Starity

Bréking! Megható levelet írt Ariana Grande – hamarosan visszatér Manchesterbe

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. május 27. 11:39 #41
Dorinadd
Dorinadd
Always
 
StátuszR5 & Harry Potter & TVD & TO & PLL
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.09.07.
Hozzászólás: 1937
Csatolások: 0
Azonosító: 259598
Offline offline
Nagyon megható, majdnem könnyezni kezdtem!
2017. május 27. 11:56 #42
adrusz
adrusz
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.28.
Hozzászólás: 45
Csatolások: 0
Azonosító: 263984
Offline offline
Ez a lány példaértékű smileeee.gif
2017. május 27. 12:58 #43
Aletta777
Aletta777
 
StátuszMy blood,sweat and tears and my last dance, take it all!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.21.
Hozzászólás: 563
Csatolások: 0
Azonosító: 231928
Offline offline
Nagyon szép levelet írt. Arit,mint embert nem nagyon kedveltem, de ez a megnyílvánulása nagyon megérintett. Tényleg nagyon nagy szeretet van benne. S hogy minden tőle telhetőt megtesz, hogy az érintetteket segítse. Mist nagyot nőtt a szememben.
És nem akarok bántó lenni, de ezek után szerintem egy ideig senki nem fog koncertekre kívánkozni.
2017. május 27. 13:23 #44
- törölt felhasználó -    
végig könnyeztem az egész cikket...egyszerűen nem jutok szóhoz.
2017. május 27. 13:25 #45
sehi102
sehi102
 
StátuszSelenator vagyok , ha neked van ezzel bajod , kattints a visszanyilra <-- ;)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.06.
Hozzászólás: 991
Csatolások: 30
Azonosító: 187233
Offline offline
Ez nagyon szép dolog tőle.! smileeee.gif Tiszteletre méltó <3
2017. május 27. 15:08 #46
bestgirlever
bestgirlever
visszatérő vendég
 
StátuszMy current situation is not my final destination.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.06.
Hozzászólás: 456
Csatolások: 0
Azonosító: 256897
Offline offline
Nem bírom </3
2017. május 27. 16:01 #47
madeleine.
madeleine.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.25.
Hozzászólás: 1662
Csatolások: 10275
Azonosító: 261034
Offline offline
A Manchesterben történtekre annyira nehéz még mindig szavakat találni. Szörnyű, hogy hol és hova tart a világ.
Én alapvetően túl érzékeny vagyok, bármin képes vagyok bőgni, de most patakokban folynak a könnyeim. A levél minden egyes sora annyira igaz és szívhez szóló. Arinak teljesen igaza van, nem szabad hagyni, hogy ezek a dolgok felülkerekedjenek rajtunk, nem szabad félelemben élnünk. Tisztelem azért, hogy mindent megtesz, hogy segítsen az áldozatok családjain, és hogy próbál lelket önteni a rajongóiba és mindenkibe. Kétségtelenül csodálatos ember.
2017. május 27. 16:55 #48
Divergent
Divergent
Dark witch
 
Státuszimmersed in the frenzy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.15.
Hozzászólás: 2157
Csatolások: 138
Azonosító: 242716
Offline offline
Gyönyörű lett a levél! Jó hogy vannak még ilyen emberek! (Ari és az összes híres ember,ember akik segítenek az áldozatokon és családjaikon.)
2017. május 27. 17:44 #49
- törölt felhasználó -    
Gyönyörű levél. Ezek után csak mégjobban felnézek rá. Nagyon sajnálom azt,ami a koncert után történt:(
2017. május 27. 18:52 #50
Picy
Picy
 
Státuszlast night was the last time of my past life
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.13.
Hozzászólás: 1039
Csatolások: 0
Azonosító: 261338
Offline offline
... imádom Ari-t.
2017. május 27. 19:06 #51
Kevin
Kevin
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.09.
Hozzászólás: 28
Csatolások: 0
Azonosító: 126718
Offline offline
Elég szánalmas inkább... Világsztár iszonyatosan sok pénze van nem tudna alapból segíteni az elhunytak családján? Hamár miatta haltak meg... süket dumá ami folyik... Terrorveszély van mindenhol könyörgöm miért nem kutatják át az embereket? 2 órás ariana koncert miatt mgehlat valaki édesanya vagy a kisgyereke hogy dolgozza fel ezt fel? Túlélőket miért nem tudta a korházba meglátogatni? Királynő vette a fáradtságot hogy befáradjon pedig nem fiatal már... Nem felnézni kell rá hanem hibáztatni hogy lehet ilyen felelőtlen csapata,íturnéja csak arról szól pénzt zsebeljen... mit foglalkozik ő valójában a rajongóival? Ha érdekelte volna akkor ez nem történt volna meg... aki imádja meg felnéz rá az nagy sötét agyilag tinilányok tesség gondolkodni nem azt kell alapul venni jó számai vannak meg csinos ez már túlment egy a határon...
2017. május 27. 19:24 #52
- törölt felhasználó -    
Idézet (Kevin @ 2017.05.27. 19:06)
Elég szánalmas inkább... Világsztár iszonyatosan sok pénze van nem tudna alapból segíteni az elhunytak családján? Hamár miatta haltak meg... süket dumá ami folyik... Terrorveszély van mindenhol könyörgöm miért nem kutatják át az embereket? 2 órás ariana koncert miatt mgehlat valaki édesanya vagy a kisgyereke hogy dolgozza fel ezt fel? Túlélőket miért nem tudta a korházba meglátogatni? Királynő vette a fáradtságot hogy befáradjon pedig nem fiatal már...  Nem felnézni kell rá hanem hibáztatni hogy lehet ilyen felelőtlen csapata,íturnéja csak arról szól pénzt zsebeljen... mit foglalkozik ő valójában a rajongóival? Ha érdekelte volna akkor ez nem történt volna meg... aki imádja meg felnéz rá az nagy sötét agyilag tinilányok tesség gondolkodni nem azt kell alapul venni jó számai vannak meg csinos ez már túlment egy a határon...

Ne is haragudj, de elég undorító a hozzászólásod... Nem vagyok Ariana rajongója, mégis mellé állok, elvégre nem az ő hibájából történt ez az egész... Képzeld, igen is segít, elvégre az előző cikkben elmondták, hogy fizetni fogja a halott rajongói temetését, plusz koncertet fog tartani, és a bevételt a családoknak fogja adni. Nem látogatta meg a rajongóit, igaz, mivel mint írta, teljesen összetört, és hazament a családjához addig, amíg megnyugszik. Ez nem jelenti azt, hogy nem érdkeli a sebesültek sorsa... De ha te úgy gondolod, hogy Ariana "undorító", a rajongói meg "sötétek", akkor is le tudtad volna írni a véleményedet kultúráltabban is.
1 felhasználónak tetszik: madeleine.
2017. május 27. 20:44 #53
Kevin
Kevin
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.09.
Hozzászólás: 28
Csatolások: 0
Azonosító: 126718
Offline offline
A probléma ott kezdődik a temetés költsége nem adja vissza a 8 éves gyereket és szülőket sem... kár hogy nálad igen... és igen az ő hibája elvégre profi csapattal "dolgozik"... igen is a rajongói biztonsága mikor a világon terrorveszély van elég fontos kellene hogy legyen... de ebből is látszik ő csak egy törekvő pénzlhes kislány akinek a csapata is csak a pénzért él... nagyon ismered amúgy milyen ember lehet valójában amúgy:D marketing fogás meg pénzkiesés hogy a turnéját abba hagyta akit ez megvisel nem tud 1 hét múlva színpadra állni... gondolkodjodjon már kicsit el mindenki:D szerintem elég kultúrált vagyok de ha bárkinek ez nem az leszarom:D
2017. május 27. 20:56 #54
Kevin
Kevin
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.09.
Hozzászólás: 28
Csatolások: 0
Azonosító: 126718
Offline offline
Ha én világsztár lennék és turnézénk biztos hogy olyan csapatot foglalkoztatnék aki hasznos munkát végez főleg TERRORVESZÉLY van a világon... Alaposan ellenőriztetném ki mivel próbál bejönni simán ez a terrorista fegyverrel is bemehetett volna és lelőhette volna a sztárt ha a bombát bevitte.... Világsztárnál aki a rjaongóiból él elvárható a biztonság annyi pénzből amennyije van biztos tud megfelelő védelmet biztosítani...
2017. május 27. 21:10 #55
Harmoni
Harmoni
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.25.
Hozzászólás: 9
Csatolások: 0
Azonosító: 210365
Offline offline
/kedves/ Kevin!!
Nem Ariana hibája volt. Nem vagyok rajongó, mégis így gondolom.
A történtek hallatára a csapatával mindent megtettek a bent lévő emberekét, a backstagebe menekítették azokat, akiket csak tudtak. Ezen felül vállalja a temetéseket, és még pénzt is gyűjt azoknak, akik a történtek miatt rászorulnak.
Egy ilyen esemény után bárki összetörne és elvesztené a józan gondolkozóképességét. Ez egy hatalmas trauma... mindenki számára, akinek van egy kis szíve. Ariananak - bármilyen hihetetlen - talán még nagyobb traumát okozott. Én egy ilyen után soha többet nem lépnék színpadra, nem csak a rajongóim, de a saját és az embereim biztonsága érdekében sem. Ő mégis olyan bátor, hogy ezt megteszi, azokért az emberekért, akik szeretik és támogatják őt. Lehet, hogy nem ment be a kórházba, de ugyanakkor érhető, hogy a családja körében próbált mindezek után megnyugodni, és valami megoldást találni.
Lehet, hogy ő még csak egy "pénzéhes kislány"...de mégis több emberiség, szeretet és együttérzés szorult belé, mint benned valaha lesz..
2017. május 27. 22:24 #56
Kevin
Kevin
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.09.
Hozzászólás: 28
Csatolások: 0
Azonosító: 126718
Offline offline
Nekem ettol nem lesz sem rosszabb sem jobb csak az a baj hogy a hozzad hasonlo emberek vannak tobben akik szerint mehet minden tovabb dehogyis senki hibaja se hogy beengedtek a bombas terroristat ugyan miert lenne barki hibaja is szegeny halottaka tfeltamasztja majd a penz... meg a kamusjanalnkozas...
2017. május 27. 22:41 #57
- törölt felhasználó -    
Igazad van. A pénz nem támasztja fel a halottakat... de az sem, hogy hőbörögsz, és egy énekesnőt hibáztatsz, aki csak oda megy, ahová a cége beintézi. Azt meg nem mondhtaod, hogy nem csináltak semmit, elvégre mindenkit átnéztek, ellenőriztek a beengedéskor. Ez az egész akkor történt, mikor kiengedték a rajongókat a helyszínről. Ki a franc gondolta volna, hogy történni fog pont a végén valami? Hiába mondod, hogy te ezt meg azt csinálnál, erre te sem tudtál volna előre felkészülni, senki sem tudott volna. Ennyi.
1 felhasználónak tetszik: Harmoni
2017. május 28. 00:06 #58
Elza Foster
Elza Foster
visszatérő vendég
 
Státusz"Minden siker mögött 100 kudarc van"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.10.
Hozzászólás: 392
Csatolások: 0
Azonosító: 243663
Offline offline
Kevin
Te olyan muvelt ember vagy
Kar hogy senkit nem erdekel a hulyeseged
1 felhasználónak tetszik: Harmoni
2017. május 28. 07:02 #59
- törölt felhasználó -    
Azért ne misztifikáljuk túl Arianat sem...gyönyörű szavak amelyeket otthonról írt...mert elhagyta a helyszínt, nem ment oda a gyászolókhoz, a sebesültekhez... Muszáj volt írnia valamit mert már megszólták. Szerintem nem jól kezelte a helyzetet, de szép tőle hogy csinál egy jótékonysági koncertet. De ne felejtsük el tényleg hogy ez az egész nem róla szól, hanem az áldozatokról.
2017. május 28. 09:12 #60
Lambika
Lambika
Cseh Banán
 
Státuszoktóberes prágai mazochista drogos majom
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 10.10.03.
Hozzászólás: 6194
Csatolások: 363
Azonosító: 135613
Offline offline
Ezeket se ő találta ki meg a jótékonysági koncertet sem hanem a menedzsere
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok