Starity

Gwyneth Paltrow elárulta, visszamenne-e exéhez, Brad Pitthez

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. június 16. 07:33 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Pitt igazán szerencsés, hiszen ifjúsága idején a legszebb hollywoodi színésznők versengtek a kegyeiért – Paltrow pedig azon kevesek közzé tartozik, akikkel jegyben is járt.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. június 16. 07:51 #2
Dorinadd
Dorinadd
Always
 
StátuszR5 & Harry Potter & TVD & TO & PLL
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.09.07.
Hozzászólás: 1937
Csatolások: 0
Azonosító: 259598
Offline offline
Hát, ez van!
2017. június 16. 08:43 #3
CSHMR
CSHMR
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.19.
Hozzászólás: 203
Csatolások: 0
Azonosító: 262559
Offline offline
Egyébként szerintem szép pár voltak:)
2017. június 16. 13:16 #4
- törölt felhasználó -    
Kezd már betelni a hócipőm a Brad Pitt rajongókkal. Hány volt barátnőjével kell még összeboronálni, most, hogy Angelinával elváltak? "-.- Az már hónapok kínkeserves erőlködése után eljutott az agyukig, hogy Jennifer Anniston magasról tesz Bradre, jól el van a jelenlegi párjával, most miután a kevésbé elborult embereknek és mellesleg Jennek is betelt a pohara ezzel az elmélettel, előhúzzák Gwyneth-et. Kíváncsi vagyok, melyik szerencsétlen énekesnőt/színésznőt kapják még elő a kis polcról... _nevet.gif
2017. június 25. 12:44 #5
- törölt felhasználó -    
Idézet (Gothic01 @ 2017.06.16. 13:16)
Kezd már betelni a hócipőm a Brad Pitt rajongókkal. Hány volt barátnőjével kell még összeboronálni, most, hogy Angelinával elváltak? "-.- Az már hónapok kínkeserves erőlködése után eljutott az agyukig, hogy Jennifer Anniston magasról tesz Bradre, jól el van a jelenlegi párjával, most miután a kevésbé elborult embereknek és mellesleg Jennek is betelt a pohara ezzel az elmélettel, előhúzzák Gwyneth-et. Kíváncsi vagyok, melyik szerencsétlen énekesnőt/színésznőt kapják még elő a kis polcról... _nevet.gif

Igazad van
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok