Starity

Liam Payne élőben is bemutatta a Strip That Down-t

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. május 27. 19:24 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Graham Norton műsorában lépett fel Payne, ahol bemutatta táncosok kíséretében kislemezét.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. május 27. 21:54 #2
Almaszósz66
Almaszósz66
visszatérő vendég
 
StátuszAlways Keep Fighting!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.16.
Hozzászólás: 384
Csatolások: 0
Azonosító: 227703
Offline offline
Nem tudom mit gondoljak mostanában Liamről. Olyan mintha össze vissza beszélne és nem tudná eldönteni hogy mi veszi ki jobban magát. Pl hogy szembemegy valamivel/kivel vagy tamogatja...az előadása meg szerintem nagyon középszerű. Semmi maradandó. Tucat.
2017. május 27. 23:15 #3
Wendy17
Wendy17
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.04.
Hozzászólás: 488
Csatolások: 0
Azonosító: 220562
Offline offline
Nem értem hogy az emberek miért mondják manapság mindenre azt hogy tucat... szerintem a 1Ds múltjához képest ez az előadás igazán nagyon nagyon jól sikerült.. bár imádom Niallt de pl ő semmivel nem mutatott másabbat mint a 1Dben gitározik, énekel és daltól fövegen mozog néha a színpadon... Harry meg azon kívül hogy megtanult gitározni és ezt a színpadon is használja szintén semmi újdonság ugyan úgy el van mint eddig. Louis meg csak ugrabugrál..
De Liamnek volt egy koreográfiája és végre egyszer lányokat és táncosokat is látni maga körül ami szintén plusz pont..

Az interjúról meg annyit hogy Liam a bébiszitter dolgot poénnak szánta mert pl Niallről azt mondta hogy ő meg golf ruhákba öltözetné a kicsit xd
De azzal nagyon egyet értek hogy ő is és a többiek is még csak most kezdik el felfedezni a saját stílusukat
2017. május 28. 00:46 #4
Loreen.
Loreen.
jeed
 
Státusznow my heart feels nothing at all
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.15.
Hozzászólás: 3628
Csatolások: 314
Azonosító: 254798
Offline offline
imádomm wub.gif
2017. május 28. 01:40 #5
Vadonka 16
Vadonka 16
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.13.
Hozzászólás: 345
Csatolások: 0
Azonosító: 143242
Offline offline
Egy styleisot azért felveheten. biggrin.gif
2017. május 28. 06:00 #6
Greengal444
Greengal444
visszatérő vendég
 
StátuszWe arw young and wild and free
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.01.
Hozzászólás: 117
Csatolások: 0
Azonosító: 214528
Offline offline
Wendy17: Tökéletesen egyetértek. Körülbelül azt írtad le,amit én is gondolok az egészről. smileeee.gif
2017. május 28. 10:51 #7
sagika
sagika
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.02.
Hozzászólás: 15
Csatolások: 0
Azonosító: 262273
Offline offline
Tehát, ha jól értem: az nem teljesítmény, hogy vki megtanul gitározni, de az igen, hogy táncosokkal veszi magát körül. Merthogy ettől lesz zenész! smileeee.gif LOL!!!
1 felhasználónak tetszik: Glamster
2017. május 28. 11:59 #8
Zsófii_ka
Zsófii_ka
visszatérő vendég
 
StátuszAnd please don't be afraid of what your soul is really thinking - Tyler Joseph
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.28.
Hozzászólás: 317
Csatolások: 0
Azonosító: 141910
Offline offline
Szerettem régen Liamet, most Bieberre hasonlít, régi Justin Timberlake stílussal, és látszik rajta h zavarban van, egyedül nem hinném h sokra viszi így.
2017. május 28. 12:06 #9
LollyPoop
LollyPoop
 
StátuszLollyPoop még nem állította be a státuszát... és nem is fogja.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.03.08.
Hozzászólás: 941
Csatolások: 0
Azonosító: 262892
Offline offline
Nem is tudtam, hogy ilyen magas hangja van, vagy legalábbis én vmi erőteljesebb orgánumra számítottam tőle...
A táncosokat és a koreográfiát én kihagytam volna, de a fénytechnika tetszett.
A másik meg az tény, hogy HS-nek állati fura stílusa van, de legalább biztos nem állna színpadra a barátnője hálóingjében... bár ki tudja?
2017. május 28. 12:42 #10
Loreen.
Loreen.
jeed
 
Státusznow my heart feels nothing at all
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.15.
Hozzászólás: 3628
Csatolások: 314
Azonosító: 254798
Offline offline
Nem tudom, nem értem, hogy sokaknak mit kell fikázni az "új" Liamet..
Abba nem gondoltatok bele, hogy a One Directionbe lehet, hogy nem annyira tudta elengedni magát és nem tudta önmagát adni, mint most? Az a problémátok, hogy a saját stílusát követi és elmondja őszintén a dolgokról a véleményét? Nem tudom miért kell mindenbe belekötni. Had kövesse már az ő álmait, milyen beleszólásunk van nekünk az egészbe? Semmilyen.
2017. május 28. 13:38 #11
Józanész
Józanész
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.05.28.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 0
Azonosító: 264566
Offline offline
Halálunalmas és hatalmas nagy csalódás a zene és az előadásmód is amit Liam produkál. Amikor a One direction elindult őt tartottam a legtehetségesebbnek, erre kiáll egy ilyen semmilyen nótácskával. Tucat zene. Komolyan mondom, hogy egy magyar kisváros garázszenekarától is izgalmasabb számokat lehet hallgatni. érdekes, hogy amint kikrtülnek ezek a sztárok a nagy gépezetből és a pénzéhes managerek karmai közül vagy elindulnak a süllyesztő felé vagy kénytelenek vetkőzni a szinpadon (jó példa erre az egykori Disney hercegnő, Miley Cyrus aki miután felhagyott a nagy vállalat állatsimogató cuki hercegnősködésével egyből kénytelen volt fa....kat szopogatni a szinpadon, hogy továbbra is rá figyeljenek az emberek.) Ez jól mutatja a szórakoztató ipar működését és az utána való sóvárgást. A 1D is csak egy cuki fiúkból összeollózótt lufi volt ahol a tinilányok elnézegették ehogy ezek a srácok cukiskodnak a turnéik alatt, de ennyi. Semmi zenei kreativitás, semmi egyediség, semmi tartalom, csak a cukiságfaktor kimaxolása volt a cél, és a tinilányok máris tejeltek. Most, hogy különváltak a fiúk halálunalmasak. Zayne még tudott durrantani az elején mert nagy szám volt kilépni a bandából, akkor mindenhonnan ez folyt. Egyébként ő is inkább egy Armani modell, mint zenész, vagy énekes. Egy helyes arcú tucatelőadó. De itt van még nekünk Harry is akit az amerikai és brit bulvár úgy harangozott be mint a következő nagy rock ikont. (Eleve nevetséges mert még talán alig múlt 20 éves, de mindegy). Szóval annyira nyomatták őt is, hogy annak is csak füstje volt. megnéztem youtubeon az új szóló előadóként bemutatott kilppjét és 2 hét alatt 31 millióan nézték meg! Ez nevetséges annak ellenéra, hogy elvileg ő mennyire nagy sztár és zenész és ikon és még kitudja mi. Hazudhat az amcsi bulvár amit akar, de ha olyan nagy előadóművész lenne akkor már lassan az 1 milliárdot súrolná a néző szám a klipp alatt. Én nem fikázom egyiket sem, félre ne értsen senki, bizonyára mind jófej fiatalok, de elegem van már ebből a gusztustalam hype-ból amit csinálnak 1-1 sztár küröl. Miért nem lehet kimondani azt a nyilvánvaló tényt, hogy ugyan tehetségesek, de semmivel nem tűnnek ki a kortársai közül akik nem híresek és egy garázsban énekelgetnek 15 ember előtt?
2017. május 28. 18:53 #12
Rainbowbubble3366
Rainbowbubble3366
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.10.
Hozzászólás: 156
Csatolások: 0
Azonosító: 261278
Offline offline
Oké, hát az első mozdulatok azt a csettintés és tapsolás vagy mi, kicsit úgy tűnt, mintha az oviban játszana. Úgy mozog azon a színpadon, mintha most látna először emberi tömeget, holott szerintem megvan a tapasztalat neki.
2017. május 28. 20:56 #13
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
kicsit úgy tűnt, hogy kínosan érzi magát, főleg az elején, mikor egyedül volt, de lehet, hogy csak én gondolom így.
2017. május 28. 22:14 #14
directionerlili
directionerlili
új tag
 
StátuszDirectioner maradok életem végéig
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.09.18.
Hozzászólás: 25
Csatolások: 0
Azonosító: 259823
Offline offline
Csodaszép ❤❤❤
2017. június 02. 20:29 #15
MyOpinion
MyOpinion
új tag
 
StátuszHa hagyod, hogy térdre kényszerítsenek, talán sosem hagynak majd felállni!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.03.23.
Hozzászólás: 36
Csatolások: 0
Azonosító: 263207
Offline offline
A dal nem egyedi, de nekem egészen fülbemászó, meghallgatom ha feldobja a lejátszási lista. De ebben az előadásban van valami furcsa, amitől nekem kellemetlen nézni. Nem tudom miért :/ A hangja illik ehhez az RnB stílushoz, de nekem ez hogy táncikál, meg összeráncolt szemöldökkel tolja végig..nem tudom, nem illik hozzá egyszerűen. Nem tűnt felszabadultnak. De én kívánom, hogy megtalálja önmagát, és sikeres legyen szólóban is, lehet, hogy ez csak kezdeti nehézség smileeee.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok