017. május 14. 07:40 #10
Claire12
Claire12
visszatérő vendég
 
StátuszNow or never
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.08.21.
Hozzászólás: 419
Csatolások: 43
Azonosító: 248699
Offline offline
Jó voltál Joci! Szerintem a portugálok száma egyenlő a nullával. Hallgathatatlan
2017. május 14. 08:33 #11
Viró
Viró
visszatérő vendég
 
Státuszbe like snow. cold, but beautiful.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.27.
Hozzászólás: 299
Csatolások: 0
Azonosító: 261532
Offline offline
Mi a....? Portugál szám= 0 Magyar szám= 1000!
2017. május 14. 08:36 #12
peaceselena13
peaceselena13
visszatérő vendég
 
Státusz“Second star to the right and straight on 'til morning.”
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.07.
Hozzászólás: 123
Csatolások: 0
Azonosító: 234229
Offline offline
Tetszett a portugál, de más jobban. Pl a norvég, olasz.
Azért látszik, hogy mindig van valamilyen politikai szaga a versenyre, ami igazából nem meglepő.
Nem szándékozom megsérteni, látom egyedül maradtam ezzel a véleménnyel, de Pápai még mindig hallgathatatlannak tartom. Sérti a fülemet.
Jövőre viszont remélem valaki jobbat küldünk. Akinek ki lehet venni, hogy mit énekel. biggrin.gif
2017. május 14. 08:44 #13
Dorisia
Dorisia
visszatérő vendég
 
StátuszThinking of something deeeeep...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.25.
Hozzászólás: 383
Csatolások: 0
Azonosító: 207155
Offline offline
A portugál azért nyert, mert meleg, a bolgár azért, mert fiatal, Jocit a roma származása pedig a nyolcadik helyig nyomta. Bőven több, mint amit a dal megérdemelt, szerintem smileeee.gif
2017. május 14. 09:08 #14
- törölt felhasználó -    
Gratulálok! smileeee.gif
2017. május 14. 09:09 #15
- törölt felhasználó -    
Én örülök, hogy a portugál srác nyert, mert különleges volt a dal és hangja is van. Az idei eurovízióról meg annyit, hogy ennyire kritikán és színvonalon aluli még nem volt, kicsit úgy éreztem, hogy az ukránok minél hamarabb túl akarnak rajta lenni, ezért semmi extrát nem mutattak fel a lebonyolítás során, ami emlékezetessé tehette volna. A fellépők is gyengébbek voltak, sajnos már ide is kezd befolyni a magamutogatás a nők részéről.
1 felhasználónak tetszik: CandUs
2017. május 14. 09:13 #16
Kuronekofan
Kuronekofan
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.15.
Hozzászólás: 208
Csatolások: 0
Azonosító: 227659
Offline offline
Hát mit ne mondjak, meglepődtem. Pont arra gondoltam miközben néztem a portugál előadást, hogy ez valahol a végén fog végezni.. Nekem nem tetszett, nem volt fülbemászó, és rengeteg jobb volt nála,meghat szerintem ez nem egy nyertes dal. Sokkal többen megerdemelték volna azt az első helyet.Joci meg nagyon jó volt, szerintem pont ideális ez a 8. Hely. Gratulálok neki! ~ smileeee.gif
2017. május 14. 09:16 #17
thelittlevaleska
thelittlevaleska
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.16.
Hozzászólás: 58
Csatolások: 0
Azonosító: 263693
Offline offline
Btw én azt olvastam, hogy a portugál srácnak szívátültetése lesz
2017. május 14. 09:37 #18
Réka18
Réka18
új tag
 
Státusz"I could die in this moment"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.03.
Hozzászólás: 76
Csatolások: 2
Azonosító: 214694
Offline offline
A portugál dalnak biztos meg van a maga szépsége,de szerintem nem egy győztes dal.Most lehet,hogy csak nekem van ízlés ficamon, ha egész Európa őt hozta ki...

Gratulálok Jocinak!Szép hely az a 8. smileeee.gif
2017. május 14. 10:12 #19
überA
überA
 
Státusz“Aki harcol, veszíthet. Aki nem harcol, már vesztett is.”
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.01.
Hozzászólás: 1323
Csatolások: 404
Azonosító: 257618
Offline offline
8.hely ez most komoly??Joci nagyon jól szerepelt.Most komolyan ez a portugál zene lett az első??
2017. május 14. 10:20 #20
kami98
kami98
 
Státusz"Life itself is worth living for." - JA
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.30.
Hozzászólás: 1305
Csatolások: 0
Azonosító: 137470
Offline offline
Nem hittem volna, hogy benne leszunk a top10-ben, de gratulalok Jocinak - meg ha utalom is a dalt.
Portugalia?! Komolyan?! Suketek az emberek vagy mi? Voltak tole sokkal jobbak is, de komolyan. Ez a dal annyira unalmas volt, hogy konkretan majdnem bealudtam rajta.. Nem ert 700 pontot, de meg a gyozelmet se.. Csak azert nyert, mert szivatultetese lesz. De hat, ez a musor mar reg nem a zenerol szol, hanem a politikarol:) Sorry not sorry
#ezazenvelemenyem #nemerdekelsenki #kotessetekbelemnemizgat
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok