Starity

Nemet váltott a Glee sztárja

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. június 22. 22:19 #21
kurrek
kurrek
ღ Emton ღ
 
Státusz“And I will love you until I take my last breath on this earth.”
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 10.11.13.
Hozzászólás: 6362
Csatolások: 23371
Azonosító: 138617
Online online
Szintén egyet értek az előttem szólókkal, de még annyit hozzátenék, hogy ezeknek a sztároknak már annyi pénzük és szabadidejük van, hogy egyszerűen nem tudják mit kezdjenek magukkal. Nem véletlen az, hogy egyre több a meleg meg a leszbikus. Nem ítélem el őket sem, egyszerűen a mai világban az emberek nem tudják, hogy nő és férfi létükre mi a dolguk, mert elmosódtak a határok.
2017. június 22. 22:48 #22
Lysandranevra
Lysandranevra
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.24.
Hozzászólás: 301
Csatolások: 0
Azonosító: 261023
Offline offline
Oké, talán túl hamar ítélkeztem, de szerintem azért ebben benne van egy kis feltűnési viszketegség is szerintem. Nyilván, ez tényleg egy nehéz helyzet,es nem tudjuk , mi van ennek a hátterében. De arról szinte 100%-ig meg vagyok győződve, hogy Caitlyn Jenner-nél ez csak feltűnési viszketegség.
2017. június 22. 23:17 #23
Larraa
Larraa
 
StátuszPotencial.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.06.
Hozzászólás: 517
Csatolások: 1
Azonosító: 261218
Offline offline
Ha ő boldog így smileeee.gif
2017. június 23. 10:57 #24
eggsy
eggsy
új tag
 
Státuszdon't break character.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.26.
Hozzászólás: 46
Csatolások: 0
Azonosító: 263961
Offline offline
'egyre több a meleg meg a leszbikus'
heh, mert szerinted régen nem voltak? biggrin.gif dehogynem! nem többen lettek, csak többen vállalják fel magukat, mert ebben a világban már a legtöbben elfogadják őket. régen megvernek érte, meg is ölhetnek érte.
1 felhasználónak tetszik: LaDySmIth
2017. június 23. 12:51 #25
ciel
ciel
Carat
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.02.
Hozzászólás: 2897
Csatolások: 0
Azonosító: 163123
Offline offline
Imádom, hogy itt vannak olyan kommentelők, akik belelátnak vadidegen emberek fejébe, és megmondják, hogy "mit találtak ki egyik napról a másikra".
2017. június 23. 13:03 #26
cujo0227
cujo0227
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.25.
Hozzászólás: 9
Csatolások: 0
Azonosító: 259259
Offline offline
Szerintem az a fontos, hogy boldog legyen, hogy jól érezze magát a bőrében. Ha ehhez erre volt szüksége akkor jól tette. Nem látok ebben semmi problémát.
2017. június 23. 19:03 #27
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12485
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Idézet (LollyPoop @ 2017.06.22. 19:35)
@_ToTo_
Szóval akkor ez egy tőről fakad. Értem, és köszi a felvilágosítást. Azt a műsort én is láttam, nagyon érdekes és megrázó volt. Azt hiszem az a betegség neve, hogy idegen-kéz/idegen-végtag szindróma.


Azt nem tudom, hogy 'egy tőről fakad-e' dehogy mindegyiknek valami agyi rendellenesség az oka, az nyilvánvaló.
2017. június 24. 09:34 #28
Martinax3
Martinax3
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.05.13.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 0
Azonosító: 264294
Offline offline
Gratulálok neki, hogy rá tudta erre venni magát. Nagy elszántság kell ahhoz, hogy valaki ilyet merjen tenni. Megértem azokat is, akik azt gondolják, nekik betegségük van, mivel tényleg egyre többen felvállalják magukat, és régen ez nem így volt, így gondolom furcsa lehet ebbe belecsöppenni. De én ennek csak örülni tudok, az emberek vállalják is fel magukat. smileeee.gif
2017. június 24. 19:29 #29
Karool
Karool
új tag
 
StátuszMinden királynak kell örökös. - TO ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.21.
Hozzászólás: 3
Csatolások: 0
Azonosító: 233633
Offline offline
Mindig is büszke voltam azokra az emberekre, akik nem félnek kinyilvánítani másságukat. smileeee.gif Akár színészről van szó, akár közemberről.
2017. június 25. 07:56 #30
meyah_
meyah_
• bite for fun •
 
StátuszHa bejelölsz, üzenetben indokold meg miért! Ha nem teszed, felkérésed törlöm!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.14.
Hozzászólás: 5305
Csatolások: 2
Azonosító: 131197
Offline offline
Sok boldogságot így!
2017. június 25. 10:37 #31
Gingerina
Gingerina
visszatérő vendég
 
StátuszI WILL TRAVEL THE W O R L D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.27.
Hozzászólás: 142
Csatolások: 0
Azonosító: 261537
Offline offline
Eme véleményemet szerintem már egyszer leírtam, de tekintettel arra, hogy tényleg egyre több a transznemű/homo/biszexuális ember, és ez is egy nemváltásról szóló cikk...
Itt és most felvállalom, hogy kerestyén vagyok, ezért is írom majd azokat, amiket. NOS. Bizonyára a legtöbb ember azért ismeri a teremtés történetét. Ugorjunk Ádámhoz. Az mindenki számára világos, hogy Isten Évát teremtette neki, hogy ne érezze magát egyedül. Évát. Egy lányt/nőt. És ez a természetes. Egy nő, és egy férfi. Nem férfi-férfi, vagy nő-nő, sem mindkettő. Az pedig végképp furcsa számomra, hogy valaki lánynak születik, aztán férfivé operáltatja magát.
Természetesen, saját vélemény, és valójában még ezek után sem ítélem el "őket" (hosszú lenne megint leírni mindegyik fajtát biggrin.gif). Ha valaki úgy érzi, így lehet, teljes, hajrá. Csak nekem azért egy picit sántít a dolog... :/
2017. június 25. 13:10 #32
Lysandranevra
Lysandranevra
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.24.
Hozzászólás: 301
Csatolások: 0
Azonosító: 261023
Offline offline
Gingerina, pacsi! Én is keresztény vagyok. smileeee.gif

Én ismerem, hogy van ilyen, ez pszichés betegség, és nagyon sajnálom azokat, akik ilyen helyzetben vannak. De nem biztos, hogy erre az lenne a megoldás, hogy nemet váltanak. Nyilván, így boldogabbak, ám ez csak illúzió. Valójában sohasem lehetnek teljesen az ellenkező nemhez tartozók. És talán ezt az állapotot pszichológiai kezeléssel, terápiával is lehetne orvosolni. Vannak orvosok, akik már foglalkoznak ezzel. De ezt a lehetőséget fel sem ajánlják a transznemű emberknek. Mindenhonnan az megy, hogy ez tök természetes dolog, ami azért erős túlzás. Mielőtt nekem jönnétek, hogy homofob vagyok, jelzem, hogy nem vagyok az. smileeee.gif És nem szeretnék vitát sem generálni, ez csupán az én véleményem. smileeee.gif
2017. június 26. 11:15 #33
- törölt felhasználó -    
Gingerina - Tegnap, 10:37
Eme véleményemet szerintem már egyszer leírtam, de tekintettel arra, hogy tényleg egyre több a transznemű/homo/biszexuális ember, és ez is egy nemváltásról szóló cikk...
Itt és most felvállalom, hogy kerestyén vagyok, ezért is írom majd azokat, amiket. NOS. Bizonyára a legtöbb ember azért ismeri a teremtés történetét. Ugorjunk Ádámhoz. Az mindenki számára világos, hogy Isten Évát teremtette neki, hogy ne érezze magát egyedül. Évát. Egy lányt/nőt. És ez a természetes. Egy nő, és egy férfi. Nem férfi-férfi, vagy nő-nő, sem mindkettő. Az pedig végképp furcsa számomra, hogy valaki lánynak születik, aztán férfivé operáltatja magát.
Természetesen, saját vélemény, és valójában még ezek után sem ítélem el "őket" (hosszú lenne megint leírni mindegyik fajtát biggrin.gif ). Ha valaki úgy érzi, így lehet, teljes, hajrá. Csak nekem azért egy picit sántít a dolog... :/


WHAO, hallod neked rohadtul befásult gondolkodási módod van. Most komolyan ez az istenverte 21.század, képzeld vannak melegek, transzexuálisok, pánszexuálisok stb, tehát az LGBTQ community, és lesznek is. Képzeld én aszexuális vagyok tehát én egyik nemhez sem vonzódom ezekszerint már én is a pokolra jutok vagy mi? Az hogy valaki úgy érzi hogy ő nem abba a testbe született vagy hogy nem ahhoz a nemhez vonzódik amelyikhez neki kéne az egy teljesen normális dolog. Nem csak fiú lány létezik. Szerintem ez baromira klisé, hogy "jaj pali meg mari szerelmesek sok boldogságot" ha meg az lenne hogy pali meg géza akkor meg egyből jön a "jézusom pszichiátriára vele" ez is ugyanúgy szerelem csak sokkal különlegesebb. És most beszéljünk akkor a transzneműségről, ez is egy olyan természetes dolog mint az hogy kék az ég, ha te nem érzed jól magad a bőrödben és változtatni akarsz rajta akkor hajrá, a te életed a te döntésed, senkinek nincsen joga hhoz hogy megmondja mit csinálj. Ő Jake-ként szeretné továbbélni az életét és ez teljesen normális. Mert mondjuk mit szólnál ahhoz hogy te befestenéd mit tudom én lilára a hajad és kapnád az utálatot hogy "jaj ez nem természetes , ezzel be nem teheted majd a lábad isten házába" az hogy a biblia mondd valamit az nem biztos hogy úgy is van. mert kitudja lehet hogy nem is volt isten vagy ádám meg éva meg az az alma és az egész földszületés meg az élőlények kialakulása az evolúció során történt, mert képzeld kis szívem így volt. Nem mondomhogy miben higgy vagy miben ne, de szerintem gondolkozz el azon hogy nem csak fekete meg fehér létezik hanem ott van a többi szín is.
2017. június 26. 13:37 #34
oranje31
oranje31
visszatérő vendég
 
Státuszpuskas, messi, szoboszlai ,haaland river plate, jenna ortega <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.01.20.
Hozzászólás: 445
Csatolások: 0
Azonosító: 49968
Offline offline
szanalmas......
2017. június 26. 20:14 #35
Lysandranevra
Lysandranevra
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.24.
Hozzászólás: 301
Csatolások: 0
Azonosító: 261023
Offline offline
LockedTheDarkness, Nyugi biggrin.gif

Csak leírta a saját véleményét, tudtommal szabad országban élünk (még), és mindenkinek lehet véleménye. Egyébként meg a keresztények nem tagadják az evolúciót (vagyis bizonyos szekták igen, de a történelmi egyházak nem), a bibliai teremtéstörténet egy tanmese, ha úgy tetszik, megvan, hogy mi mit jelképez, de ebbe most nem mennék bele, nem szeretném, hogy ez a topic vallási vitába menjen át. Szerintem Gingerina kulturáltan írta le a véleményét, és nem neki van befásult gondolkodásmódja, hanem neked, ha úgy ítéled meg őt, és a vallását, hogy egyiket sem ismered. Szerintem mivel szólásszabadság van, mindenki elmondhatja a saját véleményét, és szerintem nagyon túlreagálod Gingerina szavait. smileeee.gif
2017. június 26. 20:56 #36
- törölt felhasználó -    
Csak néhány félreértés tisztázása végett: a transzszexualitás nem pszichés eredetű betegség, az egészségügyi világszervezet pedig nem is tekint rá betegségként. A kialakulásának hátterében röviden-tömören hormonális zavarok állnak, amik már a születés előtt bekövetkeznek, így hát senki sem egyik napról a másikra határozza el, hogy a másik nemhez fog tartozni. Terápiával nem kezelhető, ez olyan, mintha téged próbálnának begyógyszerezni és megértetni veled, hogy te igazából a másik nemhez tartozol. (lehetne ezt hosszabban is fejtegetni, de akit érdekel, nézzen utána)
A szóba került idegen végtag szindróma agysérülések (különféle betegségek, balesetek, akár agyi műtét, stb.) miatt alakul ki leginkább, tehát a kettőt semmiképp sem hasonlíthatjuk össze. Ettől függetlenül mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy miben hisz és mit milyen szinten tolerál, csak azért lehet nem árt néhány dologgal tisztában lenni, mielőtt véleményt formál az ember. smileeee.gif
2017. június 26. 21:43 #37
Elody
Elody
Einzelgänger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.08.
Hozzászólás: 9492
Csatolások: 674
Azonosító: 154912
Offline offline
talán a transzneműség az egyetlen, amit képtelen vagyok úgymond elfogadni...a közösségi oldalakat valóban elözönlötték az ilyen felhasználók az utóbbi években. és őszintén megmondom, nem szeretem ezeket az embereket látni. nem ítélem el, mert nem tehetnek róla és ha akarnának sem tudnának mit tenni, de megértem, páran hogy jutottak arra a következtetésre, hogy feltűnésből csinálják. nem, nem ez a céljuk, nyilvánvalóan egy ilyen intim és privát dolgot a többség nem e célból oszt meg.

nézzetek csak fel a twittere, egyes felhasználói fiókok transznemű tulajdonossal már olyan hírhedtek, hogy konkrétan reklámozzák saját magukat. az "egyszerű" ember sokszor már feszélyezve érzi magát, csak mert ő se nem meleg, se nem transznemű se nem pánszexuális stb. nekem tényleg nincs semmi bajom velük, de akadnak, akik átesnek a ló túlsó oldalára. valamilyen szinten sajnálom őket, elvégre számolniuk kell az ítélkezéssel, bátorságnak bátorság részükről, hogy felvállalják, de ettől ne tovább.

egyébként nem értek egyet azzal a feltevéssel, hogy több nem létezik. nem a Bibliára kell itt gondolni, szimplán biológia. van női és férfi test, különböző helyeken termelődnek a hormonjaik, más funkcióik vannak (sose voltam biosz zseni így ennyi legyen is elég, gondolom mindenki érti). teljesen mindegy, ki minek érzi magát belül, de ettől a tény az tény marad, két nem létezik és vagy női teste van az illetőnek, vagy férfi...lehet, hogy én vagyok szűk látókörű és sokan mások nem így látják, de nekem ez a véleményem.
2017. június 28. 12:07 #38
band_obsessed_idiot
band_obsessed_idiot
visszatérő vendég
 
StátuszI'd rather be hated for who I am, than loved for who I'm not.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.19.
Hozzászólás: 167
Csatolások: 0
Azonosító: 259052
Offline offline
Mennyi kisregény te jó isten o.o És mennyi hate comment, szánalom. GYEREKEK! Neki így jó! Miért kell valakibe belekötni, mert azt csinálja ami neki jó? Szíve joga mindenkinek, hogy melyik nemet szereti, hogy melyik nembe és szexualitásba sorolja magát, és az is hogy mit tesz a saját testével. Vonatkozik ez ugyanúgy a tetoválásra és egyéb body modokra, mint a nemváltásra. Szíve joga, és örülni kéne inkább, hogy egyre kevesebb ember szemved azért mert nem meri felvállalni önmagát. Én örülök neki, hogy Ő is megtehette ezt, és most boldog!
2017. június 28. 14:38 #39
anzi7
anzi7
Mrs. Tomlinson
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.15.
Hozzászólás: 4240
Csatolások: 9
Azonosító: 191626
Offline offline
Egyetértek ToTo_
2017. július 03. 14:33 #40
ArianaGrandeforever
ArianaGrandeforever
Potterhead (͡° ͜ʖ ͡°)
 
Státusz2 0 1 9
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.20.
Hozzászólás: 987
Csatolások: 42
Azonosító: 246896
Offline offline
ha neke így jó, legyen
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok