Starity

Űrlénynek jelel a Twice

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. május 17. 10:23 #1
silenc
silenc
#ALLFOR916
 
StátuszJust Saiyan.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.11.
Hozzászólás: 3549
Csatolások: 7784
Azonosító: 143058
Offline offline
A JYP Entertainment által menedzselt lánycsapat, a Twice az idei évben másodszorra tért vissza.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. május 17. 12:28 #2
Arvil fan
Arvil fan
Photographer
 
Státusz"Do something today that your future self will thank you for."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.29.
Hozzászólás: 1424
Csatolások: 38
Azonosító: 216037
Offline offline
Nem tudom, nekem annyira nem tetszik a szám. A klip az nem lett rossz. A régebbi számaik szerintem jobbak.
2017. május 17. 13:37 #3
ciel
ciel
Carat
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.02.
Hozzászólás: 2897
Csatolások: 0
Azonosító: 163123
Offline offline
Sokkal jobb lenne a dal a rap rész nélkül, amúgy Jihyo, Nayeon és Tzuyu részeit nagyon szeretem. A klip pedig baromira tetszik. Összességében szerintem nem annyira rossz ez a dal, mint amennyire beállítják az emberek.
2017. május 17. 17:51 #4
- törölt felhasználó -    
A klip és a dal is nagyon tetszik:) az album többi dalát még nem hallgattam meg, de arra is szánok majd időt. Biztos nagyon jó lett, mi mást várhatnánk a Twice-tól? smileeee.gif
2017. május 17. 18:41 #5
Dwaejitokki
Dwaejitokki
구름 공주님 ☁
 
Státusz8 makes, 1 team
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.11.
Hozzászólás: 1320
Csatolások: 62
Azonosító: 208978
Offline offline
Nekem ez most határozottan nem jön be. Sem a dal, sem a klip. Eddig sem volt a kedvec lány csapatom a Twice, de sokkal jobb számaik voltak. Csalódás nekem ez a comeback-jük most. :c
2017. május 17. 19:12 #6
- törölt felhasználó -    
Nekem a klip is és a szám is tetszik. Nem baj, ha más, mint eddig, így is megállják a helyüket. Nekem nagyon bejön. :3
2017. május 17. 19:29 #7
- törölt felhasználó -    
Első pár hallásra nem tetszett, de most már imádom, annyira fülbemászó. biggrin.gif A refrénje még mindig nem tetszik, de a dal többi része szuper. thumbsup.gif Jungyeon és Chaeyeon része a kedvencem, annyira tehetségesek. :3 (persze a többiek is). Az egész koncepció nagyon klassz,mint mindig, ezért is nagy kedvenceim. Mindig elő tudnak állni valami különlegessel, amivel levesznek a lábamról. Alapból nem szeretem a cuki lánycsapatokat, de a Twice ezalól kivétel. Az albumon található többi szám is tetszik, az Only You az egyik kedvencem.
2017. május 17. 20:39 #8
Shiinon
Shiinon
✿❀봄날❀✿
 
StátuszThe most beautiful things are not seen with your eyes, but felt with your heart.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.22.
Hozzászólás: 1034
Csatolások: 0
Azonosító: 239342
Offline offline
Nekem nagyon tetszik, mondjuk kicsit érdekes, de szerethető szám biggrin.gif
2017. május 17. 20:43 #9
Crona99
Crona99
♥Secret Diamond♥
 
Státuszdifferent but isn't dangerous
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.04.
Hozzászólás: 1918
Csatolások: 444
Azonosító: 205192
Offline offline
Sanának igaza volt, tényleg csalódást okozott most a Twice. :/ Nem baj, majd a legközelebbi jó lesz, remélhetőleg.
2017. május 17. 22:23 #10
Elody
Elody
Einzelgänger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.08.
Hozzászólás: 9492
Csatolások: 674
Azonosító: 154912
Offline offline
a signal es az eye eye eyes nagyon fulbemaszoak imadom oket ^^ maga a koncepcio csoppet idetlen, de a koreo es a refren baromi cuki :3 de ha az egesz albumot egyben kellene ertekelni, akkor valoban nem egy mestermu.

nagyon megszerettem a lanyokat ahhoz kepest, hogy mennyire antipatikusak voltak szamomra az elejen a tulhajpoltsaguk miatt. rengeteg jo szamuk van es edesek is, de be kell latni, egyikuknek sincs eszmeletlen tehetsege vagy eppen hangi adottsaga.
2017. május 18. 10:23 #11
- törölt felhasználó -    
Amióta meghallottam, folyton ez jár a fejemben biggrin.gif Nekem nagyon tetszik a dal és a klip is.
2017. május 18. 13:23 #12
- törölt felhasználó -    
Nem lett rossz se a szám, se a klip, bár kicsit jobbra számítottam. De háttérzajnak pont megfelel.biggrin.gif
2017. május 18. 19:30 #13
exoverdose
exoverdose
leech
 
StátuszSzerelemvirágot hajt a szív
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.28.
Hozzászólás: 2354
Csatolások: 1181
Azonosító: 226704
Offline offline
Hát a Twice nálam még mindig olyan csapat, akikkel úgy állok, hogy magam sem tudom eldönteni kedvelem-e őket vagy sem. Rajongójuk határozottan nem vagyok, őszintén szólva nem látok egyik tagban sem akkora nagy tehetséget, hogy az agyam eldobjam. Viszont a dalaik többsége pár hallgatás után magával ragadnak, érdekes mód. Ezt a cb-t picit üresnek éreztem, nem volt olyan energikus, mint a többi számuk, viszont a refrén mégis baromira bejön. biggrin.gif A koncepció is egyedi, bár a lányok kinézete szerintem katasztrofális. XD Nem leszólásként, de nem tudom miért magasztalják a lányok szépségét az egekbe amikor szerintem a tagok többsége teljesen átlagos kinézetű. Megértem miért van ekkora sikerük, hisz valóban fülbemászó dalaik vannak, viszont a dalszövegeik olyan meeeh kategória, tartalom nélkül. Nekem egy kicsit több kell pár cuki koncepcónál, hogy megszeressek egy csapatot.
2017. május 22. 20:50 #14
Toffify
Toffify
visszatérő vendég
 
StátuszThe more that you say The less I know
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.02.27.
Hozzászólás: 416
Csatolások: 0
Azonosító: 254314
Offline offline
Hm, igazából, már egy hetes simán megvan a dal, az album is, és én még nem tudtam megemészteni...
Szeretem a lányokat, nagy rajongó vagyok, és vártam is ezt a comeback-et, viszont csalódtam egy picit. Nekem tetszettek a teaser képek és videók, felcsigáztak, azzal semmi bajom, kicsit fura és szokatlan ez az űrlény sztájl, de nekem bejön. Ellenben a Signal nagyon nem nyerte el a tetszésem, sőt. Kell még sokat hallgatnom, hogy legalább egy picit is megkedveljem, de az azért segít, hogy a klip nekem nagyon tetszik, érdekes, de ötletes és a szöveg is adja. Valamint a tánc is aranyos.
DE!
Ez az album most nagyon nem. Nagyon.
(Ám, azért a Hold Me Tight című dalocskát imádom! wub.gif )
De több ilyet ne, ha lehet!
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Tzuyu Tzuyu 4493.