Starity

Chad Kroeger beszólt Corey Taylornek

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. június 21. 16:41 #1
TarjaNightwish
TarjaNightwish
Bruja de Oz
 
StátuszYo soy la muerte, soy la maldición, soy tu perdición....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.26.
Hozzászólás: 2036
Csatolások: 235
Azonosító: 198762
Offline offline
A múlt héten debütált a Nickelback legújabb album, melynek kapcsán az énekes egy rövid interjút is adott.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. június 21. 17:07 #2
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Ó te jó ég... Mindkettejük zenéjét szeretem és tehetségesnek tartom őket. De ez a (nyilvánosság előtt zajló) marakodás gyerekes és ostoba dolog, lehetne több eszük is.
2017. június 21. 17:35 #3
BLulu88
BLulu88
Cikk író
 
StátuszTalk behind my back but when they see me it's respect though...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.30.
Hozzászólás: 2172
Csatolások: 0
Azonosító: 242008
Offline offline
Katy Perry és Taylor Swift vitája ehhez képest semmi. Jesszus mik ezek a beszólások? Aki TayTay és KatyCat vitájára azt mondta hogy gyerekes az nem tudom erről mit fog mondani. Ez még sokkal gyerekesebb!
2017. június 21. 17:48 #4
- törölt felhasználó -    
Chad kezdte ezt a hülyeséget, Corey meg nem is önmaga lenne, ha nem szólt volna vissza hasonló stílusban, mint amit ő maga is megkapott. Az, hogy kinek-mi tetszik, nagyon szubjektív dolog. Azért mert Chad bandája annyi ekézést kapott, nem kéne másik bandákat is leszólni pláne úgy, hogy még hülyeségeket is beszél, gyenge lábakon állnak az elméletei. A magam részéről szeretem a Slipknotot, a Lordit, a Kiss-t és még sok olyan bandát, aminek a tagjai extrémebb jelmezekben lépnek színpadra, egyedi hangulatot képez és a Slipknot maszkjainak a megtervezéséhez vagy a Lordi jelmezeinek a kiötléséhez sokkal több fantáziára és kreativitásra van szükség, mint felhúzni egy halászgatyát, egy pólót meg egy pár tornacipőt. Ha Chad-ben nincs annyi művészi hajlam, hogy még egyedibbé tegye a fellépéseket/nem is látja értelmét ennek, azért ne másokat hibáztasson. Nem a Slipknot vagy a Stone Sour fogja kivenni a szájából a betevőt se neki, se a bandája többi tagjának.
2017. június 21. 18:38 #5
LollyPoop
LollyPoop
 
StátuszLollyPoop még nem állította be a státuszát... és nem is fogja.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.03.08.
Hozzászólás: 941
Csatolások: 0
Azonosító: 262892
Offline offline
Kroeger szokás szerint háttal ült a moziban. Nincs itt semmi látnivaló kérem szépen.
2017. június 21. 20:29 #6
band_obsessed_idiot
band_obsessed_idiot
visszatérő vendég
 
StátuszI'd rather be hated for who I am, than loved for who I'm not.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.19.
Hozzászólás: 167
Csatolások: 0
Azonosító: 259052
Offline offline
"Jártathatod a szádat, ahogy csak akarod. Én csak annyit tudok, hogy maszkban is megszavaztak a rockvilág legszexisebb fickójának, téged meg kétszer is a legcsúfabbnak - maszk nélkül."

Ezen de besírtam XD Imádom Corey-t, Chadnek meg kéne egy hallókészülék c:
2017. június 21. 20:49 #7
Qweerty
Qweerty
visszatérő vendég
 
Státuszyour silence is my favourite sound
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.21.
Hozzászólás: 113
Csatolások: 0
Azonosító: 259127
Offline offline
Ejha Chad, neked aztán jó nagy arcod van. Mindhárom zenekart nagyon szeretem, de hát a fene se tudta, hogy a FELNŐTT zenészek ilyen irigyek tudnak lenni egymás, összehasonlíthatatlan zenéjére.
Corey meg hát nem egy lágy férfi, de aki már hallott egy Slipknot számot, biztos vagyok benne, hogy tudja. Akármennyire is tartom gyerekesnek az ő visszaszólását (meg amúgy ezt az egész szócsatát), neki adok igazat. Teljesen!
Attól még, hogy Chad nem kedveli mondjuk Corey-t, semmi joga nincs ahhoz, hogy a zenéjét szidja, vagy azt amilyen módon zenél (mert ugyebár tény, hogy a Slipknot igen ellentmondásos együttes, hiába van szó most nagyrészt a Stone Sour-ról).
Összefoglalván ennek a kakasviadalnak semmi értelme, csak Chadnek volt nagy a szája, Corey meg nem kezelte felnőttként a helyzetet...
Plusz amíg gyűlölködtek, addig születhetett volna megannyi Nickelback, Stone Sour és Slipknot szám, de hát felőlem inkább nyalogassák a sebeiket, de akkor bizony eggyel kevesebb hallgatójuk lesz...
2017. június 22. 09:04 #8
- törölt felhasználó -    
Átmentek oviba, jajj. Inkább a zenéléssel foglalkoznának.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok