Starity

Amire számítani lehetett: Kourtney Kardashian besokallt, eltiltotta a gyerekeket Scottól

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. május 28. 13:53 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Kourtney Kardashian ultimátumot adott exének, vagy viselkedik, vagy elbúcsúzhat a gyerekeitől.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. május 28. 14:22 #2
carbonara
carbonara
új tag
 
Státusz,,We were lying in the middle of the road"-Bastille
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.05.28.
Hozzászólás: 10
Csatolások: 0
Azonosító: 264564
Offline offline
Te jó ég! Először is ez lehet furcsán fog hangzani de sajnálom a férfit ez egy olyan betegség amiről biztos nehéz leszokni , bár a részleteket én sem tudom.Hogy őszinte legyek nem is tudtam , hogy nekik vannak közös gyerekeik mert egyikőjüknek sem követem az életét , de az biztos , hogy a Kourtneynak igaza van ultimátumot kell adni és nyugodtan megteheti azt , hogy egy ilyen férfi ne legyen a gyerekei közelében még ha az apjuk is akkor sem.
2017. május 28. 15:51 #3
Alexaaa09
Alexaaa09
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.03.
Hozzászólás: 1897
Csatolások: 0
Azonosító: 263421
Offline offline
Egyébként Bella köztudottan jó barátságot ápol Kylieval tehát nem kizárt hogy Scott aki a Kardashian-Jenner klán tagja már 10+ éve szimplán felajánlotta hogy együtt utazzanak ha már úgy is egy helyre mentek. Szerintem túlkomlikálták ezt a lapok. Kourtneyt meg értem is meg nem is. Scott legtöbb ilyen megnyilvánulása abból ered hogy Kourtney hitegeti hogy újra összejönnek erre pár napra rá már 20on éves pasikkal mutatkozik. Persze Scottnak is több függősége van, de itt nem csak ő a bűnös fél.
2017. május 28. 18:29 #4
Esztii99E
Esztii99E
visszatérő vendég
 
StátuszIf a gentleman can't handle me, It's not my problem!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.05.28.
Hozzászólás: 264
Csatolások: 0
Azonosító: 256689
Offline offline
Nagyon igaza van most Kourtneynak, az ő helyében én sem engedném hogy lássa a gyerekeket, amíg nem javít az állapotán. pardon.gif
2017. május 28. 19:40 #5
LollyPoop
LollyPoop
 
StátuszLollyPoop még nem állította be a státuszát... és nem is fogja.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.03.08.
Hozzászólás: 941
Csatolások: 0
Azonosító: 262892
Offline offline
Bár nyilván nem ismerem a közös múltjuk minden kis történését, de azt mégis erősen kétlem, hogy ez a csávó egyik napról a másikra lett volna szexfüggő, vagy szimplán csak vadbarom. A nő ennek ellenére mégis szült neki 3(!) gyereket... Na most akkor ki a hunyó?
2017. május 28. 19:55 #6
- törölt felhasználó -    
Az egész Kardashian family szánalmas és ez a férfi is, Bella Thorne-ról pedig ne is beszéljünk. Én egyedül a gyerekeket Sajnálom, nehéz lehet egy ilyen családban felnőni, ahol a sajtó attól harsog, hogy az apád melyik tizenéves modellel feküdt össze aki a lánya lehetne, vagy épp melyik nagynénid rakatta tele szilikonnal a seggét, majd tette ki azt instagramra. Sajnos majdnem biztos, hogy ők is így fogják végezni hiszen ezt a példát látják az egész családjukban.

Csak, hogy konkrétab a cikkhez is hozzászóljak: Kortney-tól ez egy ésszerű döntés volt mind a gyerekei mind Scott érdekében. Hiszen mitől változtatna az életén ha nem a gyerekei miatt? Mellesleg ez egy komoly betegség amit kezelni kell.

Bella Thorne-ról pedig annyit, hogy komoly kapcsolatot keresett? Na ne röhögtess! Szánalmas.
2017. május 29. 17:41 #7
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2009
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
Évekig együtt voltak még a gyerekek születése előtt is tudta mekkora egy segg a pasi mégis 3 kölyköt szült neki mit várt mi lesz később, nagyon jól tudta milyen Scott szerintem ő csak gyerekeket akart lehetőleg pasi nélkül ezért választott olyat aki nem sok vizet zavar az életükben
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok